Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

ludva
13. črc 2009

Andreo, moc ti gratuluju k Sabince.
Přeju oběma jen to nej....

Byla jsi na Bulovce taky spokojená?

andreasek82
14. črc 2009

ahojky ludvo 🙂
jj, byla jsem spokojena 🙂
mela jsem velke siti, hodinove..
tak dokonce pani dr. a pa prinesu nejakou bonbonieru nebo tak neco, si se mnou diky tomu siti uzily teda..
a co vy doma? mas toho asi dost vid se trema detma.. to musis byt sikula.. 😉

jirinkas
14. črc 2009

ahojky, přesně tak, je to záběr. Sice mám doma dítě jedno, ale jak je první, tak si občas přijdu jak neschopná matka, hoooodně improvizuju 😀 A to nás zatím trápí jen prdíky a ublinkávání.
andreasek: to sis užila s tím šitím, mě šili půl hodiny, roztahovali mě nějakýma železama, a měla jsem dost. Zítra jdu k Dr. Záhumenskýmu na kontrolu, protože se mi to šití drobet rozjelo....
Kdo vás rodil?

ludva
14. črc 2009

Andreo, když jsem přišla z porodnice zjistila jsem, že má prostření dítko zápal plic.
Těsně před porodem jsem s ním lítala po doktorech a všichni tvrdili, že je to virozka.
My holt nemůžme mít nic normálně.
Už je to za námi, děti snad (klepu) zdraví. Teď jsou na týden na chalupě, protože nám tento týden neteče teplá voda. Jsem docela ráda.
Matějda taky trpí hodně na prdíky, takže si to spolu užíváme a snažíme se co nejvíce kojit. Nějak nám chlapec málo přibývá.
To víš, je to s třema kouskama docela honička. Kojíme po dvou hoďkách, docela nám to dlouho trvá a pak honem něco učmuchtit, poklidit, vyžehlit a hlavně se trošku věnovat těm větším. Zatím (taky ťukám) to jde.

Jinak porod dobrý, jen se mi neodloučila placenta, tak jsem šla do narkózy.

andreasek82
18. črc 2009

ahojky ludvo, pisu az tedka..
moc drzim palecky, at je jenda uz fit a zadna nemoc ho neskoli 😉
to ti verim, ze je to honicka se tremi ditky, ja si to neumim predstavit zatim, ses sikula 😉
at matysek hezky papa a krasne pribira.. ja mela hrozny hlavne to siti po porodu, trvalo hodinu ☹
rodila jsem s epi, bez toho nevim nevim.. 😅
sabinka je hodna, basti dobre a snad i pribirame tak, jak bychom mely.. uvidime pristi tyden u dr..
tak papa a uzivej si maleho 😵

jirinko, to mas pravdu, opravdu jsem si uzila se sitim ☹
mas to siti v poradku po kontrole?
me rodil vlacil a takova mlada tmavovlasa dr.. a sila me pani dr. mikyskova..

anus.anys
19. črc 2009

Ahojky,jen se přidám k novopečeným maminkám, mě rodila asistentka Janovská či tak nějak se jmenovala,rodily jsme 4 maminy najednou,tak jsem moc nevnímala co tam bylo za doktory. Rodila jsem taky s epi a bez toho bych to asi nezvládla. Holky, mě ani nenastřihávaly nechaly mě v podstatě roztrhnout,ale zase na druhou stranu jsem docela ráda,pač mám jen 3 stehy.
Jinak malje Adam přibírá až moc, papká mi moc moc často a na kontrole v 6ti týdnech měl 4400g a při odchodu z porodnice měl 3010g. Sestřička se zhrozila jak moc mi přibírá,ale aspoň vim že mám dobrý mlíčko i když na papání nemám moc času.
Jinak, ty prdíky nás taky trápí, nemůžu nic jíst,pořád jen jogurty a piju na litry feniklovej čaj, už se mi z toho docela zvedá kufr. Ale dostali jsme v lékárně nějaké kapičky,tak snad to pomůže.

Holky, moc Vám všem gratuluju k malým ratolestem a přeju ať jsou a jste všichni zdraví 🙂

jana100
6. srp 2009

Ahoj holky, můžete mi prosím některá poradit? Malá je stále KP a já se začínám bát, že mě nemine císař. Můžete mi prosím napsat, jak to na Bulovce probíhá? Ještě jsem na Bulovce v poradně nebyla - zatím pořád chodím ke svému gyndaři. Jde mi o to, zda řeší nějak císaře, zda si můžu vybrat (pokud tu okolnosti dovolí) jen lokální umrtvení a zda tam může být i manžel (a kolik to stojí).
A taky by mě zajímalo, jak dlouho trvá hojení a tak - prostě všechno kolem císaře.

Moc vám díky 😉

petua
6. srp 2009

Ahoj Jani,
nezoufej, prcek má ještě čas se otočit 😉.

Já rodila na Bulovce císařem - pokud nejsou nějaký komplikace nebo zvláštní důvody, tak si můžeš vybrat, jestli chceš epidurál nebo celkovou anestezii - já si třeba ale vybrat nemohla, měla jsem epidurál. A manžel tam být nemohl, čekal venku na chodbě - ale když se Maťka narodil, tak ho odnesli do toho novorozeneckýho boxu a tam byl celou dobu s nim, fotil a natáčel atd. 🙂 .
Pak počkal na mě, než mě vyvezli ven, a šel se mnou a sanitářem na JIP, tam už ho ale nepustili, tak pak šel ještě na novorozenecký za Matýskem.

A co se týče hojení atd., tak to tady určitě najdeš ve spoustě diskusích 🙂 .

No, ta sekce má jedinou "výhodu" - nehrozí Ti, že by Tě při narvaným šestinedělí dali na gyndu, jak se tam běžně dělá - jdeš přednostně na šestinedělí, takže máš prcka blízko a pak u sebe 🙂.

jana100
6. srp 2009

Moc díky. Slyšela jsem, že v jiných porodnicích to jde, aby byl manžel u tebe, takže to mě mrzí. Ale budu doufat, že se nám princezna ještě otočí. Chtěla bych spíš klasický porod, ať si to manža taky užije - hihihi 😀

kallimer
6. srp 2009

Ahoj holky,

tak i já sem zaregistrovaná na bulovce. sice mám ještě čas - ale doufám, že to všechno proběhne v poho 🙂.

anus.anys
6. srp 2009

ahojky,mě se malý otočil až měsíc před porodem,moc se mu líbilo hlavičkou nahoru. Některý prckové se otočí klidně hodinu před porodem, nic si z toho nedělej, máš ještě dost času.Co můžu poradit, co mě pomohlo, miminka v bříšku nemají rádi polohu, když se uložíš na všechny 4 a ruce zkrčíš.Zadek musíš mít víš než hlavu.Stačí pár minut denně, i několikrát za den...pomáhalo mi to i na bolavá záda. Jim se to nelíbí a přetočí se. Mě to tedy poradila PA a pomohlo mi to, sice to chvíli trvalo, nebylo to hned,ale nakonec jsem rodila normálně.
Jinak, kdybys čirou náhodou čekala druhé mimčo, což v příštích pár letech vůbec ale vůbec neplánuji,tak bych si znovu vybrala bulovku. Poradna naprosto parádní, porod i když nebyl nejlepší a nejlehčí díky asistentce se dal přežít a šestinedělí uplně bezva. odcházela jsem s pocitem,že vše vím a nemůže mě nic vážnějšího překvapit.Zatím papa

takyja
15. srp 2009

Někdo na Bulovku leden / únor 2010??? 😉

Kallimer: pokud si dobře pamatuji, tak na Bulovce byl lékař, který mimča uměl v břiše otočit - je na to speciální hmat, ale určo to není příjemné a nevím, zda se to dělá každému "na požádání" či jen v určitých případech..

aannggiie
16. srp 2009

Ahoj holky

Hlásím se do party Leden 2010.Ikdyž mě už na Bulovce viděli Únor 1991 😉

takyja
16. srp 2009

aannggiie - hurá konečně někdo 😉

aannggiie
16. srp 2009

koukám,že podle týdnů se tam asi nepotkáme 🙂

plechajda
16. srp 2009

Ahoj tak patrim taky do ledna 10 😉 ....zkusenosti cerstve z lonskeho cervna 😅 😉 😀

plechajda
16. srp 2009

angie ale tak my bysme asi mohli ne ? 😀

aannggiie
16. srp 2009

😀 😀 😀 😀 no my určitě 😀

aannggiie
16. srp 2009

s Bulajdou jseš asi spokojená,když se tam vracíš

plechajda
16. srp 2009

rozhodne, nemam si na co stezovat......a navic i presto, ze se budem za mesic stehovat ji mam porad nejbliz....sice uz to nebude jak ted prakticky "za rohem" ale nepotahnu se pres celou prahu "hekajici" do narvanyho podoli nebo apolinare 😉

aannggiie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
plechajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aannggiie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
plechajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aannggiie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
plechajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aannggiie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
plechajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
plechajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aannggiie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru