Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
24. říj 2007

holky poradtě mi prosím ,mám tady hovězí a prázdnou hlavu 🙂 potřebuju nějakej rychlej receptík,prostě abych u toho nemusela stát, protože jsem hotováá

lenkazdenek
24. říj 2007

Mocinda,tak udělej guláš,ten se v podstatě dělá sám,akorát ho občas zkontroluješ 😉

mocinda
24. říj 2007

😉 no to je nápad!!díky leni ,jak jednoduché a já bych to tady dohromady nedala 😀 jdu na to ,občas zkontroluju guláš ,pak vás tady ,jestli už se něco neděje a mám plán na celej den 😀

zuziik
24. říj 2007

Mocinda: no ja prave ctenar nejsem ale rikala jsem si ze bych zacla znova pilovat Francouzstinu.....uz jsem ji trochu zapomnela. Jinak jak pise Lenka budn gulas nebo z ho nakrajej na platky a udelej je jako treba rostenou z rejzi......to taky nemusis patlat. A co ze nespis, ja mam pocit ze mam nak klidny tehotenstvi. Normalne spim, jim, nic me neboli...trochu si pripadam jako exot 😀

lenkazdenek
24. říj 2007

Zuzi,šťastná to žena 🙂 já mám nohy jak konve,depku jak stodola,připadám si jak velryby,chodím jak tučňák a jsem příjemná jak osina v zadku 😀
Mocinda ,nepodceňuj se,určitě bys na to přišla sama 😉

mocinda
24. říj 2007

😉 zuzi, bud ráda, v těhotenství je nejlepší být exotem 😀
Já jsem se chystala oprášit anglinu ,ale ještě jsem ani neotevřela knihu 😅 bud mi není dobře nebo mi je dobře a to zase někde lítám 😎 jdu uvařit a pak budu šípková růženka!!Dneska i to počásko je na capa,pak má být člověk v poho 😉

lenkazdenek
24. říj 2007

Já mám dnes opět uklízecí den,tak mě to snad vyléčí z té depky co mám z poradny

mocinda
24. říj 2007

🙂 leni ,vystihla si se krásně 😀 😀 😀 prostě málá ZOO!!
Já jsem hustila do manži ,že o víkesu zajdeme do ZOO,ještě jsem neviděla Tatu ,tu opinku ,tak snad nám to výjde, protože ještě nám má zítra přijít skříň,takže bude práce 😕

mocinda
24. říj 2007

holky tak zatím ,jdu taky něco uklidit, třeba když hnu tím zadkem ,tak se mi uleví 😀 😀
leni: na depku nejlépe čokoládu!! 😉 a pak úklid 😎

zuziik
24. říj 2007

No tak to ja mam deprese porad......to uz nak neresim, budu to muset dneska rict doktorce protoze uz je to posledni dobou fakt strasny

lenkazdenek
24. říj 2007

MOcinda,no já už se nikam nechystám,se mi chce furt na záchod tak bych lítala v zoo od wc k wc 😀
Zuzi,nechci strašit,ale bude hůř

mocinda
24. říj 2007

no prosim ,a pak že Zuzi jsi exot!! 😉 Tak aspon depičky, vítám tě mezi těhu 😀 prostě každej něco máme...
holky, jak krájím to hovězí ,tak mám žaludeček pěkně sevřenej...bléé 😝 já to maso nemusím...
Leni ,tak teeb do zoo neberu 😀 to by jsem viděli akorát ty hajzlíky,co tam maj 😎

lenkazdenek
24. říj 2007

MOcinda,já se ti nedivím,taky jsem jednu dobu maso nemusela,já dneska budu dělat kuřecí masíčko v pivním těstíčku s hranolkama a pak možná udělám palačinky nebo njákej dezert 😉
Aspoň bys věděla jak jsou tam ty hajzlíky pěkný 😀 😉

lenkazdenek
24. říj 2007

Mocinda,já nevím jak to děláš ,ale normálně jsi mi zvedla náladu s těma hajzlíkama v zoo 😀

kim
24. říj 2007

Ahoj holky, tak ta Dagmi stále nic???To je v pr...!!!Ta si to fakt chudinka užívá!!! 😠 😠

Jinak jsme se tu nedávno bavily o té PA Šimánkové...tak se jí včera holčina ptala, zda chodí i k porodům a ona říkala, že to nestíhá, že se tam zajde juknout, když má čas, ale jako vyloženě na směně není!!!!

mocinda
24. říj 2007

sakra leni ,ty jsi ale kuchařinka, !!tebe bych potřebovala mít tady!! 😉 sem s dezertem,jakej budeš dělat?? 🙂
No já to hovězí nemusím od 6tt 🙂 a pořád mě to neopouštíí
Kim: no hlavně aby u toho porodu někdo byl 😉

denisia
24. říj 2007

tak ja som asi taky exot, v noci spim, neotekam, jim normalne ... ani nemam ziadne divne chute, cvicim ... hmmm. Zatial 😀
my mame dnes na veceru thajske green curry...

mocinda
24. říj 2007

deni: to se máš!!!Tak at ti to vydržíííí!!! 🙂 Jám mám všechno a je to hnus!!
Ještě nějakej exot přibude a dám výpověď!! 😀 😀 já se tady prokousávám každým týdnem a někdo si užíváá 😎

denisia
24. říj 2007

a moj oblubeny dezert je cerstvy jablkovy kompot (uvarene jabka) a puding 😀

kim
24. říj 2007

Denisia, Ty jsi byla včera s partnerem na Bulovce, co??? 🙂 Já taky...červené tričko, světlé kalhoty a světle modrá mikina 😉

lenkazdenek
24. říj 2007

Mocinda,no já ještě nevím jestli budu dělat opilího Frantu nebo jablečný dezert 🙂 ale asi toho frantu 😉
No já asi beztak na bulovce rodit nebudu takže fakt supr,i když vlastně budu,společně s Denisou,budu jí tam držet pokojíček 😀

mocinda
24. říj 2007

leni:Franta zní dobře a jak ho děláš? 😉 a nestraš,proč bys nerodila na Bulici??

lenkazdenek
24. říj 2007

250g hladké mouky,200g cukru,100g rozehřátého másla,250ml mléka 3 lžíce kakaa,1 vejce,1prdopeč ,všechno smíchat,upéct ,vychladlej korpus namazat marmeládou,posypat cukrem a oříšky a prolít rumem a nakonec polít čokoládou 😵
No jelikož tam příští středu na těch 12 dní zavíraj ☹

mocinda
24. říj 2007

jé leni ,danke,udělám to taky!!Doufám ,že se mi pvoede! 😉
Aha, tak to jsem nevěděla a to mají tu rekonstrukci??Nebo malování?,já už jsem z toho jelén 😖
a půjdeš do Nera?

denisia
24. říj 2007

kim ... jo, byli sme. hele, cervene tricko tam bolo jenom jedno, kdyz si dobre pamatuju ;-D
my sme inac taki individualisti, na kurz len individualne, pretoze musime prekladat do anglictiny 😀

denisia
24. říj 2007

leni! prolit rumem? a ty sa divis, ze mala nechce von, ked ju tak v brusku hyckas ??? 😀

lenkazdenek
24. říj 2007

MOcinda,já už ho peču 🙂 no jen malování,skončí 12,11 v 6 ráno ,vůbec nevím kam půjdu ,v nera moc volno nemívaj,dagmi měla štěstí ,jinak maj skoro furt stopstav ☹ asi budu muset zavolat sanitku aby mě vzali tam kde je volno 😅
Deni,no ale zas jí dávám zabrat co se týče pohybu a ona to snad má ráda nebo co 😅

denisia
24. říj 2007

no, u nas to je tak, ze ked cvicim ja, tak maly je v klidu. ked som v klidu ja, maly cvici 😀
leni, ked som vcera videla tie pokoje na bulovce ... prosim ta, drz nam tam najlepsi pokoj ...

lenkazdenek
24. říj 2007

Deni,neboj ten nejhezčí s krásným výhledem 😉 vidíš já tam ještě ani na pokojích nebyla,to jsou tak strašný ? 😕

zuziik
24. říj 2007

teda holky vy jste me tim pecenim tak navnadili ze jsem zrovna zadelala na palacinky 😀 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru