Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

dagmik
21. lis 2007

zuziik, no myslím, že to má cenu, jen pokud chceš něco nestandardního, jinak myslím, že ne. Já ho neměla a jsem asi ráda. Nakonec jsem to stejně měla jinak, třeba jsem původně nechtěla epidural, ale pak jsem byla za něj byla velmi ráda.

denisia
21. lis 2007

zdravim holky, tak sme dnes boli v poradni, slo to strasne pomaly, ale pohoda. Dr. povedala, ze to uz vidi velmi nadejne, vraj ak dovtedy neporodim, mam prist v pondelok na ultrazvuk. tak uvidime, aky bude vikend. V kazdom pripade ma uz 3 dni bolia vsetky kosti ... zacalo to nenapadne, ale teraz uz fakt citim kazdy krok ... a pochopila som, preco vsetky tehule v pokrocilom stadiu tehotenstva chodia ako kacer donald 😀
oj, a uz mame aj zapis o uznani otcovstva z matriky ... hip hip hura, mozeme rodit!

mocinda
21. lis 2007

Ahoj holky,
dneska fofr, neměla jsem čas ani kouknout na koníka!!! ☹
zuzi: já taky měla děsnou noc, no blíží se úplněk takže ,kdo ví?Jinak jsem koukala do tvýho albíčka na fotečky, jak nám pěkně holky rostete!!Radost pohledět!!jen tak dáálll 😉
Jinak co se týká porodního plánu ,neberu žádný,nemám totiž ani ponětí co čeho jdu ,natož si to nějak plánovat 🙂
denisia: taky už bych byla ráda kačerem 😀

dagmik
21. lis 2007

denisia, ano ano, já to na konci taky pochopila 😀 😀 Tak držím palce, aby ti vyšel plánovaný termínek, když nám se to nepodařilo.

Jinak Léňa by už pomalu mohla jít zítra domů, ne? Nebo kdy se pouští domů na Bulovce. V Nerátkách to bylo, tak, že jsem rodila ve středu, v neděli už by mě pustili a to jsem byla po císaři. My ještě počkali jeden den, protože jsme měli ten problém s kojením...

Kristianek má dnes 4 týdny a pěkně nám roste. Od porodu vyrostl o 3 cm a za 14 dní přibral 450 gramů. Já vím, že vám to ještě nic moc neříká, ale pochlubit se musím 😀 Bála jsem se totiž, že jak nevstává v noci a i jinak kojím tak maximálně 10 minut, jestli to nebude málo a vypadá to, že je to úplně v pořádku, hurá.

denisia
21. lis 2007

dagmi, ja myslim, ze to priberanie je dost rychle, nie? a vsetko najlepsie k 1. mesiacu 😀 Je to celkom svanda, ako sa u malych mimin "oslavuje" kazdy tyzden, potom mesiac, a u dospelakov pomaly len patrocnica alebo dokonca desatrocnica 😀
drahy je dnes nejaky nazhaveny, ze ked uz teda mame papiere, mozeme trochu maleho posteklit a trochu mu pomoct na svet 😀 neviem, neviem, u lenky to nejako nezaberalo, ale skusit mozeme 😀 takze teraz vari veceru, potom si dame kupel a potom ...

dagmik
21. lis 2007

denisia, no v poradně nám na to přibrání řekli, že je to průměrně 200 g týdně, což mi teda vlastně máme (450g teda, ale přijeli jsme tam hned po kojení), takže je to tak dobré.

Jinak u nás taky sex na vyvolání porodu nezabral 😀 , ale u mě nezabíralo naprosto nic, ale já jsem byla asi trošku zvláštní případ ☹ 🙂

Třeba Vám se to zadaří, každopádně přeji krásný večer, hezky si to spolu ještě užijte....večeře, koupel...to vypadá dost romanticky 🙂

denisia
21. lis 2007

uvidime ... zajtra sa prihlasim. teda dufam. dagmi, mozes poslat tvoj mobil do IP? keby nahodou, aby som vam dala vediet 😀

ao
22. lis 2007

deni: tak jak se dnes cítíš???

lenule25
22. lis 2007

holky, ted jsem teprve cetla, ze uz je klaudinka na svete a nakonec bez vyvolavani, tak stastnym rodicum gratuluju!!! jestli budete nekdo Lence psat, tak ji moc pozdravuju a gratuluju... (a taky se tesim na info jak to na bulovce probihalo.. 🙂

mocinda
22. lis 2007

Ahoj holky,
musím to tady zkontrolovat.... 🙂 lenča vypadá, že ještě má jiný starosti 😉 Kristiánek roste jako z vody 😎
denisia????ja pa to vypadá?????potřebujeem nějaký zprávy!!!Jinak si budeme myslet ,že už jste v porodce!!!
Tak se holky ozvěte ,at máme přehled!!krásný večer všem a klidnou noc!!!! 😵

lenkazdenek
23. lis 2007

Tak jsme doma,v rychlosti, první doba porodní mazec 😝 pak epidurál a super,rodil mě doktor Zahumlenský a malá byla na 3 zatlačení venku 😵 jinak strava celkem šla,sestřičky na nvorozeneckým moc příjemný a ochotný 🙂 ,doktoři taky akorát sanitárky nic moc 😖 co se týká toho co dostanete,tak kosmetiku pro miminko vůbec nepotřebujete používcaj vlastní HIP ,vložky pokud budete krvácet normálně vám stačí jedny

r.o.s.s.i.b
23. lis 2007

lenkazdenek:Moc gratuluji k holčičce a že jste to tak pěkně zvládly 😉

mocinda
23. lis 2007

leni: tak vás holky vítáááááme!!! 🙂 to jste ale šikulky!!!záhumenskýho bych taky brala!! 😉 takže obrovská gratulace a těšíme se na fotečky Klaudinky 😎
tak ted je na řadě denisia, ale ta je nějak podezřele zticha, takže to vypadá na termínek??? 😀 že by konečně někdo?? 😵

lenkazdenek
23. lis 2007

Děkuju,akorát máme teď problém s kojením,malá by sice saje ,ale mám málo mlíka,takže když bude hladová má dokrm,jenže já nevím kolik toho ze mě vysaje ☹

danullinnka
23. lis 2007

Ahoj Leni,moooooc gratuluju 🙂 ona tě rozkojí,neboj,zkus ji víc přikládat,pokud bude chtít,Zkoušela jsi čaj pro kojící matky??

lenkazdenek
23. lis 2007

hoj Dani,děkuju. Čajík piju ,ale malá při kojení vždy usíná,bojím se že mám málo mlíka a bude nám ubírat,teprv dneska sme nakojily 30ml jinak jsme měly příkrmy 😕 tak doufám,že by třeba plakala nebo se častějš budila kdyby měla hlad.
Před chvílí jsem ji nakojila,asi 7 minut na každým prsu,trošku jsem odstříkla (5ml) a chtěla ji tím dokrmit,ale ona to všechno vyplivla 😖 tak fakt doufám,že nám nezhubne

danullinnka
23. lis 2007

neboj,na to přijde,že je to dobrotka 😉 oba kluci byli přisátí pořád,děs.Luky taky usínal,byla jsem živý dudel,ted usíná u flašky,já jsem měla mléka na rozdávání,u prvního jsem krmila i psa-ten to měl ale odstříkané 😀 ted jsem to po domluvě s dr.ukončila,bo jsem měla pořád záněty v prsu a než trpět a brát pořád antibiotika,tak radši nic,malý z toho měl akorát srajdu. 😖

lenkazdenek
23. lis 2007

Dani myslíš,že by malá křičela kdyby měla hlad? Mám ji v případě potřeby dokrmit,ještě včera jsem neměla žádné mlíko 😕 teď nevím kolik toho do ní dostanu 😕

danullinnka
23. lis 2007

jo,ona by se přihlásila,to se neboj 😉 mléko se tvoří tak 3den po porodu,podle toho,jak často malá pije.Neboj,to půjde a když by měla hlad a mléčko by nebylo,tak ji trošku dokrm 😉 se mnou byla v porodce holka,malý se nechtěl vůbec přisát,sestry mu dávali přes stříkačku glukozu,pak se malinko přisál,včera mi psala,že dodnes kojí 🙂

lenkazdenek
23. lis 2007

no já nevím jak pozná,že má hlad 😅

danullinnka
23. lis 2007

začne plakat,pozná,že má prázdné bříško a pokud ji přiložíš a nebude chtít,tak hlad nemá a pláče kvůli nščemu jinému ☹ já jsem z toho byla taky vedle,ted už poznám podle zvuku brečení co chce 😉 to se sehrajete,neboj 😅

danullinnka
23. lis 2007

a jak ti spinkává??Ted skoro pořád,že??Luky už jen ráno a po obědě ☹ Kuba už nespí vůbec,ale po večerníčku do hajan a okamžitě spí 😉

dagmik
23. lis 2007

Lenička, moc vás s Kristianem vítáme doma, konečně máme kámošku doma....Moc moc ještě jednou gratuluju, jak jste to holky krásně zvládly bez vyvolání, Klaudinka si to nakonec rozmyslela, že je to lepší, když půjde sama, co? 😉

Neboj, Leni, s kojením má problém skoro každý. Zkus Gravimilk, já ho piju a zatím musím zaklepat, dobrý. Holky taky užívaj homeopatika na tvorbu mlíka, normálně to dostaneš v lékárně. Pokud budeš chtít, najdu jak se to jmenuje. Jinak vidím, že jsi taky využila epidurál, ač jsi se ho jako já velmi obávala....je to po něm úleva, co?

No jsem ráda, že jste v pořádku doma.

dagmik
23. lis 2007

Prohlídla jsem si obrázky, Klaudinka je fakt krásná princeznička....to jsem zvědavá, co na ni Kristian 😉

danullinnka
23. lis 2007

Leni,Klaudinak je fakt krásná a pyšný tatínek,že?? 😉

lenkazdenek
23. lis 2007

Holky tak teď to byly 2,5 hodiny od posledního kojení,sála asi 5 mitun z jednoho prsu a zas usnula a vůbec už sát nechce ☹ ☹ fakt se bojím aby mi nezhubla ☹
Holky díky za pochvalu 🙂 ale teď jsme hodně zhubly už máme jen 3,070kg 😖 jinak tatínek byl celou dobnu od té plnoci na hekárně s náma a nebýt jeho tak to nezvládnu vůbec. Epidurál bylo totální vysvobození 😵

danullinnka
23. lis 2007

a kolik vážila??mě malý taky sjel,ale rychle to dohnal,tak ji asi zatím trošku stačí,neboj,hlad ji donutí bumbat 😉

lenkazdenek
23. lis 2007

no mela 3,330

zuziik
23. lis 2007

Ahojky Leni.....tak moc gratuluju......tak uz je to na me na Mocinde na Ao a na Denis.....jinak nam vcera rikala paní Šimánková(nebo jak se jmenuje) že zavrely nadstandardy......takze mame utrum holky 😒

dagmik
23. lis 2007

Leni, Kristian při narození vážil 3,71 a hned za pár dnů ještě v porodnici taky 3,3kg... až se pořádně rozkojíš, tak to doženeš...on to taky pak velice rychle dohnal, teď už má 4,3kg a vyrostl o 3 cm. Přeji ti pevné nervičky, ale vydrž.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru