Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
11. říj 2007

🙂 jen jestli mě holky nelákáte jen ták!!Ale já čajíky můžu a jestli je to heřmánek nebo maliník ,beru všechno a semínka můžu taky ,teda jen ty lněnáá 😉 dneska jsem si koupila mungo výhonky a cizrnu ,to já taky můžu 😎 ale "hrázovat" asi nebudu ,já už těch bolestí zažila dost, chci si taky chvíli užít to těhotenství 😉

lenkazdenek
11. říj 2007

Mocindo,já si taky někdy říkám,jestli mi ta masáž vůbec k něčemu bude,ale zkouším vše co se dá 😅 jen se přidej k nám a taky čajuj,ale na to máš vlastně ještě pár týdnů čas,mám pocit,že se říká pít od 34tt 😕 tak do tý doby ti dáme vědět jestli to funguje 😉

dagmik
12. říj 2007

dobré ráno, právě jsem vstala, páč jsem šla spát nějak pozdě...a dneka to vypadá stejně jako včera, předevčírem, před měsícem....jsem ještě chtěla napsat před rokem 😀 😀 , ale to už by pravda nebyla 😀 😀 😀

Zatím prostě nic, tak si asi pořádně dobalím tašku do porodky...mám ji zbalenou už dávno, ale tak nějak na hrubo. Tak si to tam překontroluju, uspořádám, možná přendám do větší a uvidím, jestli to nebylo to, co vadí Kristianovi ve své cestě ven 😀

lenkazdenek
12. říj 2007

Dagmi,třeba fakt jen čeká až budou neratovice volný,já už mám taky tašku nahrubo zbalenou,tak jsem zvědavá kdy malá vyleze na svět 😅

dagmik
12. říj 2007

leni, no aby tu nebyla dřív než Kristian 😉

lenkazdenek
12. říj 2007

Dagmi,o tom pochybuju,my nakonec všechny čajíčky,masáže,nácviky tlačení budou k prdu a malá půjde císařem. Nejlepší je,že už začínám šílet a to mám ještě 4 týdny před sebou ,takže máš můj obdiv 😉 🙂

sheherazada
12. říj 2007

Holky chci se zeptat, zda na bulovce budu moci být sama s manželem už v první době porodní. Zajímá mě, zda je hekárna samostatná pro jednu rodičku a jejího partnera,, nebo zda je pro víc mamin. Spíš se tomu asi říká předpokoj než hekárna, ale asi víte o čem mluvím. A samotného porodu mi taky nehrozí, že bude někde za závěsem rodit další mamina? Jako prostě jestli tam i na začátek i na konec je soukromí čtyř stěn🙂)Díky moc

mocinda
12. říj 2007

Ahoj holky!!
tak jsem dneska byla na gyndě,dělali mi test na glukozu ,vy už moooc dobře víte ,co to je ,ale mě se teda udělalo pěkně šoufl a před chvíli jsem vstala a ještě se necítím ready!! ☹ já jsem nějaká nepoužitelnáá v těhuláctvíí 🙄
navíc jsem se dozvěděla něco málo o Bulici ,splkla jsem tam se setřičkou a říkala ,že Bulice fakt dobrá ,ale trocha blbý je to s jídlem a prej Nerátky nějak pohoršili ,ale ,že zase co ženská to názor! Já byhc už snad to nai neřešila ,ale mě se tedka pořád ptají,kde budu rodit a jak ,ale já vím prd jak budu rodit, jsem prvorodička a sotva si udělám představu ,co je pro mě nejlepší 😒 myslím ,že snad v kurzu ledacos pochytím a třeba si udělám názor na porod. No tak to jen něco málo z mý návštěvy na gyndě a jdu si lehnout,udělala jsem si čajík, zatím né maliník ,ale feniklík 🙂
dagmi: jen si to přerovnej ,já občas ,kdy takhle něco předělám ,tak se pak věci posunou dopředu 😉 myslím na tebe a hlavně se zase ozvy 😵
leni:Ty ještě vydržáj, docela chápu ,že už máš toho plný zuby, já už jsem taky hotová a to jsem teprva v půlce!! ☹

sheherazada: já ti neporádím ,vím uplná prd, a ani nevím jaká je první a jaká druhá doba porodní ,natož co se s tím spojuje ,ale jestli budeš chodit na nějakej kurz ,tak ti určo poradí 😉 konec konců na Bulici jsou prohlídky porodnice ,tak se tam můžeš pozeptat 😉
jejda holky, jsem si ještě vzpomněla k té Bulovce, tak ted malují ,to víme a pak ta rekonstrukce prej bude novorozenecká jipka, ale ta sestřička říkala ,že ot jen tak nebude ,tak jsem klidnáááá 😎 tak snad jsem na nic nezapomněla,páááááááááá a mějte seee

lenkazdenek
12. říj 2007

Sheherazada: Tak ta pžípravna je sice pro dvě maminky ,ale většinou tam dávaj jednu maminku s doprovodem ,to už by musel být pořádnej nával aby tam byli dvě mamči,jinak na porodním boxu mít partnera můžeš vždycky,jsou oddělené stěnou.
To soukromý hlavně záleží na tom kolik bude v tu donu porodů,když bude fofr a taky záleží na tom jestli se dostaneš na starý nebo na nový porodní boxi 😉 každopádně doporučuju se tam jít mrknout 😉

zuziik
12. říj 2007

Ahoj holky, tak mam za sebou taky test na cukrovku, musim ale rict ze mi po tom vubec nebylo blbe. dali mi nakej caj,kterej chutnal jako normalni caj s citronem a medem, takze v pohode...... jinak vyrazim s praci na posledni firemni vyjezd a pak uz budu doma. Do Dagmig?? jeste nerodi....tak zatim pa a v pondeli se ozvu

dagmik
12. říj 2007

sheherazada , hekárny jsou tam asi dvě po třech lůžkách, ale PA říkala, že se snaží tě tam dávat po jednom, když to jde samozřejmě...s manželem tam být můžeš...ale když ti třeba jen praskne voda a ještě nemáš kontrakce, tak si tě tam nechaj a manžela pošlou domů...ten se zavolá až na akci 😀

porodní boxy - jsou odděleny zašupovacími dveřmi a ty dva starý maj snad jen závěs, ale se sousedním jsou odděleny normálně stěnou...takže to jsou ale jen tři stěny 😉

mocinda, já tě chápu, ale myslím,že už jsem to psala, já se v 6. měsíci cítila tak nějak hůř než teď, páč jsem si myslela, jak ještě bude všechno daleko horší a spíš jsem si pak zvykla, takže teď už jen ty oteklý nohy a porod...tašku přerovnám, ale teď se musím natáhnout

leni, císaře jsem se taky začala bát a včera už jsem ani nechtěla tu masáž hráze, páč jsem si taky řekla, se tady trápím už dopředu a stejně mi to bude třeba úplně k h.... 😉

denisia
12. říj 2007

moci, to su same pozitivne info. Ja sa uz normalne tesim na porod 😀

dagmik
12. říj 2007

mně test na cukrovku připadal úplně v pohodě, dali mi tu sladkou vodu s citronem, takže tak strašný to vůbec nebylo a ještě pak na zapití sklenici vody....já byla úplně v pohodě....to jsem si totiž říkala po amniocentéze...že už mi po ní nemůže nic připadat hrozný....kromě porodu samozřejmě 😀

mocinda
12. říj 2007

Ahoj holky,
no já jsem měla jen děsně sladkej čaj,bez citronu a jak jsem byla po noci hladová ,tak jsem to nějak nezvládla ☹
dagmi ,já jsem ráda ,že někdo v 6.měsíci se cítil taky blbě, skoro všechny co znám těhule tak jen kvetou a já jsem ráda ,že žiju 😒 dnesak jsem fakt totál k.o ,nasoukala jsem do sebe pribináčka a pak myslela ,že to nestrávím.Je mi tak těžko ,že bych potřebovala ten pupík odmontovat,odpočinout si ,najíst se a pak si ho zase přidělat 😉 no jo ,přežiju to ,ale jsou to občas muka ☹
tak holky držte se,to nejlepší stejně příjde nakonec 😀 porůdek 😉 😀

lenkazdenek
12. říj 2007

Holky tak u nás už asi bude první miminko 🙂 akorát císařem 😒 no,ale ten byl beztak plánovanej,akorát to přišlo dřív .
Holky já se tak přežrala hroznovým vínem,že mě bolí nejen břicho,ale i záda,normálně nemůžu ani pořádně sedět jak to bolí 😲
Holky mě už je jedno kde budu rodit,ono všude je něco,ale už bych to chtěla mít za sebou 😅
K tomu testu na cukrovku,pro mě bylo nejhorší to ,že mi ten prst museli pořádně mačkat aby vyšla ta krev 😝
Dagmi,tak jsem zvědavá jestli se tu zítra s tebou uvidíme 😉 neber to špatně,ale doufám,že zítra už budeš v porodce 😉

dagmik
12. říj 2007

leni, neberu...ale nevidím to tak ☹ ☹ jj, slyšela jsem o miminku kristina, že? tak jí držíme palce, ať je to ok. Já taky dneska měla hroznový víno, ale nějak jsem se nepřejedla....normálně...ale snědla jsem ho taky dost.

mně ted nepíchali do prstu, krev mi brali normálně z ruky

lenkazdenek
12. říj 2007

jj Kris už je v porodnici 😵 normálně mě to tak dostalo že tady brečím jak želva 😅 ,no tak přinejhorším zítra hezky napíšeš povzbuzující zprávu jak jedeš do porodky 😉 no já snědla toho vína asi tak půl kila 😅
Mě braly krev z jednoho prstu takže celkem síla 😝

dagmik
12. říj 2007

fuj, tak z prstu to si pamatuju naposledy na základce a vím, že to bylo pěkně hnusný....nebreč....bude to dobrý....taky porodíš...už se taky dočkáš....no já snad taky 😀

lenkazdenek
12. říj 2007

jj z prstu je to mazc,to bych snad šla radši dobrovolně darovat krev 😖
hele je to asi blbý,ale já ji to snad normálně závidím,já už chci taky,ale samozřejmě tě nebudu předbíhat 😉 😀

dagmik
12. říj 2007

leni, jestli chceš, tak si klidně předběhni, já tě nechám, jestli si to přeješ...ale to bys musela zvládnout přes víkend 😀

lenkazdenek
12. říj 2007

Hm,tak to určitě o víkendu nebude,jsem dole pořádně zabetonovaná takže tě přeci jen nepředběhnu,navíc mě už pomalu otoky mizej,zatím co ty tím ještě trpíš,takže si to zasloužíš víc 😉

dagmik
12. říj 2007

mizej jo, no to snad není možný, tak já v tobě měla spojence a tobě si najednou mizej 😀 ....já jsem taky zavřená....sakra

lenkazdenek
12. říj 2007

No na nožičkách mizej,dokonce jsem ráno měla opět svoje nohy,jsem se na ně po těch 2 měsících nemohla vynadívat 😀 ale ruce jsou kapku horší 😒
No ty se určitě otevřeš dřív než já,když už nic jinýho tak mám ještě pár týdnů čas,takže to už mi hezky napíšeš jaký to bylo a kde jsi nakonec rodila 😉 🙂

dagmik
12. říj 2007

jj, to víš, že napíšu, jestli budu celá 😉

lenkazdenek
13. říj 2007

Ahoj Dagmi,tak koukám po noci stále 2v1 viď 😒 ale ono to příjde stačí njáká změna tlaku a budeto 😉 🙂

dagmik
13. říj 2007

leni, no stále....i tu tašku jsem přerovnala snad třikrát, nakonec se mi to tam vůbec nemohlo vejít, tak jsem to přendavala z tašky do tašky až se našla ta pravá...no mám to hezky připravený i k tomu seznam, co ještě pak v rychlosti přibalit a pořád teda nějak nic....no myslím, že Kristian nám chce dopřát ještě poslední víkend ve dvou 😀

lenkazdenek
13. říj 2007

Tak buď ráda,pak si vákendu ve dvou moc neužiješ 😉 teda pokud nemáš hlídací babičku 🙂 ach jo,když si vezmu kolik dní je ještě předemnou tak je mi z toho špatně 😖

dagmik
13. říj 2007

ale prosím tě, to uteče jak voda....jsem na tom byla nedávno jako ty a je to stále stejný 😀 ...raduj se, že nemáš otoky a vejdeš se do bot...já nikam nemůžu jít 😀 😀

lenkazdenek
13. říj 2007

jj to je jediný pozitivní,jo a taky se můžu cpát zatím čím chci,po pordodu se budu bát každýho deka navíc 😀 ty jo tak dneska přesně 36tt 😵 tak už jen 4....... snad 😅

dagmik
13. říj 2007

hmmmmm, tak u mě pořád stejný....už se i míň hejbe...snad už tam má málo místa a přestane ho to tam bavit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru