Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
24. lis 2013

Ahoj holky,já rodila na bulovce před 6 rokama,takže už je to ttrošku vyšuměnlý zážitek 😀 takže prosím o rady:co budu potřebovat sebou,jsou u porodu přítomní medice-mohu je odmítnout ?

kvetinkaivanka
24. lis 2013

@lenkazdenek já teda na Bulovce rodila před 4 lety,ale dostala jsem papír,kde se dalo zaškrtnout zda souhlasím nebo ne s přítomností mediků.Rozhodně doporučuji vzít sebou vlhčené ubrousky a vložky po porodu.Dávají nějaký počet,ale mě to nestačilo 😉

lenkazdenek
24. lis 2013

@kvetinkaivanka díky,já mám teda informace poněkud staršího data,tak nevím jak totam chodí teď 🙂

kvetinkaivanka
24. lis 2013

@lenkazdenek tak se klidně potom zeptej,když budeš chodit do poradny 😉

brsh
25. lis 2013

@lenkazdenek muzu Ti napsat, co nam rikala PA na predporodnim kurzu. Jsem tedy v terenu a mam to domav bloku, ale moc toho do porodnice nepotrebujes, vetsinu davaji. Napisu z domova 🙂

lenkazdenek
25. lis 2013

@brsh to budeš moc hodná,já na kurzy chodila před 6 rokama ,takže se mi tam zas už nechtělo 😅

brsh
27. lis 2013

@lenkazdenek trosku se zpozdenim, ale stehujeme se, tak nestiham 🙂 takze s sebou pro miminko staci jen ty vlhcene ubrousky, jinak vse ostatni poskytuji a pro maminku mam napsano: pantofle, teply ponozky, hygienu, rucniky (4), jeleni luj, zinku na oblicej k porodu, nejaky dobre stravitelny jidlo (banan, susenka) + piti s kofeinem k porodu, prip masazni olej a prehravac s cd 😀 a pak na 6nedeli navic sitovany kalhotky, vlozky do podprsenky, vlozky jsou pry k dispozici, toaletak taky, ale je lepsi si vzit s sebou nejakej jemnejsi 😉 a nejaky kompoty + juice s vlakninou, nepe vody. Snad je to srozumitelne napsany, ale bavime se tam na preskacku, tak to tak mam i napsany. Jinak se po porodu plati hned na sale poplatek za pritomnost partnera. Ten si ma vzit taky neco na zub, aby sebou neriznul 😀

lenkazdenek
27. lis 2013

@brsh díky moc 🙂 manžel tam byl před 6 rokama -sebou teda nic neměl,ale i tak sebou neseknul 😀 😀 teda málem,ale to až při vyndavání epidurálu 😀 ,přehrávač radši brýt nebudu,ten bych pak byla schopná ho prohodit oknem 😀 teplý ponožky plánuju stopro je mi neustále zima na nohy...třeba se tam nakonec sejdem na 6nedělí 😉 😀

brsh
27. lis 2013

@lenkazdenek tak to jsou jen ti

brsh
27. lis 2013

@lenkazdenek tak to jsou jen tipy - samozrejme kazda podle svyho gusta 😉 pro me je prinos, ze vim, ze nemusim nic balit mimcu 🙂 s tim sestinedeli se uvidi - ja budu rodit spis driv a jeste nejsem stopro rozhodla pro Bulovku. Ale je to mozny samozrejme 😉

lenkazdenek
27. lis 2013

@brsh tak to já naopak počítám,že budu opět přenášet jako minule-máme to v rodině rozdělené sestra má oba porody dřív-jeden o 5 týdnů a druhý o 14 dní já přenášela 9 dní 😀 tak aby byla rovnováha v rodině 😉

brsh
27. lis 2013

@lenkazdenek no ja taky nemam vesteckou kouli 🙂 treba Ty budes nakonec driv a ja pozdeji a na tom sestinedeli se potkame 😀 ja jsem zvedava na novy saly. Jeste se pujdu mrknout ke konci roku 😉

ljonas
12. pro 2013

ahoj, holky jak to bylo na bulovce s registrací? je tam velký zájem? děkuji

kacikaci
12. pro 2013

@ljonas já jsem si letos udělala nejdřív registraci na netu a pak si tam jen zašla, chce to tam být buď na začátek registračních hodin a nebo i o kousek dřív, zažila jsem tam frontu..ale registrace na netu je dobrá, protože pak už Tě tam nemusí taky vzít..takhle to budeš mít pojištěný

ljonas
12. pro 2013

@kacikaci díky, určitě jse, plánovala registraci přes net, a potom do 2 měsíců se dostavit do nemocnice...
nevíš kolik pacientek se hlásí na 1 termín?

snowvwhite
12. pro 2013

kamarádka měla na Bulovce registraci, nakonec měli plno a poslali ji rodit na Mělník...

kacikaci
12. pro 2013

@snowvwhite tak to Ti neřeknu..ale nával je tam asi dost velikej, protože občas se stává, že maminky leží místo na novorozeneckém na klasické gynekologii, mě se to teda naštěstí při obou porodech vyhlo..ale bála jsem se toho, a měla jsem to štěstí, že jsem měla i hekárnu pro sebe a nový sál..

marukm
12. pro 2013

@kacikaci Jo, to je fakt, já byla na klasické gyn. kvůli problémům a přímo na pokoji se mnou byla prvně paní, která měla už po porodu, a potom paní, která byla zase těsně před porodem.:D

nuninove
24. únor 2014

Ahoj rodila sem na bulovce v cervnu a obrovska spokojenost..pa byli uzasne dr take a na oddeleni to take slo..od sestricek sem nic moc nepotrebovala takze dobry 🙂 urcite doporucuju 🙂

lenkazdenek
28. únor 2014

Ahoj tak já mám poměrně čerstvý zážitek a byla jsem spokojená,jak na porodním a to jsem rodila na tom starým protože všude jinde plno a já měla porod opravdu velice rychlý -2 hodiny po příjezdu do porodnice a přijela jsme naprosto bez bolestí jen s odteknlou vodou,takže se nestihlo vůbec nic,ani klystýr ani nic na bolest-která byla snesitelná,i na šestinedělí taky příjenný a příjemě mě překvapily i sestřičky na novorzenecký,byly bezvadný ,ne jako před 6 rokama ,kdy mi přišlo že je jen obtěžuju,takže za mě bulovku můžu jen doporučit 🙂

lucyjanek
4. bře 2014

@lenkazdenek Ahoj, prosím jen o radu. Rodila jsem na bulovce 7/2011 a je pořád všechno k dispozici? oblečení pro miminko, plínky pro miminko, vložky pro maminku, košile pro maminku..moc děkuju a omlouvám se předem jeslti ještě napíšu když is na něco vzpomenu...a gratuluju k holčičce a podle toho co čtu i pohodovéme porodu

lenkazdenek
4. bře 2014

@lucyjanek ahoj,ano stále vše k dispozici,vložky -dostává se taštička a pak na požádání sestřička dají,plenky pro miminka je tuším 6 nebo 7 na den,,košilky k dispozici,oblečení pro mimi taky a i přebalovací podložky 2 na den.

ljonas
16. bře 2014

Ahoj. Holky jak dlouho trvá prohlídka porodnice ? Čtvrtek ve 13 začínají ale nevím do kdy... diky

jankuc
16. bře 2014

Ahojky, ráda bych Vás požádala o vyplnění tohoto dotazníku, který bude součástí mé bakalářské práce na téma Co ženy ovlivňuje při výběru porodnice. Tento dotazník je anonymní a bude sloužit pouze jako podklad pro mou závěrečnou práci. Předem Vám děkuji za Vaši ochotu, čas a spolupráci. Tento dotazník najdete na odkazu http://www.survio.com/survey/d/I3P9A5C2E9I0J9M3J

terezafaltysova
25. bře 2014

@lenkazdenek Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to chodí na Bulovce (já rodila 2x v Příbrami před 9 lety). Klystýr tam dostanu? (já si ho tenkrát musela kupovat v lékárně), župan, noční košile, vložky a plínky jsou k dispozici nebo je lepší vzít si vlastní? Který den pouštějí domů? Děkuji 🙂

lenkazdenek
25. bře 2014

@terezafaltysova ahoj, klystýr dostaneš ,košile jsou erár a já myslím,že stačí,hlavně si jí mužeš třeba 2x za den vyměnit,bývaj na chodbě na vozíku k dospozici.župan nevím,bylo tam vedro takže nebyl potřeba a spolubydlící měla vlastní 🙂 vložky dostaneš balík a pak stačí dojít si za sestrou ,dá další,plínky dostaneš myslím 6 nebo7 na den a jsou super ,akorát musíš mít vlastní ubrousky na zadeček a mastičku,domu tě pustí nnejdřív 72 hodin po porodu když je vše bez komplikací...já rodila v pondělí brzy ráno domu sem šla ve čtvrtek dopoledne

mililihaus
27. bře 2014

Ahojky, jak je to holky s porodem na Bulovce...může se rodit v jakékoliv poloze, nebo klasicky na zádech na tom křesle?

nuninove
8. dub 2014

@mililihaus klasicky na koze

alyssa.anna
11. dub 2014

@mililihaus Ahoj. Také jsem slyšela že klasicky na koze. Já teda rodila císařem tak mě se to netýkalo, vím to jen od holek co tam byly se mnou.

alyssa.anna
11. dub 2014

@terezafaltysova Ahoj, koukám, už se ti to blíží tak hodně štěstíčka 🙂 Klistýr dostaneš neboj. Jak tu už někdo psal, košile jsou erární na chodbě, župany tam prý také někde jsou ale já je neviděla. Dostáváś na den (vždy ráno nebo dopoledne) 1 přebalovací podložku a 7 plenek (za mě byly Bella Happy vel. 1). Ubrousky musíš mít vlastní, krém na zadeček jsem používala z klinik boxu co jsem dostala po porodu. Lahvičky, kloboučky apod. Ti dočasně půjčí, ale jen do té doby než ti to někdo donese. Jinak vysterilizují i Tvé věci když doneseš např. dudlík. Půjčí např. i odsávačku ale ty jsou vétšinou tvrdě rozebrané. Obleček pro mimi dostáváš (je v něm mimi oblečené) a i zavinovačku. Kdyź se zašpiní, vymění Ti kus za kus na novorozeneckém - přineseš špinavé, dají Ti čisté. Já měla II. nadstandart takže jsem měla na pokoji vestavěnou vaničku, kde se dalo koupat ale jak je to na standartu nevím, tam jsem to neviděla tak se asi koupe na novorozeneckém. Měly jsme k dizpozici na koupání perlan, malou emulzi a tuším olejík. Jinak na WC a všude na chodbě byly dezinfekce na ruce. Vložky také dostaneš (1 balík). Me tak tak vystačily na 4 dny, ale je fakt že jsem s nima plýtvala protože mi hnisala díra po drénu a používala jsem je i na zakrytí toho). Ale když dojdou, na sesterně Ti dají další. Tak snad je to vše, kdyby jsi chtěla ještě něco vědět ptej se, rpdola jsem tam 6/2013

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru