Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

nadik
20. dub 2008

souhlasím je to jen o lidech a asi taky o průběhu porodu .... Jinak nic proti Bulovce nemám kamarádka tam rodila a taky si chválila jídlo a služby 😉

plechajda
20. dub 2008

tak pak hod reference jaky to bylo :o)) 😎

nadik
20. dub 2008

mám registraci v Nerato a i tady, ale v Nerato je nyní stop stav i když jsem tam už byla na prvním monitoru, ale jedna známá mě dost vyděsila, že tam prostě přijela a smůůůůůla, fakt nevím k čemu pak ty registrace jsou, to je furt buzerace registrovat jsem se musela už ve 14tt no jsem sama zvědavá.... manžel mi řekl ať se tím nestresuju, že se oto postará tak mu musím věřit 😀

plechajda
20. dub 2008

ja jsem zas rikala ze se necham jednou vratit z porodnice s tim ze je stopstav...nasledne pojedu domu, manzela odlifruju pryc a volam si sanitku at me neham upichnou...fakt nehodlam s vystresovanym manzelem jezdit nekde po praze nebo nedej boze nekam mimo prahu kvuli tomu ze je nekde stop stav...jsem registrovana tak at me vezmou..

nadik
20. dub 2008

nebo si říkám zkusit to obvolat než člověk vyjede z domu.... nevím.... ☹

nadik
20. dub 2008

taky asi záleži, zda je to ve dne či vnoci a jak je to akutní....

plechajda
20. dub 2008

no ja mam pocit, ze oni ti reknou ze je stop stav a jediny co, tak ti to pak zkusej treba obvolat sami a reknou kam mas jet, aspon takhle to delali manzelce myho bratrance...ta jela do Motola...rekli ze ma smulu i kdyz mela registraci a pak ji to obvolali a pak jeste jedny znamy ktera mela registraci v Podoli to udelali taky a poslali ji do Neratovic, jelikoz cela praha byla full...ale na tohle ja nemam teda...obecne me strasne rozciluje cely tema registraci k porodu

nadik
20. dub 2008

jo mě taky.... ☹ a vůbec celý systém zdravotnictví.... do lékárky chodím min s pěti stovkama, protože se fakt nemůžu dopočítat když kupuju něco na recept a něco bez, je to děs. Kdyby alespoň ty miminka z toho vynechali.

plechajda
20. dub 2008

obavam se, ze toho se my dve nedockame...leda s dalsim prckem 😉

nadik
20. dub 2008

😉

nadik
20. dub 2008

hlavně aby jsme byli všichni zdraví viď 🙂

plechajda
20. dub 2008

tak to kazdopadne :o)

olina
23. dub 2008

Ahoj holky, k tem plenkam a vlozkam a tak...tohle mi napsala jedna znama, ktera rodila na Bulovce ted nedavno...:

Oblečení maj na mimi a na tebe. Myslím že to stačí. Můžeš si kdykoli na chodbě vzít čistou košily a prostěradlo, takže dobrý. na mimčo sem měla dupačky a tričko jejich. Šlo to. Svoje mít můžeš, to není problém. Když se ti zmaže mimčo, jdeš žebrat k sestřičkám o nový hadříky, ty na chodbě nejsou. Já používala svůj akorát župan (ale muzes mit i jejich). Vložek bylo dost, plen taky, akorát měj svoje ubrousky na pokaděnej zadek, to jediný tam nemaj 🙂).

Tak asi tak. Kazdymu ocividne plen davaji dle zasob Bulovky. Kdyz jsou zasoby dobre, tak neomezne, kdyz jso una dne, tak to redukuji.

aklazab
26. dub 2008

ahoj mamči,před 5 dny se nám na Bulovce narodila zdravá holčička Eva,tak posílám pár referencí pro ty z vás, kdo se chystáte a chtěly jste informace. Musím říct, že před i po porodu jsem byla maximálně spokojená s přístupem všech doktorů i sestřiček. Malá se nakonec narodila císařem, všechno se seběhlo rychle,ale profesionálně. Před porodem jsem ani chvíli neměla pocit,že by se někdo nestaral,každou chvíli za mnou chodily asistentky a ptaly se, jestli něco neotřebuju a pořád kontrolovaly mimčo. Na 6 nedělí taky fajn,i společná sprcha a WC pro 6 maminek se dá na těch pár dnů v pohodě zvádnout🙂 Všechny sestry ochotné,výjimka jedné z novorozenců (už se tu o ní mluvilo) platí,ale nakonec i s tou se dalo domluvit 😉 Návštěvy od 3 do 6, ale po dohodě v návštěvní mísnosti kdykoli,dětí všude běhala spousta,bez jakéh 🙂 Jinak vložky k dispozici dle potřeby, plínky na mimi cca 6 na den, ale když došly,tak nebl problém si zajít. Takže potřeba byly opravdu jen vlhké ubrousky pro mimi a WC papír🙂
¨Tak vám všem držím palce a přestože už se na další porod nechystám, tak na Bulovku bych šla rozhodně znova.
PS: nadstandardy budou prý dokončené do 3 týdnů

denisia
27. dub 2008

Cau holky, hlasim sa za stare paky 🙂. blahozelam k miminky, akla, ja som bola s Bulovkou tiez spokojna, ked bude druhe a bude v Prahe, tak zase Bulovka.
My sa hlasime z Chorvatska, Sebino uz absolvoval cestu vlakom (Praha-Zagreb), lietadlom (Zagreb-Dubrovnik) a lodou (Dubrovnik-Hvar) - zatial ok. Tak snad dopadne nasa trojtyzdnova cestovna saga dobre. Maly sa otaca ako vrtula na brucho a zacina sa odrazat nohami, akoby chcel lozit stvornozky, ale ruky mu este nefunguju 😀. Pridam aj nejake fotky nasho maleho cestovatela ...
Mici, Leni - ako sa mate? My este stale len na MM, ale mam pocit, ze uz to nestaci. Musime vydrzat, kym sa vratime z dovolenky ...

lenkazdenek
28. dub 2008

ahoj Deni,chorvatsko závidím,my jedem až za 2 roky 😅 ,my už jsme na zelenince,ovoci a občas i na kašičkách 😀
Nám se takhle otáčela celý minulí týden ale teď o víkendu přestala za to dělá letadlo-ruce nohy do vzduchu a začne rotovat 😀 😀 takže i když se odmítá přetáčet(a to to umí moc hezky) tak ani tak nevím kde a jak ji najdu 😀

denisia
28. dub 2008

tak tu zeleninku a ovocie zavidim zase ja, hoci nemozem sa stazovat, pri cestovani je asi MM najjednoduchsie a najrychlejsie 😀. Nas Seb sa teraz prestal otacat z brucha na chrbat. Otoci sa na brucho, chvilu sa smeje a potom zacne jacat, aby som ho otocila. a ked ho otcim, nelezi na chrbte ani 5 sekund a uz je znova na bruchu ... proste aby som musela furt behat. lietadlo este nerobime, ale vo vzduchu lietame, az az ... dnes som ho namazala pekne 40 UVA B, je krasne teplucko a dokonca aj takmer bezvetrie. ja som ostala v apartmane, Sebi je na vylete s tatinkom a jeho rodinkou. Chcela som si trochu oddychnut, ale potrebujem urobit nejake rucne pranie ...

01ajka
28. dub 2008

tak to jsem rada, ze je to tam takhle v pohode, ja uz tam ted taky chodim. trosku driv nez jsem planoval akvuli tehu cukrovce, musim rict, ze pokazdy jina sestricka a vzdy mily, ochotny, prijemny!!
Takze rekonstrukce nadstandartu probiha? ja mam termin 9/7 takze to jen fajn,a le pry se da v phode "prezit"
i na normalnim pokoji🙂)

lenkazdenek
28. dub 2008

deni tadyj dnestaky krásně,včeraměla malá poprvé šatičky 😀

adriana1
28. dub 2008

Ahoj holky,
dneska sem byla zas na kontrole na bulovce. Byla sem zviklá na jiou dr a dneska tam byla jinádr. Minule sem byla otevřená na 1,5cm volně a tet o tam nemám a ám tam FX/3 a to nevím co je. Doufám že to ěkdo budete vědět já těmhle ěcem nerozumím. Dky. Jde te někdo na kontrolu5.5. v 8:20? Pokutteda do té doby neporodím

zuziik
28. dub 2008

Ahoj holky, tak se hlasim pod dlouhe dobe.....uz mame za sebou 3 mes a uspesne jedem dal....zacli jsme cvicit Vojtovky, protoze mala lezela blbe na brise....uz vubec neplace a uz konecne je to ta dovolena....

Denisia: my se chystame s Luckou taky do chorvatska a v zari do recka tak jsem rada ze vidim, ze taky nekdo cestuje s malym mimcem. Hodne lidi me od toho odrazovalo.

denisia
28. dub 2008

zuziik, aj na mna sa viaceri pozerali, ze mi preskocilo, ale je to fakt v pohode. maly sa o vsetko zaujima, akurat mu je niekedy dlha chvila, ked sme v restike, na kave alebo tak. inac je zlaty ...

lenkazdenek
28. dub 2008

zuzi taki to je super,z vojtkoky si nic nedělej my cvičíme taky už skoro 3 měsíc 😉
Já bych s malou klidně cestovala do zahraničí,ale říkaly jsme že nejdřív projedem čechy,navíc máme v jizerkách chalupu 🙂

plechajda
28. dub 2008

adriano FX/3 ..vršek dělohy je 3 prsty pod mečovitým výběžkem hrudní kosti ...to jsem nasla u porodni baby tady jak je to tema, ale co to presne znamena netusim, asi se to chysta bych rekla :o)

lucky.lady
30. dub 2008

Ahoj holky. Do teď jsem pořád váhala kam jít rodit. Jsem ze Říčan, takže mám blízko Benešov,ale jelikož první dcera byla velká a skončilo to císařem, hrozí i teď menší komplikace. Proto mi doktor Benešov rozmluvil. Dceru jsem rodila U Apolináře, ale měla jsem smůlu na personál a už mě tam nikdo nedostane 😅 . Ještě v Bulovce nejsem zaregistrovaná, ale právě jsem tam volala, tak se tam pro mně snad ještě najde místo 😕 . Chtěla jsem se zeptat holek, které jste tam už rodily... Nevíte, jestli sestry pomůžou, když je mamina unavená? Jestli si ji třeba vezmou na noc? Nebo vám ji dají na pokoj a potom už se nestarají? Děkuju

lenkazdenek
30. dub 2008

Lucky.lady,já tam rodila takřka před půl rokem,ale bohužel nebylo místo na šestinedělí tak jsem byla na gynekologii a tam se o nás moc sestřičky nestaraly,akorát vizita a když budete potřebovat sjeďte si dolu 😒 takže bohužel nevím. Jako porodní péče byla skvělá,to potom už bylo horší 😒

lucky.lady
30. dub 2008

A měla jsi dítě u sebe? Nebo Ti ho nosili jen k přiložení? Já jsem byla z císaře nějak mimo a dceru mi dali hned druhý den na pokoj. Byla hodně uplakaná, tak jsem k ní vstávala snad každých 20 minut a bylo to jak psychicky tak fyzicky děsně vyčerpaná. Třeba to tentokrát zvládnu lépe, ale je fajn, když je možnost, si odpočinout alespoň přes noc 🙂

lenkazdenek
30. dub 2008

Já rodila ráno a děti nám přinesly až okolo 5-6 ooddne,ale pak už sme je měli u sebe,ale pokud vím,tak některý děti byly u sestřiček kor když byly maminky po císaři 😉

lucky.lady
30. dub 2008

To by bylo fajn. Ono to možná vypadá, tak jako macešsky, když nechci mít mimčo hned u sebe, ale já jsem měla co dělat sama se sebou. Před císařem jsem poměrně dlouho rodila přirozeně, tak jsem byla dost vyčerpaná. Z toho všeho jsem začala trpět poporodními depresemi a strašně nerada zažila znovu...

aklazab
2. kvě 2008

lucky:ahoj,já rodila císařem v neděli večer,v pondělí jsem byla do 5 odpoledne na JIP,malou mi přinesli jednou,raději jsem ji nechtěla ani moc kojit,protože jsem byla ještě celá od dezinfekce a spocená....Když jsem přišla na 6nedělí,tak mi jí nosili v pondělí večer na kojení, v úterý až do odpoledne taky (nebo jsem si pro ní prostě zašla sama,když nestíhali - je tam fakt fofr), odpoledne jsem si jí nechala až do 11 večer a pak si jí sestřičky ochotnbě nechali zase až do rána.Pak už byla pořád se mnou. Je fakt,že mi to moc pomohlo (ikdyž mi bylo smutno),ale jak píšeš,první den až dva jsem měla co dělat sama se sebou,navíc jsem prvnní den všude chodila ještě se 2 hadicema a nádobama (dreny),takže o nějakém nošení malé nebo polohách u kojení nemohla být ani řeč. Je pravda,že kojení šlo pomaleji než po normálním porodu,ale ve čtvrtek v poledne už jsme mazaly domů 😀 Dneska po 10 dnech odsávání a stresu plně kojím a jsem na sebe i pyšná,že jsme to takhle zvládly,i s 2letým prckem, který na nás doma čekal 🙂 tak držím moc palce a ať jsi spokojená

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru