Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
22. říj 2007

Ahoj holky, tak koukam ze uz nam Dagmik odvezli.......no doufam ze ji dopadne vse vporadku......jinak jsem se bala ze nebu mit doma co delat a dostala jsem se sem k vam az ted vecer......docela mam fofr 😀

lenkazdenek
22. říj 2007

Ne já zatím žádné papíry nedostala,zapisovala jsem se k nim v 35+5 a na monitoru jsem ještě nebyla a ani teď nepůjdu,prej až za 14dní,to budu téměř v 39 tt 😠 jo a ještě někam zašily moje stěry na zkoušku streptokoka,takže výsledky budu mít až zítra.

ropuska
22. říj 2007

No chaos byl i na sale, my tam sli az v 5 vecer, chystali nejakou maminu na cisare, ja sedela na chodbe s tim pristrojkem, naproti me zeleny tatinek v zelenym oblecku. Po 20 minutach to doktor podepsal a ten muj se na to taky nepodival, tak jsem mu to musela vnutit, abych vedela jestli se neco deje.

lenkazdenek
22. říj 2007

Zuzi,ahoj co pak jsi celej den prováděla?
Ropuska,no aspoň že jsi mu to vnutila,já bych asi tolik odvahy neměla 😅

ao
23. říj 2007

čus bus, těhule 😉
ahoj Leni, něco nového s Dagmi?

lenkazdenek
23. říj 2007

Ao zatím nepsala,večer jí dávali tu první tabletku až v devět tak jí nechci psát jestli náhodou nespí po noci plný bolesti a bez výsledků 😖

mocinda
23. říj 2007

Ahoj holky,
tak jak koukám ,tak zatím s Dagmi asi všec při starém....no až budeš Leni něco vědět ,tak .. 😉
jinak já včera nakoupila ,konečně mám co nosit!!! 🙂 Akorát jsem si dala KFc a bylo mi špatně, nějak mi to nesedlo ,takže jsem zbytek dne proležela a čekala co se z otho vyvrbíí 😉
zuzík: že bys nakonec měla větší fofr než když jsi byla v práci? 😀

lenkazdenek
23. říj 2007

Mocinda,no ono je KFC dost kořeněný,mě se potom malá svíjí jak žížala 😀
Holky tak zítra ránko jdu do poradny,jsem z toho celkem nervní co mi řeknou 😅

lenkazdenek
23. říj 2007

Holky tak psalaDagmi,že ta první tabletka nezabrala,že je pořád zavřená tak jí teď dali druhou a prej to zavádění tý tablety dost bolí 😲 Chudák,co všechno bude muset ještě protrpět ☹

mocinda
23. říj 2007

😉 no já jsem si právě dala nějaký to dětský menu ,abych jako neměla pálivý ,ale stejně to bylo špatně!!Mrňousek má pořád nějaký výhrady!! 😅 doufám ,že když už ted je tak vybíravý ,tak pak sní všechno!! 😀
leni: neboj, snad Ti konečně udělají monitor nebo co jsem to tady četla jak jsi psala??Já jsem myslela že monitor dělají vždycky!!!A držím palce na stěry,ať se najdou a máš je v poho 😉 a doufám,že si tě tam nenechají,protože kdo by tady podával info?? 😉 😎

lenkazdenek
23. říj 2007

😅 No mě si tam určitě nenechaj neboj 😉 monitor dělaj až od 38tt a já budu zítra 37+5 takže prý až budu 38+5 😠 fakt mě to se..... no víš co 😅

mocinda
23. říj 2007

no vím!!Ale dělaj cavyky s monitorem ,tak když už jsi tam ,tak by tě mohli omrknout!! 😒 no jo ,to je to zdravotnictvííí,stačí jak tady píšeš s dagmi ,ty scénky, první se čeká dokud nebude přenášet 14dní ,pak zase o víkendu se nevyvolávají porody a když už konečně nastoupíš jako na vyvolačku hned ráno v osm ,tak Ti řeknou ,že se tabletka podává až večer!!! 😠 tak k čemu tam jela hned ráno?To je fakt děs!Kdyby měla nějakýho známýho tak by už měla porod za sebou!!To mi říkala i kámoška ,že když se dohodneš ,tak ti udělají císaře ,ale chce to vědět kam jít ☹

lenkazdenek
23. říj 2007

Mocinda,no já sice známého ne bulovce nemám,ale moje teta ano,už jednou jim tam udělala bugr když táta ležel na infekčním a nedostal tam ani čaj 😠 tak má prej njákou známou na porodním oddělení ,ale já si moc na protekci nepotrpím 😅 Uvidím,třeba se zítra umoudří a ten blbej monitor mi udělaj .
Co se týče Dagmi tak to taky v těch NEra nechápu,hlavně že se tam za všechno platí 😠

mocinda
23. říj 2007

no to taky Nera jsou placený a ještě nemáš to co bys měla!!Docela mě to taky štve!!Což o to,člověk to vydrží ,ale ty nervy jestli stojí za to??No nic Leni písni pak jak jsi dopadla na Bulici ,držím pěstíky ,já dneska jedu za holkama do práce ,už jsem tam nebyla léta páně 😀 TAk jdu zjistit novinky 😉 tak zatím a hezký den 🙂

lenkazdenek
23. říj 2007

Papa a užij si to i za mě,já se už nevejdu do žádných bot tak nikam nemůžu 😅

zuziik
23. říj 2007

AHojky, tak jsem dneska od rana davala dohromady satnu......mela jsem tam peknej curbes a potrebovala jsem vyhodit veci co nepotrebuju aby mela mala taky naky to mistecko 😉
Chudák Dagmik, doufam ze tohle nebudu muset zkouset.
S tim KFC jste me pekne navnadili......jdu priteli delat sekanou s brkasi.....a mam pocit ze se na ni tesim vic nez on 😀

lenkazdenek
23. říj 2007

Zuzi,no vidíš a to jsi se bála,že nebudeš mít doma co dělat 😉
Já mám dneska nják divnej den 😒 furt mi tvrde břcho 😖

zuziik
23. říj 2007

No to znam......posledni domou mi taky nak tvrdne.....jenze ja jsem o dost pozadu nez ty.....tak jsem z toho taky nervozni, zitra jdu na kotrolu k doktorce tak se ji na to zeptem.....co jinak?? Dagmik se jeste neozvala?? kde teda lezi v Neratkach nebo na Bulovce???

lenkazdenek
23. říj 2007

Zuzi,já jdu taky zítra na kontrolu ale tam jsem během 5 minut venku s tím,že za týden naschle vše ok 😒
Dagmi leží v nerátkách

zuziik
23. říj 2007

TAk snad to uz bude mit konecne dneska za sebou.......no mojo kontrokly vypadaj podobne 😀

lenkazdenek
23. říj 2007

Zuzi,tak to počkej až příjdeš na bulovku do poradny,to bude teprv fofr 😉
Snad ano,já mám snad bolesti za ní 😅

lenkazdenek
23. říj 2007

Holky tak u Dagmí furt žádná změna,na noc jí daj tři tablety a zítra oxitocin,chudák ☹

lenkazdenek
24. říj 2007

Dobré ránko holky,tak já za chvíli letím na bulovku tak mi držte palce,protože jsem půlku noci nespala tak tam asi v čekárně usnu 😅
JInak Dagmi psala v 7 večer že jí praskla voda,ale od té doby nic,mám strach jesltli ji po těch hodinách utrpení nakonec nevzali na císaře ☹

zuziik
24. říj 2007

Ahoj Leni, tak snad uz to ma holka za sebou. Jinak na Bulovce drzim palce......me zacina dalsi den samoty doma.....a fakt nevim co budu delat. Mohla bych zehlit, ale tim nezaberu celej den......mozna znova vyluxuju 😀

lenkazdenek
24. říj 2007

Ahoj Zuzi,tak Dagmi ještě nepsala,začínám mít o ní strach 😕
Jinak u mě žádná změna ,přád otevřená volně na prst a příští týden poprvé na monitor,každopádně to na porod nevypadá ☹

zuziik
24. říj 2007

No tak to je jeste v pohode ne?? ja jdu na kotroolu dneska ale to bude rychlovka......pristi tyden jdu na 3d utz tak se tesim az uvidim malou......zrovna se mi dole pekne krouti 😉

mocinda
24. říj 2007

Ahoj holky,
tak jak vidím ,tak žádné dobré zprávy!! ☹
Já jsem taky prochodila noc, vůbec to byl děs, snad jestli byl úplněk ,tak bych si to dokázala vysvětlit 😒 no trápila jsem do 4rána,tohle jsem ještě nezažila a ted se snažím vyvíjet nějakou aktivitu ,taky bych měla žehlit, potřebuju na poštu....to zas bude den!! 😠
leni: aspon ,že nic extra ,protože stačí ,že dagmik si užívá.Leni ty ještě musíš vydržet 🙂 a ještěže jsi tady s námi aspon máme nějaký info!! 😵
zuzíku: časem se zabavíš 😉 jestli ráda čteš tak do toho!!Já nejsem zrovna čtenářka ,takže já si hledám jiný aktivity ,ale taky občas nevím co s časem ,tak otravuju manžu 😀

lenkazdenek
24. říj 2007

Zuzi,no moc v pohodě ne,od minule žádná změna,tak jsem z toho dost smutná ☹ ten 3d závidím,já už malou neviděla hodně dlouho ☹

denisia
24. říj 2007

ahojky, tak sme vcera vecer absolvovali prehliadky porodnich sal ... holky, tam vam bolo totalny klidek. ziadne rodicky, ziadna akcia, nikto na monitoru ... hmmm.
zajtra mame este jeden kontrolny ultrazvuk a buduci tyzden by som mala telefonovat do nemocnice, aby som sa objednala.
Dufam, ze Dagmi to bude mat rychlo za sebou. ta si to teda odnasa za vsetky tie rychlorodicky...

lenkazdenek
24. říj 2007

Ahoj Deni,tak jestli tam půjdeš příští týden ve středu tak se tam určitě potkáme,jelikož u mě porod rozhodně nehrozí 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru