Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

denisia
23. bře 2008

holky ahoj, krasne sviatky vam vsetkym zelam ;-D. Ja tu mam rodinu (segru a mamku) a tak trochu oddychujem a oni sa staraju o Sebuarda. V noci mi ale neda spat, ja neviem, ci moze byt v kuse hladny, alebo co ... o tyzden ideme do poradne, tak sa poradim o prikrmoch. Inac sa strasne prezieram, vlastne v kuse mam nieco v puse a prezuvam.
A este som pridala nove, umelecke fotky. Moj vytvor 😀

mocinda
23. bře 2008

denisia: ty fotky Sebíka jsou úžasnéééé 🙂

denisia
23. bře 2008

dik moci. 😀 jemu sa ten kvietok normalne pacil. dnes sa natahoval za celou vazou 🙂 . ako sa ma Adinka? este ti dava zabrat?

erko
25. bře 2008

holky, vy co jste rodily na Bulovce prosím o info.
Braly jste si s sebou na miminko nějaký oblečky na odd. šestinedělí? Třeba ponožtičky nebo ev. kabátky, bodýčka aj. Nebo jste používaly jen ty erární, který jsou prý nic moc.
Děkuju

mocinda
25. bře 2008

denisia: ahojky,Aďa je lepší ,ale stejně dává zabrat,je to prostě hysterická ženská 😉 🙂 ale už jsme si na sebe víc zvykly takže to jde 🙂 Sebík je romantik holt 😀

erko: oblečky nepotřebuješ, dávají dětem erár ,ale když budeš chtít tak si klidně vem 😉 je fakt ,že erár oblečky jsou nic moc ,kdybych tam šla po druhý, tak bych si vzala svoje dupajdy a košilky 🙂

martina21
25. bře 2008

davaji tam dupky a kosilku, dupky sou hezky ale ja nesnasim kosilky tak jsem mela svoje bodicko, a jeste mi manza dovezl cepicku protoze tam nedavaji a na chodbach byl docela pruvan kdyz jsme jeli na jidlo nebo tak,davaji tam 6 ks jednorazovych plinek na den..zdalo se mi to malo ale nakonec mi to stacilo maly moc nekakal a jeste jsem brala nekolik domu 😀

lenkazdenek
25. bře 2008

ahoj holčiny,tak hlásím,že příkrmy nám fakt jedou,už zbaštíme celou skleničku,dnes sem zjistila proč malý poslední dobou tak nejede mlíko,ona prstě začla nesášet teffal lahvičky tak z nich vždy je cucne a že nechce 😠 j teda fakže je mámenco přes 3měsíce,k zkusím vyměnit savičky 😅 snadzabere

luckahr
26. bře 2008

ahoj holky, můžu se zeptat, byly jste někdo na kyčlích na Bulovce? Je to v tý budově co je porodnice a dětský? Díky 🙂

danullinnka
26. bře 2008

Ahoj Leni,tak já už příkrmy asi kupovat nebudu,viz minule,vařím mu doma co mě napadne,většinou má to co my,jen mín slané.Ted co máme tu bolon.omáčku,tak jsem kukla na složení a místo pepře je tam oregano 😠 no,bud to někomu u nás dám nebo to zkusím sníst já nebo pes 😖
Jinak máme už 9měsíců,to letí.minulý týden jsem s ním zkoušela chodit,držela jsem ho pod pažemi a pár kroků a už nechtěl,dnes se mě chytl jen za prsty a skoro utíkal 😀 takže bude asi brzo chodit jak Kubík,kolem stolu to je ďábel,zkouším ho i postavit a pustit,chvilku se udrží 😉
Ted se kamarádce narodila holčička,že by naše další nevěsta?? 😅 😵

lenkazdenek
26. bře 2008

Dani,my se zas začly pomalu přitahovat do sedu,křeknu ti někdy mám víčitky,že jsem už s tou zeleninou začala 😕 😅
Ty jo oregáno,ještě že ses tentokrát mrkla,hele ale taky by to mohlo být na kečup nebo rajský protlak 😕

danullinnka
26. bře 2008

Leni,proč máš výčitky???já jsem taky zeleninu dávala brzo.Tak to je Klaudinka šikulka,za chvilku se posadí,začne lozit a frnk bude pryč. ☹ letí to jak hrom.

mocinda
26. bře 2008

luckahr. luci ,kyčlárna je ještě před vrátnicí ,nejdeš ani do areálu Bulovky, ale po pravý straně je Ortopedie ,vejdeš a tam už to najdeš 😉 my jdeme taky ...myslím 9.4 🙂 tak at to máte dobrý 😎

erko
26. bře 2008

holky, díky moc.Máme hodně oblečků malých velikostí, tak se aspoň trochu unosí. A sestrám bude asi jedno, že mám svoje věci, co?

hodně štěstí s kyčličkama 🙂

lenkazdenek
26. bře 2008

dani,no nevím,sem volala na linku nutrilonu jestly máme dávat už2 a bába mě sepsula že příkrmy až od konce5měsíce 😖 no co no,dneska měla mrkev brambor a jakj jí to jelo 😀 😀
nestraš s lerzením,toho se bojim,už teď se kroutí jak paragraf 😖 a když leží na mě tak se odstrkuje nožkama 😅

danullinnka
26. bře 2008

Leni,kašlu na bábu,stejně to byla nějaká důchodkyně 😀 když jí to jede,tak proč ne.
Leni,ted jsem se pořezala na ruce,no šikulka,krev valí i přes náplast,bléé 😝 Kubík je z toho na větvi,ale utěšil mě,prý jak jsem se kopl do palečku,taky mě to moc bolelo 😅

lenkazdenek
26. bře 2008

Dani 😅 kubík je brouček,já když brečím tak se na mě Klaudinka začne smát abych jako neplakala

danullinnka
26. bře 2008

Leni a proč brečíš???to se musíš jen smát 😅 mě zase Luky chránil pláčem,když na mě přišli na velikonoce,jen na mě sáhli,už brečel,bobišek,ještě tomu nerozumí,ale některým bych to s chutí oplatila 😠

lenkazdenek
26. bře 2008

Dani,já to prostě kdy nezvládnu a normálně se rozbulim ,jinak když se z manželem občas pošŤuchujem tak m Klaud taky brání pláčem 😉
Jo dani když jsi klukům vařila z jaké zeleniny? Ony se ty skleničky dost prodraží tak bych asi začla příští měsíc vařit sama,ale nevím jakou zeleninu koupit,jestly normoš,nebo bio,nebo bio mraženou? 😕

danullinnka
26. bře 2008

Leni,já už jsem taky zralá na Chocholouška 😝 z toho si nic nedělej.
Leni,my máme mrkev svoji,jinak květák jsem koupila v obchodě a nebo kupuju tu zmrzlou zeleninu co je třeba na polévku.Já bio neprosazuju,takže kupuju normálně,to už záleží na tobě 😉

luckahr
26. bře 2008

mocinda, díky 😉 my jdeme 4.4. 🙂 ty jo, tak to vůbec nemám představu, kde to přesně je, ale uvidim, až to tam uvidim 😉

lenkazdenek
27. bře 2008

Dani,já bych si pro sebe bio nikdy nekoupila,ale bojim se pro malou 😅

danullinnka
27. bře 2008

Ahoj Leni,já myslím,že my jsme vyrostli na normální zelenině,tak proč ne děti.Sra....jsou ve všem 😝

mocinda
27. bře 2008

luckahr: 😀 😀 určo uvidíš až to uvidíš.Né ,možná jsem to napsala složitě, ale než vjedeš do bulice tak po pravý straně je jako by slepá ulička doprava ,tak tam to je,je tam ortopedie takže vlastně kyčlárna 🙂 😉 určo najdeš ,já taky našla a to jsem naprosto neorientační tip 😉

lenkazdenek
27. bře 2008

dani,jj v tom máš naprostou pravdu 😀 😒
MOcinda tak jak s Adinkou zvládáte?

zuziik
28. bře 2008

Ahoj holky, tak uz dlouhoj sem tu nebyla. U nas rapidni obrat k lepsimu. Mala uz skoro nebreci, jen kdyz ji zacnou trapit prdiky....... 🙂
Lenka: od kdy teda mame davat prikrmy?? nekdo rika od 4 mes nekdo od 5.......je to bordel 😖

lenkazdenek
28. bře 2008

Zuzi,netuším,říkaj pryý čím dýl tím líp 😕 mezi 4-5 je to asi optimální,jenže to by jsme se asi té zácpy nezbavly,už ten sirup vůbec nepotřebujem 😎 😎 😵

denisia
29. bře 2008

ahoj holky, kde ste kdo? chcela som sa opytat - to vsetky chodite na kycle na Bulici?
ako sa inac mate? Seb dnes od rana vyska, krici, vydava take divne zvuky, je proste uplne srandovny. a ked sa mu zda, ze ho nepocuvame, zacne strasne revat. v noci spal prilepeny na prsu, proste hroza. Ale inac je zlatusik 😀
Mame navstevu z Australie, tak travime vikendi turistickymi vychadzkami po Prahe. Poviem vam, nie je nic moc predierat sa s kociarikom medzi tymi hordami turistov ...

lenkazdenek
31. bře 2008

ahoj Deni,já třeba na bulovku na kyčle nechodím,ale asi brzo začnu 😅 ,jinak jelikož bydlím mezi dvouma hotelama tak turisty zrovna moc nemusím 😒

mocinda
4. dub 2008

ahoj holky, tady to nějak vázne 🙂
zuzík: u nás taky lepšíííí,klepu všude ,ale Ajda nakonec pochopila ,že jsme opravdu její jediná rodina 😀
lenkazdenek: koukala jsem na Klaudinku ,je to mazlíček!! 🙂 a jinak začínám chytat pomalu rytmus ,takže snad bude jen líp!!Ajda je sice agentka ,ale už jí mám prokouklou 😀

denisia: my taky chodíme na Bulici ,je to tam prý nejlepší .Zatím jsem spokojenáá 😵

lenkazdenek
4. dub 2008

ahoj Mocndo,děkuji 😉 my už ten rytmus máme,teď učíme malou hajat v osm večer a světě divse dnes se povedlo 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru