Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
26. zář 2007

Hm,tak to netuším,ale mrknu na to na mapku 😉 chtěla bych něco poblíž aby to byla maximálně 1 až 2 zastávky busem.

dagmik
26. zář 2007

leni, tak ti napíšu ulice z prahy 9 a vybírej, teda napíšu ti to do IP

lenkazdenek
26. zář 2007

Dagmi,to budeš moc hodná,já fakt nevím ke komu budeme chodit ☹

ao
26. zář 2007

čus bus, těhule 😉
chvíli jsem tady nebyla, tak teď musím pracně dočítat 🙂
jinak se chci podělit o radost: dnes jsme byli na genetickém UTZ v Gennetu... a čekáme chlapečka 😅 hlavně tatínek je nadšen, moc chce malého tenistu 😀 😎

lenkazdenek
26. zář 2007

Ao,tak to moc gratuluju k chlapečkovy 🙂

zuziik
27. zář 2007

Ao: taky gratuluju k chlapeckovi.
To s přítelem jsme se konečne dohodli na jmenu pro malou.....Nakonec to bude Lucinka...Řeknu Vám, že jsem netušila, že to bude takova fuška 😀
Další skvělá zpráva je ze sef uz za me nasel nahradu, takže za 14 dní budu mít konečně klidek.....a budu moct začit zařizovat, nakupovat atd. 😉

lenkazdenek
27. zář 2007

Zuzi,tak to je super 🙂 Lucinka to je pěkný jméno,mz ho chtěli taky,jenže moje sestra Lucie,manžova sestra Lucie.... 😀

zuziik
27. zář 2007

No trochu by se Vám to pletlo...... 😀

lenkazdenek
27. zář 2007

No ono to bude i tak zajímavý až budeme řikat teta Lucka a teta Lucka 😀

zuziik
27. zář 2007

No ja jsem rada ze jsme se shodli...je to první pokrok 😉

lenkazdenek
27. zář 2007

Zuzi,mi jsme se taky schodli jedině na Klaudii 😉

zuziik
27. zář 2007

To je taky hezky jmeno....

lenkazdenek
27. zář 2007

No my s ním měli u příbuzných celkem problémy nikomu se nelíbí tak nám ho pořád rozmlouvaj,ale mají smůlu 😀

zuziik
27. zář 2007

Přesně tak, je to Vaše mimco tak si do toho nenechte kecat 😀

lenkazdenek
27. zář 2007

jo ,my jim do toho taky nekecaly 😀 jinak nám naposled říkala porodní asistentka harmonogram na šestinedělí a celkem mazec. Nejdřív měření teploty,pak převlíkání postelý,potom snídaně,raní vizita,cvičení ,oběd,návštěvy,odpolední vizita a večeřě .....tak jsem říkala ,že snad bude nejlepší když za mnou bude chodit jen manža,návštěvy jsou ofiko od 15-18 hodin na chodbě 😒

zuziik
27. zář 2007

Na chodbě??? To je pekne blby, ja doufam ze se uvolni nadstandart az tam budu... 😕

lenkazdenek
27. zář 2007

Snad jo,já jsem říkala,že ty 3 dny na klasickým 3 lůžáku vydržím 😉 každopádně nadstandart tam moc drahej není stojí od 500-800 😉

zuziik
27. zář 2007

To ja vim.....uz jsem tam lezela.....no uvidime, jak to vyjde 😀

mocinda
27. zář 2007

Ahoj holky! 🙂
ao: tak připojuji gratulaci k chlapečkovi!!Tady snad už každej ví ,co bude mít ,ale my ještě pořád nic!!vždycky když jsme na UTZ tak mrňousek se stočený a vidíme akorát záda ☹ Taky bych se už ráda pochlubila 😉
leni: špitální harmonogram nic moc ,vid?No aspon nám to tam rychle uteče, než si člověk uvědomí ,že se nasnídal ,tak si půjde vyčistit zuby před spaním 😎

dagmik
27. zář 2007

ao: taky gratuluji k dalšímu chlapovi 😀

jinak holky, že prý byl v sobotu na Bulovce taky stopstav. 😒 😒 No co myslíte, já už fakt nevím. Cos mi to radila ještě Mocindo??? Brandýs vid?? Manžel mi říkal, ať napíšu telefony aspoň pěti porodnic, když je taková krize. V podolí budou malovat cca za 14 dní, včera prý jednu maminku odmítli ve třech porodnicích (podolí, apolinář, motol), takže já to jdu hledat na netu.

I když dnes jsem se na kontrole dověděla, že Kristian váží cca 3100g, a zatím nesestoupla hlavička, takže opět to stále vypadá nejdřív tak na ten můj termín, dříve ne. No mně to neva, když ani nevím, kam si teda lehnem 🙂 ☹

kim
27. zář 2007

Dagmi: hele ten Brandýs je prý dobrý!!!!Moje těhu kámoška tam chodí ke své Dr. a nedávno tam ležela se špiněním 4 dny, tak tam vše okoukla a byla spokojená!!!!!Všichni ochotní..a tak, ale na druhou stranu si tu píšu s jednou maminou, co tam odrodila a psala, že třeba neřešej moc kojení, když je potřeba dokrmit, tak si s tím hlavu nelámou a normálka dají prckovi cukerňák z flašky, to třeba na Bulovce dávají přes stříkačku a prst!!!
Já mám právě dilema, kam se zaregistrovat, chtěla bych tu Bulovku, ale ta rekonstrukce.... 😅 pořád nevím...a to mám Brandýs za bukem 😉

mocinda
27. zář 2007

dagmi: no jo Brandýs ,Dagmi.Slyšela jsem ,že je to tam v pohodě!nakonec kim to tady potvrdila 😉 ono asi v každý porodnici něco bude dobrý a neco horšíí.Dneska asi je spíš důležitější hlavně mít kde porodit!! ☹ To je doba, to je doba!!! 😀 Ale dagmi naštěstí Kristiánek jako by to věděl a počká až se to trocha uklidní ,pak sestoupí a pak bude hotovo 😵 Pak jsem slyšela ,že si chválí Vrchlabí ,ale to už je za sedmi kopci a devíti horami!! ☹

dagmik
27. zář 2007

kim, díky za info, já už ani neřeším to, kde bych chtěla, hlavně aby bylo někdo místo a já nemusela objíždět porodnice. Do Prahy se mi ani nechce. Brandýs jdu zkusit najít na netu. To je někde směrem za těma Neratovicema nebo kde??

mocinda
27. zář 2007

dagmi: webovky jsou: www.nemocnice.brandysnl.cz

kim
27. zář 2007

Dagmi nene, je to kousek od Černého Mostu, směr jako na Mladou Boleslav

mocinda
27. zář 2007

😉 já v brandýse ležela o lonskejch vánocích s apendixem 🙂 taky hezký zážitky!! 😀

dagmik
27. zář 2007

Mocinda, dík

Kim, aha, tak to už bych to měla pak kousek do Kolína, to zase vychvalovala jedna moje kamarádku...přes ten čerňák by se mi zrovna moc asi nechtělo, tam bývaj zácpy přes den ☹

dagmik
27. zář 2007

holky, tak vidím, že bych mohla tuto sobotu stihnout prohlídku porodního sálu v tom Brandýse...už to bude třetí porodka, kterou si prohlídnu 😀 😀 Vypadá to fakt taky dobře...individuální přístup...vířivá vana atd. 😉

mocinda
27. zář 2007

🙂 dagmi:prohlídku určitě omrkni ,aspon nás budeš lehce info,my tě nemít!!! 😀 Co jsem slyšela ,tak to je tam naštestí už po rekonstrukci!!TAk pak písni jaký byly zážitečky! 😉

mocinda
27. zář 2007

no my do Brandýsa nejezdíme přes Čerňák.Ale bude tím ,že nejsme přímo v Práglu,my to právě máme celkem kousek 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru