Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
21. říj 2007

😉 tak ,tak ,pěkně se vyspi a zítra jim s Kristiánkem ukažte!!! 😉 My tady vás budeme podporovat a držet všechny prstíky co máme a že jich už máme!! 😉

dagmik
21. říj 2007

leni, díky moc....dám vědět, jak to půjde a jak o něco půjde, ano....fuj bojím se moc

mocinda
21. říj 2007

dagmi: troška se bát musíš!! 😉 Bylo by divný ,kdyby ses nebála!!Počkej až budeš po druhý těhu ,to už si z toho nic dělat nebudeš 😉
Já vždycky ,když jako jde do tuhýho ,jako pro mě, tak si řikám ,že někomu někde je podstatně hůř!! 😉 takže hodně štěstí a pfůj ,pfůj 😀 doufám ,že jsem tě moc nepoplifla 😀

dagmik
21. říj 2007

mocinda, díky za plivance....snad mi přinesou štěstí.....budu se snažit to přežít, ale je to fakt strašnej pocit....Kristian se tam mele, doufám, že nedorostl do nějaké veliké váhy a že mi bude pomáhat....

mocinda
21. říj 2007

😉 dagmi ,třeba se naštval a nebude chtít počkat do rána!! 😉 no ,je to chlap tak si udělá co se mu nejvíc líbí!! 😉 No asi už to je macek ,neříkali ti kolik asi váží? 😉

dagmik
21. říj 2007

mocinda, no teď už ne....ale naposledy, už ani nevím, kdy, to bylo 3,4kg, takže se bojím kolik je to teď...i když se říká, že asi od 39. týdne už tolik nepřibývá, protože stárne placenta

lenkazdenek
21. říj 2007

Dagmi,neboj,dobře to dopadne,já mám normálně snad strach za tebe 😅

ladunka
21. říj 2007

Ahoj, promiňte že se infiltruju, ale trochu vás sleduju, před rokem jsem na Bulovce porodila..
Jen bych chtěla popřát Dagmi ať se zítra drží... a trochu uklidnit - moje holčička měla podle posledních odhadů před porodem 3,2 kg, tak jsem čekala kolik asi přibrala, přenášela jsem 10 dní. A při narození měla nakonec 3010 g.

Tak hodně štěstí, a užij si to, porod je fuška, ale nádherná!!! 😵

dagmik
21. říj 2007

ladunka, děkuji, děkuji....jsem ráda za všechny pozitivní zprávy a zkušenosti....

leni, ty to taky cítíš, jak strašně se bojím ☹ ☹

blacklucka
21. říj 2007

dagmíku neboj se nic, taky se nám před rokem na Bulovce narodil Martínek, odhad 3800g, nakonec vážil 3300g, držím palce a docela ti i závidím, ale počkám si do dubna-to mě to taky čeká 😉 drž se pa

lenkazdenek
22. říj 2007

Ahoj holky,tak jsem včera zkusila malou trošku popohnat,svařáček,teplá koupel,sexík a výsledek ,dvouhodinový pravidelný bolesti,které jsem nakonec zaspala ☹ se prostě malý ven nechce a dopadnu stejně jako Dagmi ☹

lenkazdenek
22. říj 2007

Ahoj holky,tak Dagmi už je přijatá na jednolůžkový nadstandart ,takže tam bude moct bejt manžel s ní 🙂

mocinda
22. říj 2007

🙂 ahoooj leni ,tak positive zprávy aspon co se týče Dagmi!!to je dobře!!!
No a ty ještě klidně si pupíčka nechej ,přece nebudeš krkavčí matka 😀 máš ještě 14dní čásek!!Co mám říkat jááá??? 😖

lenkazdenek
22. říj 2007

Mocinda,když já chci rodit na bulovce 😢 a to vypadá bídně no ty máš času ještě víc 😉

mocinda
22. říj 2007

leni ,tak pojedeš do Nerátek ,to je taky dobrýý 😉 navíc tam máme spojku!! 😉 A ten manža Dagmíka tam může být celou dobu ,jako co budou i vyvolávat porod?Asi jo ,vid?

lenkazdenek
22. říj 2007

Jo jinak psala Dagmi,že je jich tam dnes na to vyvolání víc,takže chudák ani neví kdy to bude ☹ mám vás pozdravovat 🙂

mocinda
22. říj 2007

😉 díky ,to je dobře, že jste ve spojení ,takhle bychom se jen mohly dohadovat co se s ní děje! 🙂 Nevadí ,hlavně že si jí tam nechali a začne se něco dít!!
Já čekám na manžu a pak vyrážíme do Letňan ,protože zima here a já nezapnu kabát a nemám nic na sebe !!! 🙂 sice se chtěl z toho vykroutit ,ale začala jsem být lehce hysterická 😀

lenkazdenek
22. říj 2007

Mocinda,to je zprávný jen žádný rozmazlování. Já jdu vařit a uklízrt,tak kdyby bylo něco nové tak písnu 😉

mocinda
22. říj 2007

🙂 ok, ale nepředři se!!Já makal včera ,abych dneska měla čas na nákupy!! 😀 tak hezký den a kdyby něco ,tak jsem jedno velký ucho 😉

lenkazdenek
22. říj 2007

Holky tak Dagmi tu tablketu na vyvolání dají až večer,chudák,jako by se nenačekala a nevytrpěla si toho už tak dost ☹

denisia
22. říj 2007

fakt chudak Dagmi. Aspon ten manzel tam moze byt s nou ... ak to tam vydrzi ...
drzim palce. Lenka, ty sa nikam neponahlaj, nech si mala este uzije v tvojom brusku 😀

lenkazdenek
22. říj 2007

Deni,no ona si tam užívá už dlouho,tak jako kdyby šla 10 dní před termínem bych se nezlobila 😉 hele aspoň bych ti podala reference jaký to tam je 😉 ale spíš to vypadá,že se tam setkáme 😉 ti budu držet místo na pokoji 😉

denisia
22. říj 2007

tak to se tesim 🙂Ja neviem, preco si tak presvedcena, ze budes prenasat. Myslim, ze Klaudinka sa narodi podla planu 😀

lenkazdenek
22. říj 2007

Deni,jen to ne,nerada bych byla v nejistotě kam mě šoupnou a manža aby nás stíhal autem 😅 Jsem zvědavá co mi ve středu řeknou v poradně 😕

ao
22. říj 2007

čus bus, těhule 😉
tak to tady očíhávám a koukám na zprávy od naší reportérky Lenky... chudák Dagmi 😔
Leni: jestli by se ti nějakým zázrakem povedlo Klaudii vyprovokovat ven, nepiš to Dagmi, aby jí to nebylo líto 😀

lenkazdenek
22. říj 2007

Ao,no tak tp by byl opravdu zázrak ,si myslím,že spíš půjdu v Dagmíkovejch stopách na vyvolání 😅

lenkazdenek
22. říj 2007

Holky tak dagmi dostane první tabletku až v devět nebo v deset večer,zatím klid před bouří tak snad tabletky zaberou a ráno vám budu moct napsat,že je Kristián na světě 😉 🙂

ropuska
22. říj 2007

Lenko: ja jdu taky ve stredu do poradny na Bulovku (9.45), poprve, zatim si me porad drzel muj doktor, tak se tam treba nekde uvidime. Jsem mala, hnedovlasa s velkym brichem 😀 . No nam se mimco otocilo, takze planovany cisar zrusen a cekame taky na malovani. Tak se nakonec treba potkame v Neratkach(pri nasem stesti tam bude z toho navalu Buloveckych mamin stop stav)

lenkazdenek
22. říj 2007

ropuska, a já jsem ta červenovlasá v lacláčích s mega balonem 😀 já jsem objednaná na 7:55 ale doktoři si tam chodí jak chtěj takže se tam asi určo potkáme 😉 no já se spíš než stop stavu obávám toho malování 😅

ropuska
22. říj 2007

Leno:Dostala si nejake papiry v prvni poradne_? Ja byla zatim jen na monitoru na porodnim sale na zaklade zadosti miho doktora a tam dostala sprdana, ze uz nechodim k nim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru