Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
6. říj 2007

Mocinda 😀 jsem taky byla ve chvíly zjištění červená až na prdely 😀
No tak to já chlupy šíleně nesnáším,manža říká,že jsem na to úchylná,kdekoliv se objeví jen náznak,tak už mažu do sprchy a holím se. Jo včera mi manža přinesl Tofife tak jsem je nakonec večer všechny sežrala 😀

mocinda
6. říj 2007

😉 jé Leni ,já vůbec sladký nejím ,nemám na to ani pomyšlení ,já jsem jen na rohlíkách a bramborech a přesnídávkách ,maso taky nemůžu ani vidět!!Občas do sebe dostanu nějaký kus kuřecího ,ale opravdu nemusím!Já bych snad ani nic nejedla,mám docela nechuť ,ale pak mi začne být šoufl ,tak něco natlačím ,ale žádný apetit!!Tak tobě můžu jen závidět!! 😀 jen bašti ,ono´to pak vyběháš!! 😀 😅 Ted jdu dělat rizoto,jen rejži a zeleninu ,naštestí manža je poloviční vegoš, takže nemusím nic extra řešit 😵

lenkazdenek
6. říj 2007

Mocinda,to my jsme strašný masožravci a já poslední dobou jsem jak na začátku těhu,mám chuť jak na sladký tak na slaný,zakže asi k obědu udělám kuřecí řízečky a k véče chlebíčky s rybí pomazánkou 😵

mocinda
6. říj 2007

😉 já ti fakt závidím tu chuť k jídlo!!Ryby nemůžu si ani představit natož udělat ,ale ty jsem nemusela ani předtím!Tobě asi nebylo nějak šoufl na začátku těhot,viď??? mě se v tom prvním trimestu ty chutě úplně po....takže já opravdu jídlo nesnáším!! 😖 a přitom máš mít v těhu pestrou stravu ,tak to u mě fakt nehrozííí 😠 jsem ráda ,že aspon něcco sním natož něco pestrého! 😝

lenkazdenek
6. říj 2007

No musím zaklepat,ťuk ťuk jsem žádnýma nevolnostma netrpěla akorát jednou ke konci čtvrtého měsíce jsem nják nudržela špagety 😅

mocinda
6. říj 2007

😉 hm ,to ti fakt můžu jen závidět .Leni a jak děláš tu rybí pomazánku?že bych jako zkusila?? 😉

lenkazdenek
6. říj 2007

No jenom nasekám cibulku,přidám rozmačkané rybičky,petrželku ,margarín,trošku soli a citronu no a celý to pořádně promíchám,jinak většinou používám tuňáka v konzervě 😵

mocinda
6. říj 2007

😉 díky leni ,vyzkouším,sice nevim ,nevim ,ale co bych pro zdraví neudělala 😅

lenkazdenek
6. říj 2007

Jj,rybičky jsou zdraví,já to ještě zaplácnu chlebíčkama z bramborovým salátem a šunčičkou a bude mi nádherně 😵 😀 normálně mě už teď tečou sliny 😀

dagmik
6. říj 2007

čau holky, vidím, že probíráte žrádýlkou 😀 😀 Já teď taky už můžu všechno a i právě sladký. Ale jinak jsem jen ze začátky nesnášela česnek, z toho se mi dělal fyzicky nevolno, jen když jsem ho ucítila. Ale celkem rychle to přešlo. Pak jsem měla období, kdy jsem měla stále chuť na nějaké omáčky a maso, ale to jsem předtím skoro nejedla 😀 . Ted v létě jsem naopak zase jedla spoustu ovoce a normální jídla ani moc nemusela...no a teď úplně na konci mám chuť na všechno. Sladký, slaný, smažený, majonézu....normálně takový věci ani nejím, ale teď mi jedou 😀

lenkazdenek
6. říj 2007

Dagmi,jj já taky,teď před porodem ještě musím stihnout mekáče a kfc,protože po porodu udělám takovým věcem papa 😀

dagmik
6. říj 2007

leni, no přesně tak, pak to bude horší, to už nebudem moct jíst na co máme chuť ☹ ☹ ....v mekáči jsme byli předevčírem....spíš to teda byla z nouze cnost, ale nadlábli jsme se dobře...nějaký novinky tam měli...třeba smaženou mozzarelu a taky nějaký kuřecí specialitky, mňam 😀

lenkazdenek
6. říj 2007

Dagmi,ty mi normálně děláš chutě 😀 ale mě by stačil bigmack 😵
Už jsem nakázala manželovy aby mě po pordodu s tím jídlem hlídal,že nechci dopadnout jak hromada kitu 😒

dagmik
6. říj 2007

leni, zajděte do mekáče na véču a uvidíš....uspokojíš své chutě....ale připrav se na to (možná nemusíš, určitě to už znáš), že tam budeš za exota...na mě čučeli snad všichni 😎

lenkazdenek
6. říj 2007

Dagmi,my jezdíme do mackdriver,takže si to vždy sníme až doma 🙂 no oni lidi blbě koukaj i v tescu když si jdu třeba pro sušenky 😒 Jo a totálně nejvíc čuměly když jsme si z manžou kupovaly kondomy 😎

dagmik
6. říj 2007

leni, oni asi nechápali, co??? 😀 😀 😀 Fakt nevím, jak si pak zvyknu, že už na mě nebude nikdo koukat 😀 😀 😀 😀

lenkazdenek
6. říj 2007

JJ,si asi říkaly že nám to už bude asi na h.... nebo jestli jseme si třeba nevšimly že jsem těhotná 😀 nejlepší je ségra když nás minule vyrušila,prej vy spolu ještě TO? Chudinka se tomu divila asi půl hodiny 😀
Oni budou koukat pořád,akorát už na mimčo 😉 🙂

dagmik
6. říj 2007

leni, no ale asi už ne tolik, jako teď na to břicho 😀 😀 😀 to je prostě asi strašně fascinující 😀 😀

zrovna piju maliník...a včera jsem se rozhodla, že si koupím ještě kojící polštář...ještě na něm budu těch pár dní spát a pak ho použiju, tak jak se má 😀

lenkazdenek
6. říj 2007

No to je fakt,i když teď je těhulek hodně,posledně když jsme byli v kauflandu tak nás tam bylo asi 8 😀
Já si dám maliník až odpoledne s mufíkama 😵 nják mi začal chutnat 🙂
Ty se máš,to máš za pár ,zatím co já každou noc zírám na prázdnou postýlku 😒

dagmik
6. říj 2007

nj, já to mám za pár, ale stále to nevypadá ☹ , stačí mi to teda ve čtvrtek, ale hlavně žádný umělý vyvolávačky....jo jinak už máme 18 dětí 😀

lenkazdenek
6. říj 2007

Jak to? 😕
No na vyvolávačky máš ještě čas 😉

dagmik
6. říj 2007

co myslíš jak to??

lenkazdenek
6. říj 2007

Jak to že máte už 18 dětí?

dagmik
6. říj 2007

no leni, já nevím, roděj se skoro každý den, někdy i dvě...už jsem vám to ani nepsala...protože už jsem ani nevěděla, co jsem psala....prostě z cca 44 je už 18 dětiček narozených

lenkazdenek
6. říj 2007

Jo jako v říjnu,jsem myslela,že jsi ty tak zasloužilá matka 😉 😀 (mě už to nják nemyslí) Tak to moc gratuluju u nás pořád nic 🙂 asi mimča čekaj na začátek listopadu aby jsme vás nepředběhly 😉

dagmik
6. říj 2007

leni, jééééééé to mě fakt nenapadlo, psát ti, že u nás v říjnu 😀 😀 😀 😀 tak 18 dětí to snad ani není reálný 😀 😀 ...tak to neva, mně to taky někdy nemyslí, ale rozesmálas mě 😀 😀 😀 😀

lenkazdenek
6. říj 2007

Dagmi,tak aspoň že tak,sem si právě říkala,že tady scháníš porodnice a z těma zkušenostma bys už mohla rodit klidně sama doma 😀 😀
Tak na to,že je teprve 1 říjnový týden takřka za náma je to pohodička,jsem zvědavá kdy to začne u nás 😅

dagmik
6. říj 2007

leni, no tipovala bych to někdy na příští týden....to bude už 14 dní před prvníma termínama....a to už by mohlo začít...

lenkazdenek
6. říj 2007

No mě se to beztak netýká,já tu stvrdu určitě až do prosince 😅 Zatím víme jen jedno datum určitě u holčiny co má plánovanýho císaře.

mocinda
6. říj 2007

🙂 ahoj holky, tak jak si vás tady čtu ,tak se musím smát a jak Lenča psala o těch kondomech ,tak já si vpomněla jak jsem s manžu asi před měsícem v lékošce kupovala těhotenský lízátka a k tomu lubrikační gel! 😀 😀 docela jsme tu lékárníci pobavili 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru