Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

plechajda
12. led 2010

tak angie nepise tak ze by uz ? 🙂

anus.anys
12. led 2010

tak jsem se na to chtěla zeptat, nerodíš ty nádohodu?Kdyby jo, tak držíme palečky :D

anus.anys
13. led 2010

tak myslim že Aannggiie je jasná 🙂 co myslíš plechajdo?

plechajda
13. led 2010

no ja myslim ze jo 🙂) Nechodila jeste nekam jinam ze bysme vypatrali jestli teda uz porodila ? 🙂 😉

plechajda
13. led 2010

tak jsem to vystourala 🙂)

TAK UŽ TO MÁME ZA SEBOU 52 CM A 3700 G 11.1.2010

tak hura, prej ji praskla voda v pul ctvrty rano a kolem poledne byl malej venku
😉

Takze gratulujeme 🙂

ludva
13. led 2010

Jé Aannggiie, moc moc gratuluju.
Míry má mimoušek tak akorád 😉.

To bude mít mimísek krásný rodný číslo 10 01 11 😀 . Skoro jako nějaká laškovná telefonní linka 😀

Tak co Plechajdo, už je líp? Co Matějíček na Anežku? Přes den jí kojíš po 3-4 hoďkách? To se mi v životě nestalo. Matěj pije stále co 2 hodiny 😝 .

plechajda
14. led 2010

Matej je v pohode, hladi pohlavicce a dava pusinky, jen ji chce krast dudlika 😉 Zdravy uz jsou snad vsichni, atb nastesti zabraly takze pristi tyden uz budem poradne prochazkovat, vsem to chybi.

Jinak s tim kojenim je to tak, jsem malou vazila kolik i vypije tak po 3h kdyz pije tak 70ml a po 4 si da 80ml tak si myslim ze ma dost, pac pak vetsinou odpadne 🙂 😉 Nicmene jak se zacne stmivat tak ma oci jak zarovky a cuci i hodinu po kojeni a bud jeste chce sosat, nebo jen kouka. Ja teda kojim z obou prsou a trva to tak 45min...doufam, ze jeste az bude starsi trsku zkrati ten casovej interval 🙂

Sice tedka bude olympiada tak mi to bude jedno, budu koukat na sportovce 🙂))

Ja jsem taky chtela rodit bud 10 nebo 11 protoze to rodny cislo je fakt bozi 😀

Laskovna linka,muhehehe 😀 😀

anus.anys
15. led 2010

Aannggiie: to je super, moc gratuluju :D hlavně ať ste oba zdraví :D

aannggiie
15. led 2010

čau holčiny taK KOUKÁM,ŽE NEMUSÍM NIC PSÁT,ŽE jste všechno vypátraly 😉 .vše bylo v poho.Já už bych klidně mohla jít domu ve středu,ale mladej mě zdržoval.Mlíko se mi udělalo až včera a dneska jsem za pěknou kojnou 😵

Bulovka super.Vůbec na nic si nemůžu stěžovat,ale taky jsem měla kliku,že nával skončil přede mnou a začal zase dneska 😒

plechajda
15. led 2010

angie tak jeste jednou gratulace 🙂 A kdo te rodil a co porod ? povidej prehanej 🙂

Ja mela dr Vojtecha, to je ten vysokej a "mladej" 🙂 😉

aannggiie
17. led 2010

díky moc ještě jednou

přijela jsem na Bulajdu ve 4 ráno prdla mi voda,ale jinak mi nic nebylo-na 1cm otevřená 😉 Chodil mě kontrolovat Záhumenský,který mi řekl,že mi píchnou urychlující vitaminy,aby jsme dlouho nečekali.No,že to začně zabírat po 5 minutách jsem fakt nečekala a úplně mi bylo trapný říct,že už ty bolesti mám.pak jsem byla od 5 do 6 na přípravně a pak mě hned dali dozadu na ten porodní pokoj s koupelnou a postýlkou atd atd .Tak od 9 jsem měla kontrakce při kterých jsem byla opřená o ten parapet a čuměla z okna.no a v půl 12 mě šoupli na stůl a ve 12,05 odrodila-rodila mě mladá rusanda byla úplně skvělá a vůbec mě nenastříhávali-jinak jsem nevěděla,že to teda byla ruska to jsem si přečetla doma z papírů,že má ruský jméno 😉

Vojtěch je ten mladej šedivej?

plechajda
17. led 2010

Jojo to je on 🙂 Ta rusanda k ty jsem chodila do poradny, mluvi krasne cesky vid ? 😉 Jinak jsme zrejme rodily na tom stejnym sale 🙂

porod teda koukam taky v pohode vcelku, takze super...ted uz nezbyva nez poprat at se ma Simon k svetu a mamina at ma dost mlika 🙂))) 😀

aannggiie
18. led 2010

no to jo 😉 Jsem ráda,že tohle krásné období (jak každý řiká) mám opravdu za sebou 😉
Co maličká už je zdravá a co ty oči?

plechajda
18. led 2010

Jojo oci jsou v pohode i malej uz ma po kasli, tedka nam stune tatka....uz ma druhy atb takze mam doma ty mimina 3 🤐

zitra jdem na ko k mudr tak jsem zvedava jak mala nabira zroutka jedna 😉

aannggiie
20. led 2010

po kolika hodinách kojíš?

rowan
25. led 2010

Ahojky maminky 🙂 prosím vás zvažuji Bulovku, chtěla bych se zeptat ohledně těch boxů/pokojů. Nerada bych byla s dalšíma rodičkama oddělená jen nějakou plentou nebo zástěnou.Jak to tam prosím probíhá? Jste sami? A hlavně - může semnou být od začátku a všude přítel? Moc díky 🙂

anus.anys
25. led 2010

rowan: ahojky, hele, pokud si dobře pamatuju, tak když jsem přijela na bulajdu, tak na hekárně jsem byla na dvoulůžkovym pokoji(byla jsem tam ale sama a vedle na pokoji byla další mamina). Na přípravně jsem byla sama a pak když jsem šla v kontrakcích na sál, tak jsem tam byla sama(s přítelem). Je to spojený s koupelnou a pokud vim tam jsou tam takhle všechny pokoje. Přítel za mnou přijel a byl se mnou cca 10 hodin, takže byl se mnou v podstatě celou dobu co mi píchli vodu. Takže s tebu přítel může být celou dobu co ty si přeješ.

Jinak holky, co vaše ratolesti? Jak se vám vede? Povídejte, přehánějte. Já jsem malýmu našla už druhý zoubek a máme první slůvko: bába 🙂

rowan
25. led 2010

Moc díky za odpověď, taže tam jsou vlastně porodní pokoje jestli to dobře chápu? A přítel semnou může být už od hekárny když si to přeju?

plechajda
25. led 2010

ahoj 🙂
d
no ty hekarny maji 3 zdi - nevim jak to jinak popsat 🙂 proste ta predni stena tam neni - aspon u toho kde jsem byla ja teda, jediny koho vidis prochazet jsou sem tam nejaky sestry. Me se postestilo rodit vzdycky kdyz nikdo jinej nerodil, takze jsem nikoho jinyho nevidela ani neslysela, ale na ty hekarne jsou 2 postele v kazdym kamrliku, kdyz je asi naval tak se neda svitit. Tam se mnou mm bejt nesmel, ale jak mi udelali pripravu - tzn klistyr atd poslali me na porodni sal tak uz mohl za mnou, takze pak uz zalezi jen jak dlouho tam budes - u nas to trvalo u prvniho asi 5h a u druhyho 20min 🙂 😉

anus.anys
26. led 2010

V noci jsem si ještě vzpomněla,že když mi na porodnim sále píchali epi, tak přítel musel pryč. On přijel až po přípravě až mi píchli vodu, jinak byl se mnou celou dobu...chudák, jsem ho nepustila ani vyčůrat... 🙂 Jinak, než mě dali na porodní pokoj, tak na hekárnu za mnou přítel přišel,takže z toho soudím,že může s tebou být i na hekárně pokud si to přeješ....doufám že je to srozumitelný, jsem nějaká mimo. Hodina a půl spánku dneska je fakt přepych.

rowan
26. led 2010

Jj chápu 🙂) moc díky za odpovědi !!

plechajda
26. led 2010

tak ja ho na hekarne chtela a me ho tam nepustili, ale zas mohl byt kdyz mi pichali epi...no je videt, ze co smena to jiny mravy 😉

rowan
26. led 2010

A řekli důvod proč ho nepustili ?

plechajda
26. led 2010

proste mi rekli ze na hekarnu doprovod nechodi, ze navic ani nevi jak dlouho tam budu nez se zacne neco dit....a me to teda nevadilo, ja jsem protivna sama sobe kdyz me neco boli a u toho prvniho porodu jsem na ty hekarne byla od 15 - 23 nez jsem volala mm ze jsem popripravne, takze aby na me skoro 7h koukal jak co 3minuty zatinam zuby a "hekam" to mohl byt fakt klidne doma 😉

ale nekomu to zas pomaha kdyz u sebe ma toho druhyho, ja v tyhle mezi fazy byla rada ze tam jsem sama 🙂

plechajda
26. led 2010

mezifazi - ehm 😅

rowan
27. led 2010

Tak to jsem zvědavá jak dopadnu já ☹ včera jsem se tam byla registrovat 🙂

lenerka
28. led 2010

ahoj

tak ká už byla 2x na bulovce na kontrole
a jsem zatím příjemně překvapená,jak to tam rychle utíká
to v Podolí nehrozilo
tam jsme ztrávila vždy celý dopoledne

no uvidíme ,jaký to bude 3.2.to už bude s monitorem

holky museli jste mít svoje vložky nebo je tam dávaly?
chtěla jsme se zeptat,jestli se pak může 3letá dcera podívat na mimčo
prý do 10let děti do nemocnice nesmí

rowan
28. led 2010

Nevíte prosím jestli na Bulovce dělají 4D utz?

aannggiie
28. led 2010

čau holky

Můj manža byl se mnou od přípravny až do porodu.Samozřejmě až po klystýru a po sprše jinak bych to nesnesla.Všude mě hrozně rozesmály ty skákací balony a rypstole.Tělocvik před porodem mi opravdu nešel 😉

Koukám,že vám dávali všem epidurál.mě se ani nezeptali jestli ho chci-no to bude asi tim,že by ho nestihli 🙂
jinak na Bulovku nepotřebuješ vůbec nic všechno ti daj i oblečení pro mimčo.Vem si sebou -podle mýho teda-2 ručníky,vlhčený ubrousky na mimčo a mycí intimní gel.
A jestli tam dělaj 4D nevim.Mě dělali UTZ uplně jinde 😉 Jinak vám holky držim palce a s Bulovkou jsem byla nadmíru spokojená

rowan
28. led 2010

aannggiie: díky, docela jsi mě potěšila, zeptám se jich tam až půjdu na ten kurz co dělají 🙂 tak ale u klystýru být fakt nemusí :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru