Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
24. lis 2007

dobré ránko holky,
leni ,já si taky myslím ,že když Klaudinka ted trochu zhubne ,tak nic nehrozí jak se sehrajete tak to všechno dožene!!Držím palce!!!! 😉
zuzíku: co tady nadstandardy??,proč je zavřeli??Já nic neslyšela??Podej více info 😎
no a denisia asi už to má taky za sebou, protože se delší dobu neozvala!!!Nevíte někdo něco??
Tak krásný víkes a hlavně pohodičku 😎

lenkazdenek
24. lis 2007

Dagmi,jé tak to už je cvalda 😵 ,ale zas má teda už měsíc,že 🙂 no my se večer asi pořádně nadlábly po koupání,pak jsme se pokakaly a spaly v kuse přes pět hodin 🙂 teď jsme zas napapkaný a hajáme. Jinak já kojim jen z jednoho prsu,k tomu druhému se malá nemůže nják přisát(prej mám zploštělou bradavku)takže odsávám a pak ji to dáváme stříkačkou. Tak má na další kojení odsátou 40tku a ještě to co zblajzne z prsu 😉 takže příkrmy zatím nedávám,ale doma pro jistotu máme 😉

ao
24. lis 2007

čus bus, těhule 🙂
leni: tak vítejte zpátky, posílám ňuch ňuch Klaudince 😀
teď už vám ten čas doma bude asi utíkat ve 3 úplně jinak, co? 😉

zuzi: připojuji se k rozhorčení mocindy, co ty nadstandardy??? žeby docházeli lůžka... to radši měli zavést registraci než tohle ☹

zuziik
24. lis 2007

Zrušili je protoze rekonstrujují 6ti nedeli.....ale vubec nevedi do kdy to bude trvat......taky me to docela nastvalo......

mocinda
24. lis 2007

😅 jaká rekonstrrukce??nám říkali ,že nic nehrozíí a ted to vypadá ,že si nebude mít kam lehnout po porodu 😉 a ještě mě docela štve, jak se ani neví kdy chtějí skončit, přece se musí přibližně vědět jak dlouho tam bude omezený provoz!!!hudliky, budliky!!! ☹ 🙄

lenkazdenek
24. lis 2007

holky tak ta rekonstrukce tam fakt je,já ležela na gynekologii a ne na šestinedělí,takže jsem musela za sestřičkama vždycky dolu do 3 patra a sama sem ležela v 5 😒 navíc na nás opčas zapoměly,jako třeba nikdo nám neukázal jak mimča správně přiložit a tak 😒 Jinak na tom 6nedělí teda vetšinou ležely tmavější spoluobčanky....

ao
24. lis 2007

moci: snad to nebude tak zlé, do konce ledna bude snad hotovo 😠 😀
leni: co ty tady takhle pozdě? noční vstávání..?

lenkazdenek
25. lis 2007

Ne ne,malá v noci spinká až 5 hodin v kuse 🙂

kim
25. lis 2007

Ahoj Leni, vítej doma...skoukla jsem fotky Kaludinky, je to andílek 😵 😵 A jsem ráda, že vám jde kojení a tak vůbec, že vše je jak má být 😉
A co to tu čtu o těch nadstandartních pokojích????Fakt nefungují???já se tenhle týden rozhodla, že ho chci a te´d tohle... ☹

mocinda
25. lis 2007

Ahoj holky, krásnou neděli všem!!
tééda samý positiva 😎
Andy: no uvidíme co nadělí nový rok ,ještě mám v rukávu Nerátky, přinejlepším zakotvím tam 😉
leni: a jak na Bulici přistupují k kojení?A slyšela jsem ,že s hygienou miminek to tam taky nepřehánějí??Tak jak to na tebe působilo? 😉

lenkazdenek
25. lis 2007

Kim,děkuju 🙂
Mocinda,no my byly na 5 patře,takže nám nikdo neukázal jak kojit a v jaké poloze,ale mohly jsme si klidně zajet do 3 patra pro radu. JInak se snaží aby miminko bylo 100pro kojeno,maxinmálně se dává taková sladká voda stříkačkou a když mamča nemá mlíko(jako jsem neměla já )tak se dává příkrm,ale až po přiložení.JInak mi jsme v porodnici koupaly dvakrát pod sprchou

kim
25. lis 2007

jj dokrmují tam glukozou a ještě přes prst, aby mimčo mělo sací reflex!!
Hele Leni a odkdy jsou ty nadstdardy zavřené, kámoška rodila 15.11 a ještě nadstandart měla???!!!!

lenkazdenek
25. lis 2007

Kim,hm tak to nevím já sem nadstandart ani nechtěla,bylo to fajn i na normálnim pokoji 🙂

kim
25. lis 2007

Já se na to pozeptám...víš, já ho taky nechtěla, ale když si uvědomím, že tam možná budu přes Vánoce, tak bych chtěla, aby tam za mnou manža mohl kdykoliv a byl tam co nejvíc, ne jen v návštěvní hodiny!!!
Nastříhavali Tě???Psala jsi, že Tě rodil Záhumenský, to je prý kapacita!!!!!

lenkazdenek
25. lis 2007

Kim,no ony ty návštěvy tam sice jsou od 15 hod,ale dá se se sestrama domluvit. Jinak nastřihnutá jsem,ale stehy nebolí 🙂 jinak co se týče Zahumenského,tak on mě až tak moc nerodil,stál v povzdálí s telefonem a říkal,tak maminko,si cvičně zatlačtě,hmm tak už ne cvičně a pak mě rodil ještě njákej profesor,ale na jméno si už nevzpoomenu 😅

kim
25. lis 2007

Profesor 😀 😀 tak hlavně, že ta druhá doba byla rychlá!!!A je fajn, že Tě to nebolí!!!!A epidurál teda doporučuješ, ju??? 🙂

lenkazdenek
25. lis 2007

Kim,jj doporučuju ,dělal mi ho prima ,pěknej,milej anesteziolog 😉 fakt je to mega úleva,akorát jsem teda necítila žádný kontrakce a tlačila tak nják furt 😅 no o to rychleji byla malá venku 🙂 po těch strašnejch bolestech vysvobození,člověk cítí už jen takový tlak na konečník a to je vše

kim
25. lis 2007

Tak to do něj asi taky půjdu, no uvidím dle bolestí..!!!Díky za info 😉

lenkazdenek
25. lis 2007

Není zač,fakt pokud to bude hodně bolet,je to lepší

mocinda
25. lis 2007

leni ješte že jsi byla předskokan na Bulovce, aspon máme přehled!! 😉 Taky chci epidurál ,pokud bude možno a brala bych i profesora 😀 A co Klaudinka už kojíš v poho??

lenkazdenek
25. lis 2007

Mocinda,jsem ráda,že vám mohu poskytnout info 😉 🙂
Klaudinka je celkem hodná beruška,akorát ji teda kojim jen z jednoho prsa,druhý má špatnou bradavku tak z něj odstříkávám a pak se jí to snažím nutit v stříkačce,ael většinou ji stačí to z toho jednouho na 3-4 hodinky

holidayinn
25. lis 2007

Ahoj Holky, nevite nekdo neco o planovane rekonstrukci Bulovky, ktera se ke konci tohoto roku 2007 bohuzel zatim na neurcito odklada?

kim
25. lis 2007

holidayinn: rekonstrukce, která byla plánovaná na konec roku se odsunula na neurčito!!!A vzhledem k tomu, že teď malovali porodní sály, tak asi jen tak rychle nebude, ale koukám, že ty budeš rodit v květnu...tak tak daleko asi zatím nikdo nevidí, zda bys to ještě tam stihla nebo ne 😨

danullinnka
25. lis 2007

Ahoj Leni,a nezkoušela jsi formovač na bradavky??a když to má v pusince,nevytáhne ji trochu??Já jsem měla takové plošší bradavky,dávala jsem si v těhu ty formovače a pak jak malý pil,tak si je sám vytáhl..

danullinnka
25. lis 2007

Leni,zahlédla jsi tu už delfi???já ještě ne nebo jsem ji přehlédla?? 😕

lenkazdenek
25. lis 2007

Dani, delfi jsme ještě neviděla ani Loucnu 😕 formovač jsem nezkoušela, a pusinkou ji bohužel nevytáhne ☹ no ,ale zas se teď naučila papkat to odstříknutý s flaštičky a přesto i saje bradavku 🙂 pro mě je to lepší,že občas pak může dát napapat manža 😉
Jinak tě moc obdivuju,že jsi zvládla dvojčata,já sem hotová .

danullinnka
26. lis 2007

Ahoj Leni,já nemám dvojčata,to bych nedala 😅 mám je ale o dva roky,ted už se to dá,ale ze začátku to byl záhul 😉

denisia
26. lis 2007

ahoj zeny, tak vam chcem oznamit, ze Sebastian sa narodil vo stvrtok 22.11. o 14.31. Mal 3450g a 49cm. Dnes sme prvy den doma. Hura. Viac niekedy nabuduce. Personal na Bulovke je uplne skvely.

kim
26. lis 2007

Denisio: superka 😵 😵 Gratuluju k Sebíkovi!!!!!!Teda míry úplně ukázkové!!!!!!!Už se těším, až napíšeš víc!!!!

lenule25
26. lis 2007

ahoj holky, to je novinek. Velke gratulace obema maminkam!!! A leni Tobe moc diky za info o Bulovce, trochu to zmensuje me obavy 😉
Jen je tedy docela mazec, ze na vas na gynde zapominali a pro radu si jezdit o dve patra niz.. ale zvladli jste to, to je skvele!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru