Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
1. říj 2007

Ahoj holky, tak jak tady čtu ,tak to vypadá pomalu na ZOO 😎-pavilón slonů 😉 Já vím mně se to kecá ,když ještě skoro ani nejde poznat ,že jsem v tom 🙂
Potěšil mě ten positivní komentář na Bulovku co psala Akdar 😉 zato jak psala DAgmi s tím Brandýsem ,tak jsem docela dostala "husinu" ,ale měla jsem echo ,že to tam je fajn,no asi pro každýho to je něco jiné 😲
leni docela ty otoky máš pěkný ,jakoby nestačilo ,že táhneš pupík ,ale ještě k tomu oteklou ruku a nohu!No mám se ale na co těšit!! 😒

lenkazdenek
1. říj 2007

Mocindo,to je u každýho jiný,třeba ty nebudeš do kategorie zoo patřit 😉 😀
s tím Brandýsem je to fakt síla,ale jako poslední možnost to beru,první pofrčím na bulovku a pak kdyžtak do Nerátek 🙂

hanik
1. říj 2007

leni, ..tak se zkus zeptat ted na kurzu, kam mas jit. 😕 ..urcite to budou vedet 😉 ...tak ja si tam zavolam podle toho, co mi pristi tyden rekne moje normalni dr. 🙂
tak ja jako druhou variantu mam vybranou krc. ..ale zatim si to nejak nepripoustim, ze by me na bulovce nevzali 😒 😅

lenkazdenek
1. říj 2007

Hano,já právě nevěděla od kdy mám na bulovku chodit,ale většinou doktoři říkaj ,že od 35-36 tt by jsi měla chodit tam kde chceš rodit. Se tam možná budeme ráno potkávat v čekárně 😀

mocinda
1. říj 2007

😉 holky já když volala na Bulovku kvůli jakože registru tak mi sestra říkala ,že v pohodě stačí ve 34tt se tam nechat zapsat ,takže snad opravdu to v pohodě půjde, když ted už je všechno na roky předem zacpanééé a přeregistrované porodky!!

lenkazdenek
1. říj 2007

Tak to je v pohodě,jsem zvědavá ke komu se tam za těch 10 dní dostanu,jako k doktorovy 😅

mocinda
1. říj 2007

leni prosim tě porad mi ,jak mám dostat do svý fotogalerie taky takový to miminko ,jak se ti tam otáčí a ukazuje to v kolikátým jsi?Já byhc jako taky ráda ,ale nevím jak na to!! 😒

lenkazdenek
1. říj 2007

No v tom ti asi moc neporadím,já si to tam nechala dát od jedný holčiny od nás. Poslala jsem jí svoje heslo a ona mi to tam šoupla ....

mocinda
1. říj 2007

☹ aha, tak děkuju .ono to asi nebude žádná legrace ,protože jsemu toho strávila pěkně dlouho a nepřišla jsem na to ☹

zuziik
1. říj 2007

Dobré dopolodne holky, jak se dnes mate?? Ja uz konecne zaucuji novou kolegyni. Huráááá takze poslednich 14 dní 🙂

lenkazdenek
1. říj 2007

Mocindo,no prej máš kliknout na to miminko a to tě dostane na njáký stránky a pak se to má překopírovat,ale já jsem takovej anti talent,že jsem to nezvládla 😅
Zuzi,tak to je super!!!! Já už peču pro manžílka jahodovej koláček 😵

kim
1. říj 2007

Mocindo: ale on ten Brandýs nebude špatný, co se týká péče...ale je to holt hodně stará nemocnice a podle toho to tam vypadá, no ☹ Ale nikdo si zatím třeba na čistotu WC a sprch nestěžoval a oproti Bulovce si tam holky chválí stravu 😀 😝
Já vám povím, co mě na Brandýse vadí: 1. ten porodní sál...psala i Dagmi...že je oddělen jen takovou zídkou...když se tam prostě sejdou dvě rodící, tak tam ani partnery nepustí 😢
2.moc nedbají na to kojení...
3.nejsou vybaveni na mimi, kdyby nastal nějaký problém...na Bulovce jsou doktoři, kteří pracovali u Apolináře na té JIPce, takže zkušeností habaděj a hlavně od listopadu, tam budou i mít vybavení pro nedonošená mimi...

Jinak si myslím, že 4 dny se dají vydržet téměř kdekoliv!!! 😀

lenkazdenek
1. říj 2007

Já mylsím,že nejvíc asi záleží na přístupu personálu. Ono i v tý nejlepší porodnici narazíte na blbce a zas v té horší můžou být super lidi,takže ledasco překousnete ...

lenkazdenek
1. říj 2007

Holky tak jak jsme se bavily o tom Brandýse,tak tam od těd leží mamka,akorát ne v porodnici 😝 minulý týden ležela na bulovce,teď tady ☹

dagmik
1. říj 2007

kim, s tím porodním sále v Brandýse (oddělená zítka) říkali, že když se sejdou dvě rodičky, tak musí navzájem souhlasit, že tam ta druhá může mít manžela, ale že se jim za celou dobu nestalo, aby někdo nesouhlasil....
....tak jako bylo to tam předpotopní, ale dalo by se to je jasný....
...jo vzpomněla jsem si na další věc...když se ti mimi narodí, tak jestli ho chceš na břicho si musíš říct dopředu, pak ho nechávaj 2 hodiny v inkubátoru a první noc ho u sebe nemáš, stará se o něj dětská sestra, tak ho i celý první den přebaluje, koupe a tobě ho vozí akorát na to kojení....to je tam takhle striktní....takže, co já vím, ani tohle třeba někomu nevyhovuje

lenkazdenek
1. říj 2007

Dgmi,tak to je docela ostrý ,mě by to asi moc nevyhovovalo 😒

dagmik
1. říj 2007

leni, to je mi líto, že máš maminku v nemocnici, ale tak ti aspoň taky poví svoje zážitky a pocity, i když ne z porodnice...a snad ti brzy uzdraví

lenkazdenek
1. říj 2007

Dagmi,díky,no z porodnice Brandýs má zážitky a jizvu ze sprominutím sprasenýho císaře celý život a já taky 😒 ale to už je 22 let nazpátek 😅
No ona začínala před měsícem tu svojí pouť po nemocnicích Na Homolce,tak se jí to moc líbylo,sociálka vlastní,všechno super,na bulovce už to bylo horší,nejvíc si stěžovala na jídlo ,říkala,že jde od těch lepších k horším 😅

dagmik
1. říj 2007

leni, tak to rozhodně...na Homolce byl můj manžel před pár lety, byl tam na operaci..kromě epidurálu to bylo vše v pohodě a zařízení - tak to je jasný, to tam bylo špičkový...Bulovka je horší, ale ten Brandýs...to je fakt přesně ta nemocnice...jak se jich bojím ☹

lenkazdenek
1. říj 2007

Dagmi,neboj já myslím,že kdyby ne Nerátky tak bulovka bude volná určitě 😉
Ty chodíš už do poradny do těch neratovic?

mocinda
1. říj 2007

Ahoj holky,
leni: tak to jsme dvě, já taky prdlajs umím s pc,zkoušela jsem klikat na tu ikonku miminka ,ale sice mě to odstřelilo na ty webovky ,ale neumím to stáhnout sem ,takže holt kdo neumí ten jen čumí😒 🙂
kim: no právě,Brandýs působí dost striktně ,vzhledem k tomu ,že dneska už se v porodkách snaží přizpůsobit maminám,takže taky to na Brandýs nevidím a jak psala lenča, tak nejvíc stejně záleží na koho člověk narazí a jak se tam dohodne 😉 Jo a co se týká té stravy tak jsem četla i na Nerátky špatný ohlasy na jídlo,takže raději děvčata vzít s sebou nějaký žvanec do tašky! 😀 😀
No ještěže Homole nemá porodnici ,to by tam taky bylo narváno ,vzhledem k tomu luxusu!!A vaří tam taky dobře,mám osobní zkušenost!! 😉

zuziik
1. říj 2007

Teda holky nezavidim Vám to reseni kde budete rodit. Ja doufam, že v lednu bude vse v pohode a nebudou mit na Bulovce plno.... 😉

mocinda
1. říj 2007

no jo zuzi máme ještě čásek ,ale jak sleduju maminy kolem ,tak to vypadá ,že budoucích rodiček je dost!!! No uvidíme .... taky je fajn ,že už konečně budeš doma a v klídku!! 😉

mocinda
1. říj 2007

😉 dagmi ,náhodou mi neporadíš jak dostat k sobě do fotogalerie tu ikonku miminka?jak ukazuje jakýho už máš mrňouska??Já jaksi selhala a neumím to 😒

zuziik
1. říj 2007

Mocinda: jo jsem rada ze uz budu v klidu. Vcera jsme si privezli od rodicu postylku. Přítel, že bude muset jeste vymalovat, aby mala prisla do cistyho...tak se to na me zacina vylit.
Jinak doufam, že takovy problemy mit nebudem....i kdyz nas to ceka za necely 4 mesice...uz se to kraaaaaatiiii

mocinda
1. říj 2007

zuzi: bacha, já taky malovala teda malovali a ted ležím s chřipajznou, jak jsem vesele leštila okna a pobíhala po žebříku!!!NAchladila jsem se ,ale fakt hnusně, ted jsem ráda ,že jsem! 😖 My taky jeli pro postýlku a taky jsem chtlěa ,aby bylo všechno v cajku, tak jsem ještě manžu do toho navezla, že musíme udělat pořádek a nakonec se mi to vymstilo ,ale máme čisto 😀
No jo ,letíííí,taky to vidím na váze, jak začínám stoupat, snad týdně mám kilečko nahoře 😎 jen aby to tak nešlo dál ,protože jinak budu vypadat jako mamut!! 😝 🙂

kim
1. říj 2007

Mocindo, tak jsem se Ti na to koukla...najeď si do nějakého alba, kde mají holky to mimi a klikni na ten obrázek...hned se Ti zobrazí stránka s tím miminkem a vedle něho vyplníš do 1.pole své jméno nebo Tvůj nick tady na koňovi, do 2. počet plodů, do 3. 1.den poslední menzes...pak klikneš myší do políčka HTML short code a nad tím ve velkém rámečku bude spousta takových hyeroglifů, tak všechno zkopíruješ a vložíš do svého alba tam do toho políčka, co se jmenuje tuším popis alba....kdyby Ti to nešlo tak mi pošli mail a poslední den MS, já Ti to pošlu, ten HTML kód!!!!

mocinda
1. říj 2007

😉 kim danke, pokusím se sama ,ale neručím za výsledek, jinak se ti vetřu s menzes 😀 tak mi drž pěsti ,jdu na to!!!!! 😅

mocinda
1. říj 2007

kim, já už mám to mimčo vytvořený ,ale nikde tam není políčko HTML short code, já tam mám get wi

mocinda
1. říj 2007

get widget a když na to kliknu tak mi to ukáže soubor hieroglifů- vše v anglině

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru