Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

dagmik
8. zář 2007

No to je to, co říkám, že každý říká 😀 😀 Já to taky říkám furt, že je to děsně únavný, jsem třeba unavená nebo mám takový ty návaly, kdy se mi chce zvracet anebo omdlít, tak normální člověk by si lehnul. Ale já, těhotná?? Copak to jde si ňák normálně lehnout a přitom si odpočinout??? Já jsem unavená někdy už jen z toho převalovaní z boku na bok. Stejně můžu spát jen na levém, na pravém jen chvíli, pak mě tlačí žebra, no a na zádech se mi motá hlava.

Tak si říkám, že pak se sice nevyspím v kuse, ale už snad v každé poloze. Takže to vidím minimálně jako jeden pozitivní bod 😀

lenkazdenek
8. zář 2007

Dagmi,jojo moje řeč ,navíc už se mi nechce ani nikam chodit,připadám si jako hrošice ☹ takže něco jako kino se mě už netýká,za prvé si připadám blbě jak na mě všichni furt čuměj a za druhý beztak lítám každých 20minut na záchod 😅

dagmik
8. zář 2007

Leni, no v kině já byla naposledy před měsícem a už tam taky nejdu. Byli jsme na Dannyho parťácích, takže než se rozeběhl děj, myslela jsem, že půjdem pryč. Bylo mi to strašně nepohodlný, všechno mě škrtilo, nohy jsem potřebovala mít nahoře...prostě jsem se zařekla, že už nikam nejdu. Ač jsem teda filmový fanda, tak si teď musím dát hold pauzu. Všichni teď choděj na Medvídka, ale já si budu muset asi počkat, až to bude na DVD. Český film mám moc ráda, ale sebe mám radši 🙂

lenkazdenek
8. zář 2007

Dagmi,já bych na toho medvídka šla taky,ale bohužek mám taky smůlu 😒 já byla naposled na Hary Potrovy a byla jsem strašně šťastná,že byla v půlce přestávka a díky bohu,že mají v letňanech ty sály pořádnou klimošku 😉

dagmik
8. zář 2007

já už bych teď potřebovala sál pro sebe a pokud možno s nějakou postelí 😀

lenkazdenek
8. zář 2007

Dagmi,až takovej najdeš tak mi dej vědět,já si ho potom půjčím 😀

dagmik
8. zář 2007

No asi nenajdu, není mi to pohodlný už ani doma u televize na gauči, ani ve svý posteli, takže fakt mi není pomoci 🙂

lenkazdenek
8. zář 2007

Tak to já si zatím na gauč nestěžuju,ale horší je že už není na co koukat 😒 ,ale postýlka hm ta taky není moc pohodlná,navíc už nám to bříško překáží i při intimních chvilkách s manžou 😒

dagmik
8. zář 2007

Leni, no o tom ani nemluvím 🙂 my si teď dáváme pauzu, trochu se oba už bojíme, ale jsme připraveni, kdybych náhodou měla přenášet 😉

lenkazdenek
8. zář 2007

Jo,o tom ,že to pomáhá při přenášení jsem už slyšela 😉 my to zatím tak 4x týdně zvládáme ,ale už to není to co bývalo 😖
Tak si jdu dát pořádnou vanu(dokud se do ní ještě vlezu) tak zatím papa

dagmik
8. zář 2007

Tak páčko a pěkné poležení ve vaničce, já jsem v ní jak velryba 😀

mocinda
10. zář 2007

Ahoj holky,jsem ráda, že tady rozebíráte Bulovku,ráda bych tam taky porodila,ale jak to vypadá tak nikdo neví jak to tam dopadne s rekonstrukcí a já mám termín na konci ledna 😖 No jestli máte někdo nějaké další info ,tak napište 🙂 chystám se tam na kukandu 😅

lenkazdenek
10. zář 2007

Dagmi,tak jsem byla dnes v Neratovicích u svého doktora a tak jsem se ho rovnou zeptala na porodnici a prej,že to budu mít lepší na tý bulovce,tak jsem mu říkala o tý přestavbě a on,že když prý sami nevědí přesný datum tak to hned tak nebude 🙂

ao
10. zář 2007

čus těhule 😉
mocindo: v nastaveních si vyplň údaje o sobě, aby bylo vidět, že jsi těhule 🙂
dagmik, lenkazdenek: se sexováním při přenášení... nezapomeňte, že se tam musí dostat sperma, to podporuje stahy dělohy, samotné pohyby na to nemají až tak vliv, tak aby se manža neunavil již před cestou do porodnice 😀

lenkazdenek
10. zář 2007

Ao,tak s tím u nás nebude problém 😀

lenap
10. zář 2007

Ahoj holky jsem ráda že ta přestavba na Bulovce nebude tak rychlá.Dnes jsem na bulovce byla poprvé a jak sestra tak i doktorka byli velmi příjemné.Jinak co jsem slyšela tak na Neratovice si hodně stěžujou.Jinak mám termín 8 října tak už je to za pár.

mocinda
10. zář 2007

ao: 😉 ok, není problém

mocinda
10. zář 2007

🙂 jinak já jsem taky slyšela na Neratovice kritiku ,nejen co jsem četla na netu ,ale i kámoška tam měla čest rodit a zrovna si to nechválila.Akorát pořád nevím kdy se plánuje ta přestavba???Doufám ,že v lednu tam budu moci odrodit!! 😒

mocinda
10. zář 2007

😠 nějak mi to vypadlo ,ale myslela jsem samozřejmě přestavbu na Bulovce a nevíte jak je to s registrací na Bulovce?Jestli je nutné co nejdřív ,pokud už není pro mě pozdě 😉 anebo stačí až když tam půjdu v 36tt?Kdo se má v tom vyznat, někdo říká ,že už jsem se měla někde zaregistrovat a jinej ,že mám fůru času,nevíte???

dagmik
10. zář 2007

Lenkazd: tak to je dobrý, když ti doktor z Neratovic řekne, že to bude lepší na Bulovce 🙂 🙂 Mně zas ten můj soukromý říkal, že v Neratovicích je to dobrý. Čert, aby se v tom vyznal. Zítra bych se měla jet podívat právě do těch Neratovic, ale už se mi tam zas nechce. Ale nechtělo se mi ani na Bulovku. Myslím tu prohlídku sálu. Když to tam okouknu, tak dám taky vědět.

dagmik
10. zář 2007

Jinak holky, na Neratovice jsem slyšela většinou jen chválu. I četla. Ale četla jsem i méně pozitivní, ale nijak tragické informace. Ale to samé o Bulovce. Je to tak úplně s každou porodnicí, někdo ji vychválí, někdo zatratí. Je to podle každého osobní zkušenosti atd. atd. Ale tak je to úplně se vším 🙂

dagmik
10. zář 2007

Mocinda, na Bulovce se registrovat vůbec nemusíš, stačí, když tam třeba po 36. týdnu začneš chodit do poradny, anebo zajdeš k nim do poradny alespoň jednou před porodem. Není to prý nutné, ale je to lepší, že už si o Tobě udělají záznamy v klidu a dopředu....takže času máš fůru 😀

dagmik
10. zář 2007

ao: se sexem při přenášení jsem už informovaná dokonale, takže samozřejmě vím, že hlavní roli tam hrajou ty spermie 🙂 ....a jinak manžel se unavit může, hlavně abych se moc neunavila já, že 😀

ao
11. zář 2007

dagmik 😀 to máš recht, matka je nejdůležitější 😀
mocindo: no vidíš, jak ti těch 20tt už pěkně svítí u jména 😉

lenkazdenek
11. zář 2007

Dagmi,ono asi co doktor to jiný názor a ty se v tom pak vyznej 😉
Holky dneska jdu na další kurzy,už se tam moc těším,tak potom poreferuju 🙂

dagmik
11. zář 2007

Leni, tak já se těším, až nám dáš další lekci 🙂 Jinak dnes do Neratovic nejedem, nechce se mi tam a ve čtvrtek jdu do poradny, tak tam ještě projednám tu Bulovku a do Neratovic se pojedu kdyžtak podívat až pak. To je dobrý, co, jak si to tu plánuju pěkně na poslední chvíli 😉 Ale to neva, vypadá to, že na Bulovku můžu dojet vždycky.

Holky, to je zas hnusně, co? Musím dnes zajet na VZP a ani tam se mi nechce ☹

lenkazdenek
11. zář 2007

Dagmi,mě za 14 dní můj doktor asi udělá pápá a půjdu taky do poradny na Bulovku 🙂
O počasí mi ani nemluv,včera bylo taky pěkně hnusně a já se málem složila v Tescu 😝 ,ale aspoň jsem se mrkla do CA a mají tam nádherný zimní kombinézky pro mimi 😵

dagmik
11. zář 2007

Leni, no a co koupilas nějakou?? Já už nějaký mám, teď jsem spíš zjistila, že asi potřebuju dokoupit ty nejmenší dupačky - pyžama, těch zrovna moc nemám. A sobě bych asi potřebovala koupit kalhoty, protože jestli bude ještě větší zima, už nemám co na sebe ☹

lenkazdenek
11. zář 2007

Dagmi,nakonec nekoupila,mám jednu hezounkou od kamarádky ve velikosti 62 takže ta by měla chvilku vydržet a kdyžtak pak koupím podle potřeby,jinak byla kapku dražší,stála 600 😒
Já mám ve velikosti 50 3 overálky a pak po deseti ve velikosti 56 bodíčka a dupky a ve velikosti 62 toho mám snad nejvíc 😀 tak včera mi doktor řekl,že moje princezna už váží kilo a třičtvrtě a je natočená hlavičkou dolu 😵 akorát je kapku menší,takže doufám,že nebudu muset rychle po porodu schánět vše v 50 😕
Neboj,to už máš za pár,teď by se mělo spíš oteplovat 😉

mocinda
11. zář 2007

dagmik: děkuji za odpověď,hned se mi ulevilo,že budu mít fleka ,kde porodím ,protože podle toho jak čtu různý vzkazy maminek na netu ,tak každá už je někdo od 14tt zaregistrovaná!!!To já jsem byla ve 14tt ráda že žiju!NAtož abych myslela kde budu rodit! 😒
P.S. no jo co je moje 20tt od tvý 36tt!!! 🙂 to už je frajeřina!! 😀

A jinak holky jestli jste nasbíraly další cenné zkušenosti v poradnách ,tak prosím informujte,ani nevíte jak jsem ráda ,že vás tady mám!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru