Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

plechajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aannggiie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aannggiie
21. srp 2009

Asi musíme psát do IP 😉

kallimer
25. srp 2009

Ahoj holky,

je tu někdo s termínem porodu na bulovce říjen, lístopad?

lucik23
26. srp 2009

Ahoj kallimer, taky se na konci října s holčičkou chystáme na bulovku 🙂 Pěkně se nám to blíží, co?

aannggiie
26. srp 2009

jéžiš ahoj holky kde rodíte? září,řijen a kus listopadu měla být porodnice zavřená 😖 nevim jestli se to teda uskutečnilo

lenkazdenek
26. srp 2009

Aanggiie,já teda nevím,ale ségra tam má rodit na konci září-záčátkem října ,včera tam byla na kurzech a nic jim neříkaly 😕

jana100
27. srp 2009

ahoj holky, ježiši nestrašte, mám termín v září a jinam se mi fakt nechce 😒

chtěla bych se taky zeptat těch, co už tu rodily - co si mám vzít sebou???
a ten oddací list - stačí jen kopie?? jestli jo, tak stačí i neověřená??

moc díky

lucik23
27. srp 2009

z kurzu: oddací list buď originál nebo ověřená kopie

mhdlu
27. srp 2009

Ahoj jsem 36tt a taky se chystám na Bulovku, byla jsem v létě na předpor.kurzu a o uzavírce porodnice nám PA nic neříkala, a s těma kopiema říkala že musí být ověřené, jinak chtějí originál i rodného listu matky a posílají to zpět s rodným listem dítěte, což se trošku bojím aby se mi to vrátilo ale už se mi to nechce jít nechat ověřovat tak to asi risknu.

mhdlu
27. srp 2009

Tak teď na to koukám, že ten rodný list matky je jen u svobodných.A ještě chtějí kontakt na vybraného pediatra.

mhdlu
27. srp 2009

Ještě se Vás chci zeptat kam byste jely v případě, že na Bulovce bude Stop stav 😖 ?

aannggiie
27. srp 2009

čau holky bylo to napsaný v červnu nebo červenci na netu.Měli předělávat novorozenecký 😒 Tak třeba to zrušili nebo zavřeli jenom kus

aannggiie
27. srp 2009

Jani já ti neporadim já tam rodila před 19-ti lety 😉

Jéžiš oni chtěj oddací list,proboha na co?

aannggiie
27. srp 2009

mhdlu-vůbec si nedovedu představit,že by mě tam nevzali.To by byl můj konec a co bych dělala taky nevim

lenkazdenek
27. srp 2009

\já tam rodila takřka před dvouma rokama,takže tam určo njáký změny proběhly,jinak oddací list sme dávly originál a normálně se vrátil i s rodným listem malý 😉
Já teda nevím,ael novorozenecý se předělávalo ještě když sem byla v porodnici a dokonce se na můj termín i malovaly porodní sály,taže kdybych rodila na termín tak asi v Neratovicích neboBrandýse,ale malá si hezky vevnitř počkala na bulovku 😀

petua
27. srp 2009

Ahojte,

oddací list musí bejt originál nebo ověřená kopie - nebuďte blázni a zkopčete si ho, nechte ověřit 😉 - dát z ruky originál aby vám někde cestoval poštou, to je riziko.
Angie: Chtějí ho kvůli otcovství, aby jako bylo jasno 😀 😀

mhdlu
27. srp 2009

Já jsem to právě na tom kurzu nepochopila, jestli kdyby měli plno tak nám zajistí místo jinde, nebo prostě pa a jeďte si kam chcete.Upřímně ,zatím nemám strach z porodu , ale z toho aby tam měli místo a pak i na 6nedělí aby mě nešoupli na gyndu 😠 .

lenkazdenek
27. srp 2009

Mhdlu,no tak nás právě na gyndu šouply a fakt nic moc,sestřičky na nás prděli,pro všechno si musela o dvě patra níž ,fakt nic moc 😒

mhdlu
27. srp 2009

A měla jsi tam malou u sebe?Teď už právě když není místo tak jde miminko na dětský a nemáš ho u sebe.Jinak Klaudinka je moc hezký jméno 🙂 taky jsme ho měli vybrané , ale nikomu zrodiny se to nelíbí tak ještě váháme 😒

jirinkas
27. srp 2009

ahoj, já na Bulovce rodila v červnu. když jsem přijela tak byl stop stav, rovnou mi řekli, že mi udělají monitor a vyšetří mě a pak že pojedu do Brandýsa... málem mě švihlo.... naštěstí jsem byla hodně otevřená, tak si mě tam nechali. Nocovala jsem na hekárně (byly jsme tam asi 4), po obědě mě přesunuli na šestinedělí.
Jinak oddací list - stačí ověřená kopie, taky jsem nechtěla dát z ruky origoš 😎

lenkazdenek
27. srp 2009

Mhdlu,jj malou sem u sebe měla,bylo nás tam mamin víc,ale jako třeba chován í některých sanitárek fakt drsný,třeba když byl čas jídla a my kojily to bylo keců 🙄 ale některý byly fajn. asi jak na koho narazíš.
My si Klaudii prosadily i přes to,že se to nikomu krom nás nelíbilo 😉

kallimer
27. srp 2009

Ahoj holky,

kolem 11.listopadu prej na bulovce malujou tak proto bude asi část nebo celý oddělený zavřený. začala sem teď chodit na kurzy tak zjistim a dám info.

lucik23: třeba se na bulovce potkáme. už se na tu naši malou moc těšíme 🙂 tak snad narazíme na dobrou směnu a bude vše ok 🙂.

mhdlu: držim pěstě - už to máš fakt za pár, tak nám sem pak napiš info jak jsi byla spokojená 🙂

kallimer
27. srp 2009

jana100: taky držim pěstě a taky písni info. chodíš už do poradny - jsou tam hodný?

mhdlu
27. srp 2009

Jj, určitě pak dám vědět.Zatím jsen tam byla jen tom kurzu ten byl super hodně praktických informací a i setkání s porodníkem a pediatrem a na monitor prý můžu chodit ke své gyndr.(až do 40tt) že to má nasmlouvané s pojišťovnou, bydlím kousek za Prahou tak budu radši než každý týden vysedávat na Bulovce jen doufám že jim to nebude vadit že jsem nechodila k nim.

jana100
28. srp 2009

ještě do poradny nechodím, byla jsem teď ve středu naposledy u svýho doktora. do poradny se chystám ve středu, tak jsem zvědavá 😉 Určitě dám pak vědět.
A díky 🙂

koty
1. zář 2009

Jani, originál a pošlou ho bez problémů z matriky spolu s rodným listem mimi. Už takhle putoval dvakrát a vždycky se vrátil 😉.

mhdlu, v obou případech jsem byla v poradně až od 38/39tt a nikdo nic neříkal, i když to byla rizikovka. Oni tam mají narváno, takže jim záleží hlavně na tom, aby měli nějaká vstupní data (alespoň jednu prohlídku a jeden ultrazvuk).V poradně je většinou nějaká hodná PA a je to trochu samoobsluha. Sama zvážit, sama si udělat test moči... Doktoři se střídají, PA jsou tam asi dvě nebo tři.

anus.anys
2. zář 2009

jana100: ahojky,rodila jsem na bulovce před 3 měsíci. Potřebovala jsem s sebou jen boty do vody, vlhčený ubrousky na miminka zadeček,vložky do podprsenky a to je všechno. Plenky dostáváš 6 na den, mě to bohatě stačilo a když náhodou ne,tak byly sestřičky ochotný mi ještě 3-4 dát. Košili si stejně převlíkáš každou chvíli, chodíš bez kalhotek, mensruační vložky dostaneš obrovskej balík. Pití samozřejmě dávají ten čaj z vypraných pnožek,takže bych doporučovala něco s sebou. Pak něco na převlečení domu pro miminko i pro tebe...ale to ti může přivíst manžel až vás pustí. 🙂

Pokud máte nějaké dotazy ohledně bulovky ráda Vám je zodpovím,ale nemám moc času na to abych sem chodila každý den, malý mě trošku zlobí v poslední době,takže mám opravdu jen chvililinku na svojí poštu a taky na to abych sem mohla zavítat....jen ješt malá poznámečka, kdybych znovu rodila,jednoznačně si vyberu bulovku,pač i když jsem se strašně porodu bála,tým byl naprosto profesionální a i když jsem tam byla za hysterku, nikdo mi neřekl,ať přestanu křičet,že to všechny bolí stejně atd. Prostě dělali ať si se svým tělem poradím jak se mi zlíbí a epidural byl naprosto super...i když přišel trošku pozdě,ale kdybych rodila zas, půjdu do toho. Myslím že bez něj bych to nezvládla...holky rodila jsem něco málo přes 30hodin, věřte tomu,že epi byl můje zachránce.

koty
2. zář 2009

jana100: ještě bych dodala, že je dobrý si vzít nějaký luxusnější toaletní papír.

petua
2. zář 2009

Anus: To mě docela rozesmálo, "chodíš bez kalhotek" 😀 , no udržet nohama to pádlo (popor.vložku) to je umění teda, to jsem si zkusila akorát na JIP a tam jsem měla na těch pár metrů k umyvadlu co dělat teda 😀 😀 😀
Naprosto luxusní jsou na to ty jednorázový síťovaný kalhotky - sice mně třeba sestra řekla, že si je ještě ráda sundam, když mam drény (byla jsem po sekci), ale to jsem moc nepochopila 😅 , protože těm to vůbec nevadilo, naopak, měla jsem je tam přifixovaný a menší riziko, že si za ně nějak blbě zatáhnu 😉 . A nosila jsem je ještě další tejden (nebo 14 dní? Už nevim) doma, fakt je to skvělá věc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru