Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

denisia
5. lis 2007

leni, mala je fakt taky maly valibuk. ten nas je skor asi drobec, jedine ze by pribral tak pol kila tyzdenne 🙂. takze sa chystas na vyvolavacku do brandysa, jo?
som zvedava na stredu, idem tam tak okolo 9.15.

Dagmi, Kristian je fakt sladky ...

lenkazdenek
5. lis 2007

Deni,právě že ne ☹ prej je to normální 😠 takže budu hezky přenášet těch 10 dní aby malá měla přes 4 kilča ☹ já tam jdu ve středu v 8 ráno,takže počítám že v 9,15 se srazíme akorát na chodbě 😀

dagmik
5. lis 2007

holky, děkuji za pochvalu Kristiana....

Leni, neboj, mně při posledním UZV řekli, že Kristian váží 3,5kg, což nakonec bylo měsíc před tím, než jsem porodila. A já se taky bála, že bude mít 4 kg. Ale od 38. týdne už tolik miminko nepřibývá, protože už se snižuje funkce placenty a hlavně, ty UZV opravdu jsou spíše asi jen orientační. Kristian nakonec vážil 3,71 kg. Takže se neboj.

lenkazdenek
5. lis 2007

Dagmi díky,jsem z toho fakt špatná,už jsem se těšila,že se to třeba nják pohne a takhle to vypadá,že tu stvrdnu tak do toho 20,11 ☹ ☹

denisia
5. lis 2007

hmmm, sestricka ma pripravila na dlhe cakacie doby ... ako to, ze ty uz v 9.15 budes na odchode? ja myslela, ze to bude na par hodin ... inac od poslednej prehliadky na Bulovce nejako spinim ... neviem, co mi to ten mlady dr. tam "dole" robil 😀 je to normalne?

lenkazdenek
5. lis 2007

Deni,no protože doktoři chodí až v 9 hodin ,vypadáto,že budu opět první a běhěm 5 minut jsem z ordinace zpět i s převlečením 😀
Já teda po jednom jeho vyšetření taky špinila 😕 ale minule zas ne tak nevím 😒

denisia
5. lis 2007

a kedy sa robi posledny ultrazvuk? monitor je vraj od 38. tyzdna ...

lenkazdenek
5. lis 2007

Deni,no mě utz dělal neposled můj doktor v 33tt na bulovce by mě asi neposlaly kdyby se doktorce nezdálo to břicho velké 😕
Monitor je fakt až od 38 tt

denisia
5. lis 2007

Leni, co tak doma robis cely den? ja som doma na materskej treti den, a uz sa idem zblaznit ... dostala som chut na babovku, tak asi budem piect, ale musim si ist najprv kupit formu 😀 zariadujeme za pochodu ...

lenkazdenek
5. lis 2007

Deni,no já jsem doma už njákejch 7 měsíců,každý pondělí,středu a pátek dělám větší uklid jinak připravuju manžovi a skoro každý den peču aby měl něco sladkýho 😀
Jinak brouzdám po netu,dřív jsem byla furt na mimibazaru a nechávala tam slušnou částku,teď scháním dárečky k vánocům 😉

denisia
5. lis 2007

musim uznat, ze ta obdivujem, ako to zvladas. Ja uz som rozmyslala, ze si kupim vlnu na pletenie a budem sa vyzivat v rucnych pracach ;-D

lenkazdenek
5. lis 2007

Deni,děkuju 🙂 ,no já neumím ani šít ani plést,takže v tomhle ohledu se moc nevyžiju,ale co mě třeba bavilo bylo žehlení oblečeníčka pro malou 🙂
Já spíš koukám co všechno ještě musíme s manžou stihnout,jako natření druhé postýlky,uklizení lodžií .... 😀

denisia
5. lis 2007

no, ja som sa k tomu praniu a zehleniu miminkovskych veci dostala az vcera, a celkom to bolo srandovne. prislo mi to, akoby som sa sla hrat s panenkami 😀

lenkazdenek
5. lis 2007

Jj mě to taky tak přišlo 😀 akorát mě teda nebyvilo žehlit plínky 🙂

mocinda
5. lis 2007

Ahoj holky zlatý!! 😉
tady se stále přenáší ,takže si píšu další čárku 😀
právě jsem omrkla Kristýnka od Dagmíka, konečně pořádnej chlap v kolektivu!!! 😉 Dagmi ,je úžasný ,celý k zulíbání!!! 😎
Jen doufejme ,že co nejdřív nás přibude ,viď Klaudinko?Z tebe koukám bude macík,Leni teda nezávidím ,to bude pořádná slečna!!! 😉 Ale zase to je dobže, protože ženská má být krev a mlíko a jak to vypadá tak ty to splnuješ!! 🙂
Já dneska makala doma,dostala jsem nějaký věcičky na mrňouska ,tak jsem to probírala, prala a vůbec si to užívala 😉 A pak mnás manža vyvenčil a zítra se těšíme, protože jedeme na výlet do Hradce,manže tam má nějakou firemní akcičku ,tak budu mu dělat příjemnou společnost, jupííí, konečně nějaký zpestřeníííííí 😉 a večer bych měla stihnout ještě jednu akcičku s holkama z únorovek 🙂 jupí ,to je krásný těhotenstvííí 🙂

dagmik
5. lis 2007

holky, holky, já teď už ty věcičky nestačím ani žehlit....peru, protože to je pořád poblinkaný nebo když dám občas blbě plínku, tak i pokakaný 🙂 ...čas teda skoro nemám...teda na koníka..... odpoledne chodíme na procházku a já stále nestačím spát, když spí Kristian....tak se to doporučuje, ale pořád je co dělat a to přitom nevařím....stále poklízím, peru, zuby si čistím třeba až v poledne...je to holky fakt kolotoč, ale je to krásný...miminko je nádherný, ale stojí to i ty nervy...zvlášť když se vzbudí ve tři v noci, nakrmím ho a on pak nechce spát a je vzhůru do půl šestý....jako dneska...ještě že mám manžela 😉

mocinda
5. lis 2007

DAgmi: tak přesně tenhle kolotoč nás ostatní čeká akorát Vy už budete s kristiánkem sehraný a my se teprve budeme rozkoukávat!! 😉 Zrovna včera na jedničce dávali film Kolotoč ,přesně o tom jak jsi psala, o mladých rodičích ,co se jim právě narodilo miminko a přesně jak jsi to vystihla ,tak si člověk nestačí ani vyčistit zuby!! 😉 😀
TAk hodně sil ,vydrž ,časem i plínka už bude přesně na svým místě!!! 😎 😀 držím pěsti a myslím na vás!!! 😉

ropuska
5. lis 2007

Ahoooj, tak holky, streda se nam blizi, Lenka v 9, ja v 9.05, Deni v 9.15, tak to by bylo aby jsme se nepotkali.A jestli mi ten mladej doktor rekne, ze jsem zase uplne zavrena, tak uz me klepne a spadnu mu z toho gyn. kresilka.
Vzdyt ja uz v noci vstavam co 2 hodiny a kontoluji jestli neodtekla voda.No aspon muzu od dneska skrtat poslednich 7 dni do vyvolavacky 😎.

lenkazdenek
5. lis 2007

Dagmi, já sem právě na ten kolotoč zvědavá,jak asi budu stíhat 😀 já si to nják nedovedu představit 😅
Mocindo,no jo malá bude po mamince 😀 ale už by jako mohla konečně vylézt do termínu 5 dnů ,ale vypadá to že se furt o něco snaží,ale chudince ji to nejde 😒
Ropuska,jj tentokrát se učo potkáme,akorát že já už budu v 9 asi vevnitř když tam budu čekat od půl osmý 😀 hele to by jsi mohla mít vyvolávačku na bulovce ne? Tam se končí přesně příští pondělí s malováním 😉 Mě jestli ten mladej řekne žádná změna tak ho asi kopnu mezi oči 😉

lenkazdenek
6. lis 2007

Ahoj holky,tak hlásím u nás žádná změna,včera jsme měli s manžou výročí tak jsme si dali vínko a sexík a pak jsem malou překecávaly ať protrhne vodu a nic 😀
Jinak včera jsem se tam setkala s pani co se mnou chodila taky na kurzy na bulovce a ta taky přenáší 😅 tak to vypadá že fakt budou snad v listopadu přenášet všechny 😝

denisia
6. lis 2007

cauky, no to je des bes s tym prenasanim .... ja chcem, aby maly bol strelec, tak dufam, ze sa nebude ponahlat 🙂 spali sme celu noc, teda okrem vychadzok na zachod 😀 maly sa celu noc ani nepohol, rano som ho musela stuchat, aby sa aspon trochu pohol ...

lenkazdenek
6. lis 2007

Ahoj Deni,no to bude možná počasím protože mě se malá taky dneska nehýbe 😕 ,včera a předevčírem pěkně řádila a dnes ticho po pěšině

denisia
6. lis 2007

tak to si ma ukludnila, lebo posledne dni bol fakt aktivny 🙂 a dnes zrazu nic! pomoc, my este vzdy nemame kocarek ☹

lenkazdenek
6. lis 2007

Deni,tak to šup ho někam koupit,kdyžtak mrkni na mimibazar tam maj pěkný 😉 my měli kočárek jako první od známejch 😅
Já už vůbec nevím co mám vařit,mám tam rozmražený vepřový tak asi udělám gulášek

denisia
6. lis 2007

ja som vcera varila francuzske zemiaky. mnami. obaja ich zboznujeme. inac varim vacsinou vegetarianske jedla. maso som jedla akurat tak pocas pracovnych obedov s kolegami 🙂 aj to len kvoli malemu 🙂

lenkazdenek
6. lis 2007

Tak to já jsem zas vyloženě masový tip,ale spíš jim kuřecí,ostatní mi moc nechutná 😒 ale manža ho rád 🙂 tak jsem zvědavá na zítřek,co mi řeknou novýho,doufám,že bude už konečně njáká změna jinak tam sebou taky šlehnu a budeme tam s ropuskou ležet obě dvě 😀

lenkazdenek
6. lis 2007

Holky tak jenom připomínám,že já jsem zítra na bulovce už od 8 takže kdyby jsme se náhodou minuly,tak jsem ta v bílém roláku v lacláčích co je opět bezezměny 😅 😝

zuziik
6. lis 2007

Ahojik holky, tak jsem v nedeli byla na to m 3d utz.... jenze mala si lehla tak blbe ze nebyla skoro videt. Tak jsem pridala aspon jednu fotku do alba......poznavaci znameni: je krasna po mamince 😉 😀

lenkazdenek
6. lis 2007

Zuzi,je hezounká 🙂 já doufám,že sem někdy v budoucím desetiletí dám fotečku Klaudinky 😅

ropuska
6. lis 2007

Ahojky holky,tak s nami uz zitra asi nepocitejte 😉 zdravime z Brandejsa, ropusak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru