Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

dagmik
18. zář 2007

mocinda, registrovat úplně ne, jen chtějí, abys tam po 36. týdnu přišla jednou do jejich poradny a na monitor a nějakou registraci, jako do tý nemocnice to ti udělaj i po telefonu nebo po emailu, to chtěj jen rodní číslo, jméno, adresu a pojišťovnu. já už dnes nestihla tu poradnu, protože měli jen do 12 hodin a v tu dobu jsem skončila na tom monitoru.

Jinak bylo to tam taky žlutě vymalovaný jako na Bulovce, což působí, alespoń na mě strašně pozitivně a vůbec ne nemocničně. Je to tam hezký. A pro mimi tam nemusíš vozit vůbec nic, všechno tam dostaneš...to myslím na Bulovce a hlavně jinde třeba chtěj plínky, vlhčený ubrousky atd. tady nic a můžeš si tam i dokoupit třeba ty tampony do podprdy atd atd. fakt skvělý....taky tam půjčujou domů (za nějaký prý mírný poplatek) ty monitory dechu Nany, což mi přijde úžasný...já ho sice budu mít půjčený od kámošky...ale je to dobrý

mocinda
18. zář 2007

leni: jo ták ,to já nevěděla, myslela jsem ,že jo 😒
dagmi: zaplať pánhů ,že neplaší s registrem ,aspon můžu v klidu vybírat ,kde to porodím 😎

dagmik
18. zář 2007

leni, neboj, já se taky bála, abych nerodila před 36. týdnem, že bych musela do Motola, ale naštěstí už to mám za sebou a ty to taky vydržíš...já spíš vypadám, že dřív to teda nebude

lenkazdenek
18. zář 2007

Dagmi,tak to je fakt dobrý,na tý bulovce musíš mít fakt všechno (krom oblečeníčka) svoje . No vypadá to na těžký rozhodování,ještě,že mám chvilku čas 😵

mocinda
18. zář 2007

a předčasný porody dělá jen Motol??

dagmik
18. zář 2007

Leni, vidíš mě ne, já mám do porodu tři týdny a ještě nevím, kam, to je přece super co??? Nejdřív jsem z toho byla hotová, ale teď už mě to vlastně baví a zvykla jsem si, že jak to vyjde. Momentálně si myslím, že pojedu do Neratovic, ale až to na mě přijde, tak tam brnkem, než tam vyrazíme a uvidíme, zda je plno či ne. No a pak je na řadě Bulovka.

mocinda, nejen Motol dělá předčasný porody, ale bylo nám to doporučeno, že je na to nejlépe vybavený...jinak Apolinář, Podolí a Krč

hanik
18. zář 2007

ahojky holky,

chodite nektera na tehucviceni? ..aneb nejdete nektera dnes od 16:30-17:30 😉 ..se tam akorat chystam. ..by to byla hezka nahoda. 😎

mocinda
18. zář 2007

no a mám jasno 😎 ted ještě začít normálně usínat a jsem happy!! 😉

lenkazdenek
18. zář 2007

Dagmi,já zas podle toho jak moc to bude bolet,když pohodička tak brnknu do Nera a když to bude hustý tak šup rychle na bulovku 😀

dagmik
18. zář 2007

No vidíte, jak jsme to daly dohromady 😀 😀 😀

mocinda
18. zář 2007

hanik: no mě to mrzí ,ale nejdu!Ráda bych ,ale bylo už obsazeno.Takže mám počkat jestli se něco neuvolníí 😒

lenkazdenek
18. zář 2007

Hani,já nejdu na cvičení,ale od 18 na kurzy,takže zas budu čekat než docvičíte 😀

hanik
18. zář 2007

mocinda. ..tak dneska tam bude jedno misto volny 😉 ...protoze kamaradka, ktera je nahlasena, tak nemuze ☹ ...zjistila, ze se prestal vyrabet jeji kocarek, tak sehnala snad posledni z poslednich a musi si ho jeste dnes vyzvednout.
lenko, tak to ja chodim na kurzy od 14-16 😉 😎 😀 ...bych to asi takhle na vecer nevydejchala. ...bych tam usla. 😅 ..jinak ale dnes ho nemame,...a presunul se nam na ctvrtek na 12 hodinu s nejakou pani dr....budem povidat vse o diteti. ...no mame to trochu na preskacku. 😝 😀

dagmik
18. zář 2007

Leni, no jo, zítra budeme mít od Tebe další lekci, že?? 😀 😀 😀

lenkazdenek
18. zář 2007

Dagmi jasně 😀

mocinda
18. zář 2007

hani: no kdybych to věděla dřív ,tak bych se vetřela,aleˇmy jedeme pro skříň 😢

lenkazdenek
18. zář 2007

Hani,no já doufám,že nám se to nemění,máme mít taky ještě něco s paní doktorkou o dítěti a prohlídku porodních boxů 😕

zuziik
18. zář 2007

Teda holky ja vam tak zavidim ze uz takhle zarizujete.......ja si jeste pockam ☹

dagmik
18. zář 2007

zuzi, kdo si počká, ten se dočká 😉 Nezáviď, vždyť tě to taky čeká 😀 a pak ještě spoustá jiných nezávidění hodných věcí 😉

lenkazdenek
18. zář 2007

Zuzi ,aspoň se máš na co těšit,já už jen čekám a čekám 😅

dagmik
18. zář 2007

leni, to já čekám a rozmýšlím kam 😀 😀 času dost ne?? 😀 😀 😀

dagmik
19. zář 2007

Teda holky, my už máme čtvrté miminko 😉 Asi to byla rychlovka, neboť ještě v osm večer komunikovala na koníkovi a ani nic neříkala a někdy ve čtyři ráno přišla sms, že je malá na světě 😀

hanik
19. zář 2007

dagmik. ..teeeda, tak takhle rychlej porod taky chci 😉 😅 😎

lenko, tak jsem te mozna videla?? 😕 ..nesla si na kurzy s manzou pesky? ..a nekdo z vas ..teda uz nevim kdo 😅 mel svetlej svetr (mikynu?) ..a mas cerveny vlasy?? 😕 😅

dagmik
19. zář 2007

hanik, ale na druhou stranu to bylo její už třetí dítě 😉 , takže my to tak rychlý asi mít nebudem ☹

hanik
19. zář 2007

dagmik ...aha ..tak to je pak jina. 😒 ...ale bylo by to fajn, kdyby to slo takhle rychle. 😎

lenkazdenek
19. zář 2007

Ahoj holky
Dagmi,koukám,že je to u vás dobře rozjetý 🙂 😉
Hani ,jj to jsem byla já s manžou 😀 ale včera jste museli skončit nják dřív,že jsme vůbec nečekaly 😕
Tak jsme si včera byly prohlídnout ty porodní boxy,no nják si tam sama sebe nedovedu představit 😅

hanik
19. zář 2007

lenko, jsem si to rikala. 😀 ..on me tam manza vyzvedaval autikem, tak jsem vas videla z auta. 🙂 ...ale jinak bych vas snad i potkala, ze bych sla pesky na tramvaj. 😉
no skoncili jsme nejak chvilicku po pul. ..zaplatili ..a ja odchazela tak kolem 3/4 na 6.
..a zjistila jsem doma, ze jsem vedle televize zapomnela ledovej caj. 😅
jinak prede dverma cekala jen jedna tehulka 😉
..jojo a Simankova rikala, ze jdete juknout na sal. ...pokud tam nebude nikdo rodit. ..tak vam to aspon vyslo. 😎

lenkazdenek
19. zář 2007

Hani,my jsme tam byly autíkem,ale vepředu nebylo místo tak jsme to musely nechat dál 😒 no vyšlo,bylo to zajímavý,takový smíšený pocity,sme potom probíraly císařský řez a klešťový porod 😝 tak jsem se dozvěděla,že císař se dělá pokud je maminka malého vzrůstu tak okolo 155 cm,tak je to dobrý mám 3 cm navrch 😅

lenkazdenek
19. zář 2007

Jo holky ještě jen tak pro zajímavost tak od začátku měsíce do včerejška tam bylo 93 porodů a to včera byly 2 pani na příjmu,takže možná už 95 🙂

hanik
19. zář 2007

leni, tak z tohodle duvodu mi cisare delat nejspis nebudou 😝 😀 ..ja mam 177 😅
teeeda, ..tam to jede jak na bezicim pasu 😨 ..to chtej urcite holciny porodit co nejdriv ...nez bulovku zavrou, co? 😝 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru