Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
27. říj 2007

Mocinda,Dagmi ještě nepsala,asi nemá čas,nebo náladu,tak jí nechci nják prudit 😉
Koukám,e jste doma provozovaly zajímavou formu sexu 😉 😀 😀
Holky jak to vypadá tak já tady s váma zůstanu asi až do vánoc 😅

mocinda
27. říj 2007

leni: to jí klidně nech,chudák asi má ted docela jiný starosti!! 😉 já jsem kdyby něco psala,tak abych věděla 😉
No tak to budou krásnéé a veselééé vánoce, leni!!!To se těším!!! 😎 😀 tady to roztočíme 🙂
😀 😀 no jebali jsem asi přehnala ,ale bylo to sadomaso 😀 😝

ropuska
27. říj 2007

Cau holky,to si tady spolecne vsechny udelame vanocni besidku. Ja pokud neporodim do stredy, tak pak cekam az do 12. do vymalovanyho, se mi moc do Neratek nechce. 😝
Leni, monitor delaj primo sestricky, jestli se jim chudak vzpamatoval, jinak sup s nama na porodni sal, tam maj tri.
Teda ale tlucou se mnou hormony, vecne nabrblana a strasny horko. Ach jo.

lenkazdenek
27. říj 2007

Mocinda,nee,ale gratulovala jsem jí za nás za všechny 😉 tak sado maso my už radši neprovozujeme 😉 😀
Ropuska,tak to jsme na tom stejně 😉 mě se taky jinam nechce,ani do nera ani do Brandýsa,ale na druhou stranu tam by mě zas asi neotravovala tchýně 😀 včera se strašně rozčilovala,že nechci aby za mnou do porodky chodil někdo jinaj než manža 😠 měla jsem co dělat abych jí neposlala tam kde slunko nesvítí.
Tak to se sejdeme ve středu určo na porodním sále na monitoru(teda pokud už tam nebudeš ležet normálně 😉 )

ao
27. říj 2007

čus bus, těhule 😉
lenkazdenek, ropusko: vydržte holky nejlépe až do 13.11., to už bude vymalováno a večer tam jdeme s mocindou na kurz, tak vás můžeme očíhnout 😉 a i kdyby jste už ležely s prckama, můžeme přijít na šestinedělí?
škemri škemri.. jenom juknout očkem, nebudeme dlouho otravovat.. mocindo, kde jsi? zrovna nám tady domlouvám exkurzi u holek 😀

lenkazdenek
27. říj 2007

Ao,no jasně,by jsme vám poreferovaly jakej byl porod 😉

ao
27. říj 2007

leni: jj, ale doufám, že vám to dopadne dle možností bez problémů a nebudete nás nijak děsit 😅 jak koukám dle tvého termínu, tak po malování to akorát stíháš 😎

lenkazdenek
27. říj 2007

Ao no právě,to normálně nevydržím,to čekání,když vidím njáký mimi v obchodě tak se normálka málem rozbrečím protože už chci taky 😒 .
Holky vzpomínáte jak Dagmi psala že na ní lidi divně koukaj? Tak na mě taky poslední dobu divně čuměj 😠

ao
27. říj 2007

leni: asi že už máš velký bříško.. pamatuji, že moje babi furt komentovala těhotné na ulici, když se jí zdálo, že mají bříško už dost nízko. za mlada bývala porodní asistentkou, takže profesionální deformace 😀

lenkazdenek
27. říj 2007

Ao,no to sice asi mám,navíc mě dneska celý den trápí poslíci a furt prd z toho. Se člověk jen zbytečně těší 😒

ropuska
28. říj 2007

Bre rano, holky urcite prijdte a prineste ochutnat vanocni cukrovi, to tak akorat vyjde. 😀 Leni, ja nemam ani poslicka a brisko strasne vysoko, jen jestli se to tady nestane pravidlem, ze budeme prenaset. 🙄
Vcera se kamosce narodilo mimco, den po terminu, jeste v poledne mi psala mejla jak furt nic , vecer v sest jeli a za tri hodky bylo na svete.Kdyz to srovnam s chudak Dagmi,ale ta uz ted na vsechno zapomnela a raduje se s Kristiankem.
U nas jsou ted na navsteve rodice, tak uz odpocitavam kdy odjedou 😝 , jeste ze se aspon tchyne boji do Prahy prijet..jak je to velky mesto 😀

lenkazdenek
28. říj 2007

Ropuska 😀 koukám,že vztahy s rodičema jsou všude velice podobný 😀
Já mněla posly včera celej den,večer už to vypadalo že pojedeme a nakonec opět nic ☹ Asisi malá říká,že tě nesmíme předběhnout aby jsme si měli s kým povídat na pokoji 😉

ao
28. říj 2007

ropusko: nějaký proviant s sebou vezmeme! říká se že nemocniční strava nic moc.. napište si ale s Lenkou co máte rády, ať se strefíme do chuti 😉
a s tím časem je to akorát, vydržte po malování... já vím, mě se to říká lehce 😅

lenkazdenek
28. říj 2007

Ao,kdyby se proti mě nespikly tchýně a moje máma a nebombardovaly mě deníma telefonama tak bych třeba i vydžet chtěla,takhle chci rodit co nejřív,jinak mě budete moct navštívit buď v bohnicích a nebo na pankráci 😀

mocinda
28. říj 2007

Ahoj těhu holky,
připojuji se k exkurzi s ao 😉 aspon vás holky očíhneme ,pořád lepší než tchýně ,ne? 😀 😀
nám se to zatím kecá s ao ,počkejte v únoru nás to přejde 😅
ropuska: taky odpočívám když se u nás objeví tchýně 😀 prostě všude stejnýýý,čím to je? 😉 🙂
TAk leni doufám ,že tvý poslíčci se buď uklidní nebo at prásknou do bot, ta nejistota je blbá vid? ☹
Holky krásnou neděli ,vypadá to nadějně, měli jsme jet s manžu do Zoo a nakonec se nám nechce ,takže válíme orgány doma 😎

zuziik
28. říj 2007

Ahojik maminy, vy jste to teda rozjely.....nestacim cist...... 😉
AO: mate moc hezky fotky, doufam, ze mala bude dobre videt, uz se na ni moc tesim.
Jinak bych se taky pripojila k exkurzi....ja mluvila s tchyni dneska.....to je starostí......Jinak v praci si ze me delali vsichni srandu ze mam bricho moc dole 😠

mocinda
28. říj 2007

zuzi a já mám zase pupík tak venku ,že se bojím ,že mi už ted vypadne 😀 koukni mi do alba,to si pošmákneš 😉
Ale zase bez tchyní by to nebylo ono 🙂

lenkazdenek
28. říj 2007

Mocinda,jé a já se těšila,že mě vezmete do zoo sebou a budeme běhat od toalety k toaletě 😀
No jo ty poslíci jsou strašný,už mě fakt nebyvěj ,kdyby to aspoň k něčemu bylo ☹
O tchýni mi ani nemluvte neb spáchám zločin 😉

mocinda
28. říj 2007

🙂 leni ,nakonec Zoo je v pr.... ,manžu chrní a dělá ,že je vánek ,protože se mu nikam nechce ,mě to bylo jasný, já jak jsem pořád doma ,tak se těším jak mě vyvenčí ,ale on je chudák fakt v zápřahu ,takže ani moc netlačím 😅 počkám jak se vyspí ,třeba pojedem 😉 ale teeb neberem,nejen ,že budeme běhat po weckách ,ale ještě honit tvoje poslíčky 😀 😀

lenkazdenek
28. říj 2007

Mocinda,teda ty seš a já se tak těšila do zoo 😉 😀
No my dneska budem taky lenošit doma,akorát sem udělala obídek a upekla buchty a když se mi bude chtít tak možná vyžehlím 🙂

zuziik
28. říj 2007

V zoo jsem taky uz nebyla ani nepamatuju, ale asi pockam az budu mit malou,......a hlavne se mi v tomhle pocasi nikam nechce....no me se uz tak 14 dni vubec nikam nechce... 😒

zuziik
28. říj 2007

Mocinda: tak ty mas dobrej pupek.....to ja mam tak polovicni......no snad to nic neznamena.......teda ja fakt blbnu....porad se mi neco nezda.....mam takovej strach aby byla v pohode az z toho magorim 😠

mocinda
28. říj 2007

🙂 zuzi já taky pořád něco hledám a srovnávám ,člověk jak tohle prožívá po prvý tak je prostě zmatenýý 😉
Ani mi neříkej ,že máš poloviční nebo mě jebne 🙂 co budu dělat v devátým??? 😕 už ted mám pocit ,že to bříško nemám kam dát ,fakt začínám být děsně neohrabanáááá a to je teprva začátek 😖
navíc zuzi ,ty jsi jedna z těch co jsou v pohodě!!Když vezmu jenom sebe ,jak se pořád něčím prokousávám ,tak tebe bych mohla mít za příklad 😉

zuziik
28. říj 2007

No je pravda ze jsem v pohode a nemam zadny problemy.....zkusim pritele dotlacit k tomu aby mi bricho taky konecne vyfotil.....abych tam taky mela naky fotky 😉

mocinda
28. říj 2007

tak pořádně zatlač zuzi,at máme přehled 😎
Já jdu tlačit na manžu ,aby nás vzal aspon na prochajdu když už né do ZOO 🙄 😅

ao
28. říj 2007

mocindo: OU KEJ, takže hned po 1. lekci kurzu se pokusíme vnutit na 6ti nedělí.. je to v jiném patře, ale snad nás tam s pomocí pí. Šimánkové pustí 😅
ještě k tomu bříšku, mohu srovnávat jenom s lednovkami a únorovkami co chodíme na těhu cvičko (viz mé 2. album a naše žřací seanse), ale dle tvaru bříška mi přijdeš jasně na "kulky". mám jej taky podobné, jakobych spolkla míč, takové pravidelně kulaté a vypouklé. holky co čekají holčičky jej mají spíše níž a rozpláclý do stran.

zuziik: díky za pochvalu UTZ, byli jsme z kámošek jako první a vyšlo nám shodou náhod asi nejlíp, pěkně viditelné a junior měl docela náladu se ukazovat 😀

ropuska
28. říj 2007

Holky vy jste drbny, zatimco ja se tady bavim s rodici, ale konecne odjeli 😝 😝 😝 😝 .Beda jak nektera porodite driv nez ja 😉, je tady snad nejake poradi a ja jsem ted na rade.Leni posli poslicka, ja Ti pak budu drzet misto na pokoji a az prijdou holky na navstevu, tak si udelame Bulo mejdan.

mocinda
28. říj 2007

AO: tak teda ted mám v tom ještě větší zmatek! 🙂 kulky, nekulky, tvar bříška ,ultrazvuk.... 😉 já moc podle bříška tomu nevěřím ,protože takovýhle pupík měla i moje kámoška a má holčinku,ale někdy se to asi dá poznat ,nicméně jdu za 14dní na ultrák tak snad bude verdikt!! 😎 😎
Prosim tě jak komunikuješ s pí Šimánkovou to je dobře, já jí zrovna nedávno psala protože jsem chtěla vědět jestli není volný místo v těhu cvíču ,chtěla bych taky mazlíkovi protáhnout občas končetiny ,ale je tam narváno ,tak kdybys Andy měla nějaký echo ,že se uvolnilo místečko ,tak mi písni ,ju?Víš ,že se tady vždycky najdeme 😉 Já chodím raději here, protože v únorovkách akorát dočítám a když mě zprdneš tak se tam snažím i o konverzaci 😀
ještě omrknu tvé těhu album ,protože tam je na co koukat 😉

ropuska: ted jsi určitě na řadě ty!! 😉 Já určo nepředběhnu ,ale lenču si ohlídej,ty její poslíčci jsou pomalu a jistě tady!!! 😎

leni: a ty se raději hlaš každej den, protože ted už nevíme ,kdy nám odjedeš do porodky!!Tak podávej hlášo,ok? 😀

lenkazdenek
28. říj 2007

Ropuska,neboj sice břicho tvrdne každých půl hodniny a poslové jsou,jenže ty jsou víkend co víkend a nic z toho 😖 takže nám drž njákej pěknej pokojíček s hezkým výhledem 😉 😀
Mocinda,neboj minimálně v listopadu o mě budou vědět,ale na porod to nevypadá 😉 přeci bych nemohla Ropusku zklamat 😉

lenkazdenek
29. říj 2007

Ahoj holky tak se hlásím stále 2v1. Teda to zas byla noc,snad každou hodinu jsem yla na záchodě 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru