Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

plechajda
10. bře 2010

jak pisou holky,naproseku to jde rychle ...ja tam byla poprve a dr nejaky chlapek, jmeno ani nevim - vcelku pohodar, rekl nam preventivne 2 pliny, nedavam nic, malej taky nic nemel a je v pohode...preventivne at se je dava svym detem 🙂 😉 kdyby byly fakt potreba tak nevaham a davam samozrejme....

lenerka
10. bře 2010

no mě řekli na Bulovce,že ho mám dávat preventivně
tak jí ho dávám,ale chudák moc se nemůže hýbat
takže když jí začnou prdíky,tak široký balení sundaváme
a má ho i v noci

lenerka
10. bře 2010

plechajda doktor?
asi Matějíček né?vím,že holky na něho nadávají
já byla s tou první u Jančový

a v tu středu tam ordinují oba a můžu si tedy vybrat že?

aannggiie
10. bře 2010

čus děvčata co nového

Lenerko-prdíky máme,nééé že by nám skončily.Zrovna nás přepadly dneska večer,ale neni to tak drastický ťuk,ťuk
a s kyčličkama jsme byli na Bulajdě.Jinak u netu taky houpu 😉

aannggiie
10. bře 2010

mě poslala dětská dr automaticky na Bulovku,když jsem tam rodila.Řikala mi ,že tam maj schovaný záznamy.Bylo to tam rychlý a v poho.A v dubnu jdeme znova.Když jsem byla před 18.lety s tím starším na kyčlích tak se chodilo ve třech měsících a stačilo to.Dneska je kontrolují hned v poro v šestinedělí a ve 3.měsících.Myslela jsem si,že se takhle často chodí,když má mimčo nějaký nález

lenerka
10. bře 2010

no my jdeme ve 4nedělích,protože starší dcera měla široké balení
jinak se chodí až po 6nedělí
a pak když jsou větší no
je dobře,že ty kyčle kontrolujou
za nás taková péče nebyla

plechajda
11. bře 2010

lenerko jj matejicek, a byl v pohode
ja sla na prosek,protoze to mame z tech nasich kotehulek trosku bliz nez bulajdu 😉

a snad uz nas taky ceka v dubnu posledni navsteva 🙂

Holky ta moje princezna zacina nejak lamat rekordy, vcera bylo posledni kojeni 20:45 a vzbudila se 5:45 😅 kozy teda malem explodovaly, ale za to vyspani to stoji 😀

lenerka
11. bře 2010

tak to máš dobrý
naše má v sobě budíka a co 3h v noci baští 😉

včera jsem jí vzbudila na kojení v 15 30 a usla až po půlnoci
fakt nechápu,že nespala ☹ neměla asi svůj den
dneska by zas furt spala
au au moje prsa,ještě že mám odsávačku 😉

verde198
11. bře 2010

Ahoj devcata, chtela bych se jeste zeptat kdy me nejdriv vezmou na Bulovce k registraci. Maji psano od 12. tydne, ja budu pristi ctvrtek 11+5, myslite, ze uz me zaregistruji? A nevite jestli tam byvaji fronty? Diky

lenerka
11. bře 2010

ahoj verde

já se byla registrovat okolo 12tt a v pohodě
ani jsem tam dlouho nečekala
a pak když jsem chodila do poradny tak jsem tam nejvíce čekala 2h
a u prvního mimča co jsem rodila v Podolí,tak jsem tak třeba skejsla od 7-do 13h

verde198
11. bře 2010

Ahoj Lenerko, tak moc neprudi, abys prisla presne? Ty blaho cekat nekde od 7 do 13h by me asi porazilo! Navic ja musim prchnout z prace a jeste nikdo nevi, ze jsem tehu, tak to potrebuji vyridit rychle 😀 Diky za odpoved

lenerka
11. bře 2010

není na bulovce se přesně chodit nemusí
hodně olek tak šlo i po 13tt a v pohodě
buzerujou hlavně v Podolí to musíš být 14+0jinak tě nazaregistrují a stojí se hodinový fronty
já to na bulovce nezažila

verde198
11. bře 2010

tak to je skvele, diky moc 😀 Mne prave to Podoli pripadne takove strasne masove 😖

aannggiie
11. bře 2010

dobrý večer

Jéé Plechajdo já bych taky chtěla takový spací mimčo,ikdyž to neni u nás nic hroznýho.Jde spát mezi 19-19.30 baštíme 00.30 a pak 03 a v půl 6 kakáme a festově ☹

aannggiie
11. bře 2010

Holky maj vaše dětičky dudlíky,když kojíte?? Šíma mi na dudlík pěkně prdí a o flašce ani nemluvim.Už je strašnej závislák na koze 😔 ,když jde spát tak si vyřve tak 5 min jenom dumlání a pak teprv usne a vím,že to bude horší a horší

lenerka
11. bře 2010

tak naše měla dudlík jen v porodnici
a ted ho fluše metry daleko 😝
bohužel se ududlává taky na koze 😀
Kristýnka je úplně stejná jako Kačka 10minut saje a pak dudlá i půl hodiny,kdyby to viděla Dr.by mě zas seřvala 😅

lenerka
11. bře 2010

tak to je Šíma suprovej,když ti usíná tak brzy
Kristýnka usne až po 23h a za boha né dříve
snad se jí to srovná
zatím se chová jako v břichu
přes den chrápe a v noci řádí
i když 2dny stojí za prd i přes den 😖

lenerka
11. bře 2010

jo holky chci se zeptat
jak teď máme to zadarmíko to očkování
Pneumokoka dáte to svým dětem naočkovat?

plechajda
12. bře 2010

Ahoj 🙂

angie nase prdola dudlik nechce - takze u nas neni, ale poslouzi obcas kloub u prstiku, ten si obcas pozuzla 🙂 ale po kojeni teda ne, to vetsinou odpadne 😉

jinak registrace na bulovce, ja teda cekala skoro 2h, je to jednou tydne a bylo nas tam fakt hodne....

lener myslis prevenar ?? Ja ho urcite dam, mladymu jsme ho kupovali

lenerka
12. bře 2010

plechajda

jo jo myslím prevenar
kačka ho nemá,ale kristýnce ho dáme i na ty rotaviry
ale bude mít toho v tom roce moc chudák,snad na nic nebude mít reakci 😖
kačka byla v pohodě

no tak to já na tý registraci měla štěstí bylo nás tam málo asi 4 a šlo to jak po másle
za 2min.jsem byla vyřízená
a na toho 19týho co jsem měla termín,jsem byla 3tí 🙂

verde198
12. bře 2010

Ahojte,

no tak snad nas tam bude cekat malo na tu registraci. Na internetu maji psano utery a ctvrtek.

At vam mimisi hezky rostou a nezlobi 🙂

aannggiie
12. bře 2010

čau děvuchy

taky budu dávat prevenar

plechajdo-mě už ten kloubík taky nějak nežere 😉
Lenerko-mě by taky pěkně zjebala,ale to řvaní kdo to má poslouchat.Šíša neumí zabrat ani po vyřvání

Já jsem byla taky rychle zaregistrovaná asi to je podle toho jaký tam je rychlík.

Verde dík.Já to Šímovi vyřídim 😅

lenerka
12. bře 2010

verde

tak já doufám,že naše kristýnka dostane rozum a už konečně přestane řvát 😀 a už to bude jen a jen hodné spící miminko

snad budeš mít registračku rychlou,pak napiš,jak jsi dopadla 😉

lenerka
12. bře 2010

když má Kristýnka hlad,tak cucá všechno
prsty její moje a už jede i nos 😀

ludva
12. bře 2010

Ahoj 😀

Verde, při registraci jsem byla na Bulajdě sama a myslím, že tě zaregistrují pokud máš vystavenou těhulegitku 😀

Holky, mudře Jančové na Proseku se raději vyhýbejte. Je to pěkná koza Róza 😠
Mému druhému dítku chtěla v roce lámat kolena. Naštěstí jsme se nedali 😉 A není to jediný případ.
Já jezdím na ortopedii k Dr. Čechovi na Čerňák. Kyčle tam prohlíží ve 3 týdnech, v 6ti týdnech a ve 3měsících.

lenerka
13. bře 2010

ahoj Ludvo

tak my byly s první dcerou právě u Jančové
dala široké balení a poslala nás na neurologii
a cvičily jsme přes rok 😖

můj 55letý táta k Jančový chodí také,ale není moc s ní spokojený
je to už stará paní se starýma názorama

tak to já asi skočím raději na tu Bulovku
na čerňák se mě nechce

ludva
13. bře 2010

Lenerko ahoj,

na Mazurský je prý taky dobrá ortopedie 😉

Tenkrát jsem popadla kluka a snímky a jela s ním na Karlák (tam jsme chodili kv. GER) a k prof. Čechovi.
Oba ortopedi se shodli, že je lámání kolen kravina. Jančová nám "diagnistikovala" křivici, zakázala klukovi chodit a stát a plánovala lámání kolen a následně dlahy!!!! Kluk měl děsný óčka, ale z toho, že od 7mi měsíců stál a v 10ti sám běhal jako laňka. Teď má nohy rovný jako pravítka 🙂
Na Karláku mi sdělili sladké tajemství, že byla Jančová odejita z Bulovky z důvodu nějakého průseru. No, na Proseku "léčí" už pěknou řádku let. Už je to taky pěkně stará bréca ☹
Ale to sem nepatří, že...

Hlavně, aby se kyčličky miminku dobře vyvíjely 😉
Jo a my teď chodíme k super ortopedce, která nám předepisuje cvičení ☹ , ordinuje na Mazurský a jmenuje se Jiřina Luksíková. Kdyby někdo potřeboval 😉

plechajda
14. bře 2010

lener ja byla jeste na ortopedii na praze 6 a tam to bylo taky dobry, tak kdybys chtela kontakt rekni - ale pocitam ze to ma asi z ruky co ?

aannggiie
14. bře 2010

čau holky

Co to je???? lámat kolena??? To je nějaká blbka?

Lenerko-tak to Šíša má taky hlad.Do tý jeho držtičky si snad narve obě pěstičky 🙂

Ludvo-jen to pěkně nabonzuj ať všechno víme 😉

lenerka
14. bře 2010

aannggiie

ten tvůj Šíma je divoch
obě pěstičky 😀 tak to se ještě Kristýnce nepovedlo,ale je fakt,že ona je mladší
přikrmuješ nebo mu stačí zatím tvoje mlíko?

a co vitamíny?
předepsala vám Dr.taky Vigantol a kanavit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru