Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
2. únor 2008

leni: 😉 povídali že mu hráli

ao
2. únor 2008

leni: ahaaa, takže dětem se musí vyhrožovat vyvoláváním a oni pak polezou ven 😎
moci: psala jsem si s Luckou, leží na Bulovce na tom nadstandardu... že prý od rána se tam s porody nezastavili, a až do pondělí ráno má službu Záhumenský, což už asi nestihneme 😒
jinak Podolí má stop stav, tak asi i proto je tak plno... tu mojí známou už nepotkala, tak asi už odrodila

mocinda
2. únor 2008

Andy. ještě k tomu pátku jak jsi byla v poradně, tak byla jsi na sálech na monitoru?
A je Lucka sama na nadstandartu?Nebo mají full stav a sdílí je s někým?No já jsem dneska na Bulici viděla ,že se tam rodilo o sto péro!! No ,jen aby nám to taky nezavřeli 😠

ao
2. únor 2008

moci: snažila jsem se pod záminkou velkého provozu sama nabídnout, že jim ulevím a půjdu nahoru, ale sestřička Jana z poradny si mě (nevím čemu za to vděčím) oblíbila a říkala, že svou nejvtipnější pacientku nepošle přece nahoru, že kdo by jí těch 20 min bavil 😉 je pravda, že se vždy nasmějeme 😀
takže to sice bylo 20 min, ale sonda jenom na juniora.
jinak Lucka neleží na 6ti nedělí, ale na gynekologii v 5. patře a tam jsou 3 nadstandardy. je na něm jen sama, jak to má být.

mocinda
2. únor 2008

Andy: 😀 tak ani dvě sondy Ti nebyly přány!!Vidíš, kdybys prudila ,tak jsi šla na sál a co ještě víc ,už by tě odrodili 😀 😀 ale myslím ,že jestli ti jezdí bussy ,tak to nebude tlakem 😉 ale něco se spíš začíná rozrážet a Patriček konečně pochopil ,že ten domek je jen provizorní a smlouva určitá tudíž je nutno pomalu a jistě balit placentu a hyjéé do světa 😉 no kdybys vydržela do stř tak budu jen ráda ,ale jinak klidně vás pustím před sebe!! 🙂
Lucka to vychytala úplně nejlíp!! Tak aspon někdo a doufám ,že se holkám daří dobře.Myslela jsem na ní ,ale nechtěla jsem jí tam courat, přeci jen má asi návštěv nad hlavu 😖 a snad p.Chotěb už má taky Štěpánka u sebe a užívají si together 🙂

ao
2. únor 2008

moci: asi se něco děje, protože ty poslíky nějak zesílili a jsou jakoby ve vlnách, ale nevím jestli jsou to kontrakce, protože mě i normálně bolela stydká kost, takové to píchnutí, že až člověk vyjekne, tak nevím jestli si to nepletu jenom s tím... dokoukám pořad o stardance a asi dám testovací sprchu.
jinak Lucce se dnes nalili prsa a spustilo mlíko, říkala, že je to "sakra tíha" a to má jenom D 😨 co budu dělat asi pak já, to si je budu tlačit před sebou na vozíku 😅 😀

mocinda
2. únor 2008

Andy: dokoukala jsem Stardance 😉 a jak vidno ,tak u Tebe se začíná něco dít!!! 😉 tak aspoň buď ať se to rozjede nebo dá pokoj, vid?Ale přála bych Ti to první ,protože poslování už bylo habadub 😝 🙂

No tak s mě když se nalijou prsa ,tak budu na lepší Béčku ,možná dám C éčko ,ale jiná abeceda nehrozí 😅
je fakt ,že Ty skončíš asi na Zetku 😀 😀
tak hupky ,šupky sprchuj a když tak jsem jedno velké ucho 😉 🙂

ao
2. únor 2008

tak jsem zpátky ze sprchy... nemůžu říct, že bych cítila takovou tu okamžitou úlevu z teplé vody jako při MS, ale celkově to pomohlo. takže jestli už nebudu muset znovu, půjdu si radši lehnout, abych to zaspala. přece jenom, manža je na chalupě v jižních čechách a při představě, že se v noci řítí 2 hod do prahy, to bych si to radši nechala na zítra během dne 😅

ao
2. únor 2008

jooo a teď jsem se ptala mamky a babi jak to ony měly a obě od začátku chození na WC do cca 8 hod porodily 😅 taaak a teď kdo se má v tom vyznat, když už volat manžu jako aby vyrazil na cestu, že?

mocinda
2. únor 2008

Andy ,tak zase na druhou stranu ,ať už je to tady!!Manžu raději povolat domůůů,blbá hodina vid?Ale se říká ,že se rození dědí z generace na generaci a těch 8hodin je doceal gůt!!! 😉
možná zítra půjde Lucka home vid?

ao
2. únor 2008

zatím jsem ho nechala na chalupě, po té sprše je to teď v poho... on chce ode mě rozhodnutí, až se bude něco dít, ale když nevím co a jak, jak mám mít časový odhad...
lucka tam bude ještě zítra, protože někdy až s nástupem mlíka se na dítěti projeví žloutenka, tak aby to zítra hlídali. takže domů v pondělí ráno. ale říkala, že sestry nestíhačka, takže vysvětlení stylem rychlík a pak poraď si jak umíš.

mocinda
2. únor 2008

tak to si dokážu představit , v tomhle fofru co asi mají ,je fakt ,že člověk se snad ani nemůže zlobit 😒 Leckdy je dobrý ,když člověka jen tak hodí do vody a on si musí poradit sám ,no chabá útěcha ,ale doma si taky budeme muset nějak poradit ,vid? 😒
Andy ,tak klidnou noc ,ale to ti jen přeju kvůli manži ,že je daleko ,raději bych ti přála ,aby ses přestěhovala na Bulici!! 😉 hlavně dej echo ,kdyby se něco dělo!!! 🙂

bekla
3. únor 2008

Ao, Mocinda, chci take rodit na Bulovce, i kdyz az za par mesicu a tak jsem ze zvedavosti jukla na tuhle diskusi a musim vam napsat, ze vase reakce me fakt vyborne pobavily a prijemne naladily na porod (diky🙂 a uz s napetim s vama sleduju, jak to bude u vas pokracovat. Preju vam co nejpohodovejsi porod a at vas dobra nalada neopousti. A napiste pak pro nas cekatelky, jak se vam na Bulovce libilo. Ja uz s ni mam jednu pozitivni zkusenost z roku 2006, tak doufam, ze me ani tentokrat nezklamou.

ao
3. únor 2008

ahoj beklo: díky, my rády bavíme 🙂 pak poraportujem z první ruky 😉 ale určitě to tam bude gůůůůt, my si to prostě vrámci možností gůt uděláme 😀

lenkazdenek
3. únor 2008

Ahoj holky,tak co bříška nezloběj? 🙂 Já se dneska vyspala totálně do růžova,malá se probudila v 6 nejedla se a znovu usnala a spí dotěť 😵

ao
3. únor 2008

čauky leni a klaudinko 🙂
mě zlobilo v noci, úplně jsem cítila jak malý sestupuje a jak se pokouší o noční gymnastiku, ale s vklíněnou hlavičkou mu to moc nejde 😅 😀
jinak doufám, že se to v průběhu dneška ještě více rozběhne... manža říká, že "dává bolševikovi" den, max dva, že do úterka když nevyleze, tak že jej vlastnoručně vytáhne 😀

mocinda
3. únor 2008

Ahoj holky,
u nás nic njůůů ,ani posel ,ani sestup ,prostě nebýt toho,že přes břicho nevidím na cestu ,tak snad ruším registraci na Bulici a jdu do práce 🙂 jako bych ani těhu nebyla!!!
Andy ,že by Patriček byl něco jako Harapes,gymnastika nebo balet 😀

leni: tak to je krásnééé ,tak to chce využít a hned si dáchnout taky ne?a né courat po netu 😀

bekla: snažíme se tady o co nejnovější zprávy hned po zpravodajství na Nově 😀 tam mají víc reportérů 😉

ao
3. únor 2008

moci: že bychom založily BULI TV??? 😀 😀 😀 až se můj manža nas... ere a bude chtít Patrika v úterý vytáhnout, že byste to jako s manžou přijeli před bulofku natočit, taková malá protestní akce za nepřijmutí k porodu 😝

mocinda
3. únor 2008

Andy: 😀 😀 😀
myslím ,že do úterý bude Patriček mezi námi 😉 jenom nevím co na nás šije ta naše krasavice 😀 😉 to jsou manýry!!! 😅

ao
3. únor 2008

moci: Adinka mandlička je přece pravá hérečka.. nechává si na sebe pěkně počkat, jako v těch starých filmech, všichni pánové netrpělivě vzhlížejí ke dveřím... chvilka napětí... a pak vejde ONA 😎

lucija
3. únor 2008

Holky holky, že vy jste nám zatajily, že jste přímými potomky slonů??? 😠 😀

ao
3. únor 2008

lucijo: díky za fotky Patrička od Hanky... jaks to myslela s těmi slony? 😅 😅 😅

lucija
3. únor 2008

Samozřejmě jsem neměla namysli Vaše momentální figury, ale to, že slonice přece jsou těhotné 2 roky 😀 😀 😀

ao
3. únor 2008

luci: u mě si ale nebyla daleko od pravdy, takže na mě platí oboje 😀

lucija
3. únor 2008

ao 😀 😀 😀 to snad ne, aspoň to druhý ne, a až bude malej na světě, tak už nebude platit ani to první. Tak šup šup 😀 😀 😀 😀

mocinda
3. únor 2008

jůůů fotky Hanči -pelíškové jsou super, malý je fakt božíííí!!prostě celý Delon 😀 úplně můj tip!!!
Moc je zdravíme !!!!
Luci: slona nečekám ,ale žádná žížalka to asi taky nebude 😉

Andy: ohlaš sa, tady orel ,tady orel???nějak nemá info!!! 😀 😝

ao
3. únor 2008

čauky moci, tak zatím žádný velký vývoj, furt stejně... chvilku pravidelně, pak půl hodiny nic 😖 prostě Patrik se fláká 😨

mocinda
3. únor 2008

Andy: 😉 tak do středy ať klidně vydrží a pak se porvem o lepší sál 😀

lucija
3. únor 2008

holky, na stodvacét!!! Jedeme do finále, ne že na sebe budete přes plenty pokřikovat 😉 😀

danullinnka
4. únor 2008

Ahoj Moci,tak ještě nic???Myslím na tebe a držím palečky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru