Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

kim
4. lis 2007

No já myslím, že se pak takhle ke konci už moc nepřibývá na váze, ne????
A 30???Když máš teď 25, tak budeš mít max.27 😉 😀 😝 Tak Motol chválím, to je tak akorát!!Stejně, proč to má každý jinak, proč to není nějak sjednocené!!!!

lenkazdenek
4. lis 2007

No já břibírám tak 2 kg za týden 😅 takže těch 30 ještě stihnu ☹ těch 10 dní je fakt hrůza,fakt si to nedovadu představit,sama jsem přenášená ,takže nechci skončt jako máma na poslední chvíli císařem 😖

kim
4. lis 2007

Fakt 2 kila???A myslíš, že je to jídlem nebo se necpeš???
Já jsem taky přenášená, ale naštěstí jsem vylezla před CŘ 😉

lenkazdenek
4. lis 2007

Kim,já fakt netuším,mě příjde že jim pořád stejně 😕 navíc se fakt snažím hodně hýbat 😕
Se třeba zítra dovím že je malá obřík a rovnou si mě objednaj na císaře,nebo mi ho radši vyvolaj než aby se malá byla ještě větší

kim
4. lis 2007

To je taky možné!!!
Je to na té Bulovce hrozné s tím čekáním na poradnu??
A Leni jak je to tam vůbec s oblečením???základní oblečení pro mimi mají, že???Já nemám s sebou nic pro prcka...já si neberu ani župan, na stránkách Bulovky píšou, že tam košili i župan dostaneme...

lenkazdenek
4. lis 2007

Kim,no jak se to vezme,já tam teda chodím dřív než jsem objednaná,takže mám takový ty blbosti,jako tlak ,váhu a moč za sebou hned ráno a pak čekám do 9 na doktory,pak jsi třeba běhěm 5ti minut od nich pryč 😅 takže to celkem jde a navíc ti pak od 38 začnou dělat monitor,takže to i rychlj uteče 😉
Základní oblečení pro mimi tam maj,ale můžeš si donést i vlastní,košilku a župan fasuješ 😉

kim
4. lis 2007

A Ty si něco na Klaudinku bereš???Já mám v tašce přihozené akorát dvě látkové plenky na ublinknutí a tak a takový ty tenký rukavičky, aby se neškrábali nehtíkama a oblečení pak přiveze manžel, až pro nás pojede!!!Je to asi zbytečný, něco tam brát, ne???

A to tam jdeš třeba už na 8 a pak čekáš do 9???

lenkazdenek
4. lis 2007

Kim,no já jsem vždy pbjednaná na 8 ,ale jsem tam třeba už ve 3/a4 na osm ,sestřička mě vezme na ty první vyšetření,pak ve čtvrt na monitor a pak čekám do 9 na doktory
Já pro Klaudinku nic neberu,jen klasika jednorázovky ,ubrousky, a rybilku na zadeček,pak kdyžtak přiveze manža podle toho co bude potřeba 🙂

kim
4. lis 2007

jj přesně tak to mám v plánu..no a s tou kosmetikou..tam něco mají, jako na namatlání celýho tělíčka nebo při koupání???
Já chci brát taky jen Rybilku a Bepanthen 😉

lenkazdenek
4. lis 2007

Já právě nevím jestli dávaj něco na koupání,ale beztak první den asi budeš těžko koupat a pak může manžel vždy dovést když je potřeba 😉
Já mám taky Bepanthen a rybilku 🙂

kim
4. lis 2007

jj to je pravda, první den ne a pak se bude improvizovat 😀
Díky za rady, my se jdeme projít 😉 pa

lenkazdenek
4. lis 2007

Závidim,šla bych taky jenže mě pak chytaj záda a navíc mám strašný bolesti při každým kroku v podbříšku 😖 užij si ji i za mně.papa

blacklucka
4. lis 2007

čau holky, jen malá rada, oni tam používaj Johnson, a po tom se většina miminek osype, tak doporučuju něco jiného, my používáme od narození Sebamed 😉 mýdlo i krém

lenkazdenek
4. lis 2007

Blacklucka,díky,já mám koupenou niveu tak si ji radši nechám ořivézt od manži než aby se malá zbytečně osypala 🙂

blacklucka
4. lis 2007

nivea je taky ok 😉 jo a župan a košili fasujete, je to lepší, protože první 2 dny se mění třeba 3 krát denně, nebo podle potřeby, ale já byla neustále špinavá.

lenkazdenek
4. lis 2007

Blacklucka,díky moc za informace 🙂 teď už jedině doufat,že mi ten porod vyvolají dřív než toho 22 😖

mocinda
4. lis 2007

Ahoj holky,
jak tady čtu tu rybilku tak jsem jaksi mimo???Co pa to je? 😉 přeci jen pojedu taky za nějaký měsíc do porodky,tak at mám vsjo 😎 a o tom Johnson kosmetice jsem taky slyšela 🙂 takže si raději píšu Sebamed 😉
Leni. držím zítra palce ,at už si tě tam nechají nebo nějak pošlou protože si dokážu představit jak ti chudáku asi je!!Koulíš se akorát po bytě a už je to k ničemu ,Klaudinka už kliděn může ven ,tak proč to tak dlouho prodlužovat!!!NAvíc to člověku moc neprospívá ,chudáci klouby ,záda ...atd.atd....tak myslím na tebe a pak písni 😉

lenkazdenek
4. lis 2007

Mocinda,díky moc 🙂 zítra určitě napíšu jak to probíhalo a dám k dobru trapas jak jsem se tam ztratila 😉 😀 nejvíc by se mi líbilo kdyby mi doktor řekl,tak maminko,zavolejte manžela ať vás odveze rovnou do Brandýsa na vyvolávačku 😉
Rybilka je mastička proti opruzeninám,je prej dobrá akorát kapku smrdí 😉

blacklucka
4. lis 2007

holky nevíte některá, jak to vypadá s tou rekonstrukcí po novém roce?

janasxx
4. lis 2007

Ahoj holky, mám jen poznámku k tomu koupání. Na Bulovce jsem rodila letos v srpnu a miminka tam vůbec nekoupají. Prý to není potřeba, stačí že si je vykoupete až doma. Sestřička nám celé skupině maminek jen na jednom miminku ukázala jak máme mimčo koupat, to bylo vše. 😎 Je fakt, že tam v létě probíhala rekonstrukce novorozeneckého oddělení a měli tam proto míň místa, tak nevím, jestli to nebylo kvůli tomu... 😅 Jinak Rybilka je opravdu dobrá - osobní zkušenost 🙂 - a na její smrádek si rychle zvyknete 😀 Přeju vám ať vám těhu rychle uteče a zdravý miminka 😉

blacklucka
4. lis 2007

je pravda, že říkali, že miminka nemusíme koupat denně, ale potřebovaly nás to naučit, takže ze 3dnů co jsem tam byla, jsem koupala 2krát. tak bud změnili strategii, nebo nebyl čas, nebo lidi a nebo to bylo kvůli té rekonstrukci-to nejspíš 🙂

zuziik
4. lis 2007

ahoj holky, tak se radim mezi nespvce 😀 Jsem rada ze v tom nejedu sama 😅 Dneska jsem byla na tom 3D utz. Bylo to moc hezky, akorat si mala ustlala primo na placente takze ji byl videt jenom kus obliceje......ale mam hezkou fotku.....

mocinda
4. lis 2007

😉 zuzi: je to prostě slečna, ví jak si ustlat!! 😀 co jí má kdo okukovat 😵
janasxx: díky jani ,dobré vědět jak probíhá hygiena na Bulici 😀 je fakt ,že jsem taky četla ,že se to nemá přehánět ,ale aspon ukázat by to mohli!!No uvidíme jak to dopadne 😲
A Rybilku si koupím ,smrad ,nesmrad 😀 ono už ten název rybilka zní nebezpečně 😀 😀
tak dobrou všem!!!A ranko zase tady ju? 😉 mějte séé 😔

ao
5. lis 2007

čus bus, dobré ránkus 😉
nespavkyně asi dospávají 😀

lenkazdenek
5. lis 2007

Ahoj holky,tak já za chvíli letím na bulovku.
Půlku noci jsem prochodila na záchod a pročuměla do tmy 😖 takže jsem totálně nevyspalá 🙄
JSem fakt hodně nervní co mi řeknou

dagmik
5. lis 2007

ahoj holky, jsem tu jen na skok, do alba jsem přidala fotky Kristianka

lenkazdenek
5. lis 2007

Jé Dagmi ten jenádhernej 😵 😵 😵 😵 moc vám to spolu sluší 😉 ,za to čekání stál 😉

dadla
5. lis 2007

Ahojky holčiny,já jsem rodila na bulovce před 6 týdny.Pokoje jsou malý ani se nám tam skoro nevešly postýlky. Koupání se tam opravdu nedělá, jen to ukážou a to ještě pod sprchou. Nevím jak je to teď ale základní kosmetiku jsem dostala hned po porodu na porodním boxu jako nějaký porodní dárkový balíček 🙂 a je tam ta i rybilka. Jinak já jsem oblečení pro malou měla ale zbytečně. Sestřičky dávají mimčům svý košilky. Některý košilky mají dlouhý rukáv aby si právě nepoškrábali oblyčejček. I já jsem měla sbalený rukavičky do porodnice, ale byly nám velký a padaly 🙂

zuziik
5. lis 2007

Ahoj Dagmik, je fakt moc hezkej......vlasac 😉 Hlavne ze jste v poradku oba.......jinak Vam dneska hodim do alba naky novy fotecky, jen musim pockat az prijde pritel z prace.....mam porad u sebe fotku maly z toho 3d utz....porad se na ni koukam.....je fakt pekna🙂

lenkazdenek
5. lis 2007

Ahoj holky,tak můžu říct že pan doktor Zachumlenský je fakt skvělej,hned na začátku mě dostal,prej ježiš kolik tam těch dětí máte 😀 no takže malá má 3,800 kg takže jestli budu přenášet tak asi fakt jedině císař. Jinak pěknej trapas,sem si zapoměla vypnout mobil a akorát jsem slejzala dolu a začal mi někdo volat 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru