Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

danullinnka
10. únor 2008

Ahojky,kukla jsem na ně,no Adinka je fakt rozkošná 😵 krásná holčička,moooc se povedla.
Ao,držím palečky,at ti to dobře dopadne 😉

lenule25
10. únor 2008

ahojky holky, veeeeelka gratulace moci i manzilkovi, ktery je opravdu chlap. Cetla jsem ten jeho prispevek a taky me to rozneznilo.. moc vam to stesti preju, tak at vam dela Adinka mandlicka jen radost!!! A je faaaakt krasna, vyzehlena a tak.

Moci bylas jiste moc statecna a uz se tesim na tvoje prispevky, umis spoustu lidi rozesmat, coz je taky velky dar. A za to, ze se o nej s nami delis, Ti tu dekuju..

zuziik
11. únor 2008

Véééééééélká gratulace Mocinde!!! Koukam, že je na stejnym pokoji, kde jsem byla ja. Coz chytla vyborne!!!! Jinak my jsme dneska zase blinkali. Vyhodila uplne vsechno co v brisku mela az jsem ji musela jit umyt. 😨
Ao: docela ti zavidim, že mas jeste klid.......nekdy bych ji chtela vratit naspatek, ale ten porod uz bych si zopakovat teda nechtela. 😒

lenkazdenek
11. únor 2008

Zuzi ono se to zpraví neboj 😉 hele ještě pár dní a pak to bude super,jednak přejdou očistky,blbý nálady a navíc se s Lůcou i víc zžiješ 😉 Proti blinkání je njákej přípravek na zahuštění mlíčka ,ale nevím jak se jmenuje,myslím Nutriton 😕 ale fakt nevím přesně

nadik
11. únor 2008

Ahoj Holky, rodili jste na Bulovce? Jaká je zkušenost? Já zatím teda mám problém i se tam dovolat, buď to tam nikdo nebere nebo mě furt nesmyslně někam připojují.... ach jo ani na kurzy pro těhotné tam je furt záznamník.... ☹

lenkazdenek
11. únor 2008

Nadik,já tam rodila v listopadu,co se týká porodu tak dobrý,akorát teda ty kurzy my k závěru byly k ničemu 😅 akorát mě zrovna nenadchlo že mi nikdo neukázal jak přikládat,ale možná to bylo tím,že jsem ležela na gynekologii a ne na 6nedělí,tam bylo plno

danullinnka
11. únor 2008

Zuziik,malý mi taky všechno skoro vždy vyzvracel,tak jsem mu dala a dávám doted Nutrilon A.R.proti ublinkávání a zvracení,fakt pomáhá,zkus a uvidíš 😉

Leni,a co Klaudinka??Poslouchá??Ještě má kšíry,chudinka malá??

lenkazdenek
11. únor 2008

Dani, už je nemá,dokotr řek,že je vidět,že jsem jí je dávala 😀 😀 😀 a vše ok,prej mám dávat ještě pro jistotu 3 pleny navíc 😀 😀 tak mě pobavil,přiští týden jdem na kontrolu ve 3 měsících. JInak celkem poslouchá,akorát toho teda přes den moc nenaspí,jen venku v kočárku,ale zas spinká celou noc,včera chtěla spát v postely s náma,strašně vyváděla když zjistila,že ji nikdo nedží za ručku 🙂 a co vy,máte už zoubky venku ?

danullinnka
11. únor 2008

Leni,dr.fakt pobavil,prd ví,že měla jen plenečky a ty pomohly stejně jak blbé kšíry 😀 😀

No,my máme zoubky už 4 a dole se nám to začíná bělat-dvojky,ale ještě chvilku je čas,než zas bude plno řevu a probděných nocí ☹

Joo,Luky taky spává nejradši v kočárku.Spává ráno a pak po obědě,pak až večer,když už je na čase a to v 7hodin bez řečí dám oba do postelí a postýlek a spánek,musím tam být sice s nima než usnou,ale pak je aspon klid 😉

No,my půjdem 27.2.na 8 měsíční prohlídku a pak s Kubou na 3letou,toto letí 😖

ao
11. únor 2008

čus bus, maminy 🙂
Mocindu a Mandličku by měli dnes pouštět domů 🙂

jinak my pořád 2v1, vidím to na příjem ve čtvrtek, ale v psychické pohodě, jak se ptala zuziiik, moc nejsme.. kdepak 😒 ještě jak dělám u nás v únorovkách tabulky miminek, tak kolem všichni vesele rodí, i ty co měly TP až koncem měsíce, takže se těžko drží odstup a nesrovnává 😔

lenkazdenek
11. únor 2008

Dani,tak aspoň,že už je bude mít venku 😉
Ao,neboj,třeba to ještě příjde samo 😉

mocinda
11. únor 2008

aHOJ BULOVČANKY!!!
MOOOOOOOOOOOC DÍKY ZA PODPORU!!A KONGRATULACE!!!! 😉 🙂 lehce jen dočítám ,protože opravdu jsem jako v jiném světě ,dokonce problema psát na klávesnici 🙂 asi se ze mě stala fakt opravdová matka 😀 😀
Určo písnu nějaký zážitky z Bulice a vůbec 😉 to si počtete!!!! 🙂 😅
TAk všechny zdravím a mějte sééé!!!!

Andy: supéér raport a jsem ráda ,že jsem tě vlastně měla u porodu 😉 jsi taková kmotřička Ajdušky 😎 je to králíček ,ona je taková pusa mazlivá ,že bych jí nejraději snědla 😉 😎

ao
12. únor 2008

moci: není zač 😉 a změň si v pasu na 1d 😅
jinak kdybys mě slyšela v té chodbě, já tam vískala radostí 😀 nebýt tam takové starší přísné sestry, tak ostatní by mě pustily špehovat dál 😀 kterého doktora jsi měla u porodu?

ao
12. únor 2008

jooo, moci: měla jsi na malou vlastní oblečky???

danullinnka
12. únor 2008

Ahojky Moci,
tak vidím,že je z tebe štastná maminka 😵 moooc ti to přeju,taková krásná princezna,určo je moc hodnoučká 😉 tak se držte a při chvilce nám tu pisni.

Ao,ještě se Patriček neozývá??

ao
12. únor 2008

čauky dani: Patriček se ozývá jenom pravidelně v noci, asi abych se náááhodou nemohla vyspat, jinak je to vegeťák... takže odpo si dám výlet do porodky a zpět na monitor a ve čtvrtek nastupuju...
znáte někoho, komu už jen ten oxitocinový zátěžový test rozběhl kontrakce???

danullinnka
12. únor 2008

Ao,tak držím palečky.Luky se mi taky ozýval v noci,ozývá se doted 😠 😉
Já jsem u něho měla slabé kontrakce i přes den,byli bouřky,stála jsem pod střechou na balkoně,že by to jako zapůsobilo,nosila jsem něco těžšího,chodila jsem do schodů,prostě nic,asi jsem proti přírodní typ,vyhnalo ho až vyvolání 😅 ale byla to rychlovka,lituju holky,co je to trápí tak dlouho ☹

neboj,to zvládneš 😉

lenkazdenek
12. únor 2008

Ao,no my použily přířodní oxitocin,ráno sexík a okolo oběda už jsem měla slabý kotrakce a večer už jsem byla v porodnici 🙂

ao
12. únor 2008

holky, tak my zkoušeli sexík, teplou vanu, úklid celého bytu... holt asi čeká na pány doktory 😝

ao
12. únor 2008

dani: a ještě mi řekni, jak dlouho to u tebe bylo od začátku vyvolání? měla jsi odešlou zátku než si tam jela?
Moci neměla nic, nastoupila ve středu ráno a malá byla venku až v pátek v poledne.. šak ona povypráví...

lenkazdenek
12. únor 2008

ao neboj to zvládneš, řekni páťovy,že už se čeká jen na něj tak aŤ nezdržuje 😉

danullinnka
12. únor 2008

Ao:já jsem zátku neměla odešlou ani u jednoho,U prvního jsem nastupila ráno,tabletka večer,do rána slaboučké kontrakce,ráno další tabletka a injekce-v 7hodin,Kubík na světě 9:45.U druhého jsem byla pořád otevřená na 2cm,takže nástup na vyvolání,V 8 hod.tabletka,2injekce,v 10:39 Luky na světě 😉 Takže rychlovky.
Joo,u Kubíka mi voda praskla sama,u Lukyho ji v 9 hodin píchli.

mocinda
12. únor 2008

😉 ted mi došlo ,že uuuž mám dítě, tak jsem si to změnila, danke Andy 🙂
sim tě oblečky dávají erár ,ale věčně nedostatek ,takže klidně vezmi něco svýho ,třeba pleny se mi hodily a pak i nějaká kosmetika pro malýho jako Rybilka.
Jinak až bude víc času určo povyprávím horor z porodnice 😉 😀 😕

ao
12. únor 2008

moci: stihni to prosím do zítra do večera, pak už nebudu mít jak si to přečíst 😅

dagmik
13. únor 2008

mocinda, tak tě tu vítám mezi zasloužilýma matkama 😀 ... jména našich dětí dýchají prvorepublikovou atmosférou, že? 😉

lenkazdenek
13. únor 2008

Ao tak budu zítrta držet palečky
Mocinda,on si to člověk ani mo nejdřív neuvědomuje viď,já když mě opdvezly na pokoj tak jsem tomu nemohla uvěřit,že už mám mimčo 😀

petruna
13. únor 2008

ahoj holky, taky se chystam rodit na Bulovce, chodim tam na kurz a ted uz i do poradny, v patek jdu poprvy na monitor, tak doufam, ze me odtamtud neposlou jinam, kdyz bude naval, uz to tam mam "ohmatany" a nechce se mi rodit nekde, kde to vubec neznam.
Mam jen dotaz....jak je to s vlastnima vlozkama, plenama, kosmetikou atak...sice mam seznamy, co s sebou, ale nejak porad nevim kolik ceho. Nechci tam tahat zbytecne moc kramu a taky se bojim, ze zapomenu na neco zasadniho....
a jaky mate zkusenosti se sestrickama, co se tyce kojeni ? obcas slysim , ze tam nekoho sprdnou apod....bojim

kim
13. únor 2008

Petruno: neber si zbytečně moc věcí, kdyžtak Ti potřebné donese manžel!!!Bohatě Ti stačí jeden balík vložek(dostaneš tam nějaké) a pro Tondu si udělej třeba balíčky po 15 plenách a ať Ti vždy manžel balíček přinese, až půjde na návštěvu!!!Myslím, že je zbytečné tahat s sebou celý balík plen!!!

Co se týká kojení...nic moc Ti tam nikdo neřekne, no 😖 Mají fakt nápor a nestíhají!!!!Jinak jsem se nestkala se žádnou, co by někoho sprdla, jedna je tam taková odměřená, ale ostatní super!!!!Snad zrovna na tu jednu nenarazíš 😀 Když nebudou komplikace, tak ty 4 dny tam vydržíš a přežiješ 😎 Já tam byla 11 dní a taky žijem 😀 😀

martina21
13. únor 2008

petruno: i ja jdu v patek poprve na monitor na bulovku možná se tam potkáme 😀, ja tam jednou ležela na gynde kvuli hrozicimu potratu a tam bylo vložek dostatek když jsem chtela dali mi takže i na porodke by to tak mělo byt, teda ja se spoleham a taky doufam ze me neposlou jinam mam to totiz nejbliz a nemame auto..ja si pro jistotu sebou vezmu vsechno pro mimi kozmetiku,pleny,a nekdo psal ze erarne veci su nedostatkove zbozi tak i to pac nevim jak se manzel dostane z prace, ridim se heslem radsi vic nez malo 😉

lenkazdenek
13. únor 2008

Ahoj Kim,tak jak s Danem zvládáte? Nám už Klaudinka papá 150ml 🙂
Petruna,s tím kojením,musíš někdy hodně otravovat,mě nikdo teda neřek ani neukázal jak kojit ,jen mi malou vždycky vrazlily k prsu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru