Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

plechajda
5. čer 2008

oli ja vim me to taky rikal ze kdyz je vsechno v pohode tak by si me drzel do 38tt...ja jsem byla u Hanzelky na dvou monitorech takze mi to stacilo :o)

jinak ta Zmrhalova bryle nema, ale ma dlouhy tmavy vlasy...a je hodne mlada...

olina
5. čer 2008

no ja byla u Hanzelky dnes na druhem monitoru, pristi tyden si necham udelat treti, to budu vlastne 37tt a pak uz pujdu na Bulovku, to uz budu 38tt takze uz by meli delat monitor tam. Takze tak 😉 .

adriana1
6. čer 2008

Jo já už vím která to je. Ta je příjemná a holky co ji měli u porodu tak byla taky fajn. Sýkorová je dobrá.

plechajda
7. čer 2008

adri a co ty chlapi tam ?? jsem tam byla trikrat na utz a pokazdy tam byl jinej na jmena si tedka nevzpomenu...jsou taky v pohode ?

adriana1
7. čer 2008

Já sem měla na ultrazvuku přimáře a ten byl skvělej a jiného sem neměla. Holky až budete vyplnovat papíry do porodky tak je tam kolonka jestli chcete mediky nebo ne u porodu. Já sem je chytla na vyšetření 2x ale naštěstí u porodu nebyli

plechajda
7. čer 2008

nene mediky nechci...budu mit co delat sama se sebou, treba u druhyho porodu uz mi to bude jedno, ale tedka tam chci jen zkuseny lidi :o)

adri a ty papiry na jmena atd se vyplnuje az kdyz se jde na vec, nebo uz tedka v nektery z poraden ?

adriana1
8. čer 2008

plech: v porodnici si určitě už dostqala papíry které máš přinýst k porodu.Je tam ohledně mediků,jmen, souhlas o pediatrovi. To všechno musíš přinýst vyplněné do porodnice až půjdeš rodit. Jestli si je nedostala tak si o ně řekni

plechajda
8. čer 2008

nic jsem nedostala, tak jestli si vzpomenu tak si o ne reknu, prinejhorsim az tam dorazime v den D no :o)

lenkazdenek
8. čer 2008

holky pardon,že jsem lezu,ale kdyby se tu náhodou stavoval někdo ze starý party tak aT se my ozvou kdypak dáme toho srazíka 😉

adriana1
9. čer 2008

Plech: Ono pak by se ti to blbě vyplnovalo. Lepší když už to budeš mít připravené. Když ti křupne voda tak na to budeš mít čas ale když budeš mít kontrakce po 3minutách tak to nestíháš

plechajda
9. čer 2008

Adri :o) 😀

hankanatalka
11. čer 2008

ahoj
ja sem rodila na bulovce pred dvema mesici a nemuzu si stezovat.Personal na porodnim oddeleni byl na me a meho pritele mily.az na tom patem patre kam nas pak po porodu dali se mi nelibila jedna vec a to ze tam uklizecky skoro vubec nic necistili dezinfekci.Vzdy jen rano vytreli.myslim si ze kdyz ma sest zenskejch jednu sprchu a wc tak by mohli udrzovat vice cistoty.jinak hodne stesti s porodem

plechajda
11. čer 2008

tak holky, od zitra maji na tyden zavreny saly, tak pekne zrizit nohy a nerodit :o)) Otevira se zas az 18- tyho...

plechajda
12. čer 2008

jeste bych mela dotaz, jestli nekdo netusite jak dlouho se nechava na Bulovce prenaset ?? 😉 dikec

adriana1
12. čer 2008

do 42tt

plechajda
12. čer 2008

predpokldam ze dle MS...cili 14 dni nechaj prenaset jo ?? tak to je mazec..to me asi odvezou driv do bohnic :o)

olina
12. čer 2008

Nn, nechavaji prenaset max. 9dnu pres termin. Ptala jsem se.
Plechajdo, dostala jsi uz ty papiry o jmenu a tak?

plechajda
12. čer 2008

super tak 9 to jeste jde, aspon ze me nebude cervencovka :o))) teda nic proti jako :o)

jj dali mi je, min pry nebyly a tedka jsou tam vsude i v kabince na prevleceni a sestra se vsech ptala jeslti je maji...priserny to podepisovani je to snad 5 cancu a min na 2 z nich je zmineno ze souhlasim s tema medikama...se mi do toho porad nejak nechce teda...

Oli jdes do nadstandartu ?? ja o tom premyslim a jen nevim jestli staci hlasit az kdyz se prijede nebo nejak predem...ale to je asi blbost

olina
12. čer 2008

no, na mediky mam taky svuj nazor.... u prohlidek mi asi nevadej ale u porodu bych rada mela jen zkusene lidi...ale na druhou stranu pokud pry (ale neni to overena info) napises, ze ti nevadej ani u porodu tak pokud je volnej Modrej slon (ten nejlepsi porodni box) tak mas prednost pred tema co mediky nechtej. Takze ted babo rad, ze?
A k tem nadstadardum....ted dodelali deset novych, kde je i pripojeni na internet a diky tomu zvedli cenu asi na 1000kc za den,....takze nevim no 😒 . Porad vaham... trochu mi na normalnich pokojich vadi system navstev.
V kazdem pripade na Bulici nemaji zadne rezervace predem jako napr.v Podoli, pokud chces nadstandard tak to mas pry rict pri prijmu k porodu a bud bude volno nebo nebude.

olina
12. čer 2008

A kdy jdes zase do poradny? Ja jdu ve stredu 7:35, tentokrat uz urcite 😉 . Tak jestli se tam uvidime.

plechajda
12. čer 2008

modrej slon ?? tak to ani nevim ze tam neco takovyho je .o)) Aha uz za 1000,- jo ? hmmm husty...no ja mam 23. svatek tak si to necham dat k svatku, nadstandartni pokoj :o)) me spis vadi takovy ty spolecny hajzliky a sprchy pro xxxx lidi...to nejak moc nedavam...

olina
12. čer 2008

ty jsi nebyla na predporodnich kurzech, ze neznas Modryho slona 😉 ? Btw. je to jedinej porodni box kterej ma vlastni sprchu a wc kdyz jsme tak u toho 😉

plechajda
12. čer 2008

ee nebyla, jsem se na to vyprdla :o) ja jsem byla jen na prohlidce porodnich salu a zadnyho slona nam neukazovali :o)...jinak jsem si samo vsimla , ze snad na celou hekarnu je jedna sprcha a jeden zachod...ale tomu si mi nechce verit...kdyby to bylo plne obsazeny tak to teda nevim kam bych po klystyru odbihala 😅

nicmene nejak to dopadne...papiry podepisu, stejne u tech mediku musi byt nekdo zkusenej....

kacabak
12. čer 2008

ahoj holky jen vám chci říct,co se týká porodn.pokojů,že aspoň já jsem měla štěstí a u obou porodů byl vždycky fofr a rodilo několik maminek najednou a na mně vždycky zbyl jen ten vykachličkovaný box a ono je to nakonec úplně jedno kde rodíte 🙂 ,hlavně když je všechno v pořádku.Ono pak v závěru stejně nemáte čas ani náladu sledovat na jakou postel se hrabete,nebo jak je vymalováno. 😀 přeju hodně štěstíčka a hlavně fajn lidičky u porodu 🙂

plechajda
12. čer 2008

Kaci tak to si myslim taky :O) ale kdyby byl slon tak by to nebylo spatny :o)) 😎

olina
12. čer 2008

no po klystyru jsems hodinu na pripravne, tam je zachod a sprcha...to je jinde nez na hekarne...

kacabak
12. čer 2008

tak snad se vás tam nesejde moc a slon vám vyjde 🙂 ,bez záchodu si to představit nedokážu,strávila jsem na něm 90 % času 😀

plechajda
12. čer 2008

oli tak pripravnu jsem tam videla jednu, jestli myslim to kde je monitor a vysetrovaci luzko...pak hekarna byla vedle porodnich salu a byly tam asi 3 - 4 kojky a nektery zasupovaci a to je hekarna, aspon tak mi to rikala...tech pripraven tam moc neni...

olina
12. čer 2008

no pripravna je tam jedna to mas pravdu 😉

olina
12. čer 2008

taky doufam, ze se nas tam nesejde moc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru