Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
1. říj 2007

Mocinda: no okna uz jsem myla tak pred mesicem, takze na to uz prdim. To udela pritel, protoze je rad myje... 😀 Jinak tohle je jedinej pripad, kdy jsem rada ze mame malej byt 😉 nenadela se tam tolik bordelu 😅

mocinda
1. říj 2007

no my máme tři plus jedna a okna jak kráva, takže já musela na žebřík abych dosáhla všude !!No ale kdybych věděla ,že budu pak takhle trpět ,tak bych to nechala taky na manžu 😉 on taky rád myje a nejen okna!! 😎

kim
1. říj 2007

Mocindo, pošli mi ten mail a datum posl.MS, já Ti ten kód pošlu!!!!

lenkazdenek
1. říj 2007

Tak holky,mě je po tom dnešním úklidu pěkně blbě,takže jdu do hajan,teda pokud v tom rámusu co dělaj venku se zbíječkou usnu 😠

mocinda
1. říj 2007

kim, mám to!!!Povedlo se,ono po prvý jsem najela někam blbě, pak jsem to udělala znovu a mám to!!Mooooooooooooooooc díky a ještě jestli můžu ,tak některý holky tam mají takový obrázkový pásek jak jde čas ,ve kterém jsi a kolik zbývá ,tak to se dělá podobně?Nevíš? 😉

mocinda
1. říj 2007

leni ,taky moc neuklízej ,přeci jen už asi na to nemáš echt kondičku!!! 😎 Já mám špuntíky do uší ,když je nejhůř ,ale než jsem si zvykla s němi usínat!!! 😠 Ale je to dobrý ,protože kolem nás se staví ,takže tady je rachot imervére!!!Asi pak koupím i mrňouskovi jedny 😀 😀

zuziik
1. říj 2007

Mocinda: no my mame 2+kk a staci to.....na uklid samozrejme 😉 no ja na jeden den vypadnu, pritel vymaluje, uklidi a bude.......nekdy si rikam ze to neni chlap..

mocinda
1. říj 2007

🙂 to je dobře, občas je fajn ,že chlapi nejsou ani chlapi 😀 😀 Naštěstí jde vidět, že chlap je ,protože jinak bys nebyla ted v 26tt 😀

zuziik
1. říj 2007

Mocinda: to mas pravdu 😉

mocinda
1. říj 2007

😉 já vytahuju prkno a jdu žehlit ,abych tu chřipku prochu protáhla,jsem celá uleželá a odleželá jako utopenci 🙂 No jednoho bych si i dala 😅 Musím protože ten koš už ani nejde vidět,prádlo leží už i na zemi ,tak vždycky poznám ,že je nejvyšší čas!! 🙂 Nechce se mi .....no ale to nikdy a pak jsem ráda ,že jsem se do toho pustila 😝

dagmik
1. říj 2007

mocinda, tak už to tam máš, to je dobře, já bych ti taky neporadila...mně to tam dal manžel a taky se s tím nějak mořil a trochu i nadával 😀 , teď tu není, takže nemůžu sloužit

mocinda
1. říj 2007

dagmi: no já jsem s tím taky šla za mangelem,ale když po pár hodinách jsem viděla jak se spocený a celý nasraný, žem u to nejde a jen prohlásil ,že to je pěkně blbej program ,tak jsem si říkala ,že se tady pozeptám,ale jinak je zlatíčko 😀 😀 😀 😀

dagmik
1. říj 2007

Leni, do Neratovic do poradny nechodím, páč tam je to na hlavu. Byla jsem tam 2x na monitoru a po něm by měla následovat poradna, jenže dvakrát tam doktor buď už nebyl nebo nebyl vůbec a potřetí, když jsem přijela v půl jedenáctý (měli do dvanácti) tak čekárna přeplněná těhule, nebylo ani kam sednout a někdo tam prohlašoval, že je to snad od osmi ráno (to ale asi nebyla těhule). Tak jsem to vzdala a volala tam, že budu chodit normálně dál ke svýmu gynekologovi (ten to bere na objednání - takže vůbec nečekám) a oni mi řekli, ať tam teda přijdu třeba v tom 40. tt. Ale kdybych rodila dřív, tak mě prý normálně vezmou (pokud ovšem samozřejmě nebude stop stav.)

Není to lehký děvčata.

dagmik
1. říj 2007

mocinda, 😀 😀 tak to máme podobný, akorát ten můj u toho byl tak dlouho dokud se mu to nepodařilo....i když jsem mu už pak říkala, že je to jedno, ať už to nechá....ale je programátor, tak by to asi nevydejchal, kdyby se mu to nepodařilo 😀 😀

mocinda
1. říj 2007

😀 no právě, ten můj mangel taky dělá do počítačů ,takže byl z toho totál vytočenej a jak prostě to nechtěl vzdát ,tak u toho fakt funěl celé hodiny!!! 😀 😀 😀 To já jsem mu už taky říkala,že je to jedno ,že to fakt za to nestojí ,ale i tak to chtěl dokázat!!No není roztomilej 😀 😀 Už se těším jak příjde z roboty a já mu to ukážu jak jsem si s tím poradila 😝 jen aby se nenaštval 😀 😀

dagmik
1. říj 2007

mocinda, takže to máme úplně stejný 😀 😀 😀

Tak to jo, ten bude koukat, že jsi to dokázala sama....můj by asi dělal, že ho to ani nezajímá jak 😀 😀 Ale nevím 😀 😀 Taky podle toho, jak bych se tvářila a já bych se samozřejmě smála 😀 😀

mocinda
1. říj 2007

😉 no docela se na to těším,ještě ale nevím jak si tam dát tu druhou ikonku,no neva i tak jsem dobrá jak jsem to zvládla!!🙂)
A jak je dagmi?co Kristiánek?čeká čeká až se uvolní porodky? 😉

mocinda
1. říj 2007

🙂 jééééééé holky, tak už to mám všechno ,já jsem málá ,ale šikovnáááá 😀 😀

dagmik
1. říj 2007

mocinda, no to jsi šikovná, hned jsem ti to okoukla, moc pěkné... ty jsi taky malá?? 😉 Já totiž jo, a proto si myslím, že i to moje břicho vypadá velký. Teda ono je, ale prostě to vypadá ještě větší.

Jinak Kristian asi opravdu vyčkává až na svůj termín, ale já nejsem proti, když bude někde volno 😀

Dneska mi přišla taška na kočár a zavinovačka do autosedačky. Tak už jsem ji vypravala a suším ji, aby byla včas připravena 😉

mocinda
1. říj 2007

😉 dagmi: no jo ,mám necelých 160cm nebo máš ještě míň? 😀 No docela u malých mamin ty bříška asi vypadají dost netypicky 😀
No to moje albíčko je zatím takový suchý,zatím nemám až tak co fotit ,ale postupně začnu ,třeba tvý albíčko je nádhernýýý.No já k tomu zdárně dospěju 😎
Mně taky dneska přišel overálek ,kterej jsem si objednala na mimibazaru 😉 zatím ještě čeká na pračku ,ale protože ještě čekám další dobírku ,tak pak to vezmu jedním vrzem 😉

dagmik
1. říj 2007

mocind, mám taky cca 160 cm...takže podobný 😀 😀

lenkazdenek
1. říj 2007

Mocindo,no já jsem hlavně nic dopoledne nejedla,takže jsem ani už neměla moc sílu uklízet,zvládla jsem jen,vyměnit povlečení,umýt kuchyň a koupelnu,vyluxovat,ručo vytřít a upéct jahodový koláč ... 😅
Dagmi,a nemohla by jsi do poradny chodit k tomu mýmu bývalýmu doktorovy?Tam takový fronty nejsou ..
Jinak holky já mám mezi 157-158 cm,takže myslím,že vedu 😉 😀

zuziik
2. říj 2007

lenka: tomu rikas JEN?? co jsi vceera udelala?? to jsi musela celej den neco delat.
To me vcera taky chitil nakej amok a udelala jsem k veceri rizky s bramborovim salatem, vyprala jsem, uklidila, povesila pradlo....ten muj na me koukal a rikal: ty dneska nak radis.....no a v deset jsem padla do postele mrtva jak decko.

lenkazdenek
2. říj 2007

Zuzi,no ještě jsem chtěla utřít prach a vyžehlkit,ale to se mi nják nepovelo,manža přišel domu a když mě viděl tak mi nakázal jít si okamžitě lehnout 😅 takže mi to zbylo na dnešek 🙂
Hm řízečky se salátkem,to bych si dala říct 😵

mocinda
2. říj 2007

leni: docela jak čtu jak jsi aktivní ,tak se budu muset nad sebou zamyslet!! 🙂 Já udělám tak sotva půlku toho ,co Ty uděláš za den ,ale je fakt že odpočinout si stihnu vždycky 😀 třeba dneska jsem zatím jen uvařila a vyprala a přemýšlím jestli se do nečeho pustím anebo ...zítra je taky den? 😀 😀

lenkazdenek
2. říj 2007

Mocindo,tak zas na druhou stranu nechodím do práce a to už víc jak půl roku 🙂 kdybych tam chodila tak jsem po 1 dni totálně mrtvá,ono vstávat ve 4 od 5 být v práci někde kde není čerstvej vzduch,strašný vedro a lítat,zvedat těžký věci,nemct si dojít ani na záchod natož najíst se a jít domu okolo 5-6 tak bych doma jen padla na hubu 😅 Já dnes hezky odpočívám,vyprala jsem njáký prádýlko pro malou,uvařila oběd,připravila sváču manžovy na zítra a za chvíly jdu žehlit to povlečení.
Hele Dagmi tady dneska ještě nebyla,to je njáký podezřelí 🙂 😉

zuziik
2. říj 2007

Teda holky ja zase nestiham.....musim zaucovat novou holku, jeste k tomu stihat veci okolo.....uz odpocitavam posledni hodiny a dny....
No jestli nam uz holka neleží 😀

lenkazdenek
2. říj 2007

Zuz,tak si užívej poslední dny v práci 😉
No právě,aspoň by nám pak mohla říct jaký to v Nera nebo na bulovce je 😉 😀

mocinda
2. říj 2007

lenka: no já to znám ,taky jsem měla práci ,kde jsem se musela otáčet!!žádnej med! ☹ No a jak to počítám ,tak jsem doma už 4měsíce, taky pěkný,to to běžííí 🙂 Prostě jsi šikulka, zvládneš práci za tři a tvůj manža může být ráda ,že tě má 😀
zuzík: vydržáť ,pak si na práci ještě ráda vzpomeneš 😀 hlavně at se ta nová zaučí jinak tě nebudou chtít pustit na mateřskoůůů 😎
No a dagmik už možná si někde užívá s Kristiánkem 😉

zuziik
2. říj 2007

Nebo Dagmik chudak zrovna tlaci......holky ja se na to fakt vubec netesim...
Na mateřskou me pusti urcite. Za 14 dni si beru neschopenku a zustavam doma!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru