Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
31. led 2008

DAgmi: i kdybych se rozpůlila tak ledňáčka nedám 😀 😀 takže mi nezbývá něž to přepsat na únorčátko 😉 😉 no jo ,lidé míňí ,osud mění 🙂
Je fakt ,že Ty jsi to chudáka fakt "vyžrala " snad za všechny přenašečky!!Já když tak jdu na vyvolání 6.2 takže to hodí cca 10dní po tetmínu 😒

lenča: 😀 😀 nemyslela jsi délku čípku? 😀 😀

lucija
31. led 2008

ahoj holky, já byla dneska na kontrole po šestinedělí!!! a prej dobrý tak můžu rodit znovu, teda nejdřív musím otěhotnět. Ale nevím co se mnou je, udělala jsem si kojící čaj a ještě jsem se ani nenapila a už se mi chce spát. Musím ho vypít a mažu chrnět, ani nevidím na písmenka. Asi se začíná projevovat spánkový deficit, jak tu pořád sedím. Moci a Ao, držímj palečky holky, a moci, piš klidně i v noci. Čekám tu sms 😉

mocinda
31. led 2008

Luci: 😀 klidně spi ,dneska v noci nic nehrozí ,málá pokopkává jako by termín měl být na jaře 😉 😀 no celá maminka, já taky vím prd co je za roční období 😀 jinak neboj ,mám to pod kontrolou!!
Tak dobré pití a klidnou noc!! 😉
P.S: taky už mám doma kojící čaj 😀 😀

lucija
31. led 2008

Tak bumbej, nic tím nezkazíš 😉

ao
31. led 2008

moci: bejt tebou bych to s tím čajem neriskovala... abys nezačala být fertig na kojení dřív než bude Mandlička venku 😉 ale to by ses zas mohla vtírnout na Bulofku, jakože na příkrmy 😝 😀

mocinda
31. led 2008

Andy: 😀 😀 😀 tak příkrmy je gůt nápad!! 😀 😀
já nepiju nic ,maliník došel -si řikám že už určo porodím tak nový nekupuju 😀 😀 asi si ho zítra koupím ,třeba pomůže ☹

ao
31. led 2008

moci: že bys tam jako na porodce zazvonila, že už jseš díky čaji rozkojená a že se nabízíš na ty příkrmy, pro maminy co nemají mlíko 😀 pak tam jako nasimuluješ pád a potlučení bříška a oni ti to radši vyvolají 😉

mocinda
31. led 2008

Andy: 😀 😀 no když uvidí má ňadra ,tak jim bude jasný že simuluju a chci jen porodit!! 😀

lucija
31. led 2008

Holky holky, vy už jste asi opravdu zoufalé, mě je vás tak líto. oci, prsa budou větší neboj, jestli se chceš pobavit, tak se koukni do albíka, dávala jsem tam fotku aby holky měly představu jak jsem vypadala dohola, ale všechny zaujaly moje prsa, a to jsem před těhu měla jedničky 😅

mocinda
31. led 2008

luci:hmmmm ,koukám a pěkný kousky 😀 tak to tipuju ,že něco podobnýho můžu očekávati taky 😀

lucija
31. led 2008

No ale už je mám poloviční, tak se moc netěš 😅 Jdu spát dobrou a kdyby něco tak piš, pa pa 😉

ao
31. led 2008

lucijo: nebooooj, to my se s Moci jen tak škádlíme, aby nám nebyla dlouhá chvíle 😉
PS: hrudník... GUUUT 😎 😎 😎

mocinda
31. led 2008

pá,jdu taky ,protože nohy a láá konve 😒

lucija
31. led 2008

ao dííííííííík, aspoň jednou za život 😉 Teď už fakt dobrou 😉

ao
31. led 2008

moci: dobrooouuu... a nezapomeň, že i v dejvicích jsou na tom podobně.. cizí neštěstí vždy potěší 😉 😀

mocinda
31. led 2008

Andy: 😀 😀 😀 přesně tak cizí něštěstí .....tak zítra dobře pořiďte s Patričkem a pak dejte echo 😉 budu na Vás myslet 🙂 dobroůůůůůůůů všemmmm 😵

lucija
1. únor 2008

Tak holky, co kontroly? Jste v poho?

mocinda
1. únor 2008

Ahojky,
jen píšu strůčo ,růčo ,noc děs ,takže jsem to zalomila nad ránem tudíž jsem vstala ted 😝 ale za chvíli jedu s mangelem do Hradce ,takže nebudu ,nebojte a kdyby něco tak luci posílám sms ,ok? 😉 páá mějte a Andy držím palečky!! 😉

denisia
1. únor 2008

Moci a Ao, drzim palecky, aby to bolo cim skor. Hoci ja osobne som si tento tyzden priala, aby bol maly Seb este v brusku. Nastastie ta posledna noc bola ok, hoci sme znova bojovali so spanim ... ja zufala nad postielkou, maly v postielke s usmevom od ucha k uchu od 21.50 do 23.15 ... ale aspon nereval ...

zuziik
1. únor 2008

ahoj holky,
tak jsem dodala fotky. jinak nam to docela jde. jen mame problem s kojenim, takze dnes prijde pani doktorka nam pomoct.
Mocinda: holka jak dlouho ty uz prenasis??

lenkazdenek
1. únor 2008

Zuzi,Lucinka je nádherná 🙂 já si už ani nevybavuju jaký to bylo když bylo malý pár dní 😅
Holky vydržte teď už to prostě musí přijít 😉

ao
1. únor 2008

holky, držíííme držíííme... na mysli zatím neklesáme 😉
jak jsem předpokládala, přenášení po TP berou dle poslední MS a ne dle UTZ, takže teprve 10 dní od 4.2., ale doufáme, že se to příští týden rozjede.
Moci ti to mají už jisté, nejpozději 6.2. vyvolávačka ale třeba se Mandlička zalekne a zapůsobí na ní dnešní čerstvý vzduch v Hradci 😝

mocinda
1. únor 2008

sláva nazdra výletu ,už jsme tady ,už jsme tu 🙂
zuzíku: téééda, Vy jste rozkošné obě dvě!!! Lucinka je kráásnáááááá a ani se neptej jak dlouho ,cirka 5dní!!!
Andy. o víkendu zahájím vypuzovací manévry ,to musíme holka dát!!!Přeci nám ty děti nepřerostou přes hlavu už ted!!!🙂)

ao
1. únor 2008

moci: mě manža zas odjíždí 😖 nějak se rozhodl, že pokud opravdu nerodím, tak se tím asi nehodlá zabývat 😝 😀
jukni k nám, Patrik od Hankypelech je konečně od 20 hod na světě 😅

mocinda
1. únor 2008

Andy: už jsem tam gratulírovala!!ty jo mylsela jsem na ně celý den!! A na Tebe taky s Patričkem,jestli si vás už nenechaj v porodce 😒

No u mě to taky nebude tak jasný, pochybuji že to pomůže ,protože malá potřebuje ,aby jí někdo tu hlavinku posunul na střed a myslím ,že můj mangel to svým přirozením nedokáže 😉 😀 tohle bude v rukou mudrůůů,bohužel!! 😝 😅

ao
1. únor 2008

moci 😀 😀 😀 já z těch tvých průpovídek snad jednou porodím 😉
jinak psaly jsme si s Luckou, zahlídla na chodbě tu mojí známou a je ještě furt 2v1, ale nic víc neví...

mocinda
1. únor 2008

Andy: cože?ona ještě neporodila??šmankot a co tam s ní dělají?? 😒 Já myslela že když jede pro tašku ,tak je to jasný!!Takže já sice jdu ve stř na příjem ,ale možná ještě na Valentýna tam budu courat po cohtbách 2v1!!! 🙄 😅

Andy, kdyby Ti to pomohlo ,tak klidně poroď !! 😉

ao
2. únor 2008

moci: ono, jestli jí nechtějí dělat rovnou CŘ, ale dali tabletu na vyvolání, tak to tam možná ještě dnes bloumá a když se nebude nic dít, tak ten CŘ...

mocinda
2. únor 2008

Andy ahoooj, tak co Patriček?něco njů? 😉
Chudák ,další porod co vypadá na dva a více dnů(myslím p.Chotěb.) ☹
Já jsem dneska monitorovala ,na sále docela měli fofr, zrovna jedna mamina porodila ,takže jsem slyšela mimi jak začalo plakat a už mi telky slzy, prostě hormony mají taky uši 🙂 a pak jedna zrovna se snažila porodit a ta chudák asi taky si užívala!! 😅 no nicméně ,když jsem byla na odchodu ,tak přijímali mamču ,co byla ráda ,že vůbec došla ,byla hotová asi měla kontrakce jako prase 😨 😕 Jinak já dobrý ,kontrakce žádný a máme souložit 🙄 takže jsem si zbalila svůj pupík a ani to nekomentovala!! Takže já to vidím na středu a kdo ví jak dlouho tam budu ještě chodit ,než mi zabere nějaký vyvolání ,žeee??? 😒

lenkazdenek
2. únor 2008

Holky nebojte,mě se to rozběhlo 2 dny před vyvoláním 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru