Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenule25
22. únor 2008

Ao tak si urcite nech ukazat polohu fotbalisty - tak jsem kojila porad, kdyz byla mala jeste opravdu malicka 🙂 taky jsem mela pocit, ze se mi jinak tema mlikarnama udavi 🙂)) v leze jsme zacaly kojit az tak pred trema nedelema a uz je to v pohode, uz si s tim poradi, ma uz poradnou tlamicku 🙂)))

Jinak Zuzi s tim UM si nic nedelej, dneska uz to umi udelat tak dobre, ze je to pohoda.. uvidis, jak bude Lucinka spokojena.. a jak jste obe s Moci psaly, ze jsou holky urvane, tak to jsme meli ze zacatku taky - hlavne v noci 🙄 ale tak po trech tydnech si mala zvykla a ted je to uplne bajecny - sice nespinka celou noc, protoze kojime, ale vcera vytuhla v pul osme a spala do dvou v tahu, potom se najedla a pak v pet, v osm.. ale s tema prestavkama na jidlo spala skoro az do desiti 🙂)) takze zacinam po tech skoro trech mesicich chytat zase barvu 🙂

Miminum zdar a rvavym obzvlast 🙂

lenkazdenek
22. únor 2008

No holky já měla teda prořvanou noc jen jednu 😅 ale to bude asi tím um jelikož malá od 6 týdnů spinká celou noc 😵
JInak holky dnes sem malou brala do polohy na tygříka a to se jí teda celkem líbí,kor když jí dělám jako houpačku a taky když ji držím nad sebou to se krásně řehtá 🙂 😵
Ale jak mě ten dr vyděsil tak ji teď furt sleduju,jestly míň nejí,víc nespí .......

mocinda
22. únor 2008

leni: já taky myslím ,že tím ,že jsi na Umu ,tak malá vydrží chrnět celou noc, moje ségra taky byla na Umu a to samý, děti chrápaly doslova celou noc, no já dokud mám malako ,tak vydžím kojčit ,ale noci jsou fakt děs!! 😖

Andy ,napiš pak jak dopadla poradkyně u vás,ju?teda spíš jak jste dopadli s Patričkem 😀

lenule25
22. únor 2008

Leni na takovy dr se vyprdni!!! Jak jsem to cetla, tak je to fakt magor. Prospanou celou noc Ti trochu zavidim.. to u nas zatim nehroziiii..a to je jen o fousa mladsi ta nase piranka 🙂

lenkazdenek
22. únor 2008

holky já kdybych mohla tak kojím,ale bohužel,asi mi ti není souzeno 😔 ty jo jsme teď byly s manžou poprvé po 5 měsících na pivku a véče 🙂 ale beztak sem pořád v mysly byla s malou 😅

zuziik
23. únor 2008

tak to mi vecer spime. po UM spi tak 3 az 4 hod...........vcera jsem si dala sklenku sampana kdyz nekojim, a mela jsem ji jak z praku 😀 Mala rve prez den..........ale co nadelam.......ja ji za to nepustim v 15ti na dizu 😀 😀

danullinnka
23. únor 2008

Ahoj Zuzi,tak u nás je přes den klid a v noci začíná rej,děs.Udělám to jak ty,žádná díza 😀 😀

Leni,ty se máš,já už skoro 4 roky pořádně nikde nebyla.Sem tam jsme šli na vééču,ale znáš to,myšlenky u dětí.Ale co se narodil Luky,tak jsem nebyla nikde 😖 ale po Velikonocích se chystám dát kluky k mému tatkovi na noc,bo budem mít návštěvu,tak at si posedíme a nemusím furt odbíhat k malému 😉

lenkazdenek
23. únor 2008

Zuzi,tak to jsem si říkla taky,počkej až vyrosteš já ti to vrátim,ale zas ji nemůžu říkat,to já v tvým věku........ 😀
Dani,no my se dohodly s manžou že se prostřídáme,navíc máme hlídací tetu a babičku 😉 🙂 ono ve třiadvaceti je to trošku třeba 🙂

danullinnka
23. únor 2008

Leni,my máme taky babičku,ale ted bych stejně klidná nebyla,Luky se pořád v noci budí,takže bych byla jak na trní 😨 No,a letos bude mít Luky rok a hned na to manža 30,takže snad to nějak zvládnem,oslavy do noci,padnu 😎

lenkazdenek
23. únor 2008

Dani,my jsme ji taky přes noc nenechaly,v deset sme byli doma a malká usíná až okolo jedenáctý 🙂

lenule25
23. únor 2008

Leni tak my s manzou stihli s hlidanim babicky max spolecny nakup, bo ja neriedim, tak musi jezdit se mnou 🙂 A dvakrat jsem byla na cvicaku s psiskem. Tot zatim jedine povyrazeni v mem zivote od narozeni male 🙂)) ale v dubnu jdu na koncert, uz mam listky.. jeste teda nevim jak to udelam, asi budu muset nakojit, uspat a doufat, ze se mala neprobudi hlady v ramci nejakeho sveho rustoveho spurtu 🙂 s odstrikavanim mlika uz to neni tak slavny jako na zacatku - uz to hodi max 60ml.. no uvidime, duben jeste daleko 🙂

lenkazdenek
24. únor 2008

Leni třeba už v dubnu budeš pomalinku dávat příkrmy 😉

lenule25
24. únor 2008

Leni jestli nam vydrzi to kojeni /a v nasem pripade mooooc doufam, ze jo - manzel je dost tezky alergik, astmatik a jeste ma i atopicky ekzem/, tak budu plne kojit do ukonceneho sedmeho mesice.. mozna me budete mit za blazna, ale pro potencialne alergicke deti se to hodne doporucuje. S tim co vsechno manzel ma, tak je bohuzel docela vysoka pravdepodobnost, ze neco z toho nase princezna podedi.. tak chci udelat aspon max pro to, aby to treba nebylo tak zle jako u manzi.. a v neposledni rade uzijeme si jeste aspon cast leta jen s prsem - to bude taky prakticke, muzeme byt porad venku 🙂)))

lenkazdenek
24. únor 2008

Leni tak to je mi líto s tou alergií ☹ ale jinak samo koj jak dlohouho to půjde,já se teda docela těším až budu moct dát malý trošku mrkvového pyré nebo trošku kašičky ,on už ji ten nutroš nják moc nejede 😒 my když jdem ven tak sebou musí mít lahvičku s vodou a nutrilon,nebo aspoň čaj,ale to kojení je praktičtější 🙂
Holky my máme na sluníčku 20stupňů a já nevím co mám malý dát ven 😕

danullinnka
25. únor 2008

ahoj Leni,tak to máme stejný problém 😅 Dala jsem malému bodýčko,na to tenké tričko a bundičku,kombinéza je už ve skříni 😉 fusak v kočárku ještě je,ale jak se malý vzbudil,tak byl úplně mokrý 😝 takže dnes jen bodýčko a bundička a asi vytáhnu i tenší čepičku 😉

lenkazdenek
25. únor 2008

DAni já dala včera jen,bodíčko s dlouhým rukávem,punčocháče,kalhoty,zimní bundičku a šoupla jsem ji do tašky do kočárku + deku ,ale tu jsem už po pár metrech sundala 😅 ale dnes tam asi bude trošku větší zima tak uvidím,akorát přemýšlím jestly sebou pro jistotu nevezmu lahvičku s vodou a nutrilon,protože jdeme k tomu doktorovy a pak rovnou na cvičení a jestly tam někdy malá dostane hlad tak to bude takovej hysterák že zboří celou polikliniku ☹ tak jsem myslela,že kdyby bylo nejhůř že bych v bistru poprosila o horkou vodu v misce a malý to ohřála 😕

danullinnka
25. únor 2008

Leni,já malému brávám čajík a nutrák taky.Udělám si ho horký a zabalím,takže vydrží,malý stejně spí až domů,takže ho doma jen ohřeju v mikrovlnce 😉 jinak brávám i plechovku a když je vzhůru a vypije co má,tak si udělám nový u babičky 😉
My jdem k dr.ve středu a další středu s kubou na 3-letou 😅

lenkazdenek
25. únor 2008

No jo ty už máš kluky skoro na ženění,my jsme ještě malinký 🙂 😉 jinak čajík beru taky,ale bohužel ten vypije a řve hlady dál 😒 a nutrak my tak dlouho nevydrží,už jsem zkoušela ak lítala po nemocnici a scháněla horkou vodu ☹

zuziik
25. únor 2008

Ahojky, tak se hlasime....vse v poradku. Po Nutrilonu je pekne vyklidnena.....nekdy teda rve ale to jen proto ze to je hysterka 😀 Ale uz zadny krece ci bolesti.....Jinak dneska nam je mesic.....toto leti 😒 Taky resim co s teplou vodou na prochazkach. Sice mam termovak na lahvicky ale to vydrzi 4 hod a vcera jsme byli 5 hod.....no a voda studena.....nastesti je po meste hodne mekacu nebo stanku kde tu teplou vodu muzou dat...

danullinnka
25. únor 2008

No,za chvilku budu odhánět nevěsty 😀 ale kubča má už vyhlídlou,kámoši jak hrom.Byla tu ve čtvrtek a bylo nějaké ticho,šly jsme s kámoškou na ně kuknout a zavřeli se v pokojíku a leželi zakrytí vedle sebe v posteli 😅 naštěstí si nehráli na doktory 😀 😀
Ale jinka vodu ti dají,ne??Jak byl kubča malý,tak jsme v neděli chodívali na zmrzku,chvilku poseděli a tam mi taky kámoš pokaždé shříval vodu 😉

Zuzii,tak to je fajn,že je vše v pořádku.to už je velká slečna,my máme dnes 8 měsíců a v sobotu kubča 3 roky 😉

lenule25
25. únor 2008

Ahoj holky, vcera jsme byli taky cele odpolko venku a mala mela jen dupajdy, kosilku a lehkou mikinu s kapuci a tenkou bavlnenou cepicku. Fusak uz jsem vyndala a byla jen prehozena lehounkou dekou. I tak byla trochu opocena, ale nic strasneho 😉 Kdyz jsme prichazeli z prochazky, tak nam akorat dovezli pizzu k obedu, takze pohodicka (u nas na vsi delaji rozvoz za 20,-Kc :D)
A leti to fakt siiiiilene, Hanicce budou tuhle nedeli tri mesice, tedy ctvrt roku 🙂 To je des.

Zuzi je skvely, ze uz je male dobre. Uvidis, ze za chvili prejdou i ty hysteraky 🙂

aklazab
25. únor 2008

01ajka,Olina:ahojky budoucí maminy,dneska jsem volala na Bulici,taky jsem se registrovala po telefonu a paní mě uklidnila,že to platí!!! 😀 Byla ochotná,dokonce to pro jistotu zkontrolovala. Tak se mějte fajn a klíííd,vědí o nás 😉

lenkazdenek
25. únor 2008

tak máme vojtkovku 😢 😢 😢 navíc jderm na sono břica,jsem z toho všeho pěkně v pr....... 😢
zuzi tak to je skvělí 🙂

danullinnka
25. únor 2008

Leni,co má malá s bříškem???

lenkazdenek
25. únor 2008

Dani,prej může mýt zvětšenou slinivku? Ale prej to dr neví jistě tak nás posílá na utz 😒

danullinnka
25. únor 2008

jejda Leni,chudák holka,jak na to přišli???Božátko malé,tak maličká a už ji toho tolik přiřknou 😠
No Leni,mě se zdá,že má Kubík v jednom oušku menší dírku,jak mu chci ouška čistit,tak při tady tom piští,tak příští týden to řeknu dr at kukne ☹

lenkazdenek
25. únor 2008

no já teda na malý njáký známky toho že by bylo něco špatně nevidím,podle mě je zdravá jak řípa

lenule25
25. únor 2008

Leni tak drzim palce, at se to neprokaze!!!!! Na zaklade ceho si to mudr mysli, ze vas posila na ten utz?? Nedivim se Ti, ze jsi z toho spatna, ale neboooooj, dobre to dopadne... A kdy jdete???

lenkazdenek
25. únor 2008

Leni,něco nahmatal,ale nebyl si jistý jestly to není žebro ,malá má po mě hodně velkej hrudníček 😅 tak jen pro jistotu 🙂

denisia
25. únor 2008

ahoj holky, po dlhom case som opat na koni. modrom 🙂. tak co to citam? leni neboj, klaudinka bude v pohode. Je uplne zlatulinka.
Moci, nechcem byt skodoradostna, ale hura, ze aj niekto iny okrem mna ma urevane dieta. Doteraz som vzdy len citala, ako vsetky dietky krasne spia, a niektore (vsak Klaudinka) aj celu noc, len ten moj maly zazrak sa vzdy budi a reve. Uz som si myslela, ze je jediny!!! Pekne kojime a to by sme chceli pit kazdych par hodin. Aj v noci. Ale rastieme pekne. minule jedna zenska vonku tipovala, ze nam je 6 mesiacov. A nam je jenom 3. v dnesnej poradni 6050g a 61 cm. Pridala som aj nejake fotky toho nasho manekyna 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru