Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

danullinnka
19. pro 2007

Ahojky mocinda,ale aby ji při té rychlosti chytili 😀 Néé,sranda.Uvidíš,půjde to dobře.

aneriska
19. pro 2007

mocinda: Díky, pro úplnost mám i výhradu - když tě přivezou na odd šesinedělí, sháníš se po mimi a oni ho mají na novorozeneckém. Já hned vstala a šla za malou - byla malinká (2890 g) a hřála se pod lampou. Ale i kolegyně z pokoje, která měla kluka jak buka neměla ještě po 4 hodinách malýho u sebe. Tak je třeba slušně ale často vyžadovat, aby vám mimi už dovezli nebo jste si pro něj mohli přijít. Sestřičky jsou převážně v pohodě, jedna s moravským přízvukem na krátko ostříhaná - dětská je úplně báječná. Taky jsem chtěla původně Sárinku - ale nakonec vyhrála Anita. Jo, a taky moc doporučuju kurzy v Aperiu (www.aperio.cz), mají tam jednorázový cca 4 hodinový kurzy Polohy při porodu, péče o mimi atd.

mocinda
19. pro 2007

danu: 😀 nechám pro jistotu natáhnout sítě!! 😉 když se snaží splnit každé přání ,tak nějaká síť, proč ne? 🙂 Ale jinak bych to fakt uvítala,ale já se docela na porod těším ,ono těhu je dobrý ,ale není nad svrčka vedle sebe 😵 Akorát se mi nechce do masáže hráze, nějak mám pocit ,že mě to dvakrát nezachrání??a jak se vůbec máte ,Danuli?

danullinnka
19. pro 2007

Aneriska,oni miminka nechávají všude pod lampou,u nás taky a donesou je tak za 5 hodin,aspon si trochu odpočineš 😉

mocinda
19. pro 2007

aneriska: Já právě končím předkurz na Bulovce,takže Aperio možná v příštím tažení 😉 No a těmi jmény je u nás docela zmatek ,jeden týden je Sárinka, druhej Saša a ted mangel přišel s Adinou 🙂 šmankot ,škoda ,že nebudeme mít trojčátka 😀 😀 fakt není sranda tomu mrňouskovi přidělit nějaký jméno 😨
Aneri:jak kojení a Bulovka? 😉

danullinnka
19. pro 2007

Já jsem si hráz taky nemasírovala a poprvé mě nastřihli a ted mě nenastřihli a malý mě stejně roztrhl,tak jsem zašitá po druhé.Manža říkal,že mohli udělat o pár stehů navíc 😀 😀 😠
Jinak se máme celkem fajn,už se těšíme na vánoce 😉 Dnes jdu ale s Lukym na očkování ☹ a rovnou udělá půlroční prohlídku.

danullinnka
19. pro 2007

Mocinda,my jsme s manžou byli shodní pouze v jednom jméně pro holčičku-Sandra,ale jaksi nevyšla ani na druhý pokus.Ale po třetí to zkoušet nebudem,já jsem totiž továrna na kluky 😅

mocinda
19. pro 2007

Danu: manža má smysl pro humor 😀 bych ho chtěla vidět, viď? 🙂 No já si myslím ,že stejně záleží na spoustu jiných věci než na to masážovanou hráz,no ještě zvážím ,ale nehrnu se do toho a ani nevím kdy se s tím začíná,takže piánko 🙂

lenkazdenek
19. pro 2007

Ahoj holky,tak koukám,že Zuzi se to už začíná blížit 🙂
Dani,tak si představ,že jsem se ještě na poštu nedostala,v pondělí horečka,zvracení ani jsem nemohla vylézt z postele,včera už celkem pohoda,ale zas sem byla za chvíli unavená,protože jsem měla zákaz jádla ☹

mocinda
19. pro 2007

Danu: tak do třetice!! 🙂 co uvažujete?

mocinda
19. pro 2007

lenka: no jsem si říkala ,že si se tady ani neukázala!!!Copak nějaká chřipka??A co Klaudinka?

lenkazdenek
19. pro 2007

Mocinda,spíš otrava žaludku 😅 po pyškotech byl pro něj steak s kroketama,kukuřicí a tatarkou asi šok,no a pak sem to asik pohnojila i cvičením,ono 40 sedolehů celkem záhul 😲

ao
19. pro 2007

čus bus, maminy a těhule 😉
moci: takže dnes... zase se budu řítit z Příbrami, tak možná napíšu kdybych klasicky přes Prahu nestíhala. k těm jménům... ADINA je BOMBA!!! A hodí se i k vašemu příjmení 😎
moci: odkdy budeš chodit do poradny v Bulovce? mě můj MUDRa řekl, že ještě začátkem ledna pojedu k němu... nepamatujete si, který týden se tam má zavolat?

ao
19. pro 2007

lenkazdenek: GRATULACE Klaudince k 1.měsíci 🙂

danullinnka
19. pro 2007

Ahojky Leni,ty jsi expert,na cvičení ještě kašli,já mám od porodu skoro 6měsíců a cvičila jsem párkrát,nějak se mi nechce.Manža stejně nechce abych měla zase 53kg.Já bych brala aspon aspon 56-57,mám 61kg.Ale co,aspon je ze mě kus robky 😀 😀 na tu poštu v klííídku 😉
Mocinda,do třetice už vážně ne 😉 mám ted tělísko,takže 5let to nehrozí 😅

mocinda
19. pro 2007

Ahoj Andy, já jsem si říkala, že Ti nebudu psát na únorovky ,abych tě nemátla 🙂 akorát ti závidím ty záda, mně je na zádech šoufl ,vůbec nemůžu ležet ,už ani nepamatuju jaký to je 😒
díky za Áďu ,no vypadá to ,že pokud to výjde a bude to girl tak to asi dáme.
Jinak s poradnou ještě nevím ,zítra jdu na gyndu a dohodnu se s dr. ,překlopí mě na mateřskou a pak po novým roce se asi vetřu na Bulču.Jinak kolem 35 až 36tt stačí se někde zaregistrovat ,takže to vychází tak na začátek ledna 🙂 no už to klepe na dveře a já jdu vytáhnout knedlíky 😀 ty už klepou na hrnec 😀

danullinnka
19. pro 2007

ao,myslíš zavolat jak se mimi narodí???Musí se nahlásit do 48 hodin co vás půstí domů.U nás většinou dr.přijede domů 😉

mocinda
19. pro 2007

Danu: pět let uteče jako voda 😀 😀
Lenča: tý vado!!šetři se mamčo!!Ses nějak rozjela i se stravou 😀 No hlavně ,že ti je už líp!!!

lenkazdenek
19. pro 2007

Ao,děkuju 🙂
Dani,no já mám podstatně víc,na konci těhu 96 o týden později 86 a teď jsem se 3 týdny nevážila,ale postava se spravuje 🙂

danullinnka
19. pro 2007

Leni,to půjde dole samo,uvidíš.Mě poprvé taky rychle sjelo dole,ted to jde pomalu.
Holky,tak my pádíme na to očkování.

lenkazdenek
19. pro 2007

Dani,Lukymu ta modrá moc sluší,ladí mu k očičkám 🙂
Mocinda,no jo teď už jsem 2 dny bez jídla jen na čaji,hlad teda nemám vůbec,ale chutě šílený 😀

mocinda
19. pro 2007

leni ,tak hlavně si nedej steak!! 😀 😀 no a váha Ti taky půjde určo ted dolů ,takže zase budeš schlank 😀
To mě je ted zase po ránu nevolno jako za starých časů ,když jsem byla v prvním trimesrtu 😖 takže nechávám do oběda žaludek rozkoukat a pak nenápadně mu něco hodím ,no občas on to pak nenápadně vyhodí na wc! 😅

aneriska
19. pro 2007

Mocinda: máme podobný myšlenkový pochody - se jménama - Adina byla taky ve hře.. Ke kojení - malá se přisála hnedka, takže se sestřičky jen ptaly jestli je kojení bez problémů, nejlepší je odchytit nějakou ochotnou sestřičku a vyptávat se. Pokud řekneš, že nemáš problém, tak se o tebe nějak zvlášť nezajímají.Pa, jdu kojit

mocinda
19. pro 2007

Aneriska: ted jsem koukala ,že máte Anitku, to je fakt sranda, Anitku má jedna moje spolužačka ze zdrávky a strašně se mi to jméno líbilo 🙂 TAk gratuluji k Anitce
jinak já taky padám ,manža už volal že jede na oběd a pak vyrážíme na kočárky ,kurz a budu toho mít plný kozačky!!Tak hezký den všem!!páááááááá

danullinnka
19. pro 2007

Tak holky jsme zpět,očkování se nekonalo,bo mu chybí týden do toho intervalu,takže až začátkem ledna.Udělal mu jen prohlídku,máme 8,20kg 😅
Leni,mooc děkuju.Chtěla jsem tam dát fotek víc,ale i po úpravě jsou ještě velké,tak je musím ještě zmenšit a přidám 😉

ao
19. pro 2007

moci: tak jsme šly s Luckou po kurzu do 1. patra objednat se do poradny, ale měli už zavřeno. oficiálně jsou tam 8-15, takže si tam radši zavoláme. nejlépe hned zítra, aby nás vzali začátkem ledna jak to má vycházet.

zuziik
20. pro 2007

ao: byla jsem se prihlasit do poradny minuly tyden a uz tak meli narvano......vzali me az 3.1.......takze raci tam zajdi co nejdriv protoze uz ted jsem 14 dni bez kontroly protoze jsem uz skoncila u doktorky.......

mocinda
20. pro 2007

Ahoj holky,
Andy a zuzíku, po dnešní poradně u svýho gyndaře jsem objednaná na Bulovku na 28.12 ,protože mám blbý krevní testy a jestli to bude ohrožovat mimi tak jdu na předčasný porod! 😒 holt dneska samý positiva !!! No uvidíme, držte nám palce!

lenkazdenek
21. pro 2007

holky moje,asi už se tu moc neobjevím zítra návštěva u tchánů,pak úklid a pak štědrý den takže vám všem přeju šťastné a veselé vánoce 🙂

denisia
21. pro 2007

cau holky, tak sa hlasim zo slovenska ... cesta vlakom bola uplne v pohode, mali sme cele lozkove kupe pre seba, tak super. Sebinovi sa myslim celkom pacilo, spal lepsie ako doma 🙂
Doma je v pohode, rodina je z neho nadsena, ja ho okrem kojenia pomaly nevidim .. dufam, ze Seb nezabudne, ako vyzera jeho mamina ... ale co nechapem je, ze ked ho maju ini na rukach, je uplne kludny, v noci ho mala pri sebe segra a keby sme ho nezobudili o pol stvrtej rano na kojenie, tak neviem, asi spi do rana. inac pribera ako buk, zase vyse 300 g za tyzden. uz ma 4200 ... ja neviem, ci mi z prs tecie smotana, alebo co 😀
holcinam krasne vianoce a vsetko dobre v novom roku, rychle a lahke porody a zdrave miminka pre holky cakatelky ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru