Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
4. bře 2008

ahoj holky ,tak musíme cvičit nejméně půl roku a očkování nejdřív v 5 měsících ☹ ☹

denisia
4. bře 2008

leni, musite cvicit Vojtovku? a preco?
holky, otacaju sa vasi drobci za zvukom? mne sa zda, ze nas Seb na zvuk nereaguje ...

lenkazdenek
4. bře 2008

Deni,jj aby neměla skoliozu páteře tak nesmí teď vlastně vůbec nic. Dostala jsem vynadáno za to jak ji držím,prej musí bejt v klubíčku,jenže v tom klubíčku my řve jak pavián ☹ to není možný že by nereagoval na zvůk,zkus chrastit klíčema

danullinnka
4. bře 2008

Leni,jejda,co té holce ještě nezjistí...Jak ji držíš???já jsem oba měla normálně,žádné klubíčko 😨 a Kuba má zádička rovné jak prkýnko a Luky vypadá že taky.

Deni,nebo mu zatleskej kousek od ouška nebo pust nahlas rádio nebo televizi,musí zareagovat na něco,ale u Lukyho jsem si taky myslela,že neslyší,asi na mě jen dlabal,slyší až moooc dobře 😅 a když na něj promluvíš jménem reaguje??

lenkazdenek
4. bře 2008

to ona má záda rovná taky ,ale prej až by seděla tak by se převracela na stranu. držim ji tak že ji mám na stranu a hlavičku má opřenou o můj loket

denisia
4. bře 2008

no praveze ja neviem, co je primerana reakcia. ak sa na mna pozera a ja na neho rozpravam, tak sa smeje. ale ak sa prave na mna nepozera, tak reakcia ziadna. tleskanie nic, chrastitka to iste - ak ich vidi, tak ok, ale ak nie, tak sa ich ani nesnazi hladat ocami ... Uz som mala z toho depku, ale dr. povedala, ze sluch sa vysetruje v 4. mesiaci, aby som bola dovtedy v klidu.
Ja ho nosim tiez vselijak, len nie v klubicku ☹ M ho nosi asi v klubicku (ale o tom nevie, on to nazyva Kompresovany Sebastian) a mne je maleho stale luto, ze je taky stlaceny. ale neprotestuje. a najnovsie chce sediet.

lenkazdenek
4. bře 2008

tak my máme sezení zakázáno,teda máme vlastně zakázáno všechno. A nikdy nesmí ani do hopsadla,odrážedla nebo do chodítka(tam bych ji ani nedala) ☹

danullinnka
4. bře 2008

jejda Leni,chudák malá ☹ já jsem Lukyho dala jen na chvilinečku do chodítka v 6měsících,ted už tam není,bo si všude doleze sám 😅 já bych to nějak neřešila,dělej podle sebe 😉

deni,dr.má pravdu,ted se mu vše vyvíjí,určo bude vše ok 😉 žádný strach 😉

lenkazdenek
4. bře 2008

Dani,asi budu,jinak by chudák nesměla vůbec nic nebo co 😠 už mám těch zákazů plný zuby,připadá my že juelikož jsem mladá matka tak si všude dovolujou a připadám si nesvéprávně,jako by to ani nebylo moje dítě 😝

danullinnka
4. bře 2008

Kašli na ně,nám nikdo nic neříkal,ani při Kubovi,to jsem měla skoro 23.Prostě dělej tak,jak potřebuje malá a nenut ji do ničeho,at dělá jak potřebuje ona 😉

lenkazdenek
4. bře 2008

Dani,no mě bude právě v pátek 23 😅

danullinnka
4. bře 2008

tak předem vše nééééj 😵 mě v červenci bude 26 😉

adriana1
4. bře 2008

Ahoj holky, jak je to s kontrolami na bulovce? Kámošce doktor řekl od 34tt a mě řekli od 36tt.Jde se v těhu poradně domluvit že bych chodila dřív já to mám k doktorce 80km

lenule25
4. bře 2008

Leni vy jste meli svatbu 29.6.?? 🙂 vysledky od mudr me mrzi, ale snad nebude tak zle.. s tim choditkem, hopsadlem apod. teda s nima souhlasim, taky bych do toho dite nedala.. mela by se dodrzovat jejich rychlost vyvoje - nedelat nic napred, kdyz na to to dite samo jeste nestaci.. ale jinak...
taky nosim Hanu vetsinou tak jak pises.. klubicko jen kdyz se s ni ohybam, predklanim nebo tak neco.. a nebo kdyz prdi 🙂 jinak se ji to taky moc nelibi..

Deni pojmenovani polohy na chovani Kompresovany Sebastian je genialni 🙂))

lenkazdenek
4. bře 2008

Dani,děkuju
Leni,já myslím,,že to někteří dr trošku přeháněj,kor ty starší,výš mě by ani nevadilo to co my řekla ale jak to řekla 😠 jako by jsem byla krkavčí matka či co ☹ ☹ cvičit s malou budu,ale když i po dlouhé době neuvidím výsledky tak na to kašlu,rozhodně ale zajdu ještě k jednomu neuroplogovy,jelikož nechci aby malá kvůli njáky babě nebyla dlouho očkovaná 😠 . To hopsadlo a chodítko jsem beztak nechtěla(já když byla maláhopsadlo strhla aa chodítko nám táta rozsedl 😀 😀 ) ale třeba to odrážedlo jako je ta malá motorčička pro větší děti co už i choděj to teda nechápu proč 😕
Jinak jsme měly svatbu29,6,2007 🙂

denisia
4. bře 2008

lenula, dik. 😀 😀 😀 00.
Leni, preco vas vlastne poslali k neurologovi? prepac, asi mi to uniklo...

lenkazdenek
4. bře 2008

deni,poslal nás tam ortoped,že má malá něco s hlavinkou a že asi bude postižená 😖 blbec

denisia
4. bře 2008

to je fakt blbec. jak pozeram, tak pozeram, klaudinka vypada uplne krasne, aj hlavicka... budete urcite v pohode.

lenkazdenek
4. bře 2008

deni jj hlavička je v ohodě,teď máme špatnou páteř ,ale já se nebojkím až půjdem příště tak bude mít špatný ruce 😀

danullinnka
4. bře 2008

Leni,pěkné datum na svatbu,náš Luky se narodil 25.6. a manža 28.6. 😵

No,nakonec ti řeknou,že má špatné i vlasy,ne??bože,ti doktoři 😠

lenule25
4. bře 2008

leni, tak to mame datum svatby na chlup stejne 🙂)

odrazedlo jsem predtim v tom textu prehledla, to je samozrejme jina kategorie nez hopsadlo a choditko 🙂 to je uplne normalni zavodni stroj, to se musi :D

z tech doktoru si fakt nic nedelej, to je porad neco.. ja doufam, ze kdyz nam skoncilo to martyrium s ocickama, tak mame na delsi dobu pokoj..

lenkazdenek
4. bře 2008

Leni ,fakt jo? Kde jste se braly,taky v libni na zámečku? 😀

lenule25
5. bře 2008

leni nene, na zizkove v obradni sini.. manzel je zizkovak a ta sin je moc pekna.. ale ted Ti marne vzpominam v kolik hodin 🙂 je to mozny? jeste to neni ani rok a uz si to nepamatuju... ale myslim, ze v poledne..

lenkazdenek
5. bře 2008

my v 9 ráno 😀

denisia
5. bře 2008

waw, leni, ty si prvy clovek, o ktorom viem, ze mal svadbu tak "zavcas" rano

zuziik
7. bře 2008

Ahoj holky, tak nam dnes konci sestinedeli a mala stale rve..............je to na palici. Prej ma asi ty koliky ☹ takze musime vydrzet do 3 mes. min. 😢

mocinda
7. bře 2008

zuzíku: tak my jsme na tom podobně, malá řve a řve a řve .....nevím jak dlouho to ještě vydržím ,ale je jisté ,že musím 😀 😀 sice řve ,ale asi kdyby najednou přestala ,tak to bych fakt nepřežila ,začínáme si zvykat 😀 😝

ao
7. bře 2008

zuziiku: a co jíš ty? já odkdy si to začala psát a i doby prdíků, tak jsme vysledovali z čeho asi to má a to nejím. ono to asi nejde 100% odbourat, ale je to lepší 🙂

lenkazdenek
7. bře 2008

zuzi a zkoušela jsi jinou um než obyč nutrilon?

danullinnka
8. bře 2008

Ahojky Moci,jejda to letí,Adinka má už měsíc a nedávno jsme čekaly jestli užžž 😅

Zuzi,to přejde,neboj,hlavně vydržet.my jsme kiliky nezažili,zato ted prožíváme už 6 zub,děsné noci 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru