Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
6. pro 2007

no já jsem znala holčinu ,co kojila klučíka do pěti let a fakt to byl problém tak mu to prso " otrávit" 😉 Ti kluci jsou holt v tomhle asi víc závislejší než děvčátka 🙂 ještěže budeme mít děvčátko 😀

blacklucka
6. pro 2007

no a kdybys viděla jak se s nima mazlí 😀 a jak je potěžkává, až mám z toho někdy špatné svědomí 😀 prostě je to horňák po tátovi

mocinda
6. pro 2007

😀 😀 😀 takovej mazlíček ,jo?A ještě si stravu potěžká 😀 😀 To zní rozkošně ,ale ještě pár měsíců navíc a už bys se začala bát! 😀 😀 No možná zaplatpánbů ,že je horňák ,nedovedu si moc představit ,že by takhle "potěžkával" spodek!! 😀 😀 😉
loučím se, dobrou, padají mi víka ,tak snad zaberu!!Poslední dobou ty noci jsou spíš horor než odpočinek 😒 😝

blacklucka
6. pro 2007

jasně, to chápu, vydrž bude hůř 😀 dobrou noc a někdy zas písnem 😉

lenkazdenek
7. pro 2007

Dobré ránko,tak my za chvíli šupajdíme k dr ,to bude zas keců 🙄
Hani,vím,že to zní blbě ,ael jsem ráda,že v to mnejsem sama 😅 je fakt ,že malá po tom nutrilonu spinká jak zabitá ,dnes rekord od půl 9do 4 do rána 😕
Mocinda neboj naše tmavější spoluobčanky jsem tam ani moc neviděla ,respektivě byly dole na šestinedělí a já na 5 patře 😅

zuziik
7. pro 2007

Mocinda: jo kurz zacina od 12 do 14......vetrela jsi se do kurzu kam chodim 😀

denisia
7. pro 2007

ahojky, tak nam sa na pokoji vymenili 2 spoluobcanky, ale musim povedat, ze uplne ok. ani by som ich za spoluobcanky nepasovala ... teda okrem toho, ked jedna z nich sa hned po prichode na z porodnej saly na izbu pytala sestricky, kedy si bude moct zapalit cigaretu. A ked jej sestricka povedala, ze urcite nie hned, tak sa pytala, ci polhodinku pockat staci ... 😀
Ale inak pohoda. Vlastne si ani neviem predstavit, ze by som mala byt na izbe sama, mne osobne asi viac vyhovuje viac ludi ...

hanik
7. pro 2007

leni. ..jojo, je dobre vedet, ze v tom clovek neni sam 😅 ...ale proste kdyz mlicko neni, tak se neda nic delat.
...teeeda ...tak to nam dr zakazala, ze dyl jak pet hodin bez jidla mimco bejt nema 😕 😒 ...jsem se ji ptala na nocni buzeni, jestli musim, kdyz spinka ..protoze jsme krmili po 2,5 - 3 hodkach ...tak rekla ze 4 jo, ale ne dyl jak 5 a hned se nam povedlo tech pet a pak se nam malej zeblil ...takze jsem si rikala, ze se mu asi pak stahnl zaludek a jak mel hlad tak hltal a neveslo se mu to do briska 😕 🙄

danullinnka
7. pro 2007

Ahoj Leni,tak jste dopadly u dr a co ty popruhy???
Holky,já měla mléka sice na rozdávání,ale ted u Lukyho jsem měla časté záněty v prsu,tak jsme to léky ukončili ☹ a od 3měsíce je na nutrilonu.
Kubík mi spával od mala celé noci a je kus chlapa,na buzení jsem ho nebudila,jak měl hlad,tak se ozval.Tak asi je to na maminkách a miminkách jaký si udělají režim.kdybych měla dodržovat tabulku na nutrilonu,tak je Luky pořád hladný 😖 takže jedem podle sebe 😉

mocinda
7. pro 2007

Ahoj holky, katastrofa!!Ted jsem se vysunula z pelechu ,prostě vůbec se nemůžu probudit!! 😒 Asi mám větší počet spacích hormonů 😀
Andy: kééž by!!!Ani nevíš jak bych ráda s vámi byla ve trojce!! 😀 😀
jinak v pohodě, psala tady zuzík ,že jsem se vetřela k nim do kurzu a tím mám i přesný info kdy to začíná,takže zuzíku ,těším se a chodíš sama nebo s přítelem? 😉
blacklucka: no jak jsem říkala, šla jsem si lehnout ,ale asi ve dvě courala po bytě a už se těším ,že bude ještě hůř!! 🙂
TAk Leni jak jste dopadly,holky?

lenkazdenek
7. pro 2007

Hani,no já ji večer budila,ale ona prostě nechtěla,vůbec sem ji to nemohla narrvat do pusinky,pak ráno vypila jen trošku,ale pak po 2,5 hodině slupla 90ml a před tím než usla dokonce 100ml 😕 ona si to prostě nják koriguje sama a ještě nám teda neblinkala 🙂
Jinak holky už máme 3,670 🙂 což je o 300g víc než byla porodní váha 🙂 tak super ,ale popruhy nám kvůli prevenci zůstaly ☹

danullinnka
7. pro 2007

Mocindo,jak ti t spavé hormony závidím 😢 malý celou noc zase promrčel 😠 a ten zub nikde,sakry kdy vyleze?? 😠 ty dva dolní v poho a ten třetí zkouší asi moje a Lukáškovy nervy 😕

mocinda
7. pro 2007

danu: no já bych Ti pár poslala 😉 ono tohle taky nic moc, se nemůžu vůbec probrat ,sedím ještě hodinu do blba a přemýšlím ,co jsem chtěla a pak mi dojde ,že VSTÁT!! 😵
No neboj, asi mě taky čeká podobné očekávání zoubků!!TAk já si možná ted dělám zásobičku ,abych pak byla v pohotovosti 😎 TAk držte a natáhněte se po obědě!! 😉

hanik
7. pro 2007

danu, tak myslim, ze kazdej den kojeni je fajn. ..my skoncili u 15ti dnu 😒

leni. ..teeeda, tak to jste na tom fajn, jak pribirate. ..mne dnes Risa konecne dosahl porodni vahy 😉 😎 😵 ..jinak detska dr rikala, ze by mel uz pit stovku ...takze vase klaudinka uz to vi taky 😉
..ale taky si to risa koriguje sam, ..stovku od vcera zvlada z 50ti % lahvicek ...ale taky si nekdy vypije padesatku a vic do nej nedostanu ...sprici pusu ...zavre na deset zapadu a nic tam neprojde a kdyz jo, tak zacne kaslat a je zase po nem 😝 😀

danullinnka
7. pro 2007

no,po tom obědě to u nás taky nejde ☹ starší syn je asi hyperaktivní,stále v pohotovosti,samé blbiny...děs 😝 po obědě už spávat nechce,tak v 7 večer už je dávám oba spát a mám jistotu,že hned vytuhne 😉

mocinda
7. pro 2007

danu: znám hyperaktivní robátka, ségra má jednoho doma! 😉 to je fakt radost ,všichni vyřízení jen ten drobek je pořád akční 🙂

danullinnka
7. pro 2007

Leni,a co ji dáváš,Nutrilon??Aby neblinkala,tak je dobrý Nutrilon AR,my ho máme doted 😉 a fakt zabírá.Jen ze začátku se přepíjel,tak to byly super šavle 😝 půl obyváku zablitého 😖 ale už pohodka.
Ted si Kuba hraje na chodbě hokej,dones malou floorbalovou hokejku i Lukymu,prý at mu nahraje 😀 😀

lenule25
7. pro 2007

ahoj holky, tak se hlasime po navratu z porodnice 🙂 Hanicka se narodila v nedeli 2.12. ve 12.10h. Merime 48cm a vazila pri narozeni 3080g. Od stredy jsme doma z porodnice a zatim trochu nestihacka, takze se zase ozvu.. pa pa 🙂

lenule25
7. pro 2007

jo a pokud budete mit chut, pridala jsem par fotek.. ;)

mocinda
7. pro 2007

lenule25. velkááá gratulace!!Haničce hooooooodně zdravííí a Tobě sílu a taky vždycky kousek času na net 😉 napiš jak se vám na Bulovce dařilo a ev. nějaký veselý historky z porodu 😉 😀

lenkazdenek
8. pro 2007

Leníku moc a moc gratuluju 🙂 🙂 koukám,že vám byl erár taky trošku větší 😉 tak ať ty první dny doma zvládáte 🙂
Hani,mi máme podle doktora papat 90+nutriol takže asi taky tu 100 😉 jinak taky občas vypije tu 100 občas 50 a víc ani ťuk,jinak jaký ten nutriol používáš?
Dani,já dávám HA ale včera řek doktor že by ji měl stačit ten obyč(premium) že ten HA je zbytečně drahej pokud jsme neměli v rodině alergii.ale jinak jsme trošku ublinkli jen jednou.
Mocinda,já ti ten spánek závidím 🙂 tak si ho hezky užívej dokud to jde

zuziik
8. pro 2007

Mocinda: chodim sama.......ale uz na minulym kurzu nebylo tolik tatinku, ted tam bude ta pani doktorka na medikamenci a to si myslim ze u toho nemusi tatkove byt......me ten muj odjizdi zitra na tyden na hory, takze tady budu sama.......
Lenule25: moc gratuluju k Hanicce....a preji at se ma pekne k svetu!!

denisia
8. pro 2007

Ahojky holky, tak Sebik je od vcera ako anjel, ani neviem, ze ho mam. Lenule, gratulujeme a zelame vela zdravicka a nech sa krasne prospiva 😀 Hanicka je zlaticko, po kom je?

ao
8. pro 2007

čus bus, maminky a těhulky 🙂
moci: jak čtu co napsala zuziik, tak to téma medikace u porodu s MUDr. Dvorskou máme mít až ten poslední týden ve STŘ 19.12..
ty sis chtěla nahrazovat teď to ÚT 11.12. kdy je téma s dětskou MUDr., ne? nebo už to pletu...?
lenule25: GRATULACEEEEEEEEEEEEEEE 😎

hanik
8. pro 2007

Leni, jojo presne 90 voda+nutrilon je stovka 😉
my mame premium a pak v noci davam jednou forte, ale neprijde mi, ze by to nejak malyho utisilo od hladu. 😒 ..ten HA je nejakej protialergickej?? 😨 ..malej ma opruzenou prdylku a ja si myslim, ze je to po hovinkach z nutrilonu. ☹

mocinda
8. pro 2007

Ahoj holky,
Andy, taky mě napadlo ,že je to nějaký divný, protože 18.12 musí mít poslední přednášku a my chceme nahradit tu předposlední ,takže v po volám pí Šimánků a provedu nějaký úpravy 😉 Teda pokud se dovolááámmmm a jak jsi dopadla s notesem? 😉
Zuzík: no u nás taky taťkové lehce opadávají ,nejhojnější účast byla na první hodině, to pomalu vypadalo ,že jich je víc než mamin 😀 zuzi ,vy ted v út máte předposlední hodinu a končíte 18.12 ,viď?

Holky, já dneska šla spát ráno v 4.05 ,pomalu vrabci cvrlikali!!hustý, jsem čumákovala, v tv nic takže nemáte nějakej recept jak zabrat jako normální člověk do půlnoci? 😉

ao
8. pro 2007

moci: tak to jí zavolej, abyste pak nešli 2x po sobě na tu samou hodinu, to by se taťkovi asi nelíbilo 😅 😀
ohledně noťase jsem jí neměla čas ani zavolat, ne to ještě se tam stavit... klasika 😖

mocinda
8. pro 2007

🙂 ale budu muset volat přes satelit, protože to nebude jednoduchéé 🙂 No přinejhorším si pak od Tebe opíšu poznámky 😉

lenkazdenek
8. pro 2007

Hani,jj ten je hypoalergení,ale pokud prej není nikdo z rodiny alergickej tak je zbytečně drahej(ta malá plechovka stojí 200 a vydrží asi půl týdne) já malou mažu pro jistotu preventivně rybilkou a zatím opruzeninky žádný jen potničky 😅 možná ten zadeček zkus taky potírat a zmizí to,taky to může být kvůli ubrouskům(nám se osvědčily Linde za 40kč z Kauflandu )nebo plenkama 😕
Mocindo neboj až bude malá na světě tak zabereš hned jak si lehneš 😉

zuziik
8. pro 2007

Mocinda: mozna jsem to obratila, nechci te nak plasit...... 😒 Koncime 18.12........zrovna jsem dodelala priteli rizky na cestu na hory a v klidu jsem si sedla s kavou......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru