Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

jitdan
18. čer 2008

plechajda: tak to je dobře, že se dělá UTZ, ale málokdo to opravdu stihne 🙂 Já možná ale ano, protože vím, že mě nějak špatně spočítali. Prcek je sice větší, ale to je v rodě. Takže já pokud neporodím vyjimečně brzy, tak budu podle nich už přenášet a přitom se mi bude blížit popravdě termín.....
Tak jo,držím Ti palce!!

plechajda
18. čer 2008

jj mela jsem tedka v po a ut doma dost vysokej tlak tak jsem se o tom radsi zminila, on mi porad tak nejak lita nahoru dolu, takze dr napsala kolisavy a sup na krev.....no radsi se necham vysat, nez neco zanedbat :o)
dneska byl monitor v pohode, protoze bylo zvednuty to operadlo, a kdyz mam podlozeny zada tak to jde....predtim me nechala lezet rovne jak prkno a to se nedalo :o)

plechajda
18. čer 2008

jito no ja to rozhodne stihnu :o)) proste nejak vim ze rodit budu at ke konci cervna.....

teda ale jak jsem sla pro ty vysledky krve tak jsem zvonila na porodni saly a to byl teda blbej pocit Vam reknu :o))) 😀

jitdan
19. čer 2008

dotaz-hloupý, ale přeci 😒 Balím tašky 😀 a není to pro mě tak jednoduché 😉
Berete si s sebou (na přípravnu/čekatelský pokoj/porodní sál) mýdlo a toaletní papír? Jo a kolik ručníků?
Na pokoj šestinedělí to beru jako jasnou věc-to už v tašce mám, ale co do té igelitky na porod? 😲

olina
19. čer 2008

ja si toaletak i mydlo beru i k porodu a beru dva rucniky, plus jeden malej,...na sestinedeli pak budu mit ctyri rucniky...vzdy dva na horni cast tela a dva na spodni cast tela...

jitdan
19. čer 2008

olina: moc díky!! Hele a ty dva ručníky co budeš mít u porodu necháš odnést manželem domů nebo si je vezmeš s sebou pak také na to šestinedělí? To samé mýdlo a toaleťák......?

olina
19. čer 2008

no, to dost zalezi na tom, v jakem stavu ty rucniky po porodu budou 😀 ... ale jinak na sestinedeli si beru tu tasku co budu mit u porodu + dalsi veci ,ktery zatim zustanou v aute v druhe tasce...

jitdan
19. čer 2008

Jo, jo, to máš pravdu 🙂 Takže bude stačit ve finále 1x mýdlo a 1x toaleťák, ne? (ikdyž po tom klystýru nikdo neví 😀 )
Koukám, že budete mít také Martínka 😅
Já mám termín dle MS 18.7. a dle UTZ 15.7., tak je možné, že se tam potkáme a bude si moc porovnat ty tašky 😀

jitdan
19. čer 2008

oprava: budeme a nééééé bude........ 😠

olina
19. čer 2008

hmm, to mozna nao, protoze ja mam dle ms 11.7. a dle utz 14.7. 😉 .

jitdan
19. čer 2008

Hlavně, aby jsme to zvládly bez komplikací a mimča byla zdravá 😉 Tak hezký den!

adriana1
19. čer 2008

Holky toaleták nepotřebujete

jitdan
19. čer 2008

adriana1: opravdu tam všude je, jo? Jak na přípravně, tak na šestinedělí? 😨

plechajda
19. čer 2008

hele ja jsem asi uplne blba, ale me nikdo nic o zadny jiny tasce k porodu nerikal...ja mam proste zabalenou jednu a tu jsem myslela ze budu mit porad u sebe :o) Tak mi to teda osvetlete jak to je 😎

jitdan
19. čer 2008

plechajda: nám říkali, že máš mít jednu k porodu....... a druhou na pokoj šestinedělí. Tu druhou (velkou) Ti tam má přinést manžel až bude po všem a tebe převezou na šestinedělí..... O té 1. říkali, že stačí normální igelitka kde budou ručníky, svačiny, pití, přezuvky, pantofle do sprchy, příp.CD apod. Je to co potřebuješ prostě k porodu.... 😉

plechajda
19. čer 2008

aha no vidis, tak to je pro me novinka teda :o)) tak ja si to jdu prebalit no :o)

plechajda
19. čer 2008

a na Bulovce si nekde muzu pustit cd jo ??

jitdan
19. čer 2008

plechajda: na kurzech říkali, že ano. Libovolnou muziku 🙂 Jestli na ní budeme mít náladu 😒

plechajda
19. čer 2008

aha na kurzy jsem nechodila tak tady asi bude zakopanej pes :o)

jitdan
19. čer 2008

plechajda: jo, ještě říkali, že manža nebo kdokoli jako doprovod má mít také svojí tašku/igelitku......Má tam mít svoje pantofle, lehké oblečení (to předpokládám, že bude mít na sobě.....-je léto), jídlo+pití a 500,-Kč za přítomnost u porodu........ Prostě celkem 3 tašky 😝

plechajda
19. čer 2008

teda to jsou veci :o) 😎

lenkazdenek
19. čer 2008

holky,pardon,že vám sem lezu,ale ono s tím pitím a jídlem u tatínků-ona nják není chuť 😉 já chtěla i vlastní muziku ,měla jsem sebou cd ale ani jsem si na to nevzpoměla 😅

adriana1
19. čer 2008

jitdan ano je. A když dojde tak stačí říct a oni daJÍ NOVEJ. Fakt jen potřebujete sprcháč,podprdu a tampony, ubrousky pro mimčo, spodní prádlo a ručníky.Jinak ostatní mají. Plíny je příděl na den 6plín když dojdou tak stačí říct a oni dají.Jinak si vemte pití. Na přípravě je čaj dobrej ale na šestinedělí je humus

jitdan
19. čer 2008

adriana1: díky za info 😉 Budu se tím řídit. Každá rada dobrá 🙂

plechajda
20. čer 2008

lenka no taky si nedovedu predstavit ze bych tam prodejchavala kontrakce a manza by pritom zakusoval chleba se salamem :o))) 😀

olina
20. čer 2008

no tak si ten chleba pujde snist z dohledu, ne? ALe hladovej chlap,.....to nemuze byt dobra vec u porodu 😉 .

plechajda
20. čer 2008

on to vydrzi a pocitam ze z baraku nevyjedem behem 5ti minut, tak snad ma rozum a naji se doma ne ?:o) 😎

olina
20. čer 2008

no to jo, ale kdybyste tam nahodou byli dlouho....

jitdan
20. čer 2008

plechajda: olina má pravdu 😉 Hladový chlap není zrovna nic super!! Můžeš rodit třeba do druhého dne a něco k zakousnutí určitě bodne....-to bych Ti samozřejmě nepřála!!!! Vezmi mu aspoň sušenku 😅
Nevíte jak je to tam vlastně s jídlem? Návštěva mi přinese třeba jogurt...Jestli je možné to tam někde strčit do lednice nebo si něco i přihřát? Někdo tady už psal, že nejedl ty jejich blafy a měl svoje jídlo....a jak to vlastně dělala?

olina
20. čer 2008

Jitdan, nevim jak na sestinedeli ale nahore na gynde je normalne lednice (spolecna pro vsechny 😒 ), takze predpokladam, ze na sestinedeli bude taky (minimalne jedna).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru