Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

denisia
8. bře 2008

moci, tak vsetko najlepsie.
zuzik, ak ta to potesi, nas maly uz prekonal 3 mesiace a tiez v noci nespi ... sice nereve, ale furt so sebou naraba, meta sa z jednej strany na druhu, furt by chcel len prso ... tak neviem, teraz asi budem cakat do 6. mesiaca. A to vraj 3 mesacne deti (i kojene) by mali v noci spat 5-7 hodin.

mocinda
8. bře 2008

Ahoj holky,
danu: naštěstí ůůůůž je pasééééééé 😀 ted zase pořád někdo chce vědět jestli KOJÍM 😒 to je doba!!!No kojím 😵
letí to příšerně a ted mě vyděsila Denisia ,protože já spásně čekám na 3měsíc ,že řev bude definitivně pryč a koukám ,že to vůbec není jistýýý 😉 🙂
No nic ,jednou to přejít musí a tímto bych to už raději neřešila 😉 😀

děkujeme za přání 🙂

edimon
8. bře 2008

ahojky holky..jen jsem rychle prolítla poslední 2 stránkny...moc na koně teď nechodím, prcek přes den moc nespí, tak blbnem a běháme po venku 😀

leni. ..my taky cvičíme Vojtovu metodu. Malej byl kříšenej, tak jak se přiškrtil šňůrou, tak má tuhý svalečky na krku. Hele, my cvičíme asi měsíc a změna je tedy opravdu znát. Moje fyzioterapeutka je prima baba, půjčila mi i brožuru, abych si o té V metodě přečetla. Tvůj orotped je magor, ti říct něco takovýho 😠 Ale Vojtkovu bych cvičila, nemůže jí to uškodit , naopak. Jinak nám taky očkování posunuli až na 4m po kontrole na neuru, aby tělíčko při cvičení nemělo zápřah. Já jsem na malým taky nic nepozorovala...akorát pak když ho prohlédla neuroložka, tak opravdu...měl zkrácený svlečky na krku, proto neměl moc pohyblivá ramena...a skoro ani nepásl..teď pase....a taky otáčel hlavu jen na jednu stranu. Já bych to nepodceňovala, ale jestli nevěříš svému neurologovi, tak zkus jiného. Kam chodíš?...já do Holešek k paní dr. Seregyové, ta nás prohlížela i v porodce a je to moc fajn baba a já jí jako lékaři důvěřuji, kdyžtak ti můžu dát číslo. Držte se a cvičte 😉

Dani..já jsem měla úplně to samé podezření, pač jsem se dozvěděla z okolí o jednom případu, kdy mimčo naprosto zdravé, usměvavé a vitální a je hluché ☹ Malýmu budou zítra 3m a za zvukem se mi začel otáčet tak před týdnem, ale jestli ti žvatlá a brouká, tak bych byla v klidu. Protože problém se sluchem se poznái že ty děti nevydávaj zvuky.

JInak holčičky, co vám řvou mimča. Mě dr taky řekla, že to budu muset vydržet...ono to uteče 😉 Ale jsetli můžu.....mocindě už jsem to myslím psala..pokud vám nepomáhají kapky Sab a BAbycalm....pijete fenykláč a nejíte špatná jídla...zkuste si sehnat v lékárně či na netu "Probiotické kapky pro děti - Konec pláči". Jsou od 1měsíce..sice 5ml stojí asi 620,-, ale myslím, že mimi za to stojí. Je to jen doplněk strabvy, kde jsou bakterie, které pomáhají střívkům mimísů s tím kvašením mlíčka. Já sew ptala mé mudry, zda je můžu vyzkoušet. Ona je nezná, ale řekla, ať probitika určitě vyzkouším a pomohlo to. Sice problém úplně nezmizí, ale určitě péomůže, v žádném případě neublíží. Vím i o případech, kdy ty kapky pomohly ze dne na den 😉

MOci...gratulace prcině malý..toto letí že 🙂 Raději se netěš...jak píše Deniska....já kojím po 2h od narození (v noci), pak se přidaly prdy..a teď, když má malej občas světlou chvilku (jako bez jídla spí 5,5h - rekord), tak zase přišel růstový spurt ve 3m a včera jsem kojila po 1h ☹ ...ani už prsa nestíhaly 😠 ...no a pak přijdou zoubky 😀 ....jo jo miminka 😀 😉

Tak holky, držte se...a krásnou a pokud mimča dovolí..klidnou noc. Já jdu chrupat, pač po včerejšku padám na hubu 😝 papa

zuziik
9. bře 2008

Ahojky, tak jsme vcera prozili prvi den bez breku a kupodivu vecer byla taky vzorna. Takze prvi normalni den po porodu. Nevim jestli to mam prikladat ze tomu, ze nam v patek skoncilo sestinedeli. Nechci ji ale moc chvalit, abych ji neprechvalila 😉
Jinak jsme zacli zahustovat papu Nutritonem a to taky vedlo ke zlepseni. Predtim porad ublinkavala a ted nic. V noci spi klidne i 5-6 hod.......to ji ale nesmej trapit prdiky ☹ Coz po tom Nutritonu zacala mit. 😠
Byli jsme i na vysetreni kyčli na bulovce a mame je v poradku. Snad prvni vec, kterou ma v pohode 😒

Edimon: koukala jsem na netu na ty kapky,ale nikde je nemuzu sehnat......ani v lekarnach nevedi co to je ☹ Pani doktorku Segeryovou mame taky. Jdeme k ni poprve 19.3. tak jsem zvedava co nam rekne. Mala je docela aktivni a uz pekne zveda nozicky na to ze ji je 6 t.

Tak zatim papa a detem zdar

denisia
9. bře 2008

zuzik, to gratulujem k vzornemu diteti. fakt mi to podozrivo pripomina Seba. teda az na ten nutrilon. ja som s tym jeho vylepsenym spravanim zacala spestrovat jidelnicek, az som zacala jest uplne normalne vsetko ako pred jeho narodenim (okrem brokolice a papriky), ale tie koreniny mu asi velmi nerezu - my varime vela vegetarianskeho, indicke a thajske jedla ... asi z neho ind nebude. preto som zacala z korenenia znova uberat. Teda som nenormalne na sladke, denne cokolada alebo balicek susenek, len sa za nim zaprasi.
noc bola ok, teda zase sme mali nadranom 2 hodinovu party, ale neplakal, len gulal ocami, vrtel sa a smial, kedykolvek som sa na neho pozrela... Ale dnes rano som zistila, ze za posledne 2 tyzdne vyrastol 4 cm. mozno rastovy spurt ...

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkazdenek
9. bře 2008

Zuzi tak to je super že už je to lepší 🙂
Edimon,hm jenže naše malá byla po porodu v pohodě,koníky taky pásla akorát teda tu hlavinku víc zakláněla,cvičíme poctivě i když někdy to ta naše lenoška bojkotuje a místo toho aby při stlačování hezky zatahovala bříško tak se na nás začne řehtat a zkus pak být přísná a cvičit 😉 😀
Jinak holky už se pomalu otáčíme na bok,sice pomalu,ale jistě 😵
Včera u nás byla na návštěvě teta,tak my vynadala že malou držím tak jakoy seděla(což není pravda,normálně jsem ji měla do klubíčka jak my to doporučila dr na rehabilitaci a prej už nemám sestřence nic nosit že toho má na mimi dost(upoizorňuju že má 3 balení plenek a jednu tašku těch nejmenších věciček po Klaudii) kočárek,postýlku, přebalovací podložku prej neřeší a to za 2 měsíce rodí. Já touhle dobou už měla nastudovanej porod dopředu,vyžehleno,vypráno,umytej kočár....... no každý to holt prožívá jinak 😅

edimon
9. bře 2008

Ahojky holky 🙂
Denis...něco mi to připomíná...bez sladkýho od těhu neexistuju 😀

Zuzi, to je fajn, že jste měli konečně klidnou domácnost 😉 , třeba už bude fajn 🙂 Jinak k těm kapkám..v lékárnách je moc neznaj...já je sehnala Ve Vodičkově ulici a to sami nevěděli, že ja tam maj 😉 Tady máš odkaz..si je objedne a nebo jim řekni v lékárně, ať ti je objednají 😉
http://www.velkoobchod.maxizdravi.eu/?it=001987123

Budu tedy držet palce k dr Seregyové...třeba ani nebudete muset cvičit 😉

Leni....to znám. U fyzioterapeutky malej cvičí ukázkově a řve jak tur...a doma??...mu poctivě mačkám bodík a ramínko..on zvedne nožky, ale místo toho, aby zatínal jen čučí a žvatlá a kouká na obrázky na stěně..nenaděláš nic 😀 ..ale snaha se cení ne? 😉

zuziik
10. bře 2008

Edimon: dekuju za odkaz. Objednala jsem si je........pekne nas trapej prdiky. Proto tu travim tak hezkou hodinu 😒

edimon
10. bře 2008

Ahojky Zuzík, doufám, že vám ty kapky pomůžou. Můj malej prděl furt, ale začal kakat a hlavně se mu prdíkovalo líp..nebolelo ho tolik bříško. Jedna mamka mi dokonce do IP napsala, že po té, co četla u nás v diskuzi o tom, že jdu kupovat ty kapky, tak je koupila a hned za dva dny snad měla úplně spokojené miminko. Zuzi, moc bych ti přála, aby to tak zabralo i u tebe...moc dobře vím, co prdíci umí ☹ Drž se pa

ao
11. bře 2008

čus bus, maminy 🙂
nějak nestíhám přispívat, maximálně dočítám...

jak píše edimon, taky jsme v zoufalé snaze po sab simplex, baby calm a mé přísné dietě přešli na probiotické kapky, zatím je bereme jenom 3. den, ale zlepšení tady je!!!

kdo máte možnost, nechte si je koupit na Slovensku, tam vyjdou v přepočtu jenom na 230 Kč!!! zas jeden příklad "volné tvorby cen" v Čechách 😠 😠 😠

lenkazdenek
11. bře 2008

Ahoj holky tak si představte,že naše Klaud už 3dny večer šíleně řve,mne si přitom očička jako by se jí chtělo spinkat,jenže nepo áhá ani chování,ani nechání v postýlce a hlazení ,fakt nechápu celej den je v pohodě veselé a spokojené mimi a večer námn připravý 1,5 hodiny hrůzy,usne a vše zas v pořádku 😕 😕

iveticka
11. bře 2008

Holky chtěla bych se zeptat, zítra jdu na prohlídku ve 36 týdnu a chtěla bych vědět co mě čeká, a jestli mi i budou dělat ultrazvuk? Děkuji.

lenkazdenek
11. bře 2008

iveticka,pokud se tam nic nezměnilo,tak to tm je jak na běžícím pásu 😅 změří tlak,zkontrolujou moč,váhu a pak běžné vyšetření . Na utz posílají spíš později nebo když chtějí vědět odhad váhy miminka. já byla až v 39tt a pak až když jsem přenášela

iveticka
11. bře 2008

Děkuji

lenule25
11. bře 2008

leni tak to jsme na tom uplne stejne - nase mala to dela taky a presne posledni tri dny.. v nedeli uz jsem na ni vytahla rektalni rourku v domeni, ze se nemuze vykadit - nekadila dva dny - ale nic... nakonec po 1.5h mi vytuhla na ruce, kdyz jsem s ni skakala na balonu... a zacina tak kolem ctvrt na sedum, kdy Klaudinka? 🙂

lenkazdenek
11. bře 2008

leni,jj taky tak 😅 my jsme taky 2 dny nekakaly tak dnes zkusím lžičku švestkové šťávy

kim
11. bře 2008

Ahoj holky
zdravím vás a dětičky 😵
Prosím vás, nemáte telefon na kalmetizaci na P8 v Čimicích??????Mě to ty ...poslali až na P 2 na Nové Město a bydlíme skoro u Brandýsa nad Labem, fakt nemám slov!!!A tahle kalmetizace je tak maličká, že na netu není, jen jsem od Hanika sehnala adresu, ale tel.nemá!!!!Prosím, nenašla byste ho některá, kkterá byla právě v těch Čimicích??????Díky

dagmik
11. bře 2008

ahoj holky, jen nakukuju, mám angínu, tak ležím a o Kristiana se stará většinu dne manžel, já jen kojím, krmím a někdy přebaluju. o víkendu mi odvezli do nemocnice maminku, tak jsem prožila další krušné chvilky, protože to vypadalo hrozivě, ale snad to bude dobré...dnes už ji pustili....nejdůležitější v životě je fakt to zdraví...bez toho nic nejde....bolí mně šíleně v krku, nemůžu vůbec polykat...jdu si zas lehnout

Kim, telefon mám: 286840008, adresa: čimická 446/37

kim
11. bře 2008

Dagmi jsi jednička 😉 😉 Díky moc a ať jsi brzo fit, to je nemilé 😢

lenule25
11. bře 2008

leni tak jak jste dopadli po te stavicce? nase princezna dneska kadila dvakrat a sama, ale vecer se opakovalo totez ☹ tak uz jsem nakrocena k doktorce, protoze to prece neni normalni.. malem uz me dneska odvezli..

denisia
11. bře 2008

ahoj Lenky, tak ten palc vam asi poslal sebastian - on je naopak posledne 4 dni ako z knihy, vecer krasne zaspi o 9. a poslednu noc som dokonca spala 6 hodin v kuse - to je prvykrat od jeho narodenia!!!!!!!!!!

lenkazdenek
12. bře 2008

Leni no,šťávička ji moc nechutnala,ale hezky se po ní po a včera večer klid 🙂 asi ji chudinku bolelo bříško,když měla tu zácpu 😒 ale taky jsem byla připravená,že jestly to nepomůže utíkám k dr.Takže asi radši brnkni dr budu držet palečky,protože to je fakt na palici 😝
Dagmi,to je mi líto ,tak se brzo uzdrav

lenule25
12. bře 2008

no asi tam radsi zavolam.. vcera dokonce rvala i jednoho prsa a kdyz jsem ji po chvili nabidla druhe, tak pila az se propila do spanku.. tak nevim, jestli uz byla tak unavena a nebo mam v jednom malo mlika? 😕 ale pres den si nikdy nestezuje, tak si myslim, ze je to nesmysl...no radsi volam mudr a dneska je i poradna, tak mozna odpoledne vyrazime.. ale je tam dycky tak narvano, minuly tyden na trimesicni kontrole jsme tam cekali dve a pul hodiny ☹ takze z prochazky nic a to tam jdeme za tyden znovu na nausnice.. jsme tam peceny vareny :(

lenkazdenek
12. bře 2008

leni to znám,my zas naušnice budeme mít díky neuroložce bůhvíkdy 🙄

lenkazdenek
12. bře 2008

leni tak jak ste dopadly? my jdem zítra,dnes opět nekakala a zas řev ☹

zuziik
13. bře 2008

tak jsme byli u neurolozky a nic. prisli jsme domu a rev ☹ tak prej ma asi tu koliku a a tim nejde nic delat ☹

lenkazdenek
13. bře 2008

Zuzi,tak to mě mrzí,my dnes byly u doktora s tou zácpou,dostaly jsme na to kapičky a už 2x kakala,tak už i zas pase koníčky 🙂 prej to měla z té zácpy i to řvaní,prej je to u dětí na um normální kor když vypije kolem 1litru že 😅

zuziik
14. bře 2008

Lenkazdenek: tak to se mame na co tesit......... 😒 no nas trapej prdy.zahustuju ji mmliko nutritonem protoze hrozne ublinkavala, ale to ji nadyma. Takze kdyz ji neboli brisko z blinkani tak z prdů ☹

lenule25
14. bře 2008

Leni a jake kapicky jste dostali na tu zacpu? U nas to preslo samo, nakonec jsme k te mudre nesli. Trvalo to ctyri dny, ted uz kadi nekdy jednou za dva dny, nekdy jednou za tri, ale uz neplace. U kojenych deti to pry je v pohode i treba jednou za dva tydny /v extremnich pripadech/. Hlavne, ze uz ji to netrapi...
Taky jsem si uvedomila, ze zacala ricet presne v den, kdy jsem dostala MS, tak jestli se treba neco do toho mlika nedostava... nevim..
Leni ty nausnicky me mrzi, ale hlavne aby byla mala v poradku..

Zuzi a zkousela jsi uz ty probioticke kapicky? Spousta maminek s tim ma dobre zkusenosti. My jsme k nim zatim nedosli, pomaha nam BabyCalm, ale od 4.mesice bych na ne taky rada presla. To uz jde kupovat Biopron, ktery je levnejsi a vic ozkouseny 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru