Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

evcann
19. srp 2015

@petronnela asi tak no, chlap to nepochopí MUDr. Mikyskova má rizikovku. Ta je vážně super.

@jirinkas já měla MUDr. Mikyskovou, Kolářovou a Anzirat Jachjojevna u porodu a pred a jsou super.

petronnela
19. srp 2015

@jirinkas jj Dr. Dvorak.

jirinkas
19. srp 2015

Tak ty ostatní doktorky neznám, byla jsem tam už v 2011 (za to jsem tam strávila skoro 2 měsíce), ale Dr. Mikysková je třída.
Co se týká Dr. Dvořáka - na poprvé asi ne každému sedne, je hodně svůj, ale nakonec byl i on v pohodě. A odborník. U každého UZ kroutil hlavou, že je to jak věštění z lógru, páč jedno mimi bylo schované za tím druhým a nikdy se nechtělo ukázat. A co slovo to perla, nakonec s ním byla i sranda.

@petronnela - brala bych to tak - na blbce můžeš narazit všude, já byla na Bulovce až na pár drobností spokojená. Možná na to mám trochu jiný pohled než maminky, které tam stráví 3 dny po porodu, protože jsem tam strávila hodně dlouhou dobu a měla jsem možnost trochu déle sledovat práci personálu. A opravdu klobouk dolů, já bych to asi nedala. Se sestřičkama jsme si dělaly srandu, že by měly fasovat inliny, aby nemusely tolik běhat. A bohužel některé maminy jsou s odpuštěním taky na facku, neberou ohled na to, že tam nejsou samy a umí být pěkně nepříjemné, bezdůvodně.
Takže bych se nebála, uvidíš, jaký dojem na tebe udělá Dr. Mikysková, věřím, že dobrý 🙂 jen se připrav na to, že to není úplně interkontinental, nemusíš se dostat na nadstandard, ale i ten standard se dá přežít v pohodě.

klican
21. srp 2015

Byla jsem tam ted 3 dny hospitaliozovana a i se registrovat a nemuzu si stezovat. Byla jsem na rizikovem a mela jsem i samostatny pokoj. Sestry i doktorky velmi prijemne 🙂 Na to, ze se jednalo o starsi odd, tak vse ciste a to si myslim, ze jsem docela narocna.

beruunka7
25. srp 2015

Také doporučuji MUDr. Marcelu Kotoulovou (mladá hubená blondýna). Byla mi již sympatická na předporodním kurzu paní Šimánkové. Vše krásně do detailu popsala a zodpověděla veškeré dotazy. Je velmi příjemná a má lidský přístup. Dnes mě vyšetřila ve fyz. poradně a hodně pomohla a poradila. I sestřička v poradně ji chválila.

markovape
27. srp 2015

Holky ceka me pristi ctvrtek planovany cisar na Bulovce tak bych se chtela zeptat Dr.Dvorak dela cisare nebo ne? Ja celou dobu chodila k nemu a ted na posledni poradne jsem mela doktorku Kolarovou a ta teda byla uzasna, vse mi nadherne vysvetlila, na vsechny me otazky odpovedela a i vysetreni bylo prijemne tak bych radeji tu mela u prijmu a cisare 🙂

petronnela
27. srp 2015

@evcann tak dnes u Dr. Mikyskove musim teda smeknout... Dr. Dvorak je pro mne fakt kokot..... krom toho, ze absolutne odemne nevzal anamnezu, vysetreni tim padem cele odflaknul a byl jen hrubej... Dr. mikyskova dodelavala vse za nej i telefonicky vykomunikovavala co a jak s kardiologama a celkove se o milion procent lepe postarala! a ma nekolik plusovych bodu za ruzovy nehty! 😀 ale to je jen takova drobnost 🙂

evcann
28. srp 2015

@petronnela :D ruzovy nehty jsou super :D je fakt bezvadna a tech doktorek je tam vic, ty doktori chlapi se k tomu nehodi no

petronnela
28. srp 2015

@evcann pritom muj OG je fakt super chlap...... je to asi hodne o pristupu. Dvorak mi prisel spis jak reznik nez porodnik :(

im4fun
28. srp 2015

@petronnela presne to jsem taky chtela napsat ze dvorak je spis reznik...takze mame stejnou zkusenost a kvuli nemu na bulovku uz v zivote nevkrocim

petronnela
28. srp 2015

@im4fun normalka nebyt chvili pred porodem a nenapravit to vcera ta MUDr. Mikyskova, tak sem byla odhodlana za kazdou cenu jit jinam!

im4fun
28. srp 2015

@petronnela no u me to nakonec skoncilo potratem. Nerikam ze to byla jeho vina, protoze to byl zamlkly potrat, ale po jeho vysetreni, kdyz jsem prisla s krvacenim a ktere me jako od jedineho gynekologa bolelo jak cert, jsem si prisla jak totalni blazen. Za 1) prisla jsem s krvacenim a nechali me cekat 4 hodiny, 2) se na me dival jak na hypochondra a hned me poslal do prace i kdyz jsem mu rikala ze mam stresujici zamestnani (ale tak to jeste budiz) ale nejhorsi 3) po velmi bolestivem vysetreni kovovejma nastrojema mi rekl ze to je normalni a plod je v cajku. Takze za me Bulovka uz fakt nikdy uz jen kvuli nemu

beruunka7
28. srp 2015

@petronnela, im4fun: Nechcete poslat primářovi mail se stížností na doktora Dvořáka? Podle vašich příspěvků je jeho chování velmi neprofesionální.

markovape
28. srp 2015

@petronnela a rekla ti doktorka kdo ti cisare bude delat? Jestli Dvorak dela operace?

petronnela
28. srp 2015

@markovape nebudu rodit SC, ale nekdo tady vys psal, ze je dela i on a ze dobre sije.... 🙂

petronnela
28. srp 2015

@im4fun mno Ty Blaaaaho, tak to je fakt reznik...... doufam, ze uz ho nepotkam a nevyjde mi porod zrovna na jeho sluzbu....

@beruunka7 myslis, ze to ma smysl?

kajsav
28. srp 2015

@petronnela Vždycky to má smysl, už se to tady řešilo v mnoha diskuzích, jedna maminka psala, že si je pak primář sám pozval, omluvil se a hlavně poděkoval za zpětnou vazbu, že se vůbec ozvali a sepsali, co se stalo...nejednalo se konkrétně o Bulovku, ale spíš to uvádím jako příklad.

petronnela
28. srp 2015

@kajsav tak to teda zkusim.... .)

kajsav
28. srp 2015

@petronnela Za to člověk nic nedá, taky bych to sepsala, pokud bych měla podobnou zkušenost. 😉

im4fun
28. srp 2015

@kajsav jo to je on. Me sokujou vsechna ta pozitivni hodnoceni (i kdyz jsem o nich vedela uz tehdy). To si prijdu jako z jiny planety

kajsav
28. srp 2015

@im4fun Mě to přijde, že bude prostě stará škola, že věci co jsou pro něj banality neřeší, ale pak pokud jde o nějaké komplikace při porodu atd. tak je evidentně odborník na pravém místě. Těžko říct, jestli jste se mu trefily do špatné nálady, ale tohle by se samozřejmě nemělo stávat. 😒

luccy.luccy
28. srp 2015

@im4fun já teda u Dr. Dvořáka byla na poradně a neměla jsem s ním problém, byl příjemný, na všem jsme se domluvili....

klican
28. srp 2015

Ja myslim, ze je to i o tom, jka si lide sednou. Ja uz tam mela 3 dokorky a VSECHNY byly moc fajn 🙂

im4fun
28. srp 2015

@kajsav
@luccy.luccy tak ja chapu ze pro nej je banalita ze jsem ja potratila, ale sorry, ja si ten den fakt nevybrala jen proto abych se mu mohla trefit do spatne nalady. Kdyz ho fa prace s*re, tak at ji nedela. Neni mi patnact aby mi mohl ukazovat jak ma navrch.

kajsav
28. srp 2015

@klican Souhlasím, že je to hodně o tom, jak si lidi sednou. Já třeba jak chodím ke své gynekoložce, tak jsem jednou náhodou mrkla na nějaké recenze na internetu a všude jsou špatné recenze na její sestřičku, že je arogantní, nepříjemná, protivná, že se s ní nedá vyjít a tak podobně. Koukala jsem na to jako blázen, protože já jsem s ní za celé roky neměla jediný problém. Je pravda, že je od rány, ale to vůbec ničemu nevadí. 😉

kajsav
28. srp 2015

@im4fun Já Ti rozumím a vůbec nezlehčuji Tvoji situaci, ale s odstupem času už se třeba na věci taky dívám jinak. 😉 Mě moje gynekoložka taky poslala na Bulovku se zamlklým těhotenstvím. Narazila jsem tam na velice příjemnou doktorku (myslím, že to byla MUDr. Neumannová) a té se zdálo, že na ultrazvuku něco vidí, že by tomu ještě dala šanci a počkala by...je to blbá situace, člověk je z toho špatný, v tu chvíli jsem dostala hrozný vztek na svoji doktorku, že třeba taky nepočkala, že mě hned poslala na revizi, že mě odbyla a tak dále, prostě v tu chvíli mi to tak přišlo, dnes nad tou svojí reakcí kroutím hlavou, ale je to vždycky spousta věcí najednou...stejně to pak zamlklým těhotenstvím a revizí zkončilo.

klican
28. srp 2015

@kajsav jj, to verim 🙂

im4fun
28. srp 2015

@kajsav no ja nemela vztek ani nic. Jen strach. A jestli mu teda vadi to, ze tehotna zena se boji o dite, mel by zmenit zamestnani. Nehlede na to ze mi rekl ze to je normalni a prehanim, ackoliv jasne musel videt ze plod o 3 tydny neodpovida velikosti. Ze jemu jako gynekologovi neni divne ze podle tehotenske prukazky byl plod pred tremi tydny stejne velky jako kdyz jsem byla u nej, a tvrdil mi jak prehanim a ze to je v cajku, to mi prijde dost tristni teda.

jirinkas
28. srp 2015

Dr. Neumannová je taky profík - měla jsem ji u porodu dvojčat, dělala i u nás na gynekologii. Moc se s tím nepáře, ale umí.

@petronnela - hmmm, přesně to jsem říkala, že Dr. Mikysková do SC nepůjde, pokud to nebude nutné. 😎
Máš porod nějak plánovaný, nebo jdeš nakonec normálně podle toho, jak to přijde?

Mně osobně tam nesedl akorát Dr. Driák, i když osobně jsem s ním problém neměla (teda nebyla příležitost), spíš jsme z něj měly na pokoji srandu, ale to, jak komunikuje s ženskýma, je pro mě fakt mazec (zlatej Dvořák). Na druhou stranu jsem slyšela, že je to vynikající operatér.

Já nevím ti chlapi no..... od OG chlapa jsem odešla asi po 3 návštěvách, nějací mě vyšetřovali v Pronatalu i na Bulovce ..... holt asi nemají takový cit a silnější prsty. I když u Mikyskové jsem si taky občas připadala jak na krčním 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru