Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

danullinnka
20. únor 2008

Ahoj Leni,tak držím palečky,Vždyt kšíry používáš 😀 😀 😀 a Klaudinka má nožky v pořádku 😉
To je nějaký starý dědek???

lenkazdenek
20. únor 2008

Dani,no je kapku starší,kšíry už ani používat nemám jen 3 pleny navíc 😉 sem používala vždy jen jednu a teď nemá nic ,ale minule mlel něco že má malá křivou hlavičku,že se na to teĎ dělaj njáký přilbyčky ...... 😠

danullinnka
20. únor 2008

cože???to je debil,s prominutím 🤐 vždyt je malá hezounká a já nic na fotkách nepozoruju,prosím tě,přilbičku at si strčí někam.
On musí být teda krasavec 😀 😀

lenkazdenek
20. únor 2008

DAni je to fakt idiot,nejdřív pěl chválu na kyčle jak jsem jí davala to široký balení haha 😀 😀 😀 a pak že ta hlavinka je hrozná ať jdem na neurologii,tak sem běžela k našemu dr a on řek,že se mu zdá v pořádku jen by chtěla trošklu vytvarovat cvičením a poslal nás na rehabilitaci,tan kyčlař už mě tam neuvídí!!!!! 😠 😠 😠 😠 🙄

danullinnka
20. únor 2008

Leni,to jsem z toho fakt jelen 😝 a co se jim nezdá???vždyt jsi rodila normálně,ne??nebo kleštěmi??a jaké jsou cviky na hlavičku??to slyším poprvé 😒

ao
20. únor 2008

ahoj holky, mám asi tak 5 min, čekám až přijde dětská MUDr.
tak jsem zatím zkopíruju, co jsem psala únorovkám, jinak nestíhám, pardóóón... 😅
14.2. nástup na vyvolání, vstupní vyšetření, monitor - když jsem ležela na zádech, horší ozvy, takže až do porodu monitory co 2 hod, i v noci
15.2. 7,30 zavedení půl tablety oxytocínu, kontrakce á 2 min nastoupily do hodiny, monitory u toho fakt mazec
kolem 10 mi přímo na monitoru praskla voda, bylo slyšet i "lupnutí" na záznamu, udělalo se mi špatně, přesun na hekárnu. 11,30 přijel manžel, příprava, hopsání na míči ve sprše. 13,00 přesun na sál, tlačení.
ozvy pořád horší, skákání po břiše od PA malému nepomohlo. ozvy pořád horší a když zakolísaly dost, primář rozhodl okamžitý císař. během 5 min byl venku, měl šňúru kolem krku, proto nesestupoval, takže ho vytáhli přidušeného, ale hned ve 2. min už měl Apgar skóre 9, takže naskočil dobře.
já pak byla od pátku do neděle odpoledne na JIPCE, klasika vývod a drény a jenom infuze a pití. sestry z dětského nestíhaly, takže mi ho nosily přiložit jenom 3x denně a moc to nešlo, takže to byl můj motor co nejrychleji se dostat na oddělení. od neděle odpo do dnes poledne na 6tinedělí a mají nával, takže se nás rádi zbavili jen co mám mlíko a malý přibírá.
jsem šťastná, že jsme doma, je tady klídek a nebudím se na pláč cizích mimin kolem, jenom toho svého 😅

danullinnka
20. únor 2008

Ao,tak zvládli jste to dobře.Velkééé gratulace 😵

lucija
20. únor 2008

AO moc moc moc gratulujeme k Páťovi. Zvládli jste to výborně. Tak teď už jen to dobré. 😉

lenkazdenek
20. únor 2008

Dani,no práve,že jsem měla normální porod,ona má tu hlavinku trošku přeleželou 🙄 ale doktor mě vyděsil,prej že by mohla být postižená 😨 zabít,nakopat do jistých partií
Ao tak jste to skvěle zvládely 🙂

dagmik
20. únor 2008

leni, teda to jsi mě vyděsila, my k němu chodíme přece taky...zatím nás ničím takovým nestrašil...kyčle byly furt ok, jadýrka ještě nevyvinutá, tak jdeš až v dubnu....se tam asi bojím teď... ☹

janyjany
20. únor 2008

Ahoj holky, chci se zeptat, vy co jste rodily nakonec císařem dali Vám vybrat jakou narkózu myslím??? Nebo automaticky epidurál??? A cítily jste něco při epiduralu???

lenkazdenek
21. únor 2008

Dagmi,mě příjde že je na nás snad zasedlej nebo co 😕 😠 kamarádce zas řk,že její holčička má roštěp a jednu nožku kratší o cm,tak šla na bulovku a tam nic neobjevily,takže já už k němu nejdu za živýho boha,příště by si na mě moh vymyslet ještě něco horšího,ale pokud si s ním neměla problém tak asi nebude ani doteď 😉

ao
21. únor 2008

holky, o kterém dětském MUDrovi se to bavíte? abych si dala pozor... 😉

janyjany: nevím jestli se ptáš na Bulovku nebo obecně... u mě to bylo akutní, ale mám pocit, že tam i plánované CŘ dělají v celkové narkóze, mají na to spíše konzervativní názor. ale třeba v Podolí většina kámošek měla u CŘ epidurál a tatínka s sebou.

zuziik
21. únor 2008

ahojky, tak to vypada ze budu muset krmit umele 😒 dneska jsem ji nakojila a zacala se svijet a plakat. ☹ hlavne s tim nemam zadnou zkusenost co budu potrebovat a tak........precejenom na cesty je to blby......

mysojc
21. únor 2008

Ahoj holky, gratuluju k miminkům hodně štěstí těm, které ještě čekají....a chci se zeptat, nevíte odkdy se registruje na Bulovce? Četla jsem je, že se registruje osobně, ale nevím od kolikátýho tt ☹

danullinnka
21. únor 2008

Ahoj Leni,on je fakt nějaký divný,proč by měla být postižená??? 😨 Pokud jenom víc leží na jedné straně,tak se trošku oleží,ale aby z toho byla postižená?? 😖 není postižený on?? 😀
Změn dr.a máš klid.Dnes jsem byla s Kubou u zubaře,super,otevřel pusinku,žádný kaz,vybral si zvířátko a než prohlédl zubař mě,tak si malý pokecal se sestřičkou 😀 myslela jsem,že budem platit 60kč,když jsme byli 2,ale jen 30kč,nééé že by mi to vadilo 😅

lenkazdenek
21. únor 2008

Zuzi předně si kup aspoň 4 lahvinky a sterilizátor do mikrovlnky,ulehčí ti to práci,na cestyy je dobrý termoobal,ale musíš to tam dát horkýdrží to zhruba 2 hodinky nebo kup ohřívačku do auta 😉
DAni my to tak příjde,byla jsem se obědnat na tý neurologii a tam byly samý nedonošený děti 😕 navíc tam v ordinaci všechny plakaly 😢
Tak to je super že je ten zubař tak rozumnej 😉
Ao pan doktor Matějíček

mocinda
21. únor 2008

leni: Matějíček je na kyčlárně?? my jdeme v po na Bulici na kyčle ,tak abych měla přehled 😉

zuziku: nevadí ,uměle není nic hroznýho ,prostě když vám to nejde spolu ,tak aspon tak ,buď ráda ,že máš jinou možnost!!držím palce!!
my taky bojujeme, s krmením ,malá občas jako by nevěděla jak vzít kozičku a dělá u toho šílený kreace ,že sama nevím co mi chce naznačit!!Chce pít pořád a pak se poblinká ,prostě občas nezná míru ,no máme fakt veselo 😀 no a do toho když dostane hysterický záchvat pláče tak to už i zpívám koledy!!! 😀 😝 tak to jen aby jste věděly jaký máme zlatíško 😉

lenkazdenek
21. únor 2008

Moci,neboj on je na proseku 😉 my na bulici budem přestupovat 🙂 jinak se neboj ono to brzo Adinku přejde 😉
Jinak Zuzi já mám malou na um od njákého 14 dne a teď jsem jen ráda,hele když nic jiného tak ti bude spinkat celou noc ,budeš moct jíst co budeš chtít a bude ti někdo i moc Lucinku pohlídat když si budeš muset někam odskočit 😉
(holky neberte to prosím jako njáké přemlouvání k nekojení,ale na všem špatném se musí hledat to pozitivní 😉 )

zuziik
22. únor 2008

Tak dneska jsem ji nakojila a vypada to v pohode. ale stejne nechci kojit. Nesmela bych nic jist....jen suchou rejzi a testoviny.....
Mocinda: tak to bud v klidu, ta nase holka porad rve.......a kdyz ji chytne zachvat tak jdu do jineho pokoje 😒 takze jsem rada ze v tom nejsem sama......ta nase holka je totiz pekne urvana

mocinda
22. únor 2008

Leni: to se mi líbí ,bereš to dobře a jsem stejnýho názoru!!Prostě všechno má svý výhody a nevýhody a nekojené děti nejsou ničím horší než kojenéé 🙂
uf ,tak mi v po jdeme na kyčlárnu na Bulici ,až tam malá začne řvát ,tak nás vyrazí i bez prohlídky 😀 😀

zuzík: výborně, máme aspon kamarádku paviánčici 😀 my taky řveme a řveme a přitom bych řekla ,že nám nic nechybí ,spíš se chceme jen chovat 😉 jak s námi byl první týden tatínek ,tak choval o sto péro a já ted nevím co s malou 😒 ale už jí nastal tvrdší režim 😉 🙂

zuziik
22. únor 2008

No taky ji nechci porad chovat......uz mam pekne zniceny zada......a porad rve a rve. najedena je, prebalena a zabalena do deky......co bych ja za tenhle servis dala.

Vy jdete na kycle ted?? nas poslala doktorka az v 6 tydnech 😒

lenkazdenek
22. únor 2008

holky a zkoušely jste houpání v autosedačce? Mě tam vždy usne 😉

mocinda
22. únor 2008

leni. zkoušela ,ještě chci koupit lehátko ,autosedačka nezabírááá ! 😠

zuzik: přesně tak ,servis za který bych dala nevím co a malá si toho vůbec neváží!!
No já jsem volala na Bulici na objednání kyčlí a dali mi termín za týden ,tak jsem docela čuměla, myslela jsem ,že taky půjdeme za 6neděl.No jdeme už v po 🙂

zuziik
22. únor 2008

Jednou mi tam usla ale podruhy se tam tak vrtela a nechtela spat......je hrozne protivna.....na ni je videt ze chce spat ale nezabere a porad vresti

ao
22. únor 2008

čus bus, maminy 🙂
pisu jednou rukou, takze bez diakritiky, hadejte koho mam na druhe 😅
my jdeme na kycle ve trech tydnech, ale jenom k nam do dejvic. musime taky preventivne k neurologovi, kvuli nizkemu apgar v prvni minute mel 3, pak uz 9 a 9.

moci háááááááj, jak se mate s mandlickou???

ao
22. únor 2008

holky, konečně jsem měla chvilku a přidala fotky https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

mocinda
22. únor 2008

háááááááj Andy!!! koukala jsem na Patrička, je to slaďoušek!!!krásný kousek!! 😉 prosim tě mi měli taky Apgara zprvu nízkého ,ale u mě to bylo tím ,že mě tlumili už od večera ,já byla zfetlá a malá tím pádem taky!!! ☹ ale ted to dohání ,ted už je akční jako ďas 😀 jak chytne "hysteráka"tak nevíme co s ní ,jinak je zlatičko ,ale to převážně spí 😉 my jdeme na kyčle po 14dnech ,ono to je asi jedno ,ne?

zuzíku: přesně ták ,je hotová ,unavená ,už jí přemáhá spánek a ona odolává a vřeští než by se poddala a spala!!Opička jedna 😉 🙂 tak aspon máme podobný starosti 😀 😝

ao
22. únor 2008

moci: s těmi kyčlemi je to jedno.. jinak dnes mi přijde laktační poradkyně, umím z Bulovky jenom polohu v leže a to jaksi při mých maxi-kozi není ideální 😖 jiné jsem zkoušela, ale jsem natvrdlá, takže potřebuji praktische ukázat 😀

ao
22. únor 2008

zuziiku: koukám, že ti v pasu svítí 1d a zároveň ještě tt těhu.
v nastavení v rozšířený profil - těhotenství, zaškrtni ANI JEDNO ANI DRUHÉ a ono to zmizí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru