Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
14. zář 2007

Tak to ti závidím,mě chtěl manža vytáhnout o víkendu do kina,tak jsem mu řekla,že pokud tam nebudou místo sedadel záchody tak jít nemůžu 🙂 fakt lítám klaždou chvíly. Tak byl chudák zklamanej

zuziik
14. zář 2007

🙂 to ja zacinam taky.......v praci se mi smejou ze nabeham kmtry 😀 aspon mam nakej pohdyb!

lenkazdenek
14. zář 2007

Neboj,bude hůř 😉 😀 nejhorší je to v noci,už sem se dvakrát narazila o futra 😒 nechci si rosvěcet abych nebudila manžu....

zuziik
14. zář 2007

No to jsi me uklidnila 😀

lenkazdenek
14. zář 2007

Neboj,říká se nikdy není tak špatně aby nemohlo být hůř 😀

mocinda
14. zář 2007

ao: no to budeme asi spolu chodit, mám taky večerní kurz! 😉Budu si pamatovat oranžové tričko s packama,ju? 🙂 Mám taky oranžový tričko ,sice bez pacek ,ale výrazná oranžová ,ale nevím jestli mi ještě bude!nějak mi ty kozenky povyrostly 😀

dagmik
14. zář 2007

Leni, tak jsem stále ještě celá, už máš ten maliník? Já ho sehnala normálně mimo Prahu ve zdravé výživě - mám vyloženě ty sušené listy. Ale prý to fakt prodávají i v lékarně jako už hotový pytlíkový čaj.

Holky, Bulovka dobrý, nic novýho, ale já stále fakt ještě nevím, jesti porodím tam nebo třeba v těch Neratovicích. Každej doporučuje něco jinýho, Neratovice dost chválej, mně se tam zatím nechtělo vůbec jezdit, ale zřejmě v úterý už snad - obhlídnout ty sály. Teda spíš asi boxy.

Mám dilema, fakt nevím, ale už bych asi měla vědět, co? 😀 Jinak stejně je lepší mít připravený dvě varianty, pro případ, že bude plno, což se tedy rozhodně teď stává.

mocinda
14. zář 2007

dagmi: zrovínka jsem mluvila s kamarádkou a rodila v Neratovicích a doporučuje!!!! 😉 Já mám Neratovice taky v náhradním plánu,jak řikáš ,lepší je se pojistit a mít dva porodní sály k dispozici 🙂
Nakonec člověk stejně pak asi nejvíc posoudí sám ,až bude mít tu čest tam porodit, takže podle toho jak sleduji ohlasy ,tak co osůbka ,to názor!No kdybys přeci jen jela do Neratek ,tak napiš jak se líbilo 😎
Já jsem dneska v dobrém rozmaru šla umýt okna, nakonec jen jedno a byla jsem ráda!! 😢 No ,ale zase mě netrápí čůrání!Četla jsem jak to holky zmáhá ,tak naštěstí ještě mám dobrý držáky!! 🙂 tak zatím se mějte a pěknej víkend, my malujeme ,tak doufám ,že budu aspon k ruce,když už nemůžu šplhat po štaflích 😉

lenkazdenek
14. zář 2007

Dagmi,tak aspoň ,že jsi pořád vcelku,když se to u vás tak rozrodilo 😉 pomalu si začínám říkat,že se ten listopad blíží 😉 😀 Maliník jsem nakonec sehnala ten pytlíkovej,původně jsem chtěla zajít na tu poliklinyku prosek,ale předtím jsem měla cestu okolo ládví a tam ho měli 😵 Jinak už mám skoro zbalenou tašku kdyby náhodou.
Já mám taky Neratovice jako druhou možnost,ale myslím,že budu chtít někam abych dlouho necestovala a to je pro mě Bulovka. No snad to vyjde 😉
Tak dej vědět jak se ti v Nera líbylo,já tam jdu znova za 12 dní,tentokrát už pro mateřskou 🙂
Mocindo,buď ráda já si dělám večerní procházky 😅

dagmik
14. zář 2007

mocinda, jasně, že pak dám vědět, kde jsem skončila i svůj ohlas
čůrání - já to mám jak kdy, teď ke konci je to snad lepší nebo už jsem si zvykla než v době, jak jsi asi teď ty, to mi taky lezlo na nervy 🙂 Teď už ani nechodím v noci, jen brzy ráno, předtím jsem chodila několikrát za noc 😉 Ale co teď není, může ještě být...až sestoupí hlavička, tak si třeba ještě znova užiju ☹
...jo a jsem ráda, že zase někdo pochválil Neratovice

lenkazdenek
14. zář 2007

Dagmi,tak dej vědět jestli je to horší,protože v tom případě se asi odstěhuju na záchod 😀 to by se mi totiž už ani nevyplatilo jít do postele 😉

dagmik
14. zář 2007

leni, ty čůráš hodně??? já fakt teď ani ne....jen občas mě to najednou popadne a musím hned, neb mám pocit, že už to neudržím, ale jinak je to míň než dřív

lenkazdenek
14. zář 2007

Dagmi,no hodně,stejně jako na začáku 😒 takže v noci tak každých půl hodinky,ale už si začínám zvykat 😉 jen občas tam málem usnu 😅

dagmik
14. zář 2007

leni, no vidíš, to já spím celou noc a pak až někdy v půl pátý ráno a někdy klidně až v půl osmý, takže vidíš, třeba to už bude jen lepší 😉

lenkazdenek
14. zář 2007

Tak to už se těším,manžel ráno v pět vstává do práce a já ho každý ráno vyhazuju s koupelny ,protože potřebuju na záchod 🙂

dagmik
14. zář 2007

jo, máte spojený záchod s koupelnou, viď? to jsme taky měli, tam mě manžel hrozně rozčiloval, protože tam seděl často 😀

lenkazdenek
14. zář 2007

Dagmi,přesně,člověk si nemůže dopřát ani klidnou koupel ve vaně aniž by někdo nebušil,že potřebuje na záchod 😀

dagmik
15. zář 2007

já už jsem vzhůru, co vy holky, ještě chrníte nebo jste někde na víkendu??? to já už teď nikam vyrážet nebudu...co kdyby...u nás ze Října už rodí třetí holka...najednou se to rozjelo 😉

lenkazdenek
15. zář 2007

Ahoj,my za chvíly vyrážíme na víkend do Ďáblic na rodinnou oslavu. Teda večer mě polil pot,při jedné z mojich častých návštěv záchodu jsem si všimla,že to není normální ,ale že to je zeleno šedý,tak jsem se lekla ,že je to plodová voda,no hrůza,už jsem se viděla jak jedeme do Motola 😒 naštěstí to bylo jen to jak jsem byla rozespalá tak jsem blbě viděla 😅 Ale ten pocit,hrůza 😖 kor když vím,že u vás je to už pěkně rozjetý 😉

ao
15. zář 2007

čus, bus, těhule 😉
my jsme na chalupě, přestavujeme abychom se sem příští rok vešli i s prckem. Lépe řečeno, manža a tchán hákujou a já si konečně dosytosti pospala, teď brouzdám na koníkovi, ale za chvíli jim jdu uvařit.
Dagmik: no joooo, tobě se to už blíží mílovými kroky 😅 co ty 3 holky ze října, co už porodili? byli na rizikovým nebo to bylo absolutně neočekávané?
Lenkazdenek: no tě pic, chodit každou půl hodinu, to už mi přide fakt síla! a nemáš něco s močákem? nebo je mimi tak nízko? ptala ses na to doktora přo kontrole?
Mocindo: jj, už to tak bude, na ten kurz chodí tak max 10 těhulí (aspoň jak jsem rychle skoukla počet kolonek kam si to paní psala). schválně si to triko vezmu na 1. hodinu. jak jsem jej začala nosit a má ty nožičky a nápis kicking baby, tak už doufám, že i cizím došlo, že nejsem tak tlustá, ale těhotná 😀

lenkazdenek
16. zář 2007

Ao,ptala a prej je to normální,ale začíná se to zlepšovat,dneska nebo teda včera jsem byla za celou noc jen třikrát a to ještě kvůli tomu ,že mě strašně bolelo břicho 😒 normálně si bez krupicový kaše už ani nedojdu na záchod 😅 😖

dagmik
16. zář 2007

ahoj ahoj holky,
ao: tak od včera už teda máme tři miminka, ani jedno nebylo očekáváné takhle brzy, první se narodilo už na konci srpna, takže bylo malinké a ještě stále je v inkubátoru a problémy s dýcháním, ale hezky roste a přibývá na váze, jen mamince řekli, že tam bude muset být ještě asi dva až tři měsíce....tak je smutná doma. No a druhé dvě mimi jsou už se září, jedno už je v pořádku od včera doma a druhé se narodilo včera. Porod se musel vyvolávat, neboť praskla voda a pak se dlouho nic nedělo. Ale všichni jsou v pořádku.

leni, já na ten záchod taky takhle lítala a přesně jsem si myslela, jestli nemám zánět močáku, tak mi udělali testy a ne...prý je to normální, jak píšeš....ale teď už je to fakt o hodně lepší...já to měla, že jsem se vyčůrala, odešla jsem ze záchodu a chtělo se mi zas...no a někdy se mi chtělo, a když jsem si sedla na záchod, tak nic...a teď už je to super

lenkazdenek
16. zář 2007

Dagmi,tak přesně takhle to cítím já. Páni tři mimča,tak to maminkám moc gratuluju. Koukám,že ty to už máš taky za pár,to ti docela závidím 😉 hm já asi mít mimčo předem nebudu,zatím krom jedné noci kontrakcí ,žádné tvrdnutí,žádný poslíci 😕 🙂

mocinda
16. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem malování štastně přežila ,ale už nikdy víííííccc 🙂 Naštěstí bylo krásně, takže jsem si to mytí oken docela užila!! 😉
No jak to tady čtu ,tak asi nejvíc dává zabrat močák ,tak já v poho,spíš jen zez ačátku jsem učurávala jak štěně ,ale ted dobrý, no to příjde 😉 Já mám spíš problémy se spaním, vůbec nemůžu zabrat ☹ Nemáte někdo nějaký fígl jak bych to přemohla???
leni: no já mám bříško tvrdé imervére!!Snad to taky něco nesignalizuje???Občas to povolí ,ale jinak jako kámen!!
ao: ok, začnu první hodinu taky oranžovým trikem,ať to máme jednodušší 😎 tak naviděnou v lisotpadu 😉

lenkazdenek
16. zář 2007

Mocindo,já jsem problémy ze spaním měla taky a pomohla mi na to dlouhá procházka a následovná sprcha 😉 jinak nevím jestli je to špatný,ale holky na to berou magnézo 😕

mocinda
16. zář 2007

😉 leni ,magnézko taky beru ,ale nepomáhá ,zkoučela jsem i pohyb ,ale nic! ☹ je to děs!Jsem děsně unavená ,ale nejde to!

lenkazdenek
16. zář 2007

Tak pak se jedině říka teplý mlíko s medem,ale jestli je to účiný to nevím 😕

mocinda
16. zář 2007

leni: jak dlouho tě ta nespavost trápila???Abych jako věděla jak asi ještě dlouho???

mocinda
16. zář 2007

no já ted mlíko vůbec nemůžu ,mám k němu děsnou averzi,od tý doby co jsem v tom ,tak mlíko nepiju!Za to med ,to jo ,to můžu 🙂

lenkazdenek
16. zář 2007

Jen pár dní,pak jsem spala jak dřevo,snažila jsem se co nejvíc se přes den unavit a pak to přešlo njuák samo,teď bych zase spala pořád 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru