Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

adriana1
20. čer 2008

Oli je tam lednice. Přítel taky sebou neměl jídlo. Chlapy nemají čas se najíst. Sou tam odtoho aby ti pomohli. Když tě chytá jedna kontrakce za druhou pochybuji že se půjde najíst ven

jitdan
20. čer 2008

Dobrá zpráva, že lednice tam je 😅

plechajda
22. čer 2008

holky jak to je s tim nadstandartem ? to staci rict az kdyz tam dorazim ze jo ?? 🙂

olina
22. čer 2008

jj, pri prijmu mas rict, ze chces nadstandart...a jsou tri tipy nadstandartu... dvouluzkovej pokoj, vcetne vybaveni pro miminko (vanicka, prebalovani,.... jinak chodis do nejake spolecne mistosti), ten je za 400 na den. Pak jednoluzak bez internetu, ten je za 800 na den a pak jednoluzak, uplne novej, s pripojenim na internet, tan je za 1400. Behem tyden by pry meli byt i fotky a tyhle vsechny info na webu Bulice.

plechajda
22. čer 2008

aha hergotž ty jis informovana, me staci ten po dvou...sama tam byt nemusim...a ten dvouluzak ma wc jen pro ten jeden pokoj ??

plechajda
22. čer 2008

no nevim jestli se tech fotek dockam 😅

olina
22. čer 2008

dvouluzaky maji taky spolecne wc a sprchy s vedlejsim pokojem, takze je to pro 4maminky

plechajda
22. čer 2008

pfffff...nesnasim spolecny hajzliky...a ty jednoluzaky maji kazdej svuj jo ?? Kdyz ja zas nechci byt sama uplne na pokoji a inet mit nepotrebuju....ty si ho budes brat ?

olina
22. čer 2008

jednoluzaky maji socialni zarizeni sve vlastni....ja pujdu do toho dvouluzaku pokud bude volnej, sama byt nechci.

plechajda
22. čer 2008

no tak to jsme na tom teda stejne...i kdyz ve 4 se doufam o ten hajzlik nepoperem :o))) Teeeda ja jsem zvedava na ten zitrejsi utz :o) i kdyz dneska jsem zacla slusne poslovat a odesla zatka, takze kdyby prisla nejaka bourka tak treba utz ani nedam ...kez by 😀

olina
22. čer 2008

no jasne, dneska maji vecer bourky prijit. Jen pockej, mrnousek se ti narodi k svatku 😉 ...

plechajda
22. čer 2008

no to by mel chudak radost, slavit narozky s mamou :o))) I kdyz na druhou stranu by to zitra bylo mili :o)))

olina
22. čer 2008

no, tak vidis 😉 . Snad bourky zapusobi. Ja jsem dnes uplne hotova, to vedro, to fakt neni pro tehule 😖

plechajda
22. čer 2008

jj je to hnus, ja jela k nasim do bazenu ale ten byl zas tak ledovej ze se to taky nedalo....nohy mam jak konve, ani lavorek nepomohl ☹ Pak jsem si udelala fotky se svagrovou ta je v 34tt no hrosice hadr, takze sem tu fotku ani dat nemuzu :o))) 😀

olina
22. čer 2008

ja byla taky u bazenu, ale machala jsem jen nohy (svoje) aby nemel mimis omrzliny 😀 . Ale pak cesta do Prahy byla fakt krusna 😖

plechajda
22. čer 2008

by me zajimalo jestli se da ten prcek v brichu nejak prehrat nebo naopak :o) Nebo jestli to telo udrzi konstantni teplotu...netusis ??

olina
22. čer 2008

tak to nevim 😅 . Ale snad to ma telo nejak pod kontrolou.
Koukam, ze uz si delas "rezervacku" u nas v cervencovkach 😝 😀 😀 ...

plechajda
22. čer 2008

heh :o)) no predbeznou...ale doufam, ze nevyjde 😉 Jdu hodit konve nahoru, tak zatim 🙂

olina
22. čer 2008

jj, ja jdu na melouna, krasne vychlazenyho.....to zas budu celou noc courat na wc 😠 .... tak pa

adriana1
23. čer 2008

Já sem na nastandartu nebyla měli sme na pokoji přebalovák i vaničku. Ale mimčo stejně poprvé musíš koupat na novorozeneckém oddělení. Mimčo v břichu má stálou teplotu a je jedno jestli je teplo nebo zima. Až se narodí musí si udržet teplotu sám. Dávají je nachvilku vyhřívat. Naše málá se vyhřívala půl dne

jitdan
26. čer 2008

Ahojky holky, mam dalsi dotazek. Na Bulovce jsem chtela ten dotaznik ohledne jmena ditete.
Dostala jsem ale hafo papiru.........A vy asi taky.
Jde mi o to, jestli musim vsechny opravdu vyplnit, podepsat a odevzdat? Vsude treba je, ze me Dr. poucil a nevim ani jmena tech Dr. a nikdo me vlastne nepoucil......Na tom jednom dokonce je, ze pokud chci mit u porodu doprovod, tak musim souhlasit s medikama? Asi mi to v tu chvili bude jedno, ale stejne........ Jak to tedy je? Diky moc!

lenkazdenek
27. čer 2008

Jitdan,mě bylo řečeno podepsat všechny,ale taky jsem nechápala jako proč ,ale prej kdyby se během porodu něco stalo tak aby tě neotravovaly ještě formulářema . Takhle mi to bylo zděleno ,ale už je to delší dobu 😉 s medikama souhlasit nemusíš

olina
27. čer 2008

me sestricka rekla vyplnit a podepsat vse co vis, co nevim (jako jsou ty doktori a tak) tak to se dovyplni na prijmu

jitdan
27. čer 2008

Holky, tak já vám děkuji 😀 Vše prostě podepíšu a zbytek se vyplní na přijmu.... Nic jiného mi už ani nezbývá 🙂 No a když tam budou medici, tak tam hold budou..... ☹ Ale zkusím stejně upozornit, že je tam nechci....No, hlavně ať máme ty svoje drobečky zdravé a u sebe..... Mějte se krásně!!!

zuziik
27. čer 2008

Ahoj všem. Tak jsem tady dost dlouho nebyla a koukam že se to tu pěkně mění. My stale pekně rostem. Už bylo Lucce 5 mes. To to utíká, když si vemu, že jsem sem chodila povidat s pupkem a nemohla se dockat.......... 😉 Jinak už máme zub!! 😀 Mala se prevaluje sama na bricho a uz skoro ani neřve. Přidám nový fotky.........tak zatim papa.

plechajda
4. črc 2008

Ahoj :o)

tak jen pridam svoji spokojenost s Bulovkou :o) Byli jsme na novem nadstandartu viz album jsou tam dve fotky jak to vypada...ten pokoj po dvou....jen ta TV tam jeste nebyla a mela byt, ale na tu ani nebyla nalada :o)

Jinak vanicka a vse bylo na pokoji a na novorozenecky jsme chodili jen odstrikavat kdyz bylo moc mlika...koupani uz nam ukazovali na pokoji jen pro nas dve co jsme tam byli....

jidlo super, zadyn blevajzy se nekonali a ten nemocnici caj taky sel....sestry vsechny super, kdyz je clovek rozumnej a nechodi s kazdou pic*** otravovat tak si myslim ze se da vyjit s kazdym :o)

lednicka na pokoji to uz tady myslim padlo tak se sikla na piti, pac tam je teda desny vedro ktery nejde jinak vyvetrat nez se otevrou okna a dvere na chodbu, sice to tahne, ale jinak se tam neda bejt kdyz je venku 30...

jinak teda nejsem rasista, ale ten cikanek co tam bylo to je sila...takze i z toho duvodu doporucuju nadstandart pac tam se s nima nepotkate a stacilo mi co vypravela pani co nam chodila na pokoj uklizet a sestry na ne taky nadavali ze se vube cnemejou a jsou na ne sprosty a neberou ohledy na holky co jsou s nima na pokoji, tak jsem mela stesti a ja nebyla teda....

hacina
5. črc 2008

ahoj Plechajdo, díky za aktuální postřehy 🙂 ještě se zeptám, ty dvoulůžkové pokoje ted ty nové, to jsou ty, které mají společné sociálky ještě s jedním pokojem (4 maminky na jedny sociálky ) ? a je to v pohodě ? ten pokojík vypadá jinak úžasně a ve dvou se to lépe táhne, takže já bych taky ráda měla tenhle dvoulůžkový nadstandart, jediné co řeším jsou ty sociálky ☹

Jinak samozřejmě moc moc gratuluju k mimču 🙂)))

plechajda
6. črc 2008

jj socialky jsou pro 4 cili 2 a 2, ale musim rict, ze ja jsem tam z druhyho pokoje snad nikdy nikoho nepotkala...a to tam byli urcite dve zensky...da se to v pohode vystridat...pres takovy svetlik vidis kdyz se tam sviti cili ze tam nekdo je, takze pockas kdyz neni a je to..ja tam byla vzdycky sama...

plechajda
6. črc 2008

jo a diky :o) 😉

katkape
3. srp 2008

No to z tech cigosek teda mam radost... To je strasny, nechapu proc aspon porodnice nemaji oddeleny!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru