Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
10. pro 2007

Dani,ještě otázka do kdy má trvanlivost,teď nám stačí určutě ten klasickej,malá moc nepapá 😒 ale myslím,že za pár týdnů se bude určitě hodit 🙂

danullinnka
10. pro 2007

Leni,je koupený v září a má trvanlivost do 15.5,09,takže v pohodě 😉

lenkazdenek
10. pro 2007

Tak to beru,hodím ti do Ip adresku ju

danullinnka
10. pro 2007

dobře,když tak s tím odpoledne skočím na poštu 😉 bude k tomu jen poštovné kolem 30kč,ju?

lenkazdenek
10. pro 2007

Dani jsi zlatíčko,děkuju 😵

danullinnka
10. pro 2007

není zač,mě by to tu leželo a tak se klaudinka napapa 😵

denisia
11. pro 2007

ahoj zienky, co ste sa vsetky do zeme prepadli ??? my sme uz druhi den uplakani, nervozni, mamina nevie, co ma robit ☹

mocinda
11. pro 2007

Ahoj holky,
no jo ,tady je nějak mrtvo!! 😉 co zuzík?JAk dopadla kontrola?Všechno olrajt?
denisia:copak ,copak?co třeba nějaký větříky zaražený? 😉 napadly mě zoubky ,ale to je ještě brzy 🙂

danullinnka
11. pro 2007

Deni a nebolí ho bříško???nebo nemá větší hlad??

lenkazdenek
12. pro 2007

Deni to bude asi bříško ,malá to má občas taky

zuziik
12. pro 2007

Ahoj holky, tak vse v poradku. Mala ma 2kg a roste tak jak ma......proste nebude z ni zadnej obr....aspon se mi bude dobre rodit...
Mocinda: kdy ze ty mas teda termin??

lenkazdenek
12. pro 2007

Zuzi tak to moc gratuluju k dobrým zprávám. Neboj onamalá doroste 😉

zuziik
12. pro 2007

No ma na to jeste 7 týdnů.......nak to leti.....uz jen 7 volných víkendů 😀

lenkazdenek
12. pro 2007

Zuzi jen si je pořádně užij a nedělej tu blbost jako já,že jsem uklízla 😀

denisia
12. pro 2007

Tak holky, ja uz som si vcera depresivne myslela, ze asi nemam mlieko, alebo co, maleho som prikladala pomaly kazdu hodinu ... dnes sme boli u Dr. - dobra sprava je, ze sme zdravi, vyrastli sme o 2 cm a pribrali dalsich 210g od minuleho tyzdna - takze hlad to asi nebude... Zla sprava je, ze si musime hladat inu Dr. kvoli tomu dementnemu komercnemu poisteniu. Boli sme za dalsimi dvoma Dr., ktori boli uvedeni na zozname zmluvnych lekarov (co mi dali s poistnou zmluvou) - a ti nas tiez odmietli, ze oni uz take zmluvy nerobia... kazdemu je luto, a my sme bezprizorni ... mna asi porazi ... tak neviem, preco predavaju taketo skvele komercne poistenie, ked lekari im na to kaslu a pacientov s takouto poistkou neberu ... vraj aby sme skusili v nemocnici, tam to mozno robia ...
zajtra mam v plane vletiet do VZP a ziadat zoznam lekarov, ktori nas osetria. Predsa nie je mozne, ze tolko platime a budeme chodit od dveri k dveram zobronit ...

a nasadili sme Sab Simplex - vyzera to, ze maly sa ukludnil, dnes je uplne zlato. tak je bud unaveny po tych 2 dnoch revania, alebo zabrali kapky 😉

mocinda
14. pro 2007

Ahoj holky,
tak konečně koník kluše!!Tak díky Bobe 😉

Já jsem ted vstala, jsem pořád nějaká unavená,vždycky něco málo udělám doma a pak si hned dám dýchánek a večer čumákuju do 2.00 😒 Jinak jsem včera byla u kamarádky a odnesla si plnou igelitku piďi veciček ,prostě krásný mimivecičky a ted se tady ukájím 😀

zuzíku: já termín mám cca 27.1.08,ale stejně je to v rukou mrňouska ,takže kdo ví ,kdy to nakonec bude 😉
denisia: Sab simplex už jsem koupila taky ,preventivně 🙂

lenkazdenek
14. pro 2007

Holky tak už mám konečně všechno cukroví hotový 😵 už jsme se nják s malou zžily,chce jen nakrmit,přebalit,houpat,houpat,houpat 😅 😝 za chvíly budu mít ruce jak Arny 😀

mocinda
14. pro 2007

🙂 leni: to je dobře ,že Klaudinku máš zmáknutou a o cukroví ani nemluvím!!!Jsi prostě šikulka .Kolik druhů jsi napekla?Jen se pochlub 😉

lenkazdenek
14. pro 2007

Mocinda jen 9 zbytek jsem nezmákla 😒

mocinda
15. pro 2007

Leni ,já nemá ani půlku!!! 😉 Naštěstí nám napeče švagrová ,takže já se věnuji jiným předvánočním aktivitám 🙂 TY jo ,ale stejně jsi machr!!

lenkazdenek
16. pro 2007

Mocinda,nejsem,já zas třeba nedělám vánoční uklid 😉 pro mě je pečení relaxace 😎 🙂

mocinda
17. pro 2007

Ahoj holky,
zřejmě se vracím na začátek ,opět mi je šoufl ,takže se dvakrát nepřejídám a to jsem se těšila jak si smlsnu na cukrovíčku 😝
leni: sím tě ,když jsi byla na Bulici ,co tam dávají jako po porodu maminám?Kámoška jak rodila v Nerátkách ,tak dostala nějakou kosmetiku a pak moc pěknou knížečku Happy baby ,tak by mě jen zajímalo jestli jí dostanu taky ,když budu Bulovčanka 😉 🙂

denisia
17. pro 2007

ahoj moci, tak na bulovce tiez dostanes taku krabicu pre maminky, je tam rybilka, jedna jednorazova plena, nejaka kosmetika, casopisy a tiez kniha happy baby. celkom dobry darcek 🙂 ako sa inac mate? teda leni, ja tiez obdivujeme tvoje pecenie. a nehovor nic o vanocnom uklide ... ty si predsa pred porodom upratovala snad kazdy den 😀
zajtra odchadzame na slovensko, vratime sa az v polovici januara, tak sa tesim na rodinku ... a som zvedava, ako prezijeme 9 hodinovu nocnu cestu vlakom ..

mocinda
17. pro 2007

Ahoj deni,díky za info ohledně balíčku z Bulovky!! 😉 ta knížečka se hodí ,ono se člověku asi hodí kde co ,protože je rád ,že mu někdo pomůže 🙂 jejda, jedete vlakem 9hodin, no to se ukáže jestli Sebík je cestovatel nebo ne!!TAk držím palce ,at máte klidnou cestu!!!A štastné a veseléé vánoce!!Kdyby jsi už nebyla na koníkovi 😉

ao
18. pro 2007

čus bus, těhule a maminy 😉
moci: doufám, že aspoň zítra na Bulovku dorazíš... je to tuším 13-15 hod. jestli potřebuješ odvoz, tak mi dej vědět tak do 11h na mobil. páááá

zuziik
18. pro 2007

Mocinda: tak ja mam termin 29.1. tak to se mozna potkame 😀 , uz jsi se prihlasila na bulovku?? ja tam mam jit az 3.1. protoze maji totalne narvano.
Jinak jsme dneska byla naposled na kurzech......bylo to docela dobry....dneska mi zacli poslicci.....nevim jestli to neni brzo ale bylo to sileny..

mocinda
18. pro 2007

Ahoj holky,
Andy, kurz v pohodě,mangel mi bude dělat garde 😉 ale jsi hodná,beru na vědomíí 🙂 Jo a koukala jsem na jméno tý pí dr z minula jmenuje se Klenková ,myslím ,že to nám tam uniklo 😵 ještěže si dělám poznámky 😀
TAk pá zítra v 13.00hod.

Zuzíku: no to je dost ,že taky se tady ukážeš 🙂 no pokud budeme rodit v termínu tak možná ,jo ,ale raději si nedělám velký naděje 😉 Nejsem přihlášená ještě nikde, zatím vyčkávám a až bude nutno ,tak se někam prsknu
No prosim a my končíme zítra s kurzíkem ,tak a pak už jen porodit holky 😝
copak?copak?jaký poslíčci?A to chceš porodit až v lednu ,jo? 😉 S takovou se sotva potkáme v porodce!!Já kromě bolestí v kříži a žaludku v krku v pohodě 😀

mocinda
18. pro 2007

ted jsem ještě chytla ,že mají na Bulovce narváno??Cože?Zase babyboom?? 😀 No holky začínám se nedivit těm maminám co si to samy odrodí někde v křovíčku 😀 nemusejí se s nikým prát o flek 😀 😀 ...(to byl jen pokus o "suchý" vtip) tak to se máme ještě na co těšit!!! 😅
Já ještě mám zálohu v Nerátkách ,ale bůhví jak je tam narváno 😕

aneriska
19. pro 2007

Zdravím vás, možná tu bude někdo hledat info o Bulovce, tak píšu čerstvé zkušenosti: bomba! Přístup porodníků a porodní asistentky, respektování porodních přání.. Co jsem nechtěla mi necpali, nechali nás s malou 2 hodiny na sále s přítelem ve třech, to byl opravdu úžasný zážitek. Byla jsem v porodním sále na konci, ten je asi nejlepší.. Lékaři Dr. Záhumenský a Vojtěch jsou praví profíci. Nejdřív mi chtěli propíchnout vodu, ale někdo je upozornil na mé přání porodit přirozeně, tak mě nechali. Určitě to bylo dobře, protože po třetím zatlačení ze mě malá vylítla jak špunt ze šampáňa - skoro ji na konci stolu nechytli 🙂 🙂 , poranění minimální 2 ministehy.. Oddělení šestinedělí taky nebylo špatný a dokonce mi chutnalo i jídlo. Takže Bulovku doporučuju. Doporučuju si napsat nějakou svojí přestavu o porodu, teda co rozhodně nechcete a co chcete, ale co nejstručněji a slušně. Opravdu to respektují, při příjmu vám řeknou, co nemůžou splnit - v mém případě to byla jen jedna věc a to přestřižení pupečníku po dotepání - ale to nedělá skoro nikdo a nikde. Stop stav tam, pokud vím můžou krátkodobě mít - třeba 2 dny v týdnu. Naštěstí je to velká porodnice, žádný Neratovice.. 😖

mocinda
19. pro 2007

aneriska: 😉 díky za zkušenost z Bulovky!!To se krásně četlo!!Gratuluji k miminku a člověk je hned klidnější 😉 Taky bych ráda ,aby malá ze mě vylítla jako špunt ze šampáňa 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru