Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
17. říj 2007

Taky jsem si rikala te tu neni........snad uz ji to vyjde

lenkazdenek
17. říj 2007

Kéž by ,už se natrápila dost,navíc by jsme aspoň měli čerstvé zážitky a zkušenosti 😉

zuziik
17. říj 2007

no nez se k nam dostane tak to bude ten tyden trvat ale preju ji aby to mela vsechno v pohode

lenkazdenek
17. říj 2007

To jo,snad už to má za sebou,nebo už je aspoň v porodnici 😕 🙂

mocinda
17. říj 2007

😉 ahoj holky, tak vy jste to teda tady rozjely!! 🙂 musím dočítat ,abych měla přehled!!
Jinak vítám zuzíka mezi námi nepracujícími těhu holkami .-)
Leni ,tebe zapřísahám ,nesmíš porodit dřív než Dagmík jinak se nám zhroutííí 😀
No a já se vrátila z poradny, dneska jsme koukali ,copak by to mohlo být ,tak prý na 60procent holčička!! 😉 ale ještě prý to může být i klučík ,takže zase vím kulovýý 😀 😎 Nicméně, já nakoupila stejně pár věcí růžových ,takže to bude muset odnosit i chlapeček 🙂

dagmik
17. říj 2007

Ahoj holky, kdepááááák v porodnici, pořád tady....byli jsme s manželem venku, po obchodech a tak...skončili jsme taky v KFC, ale teď mě z toho pálí žáha...
Myslím, že jsem uzavřená, jak nedobytnej trezor, takže mi asi opravdu není pomoci....no uvidíme co mi zítra řeknou.

Mocinda, gratuluji k skoroholčičce 😀 😀 Mně to teda taky takhle říkali s tou holčičkou a až po amniocentéze se z ní vyklubal chlapeček 😀 , taky jsem trochu měla nakoupeno růžový....ale to jsem nakonec ještě všechno zdárně prodala

mocinda
17. říj 2007

😉 dagmi nestraš!!Já nakůpila růžový věcičky a nakonec je taky budu muset prodat na MM 😉 A ty sis nechala kvůli pohlaví udělat amnio?ANebo ti to dělali automaticky?

dagmik
17. říj 2007

mocinda, kvůli pohlaví vůbec, to jsem si teda nakonec ale nechala říct, když už jsem to musela podstoupit...automaticky tam posílaj od 35ti let, to mi ještě není....já měla nějak trochu blbej ten tripletest.....ale to je prý taky blbost, plno jich bývá falešně pozitivních...což byl můj případ, neboť amnio pak ukázala, že je vše v pořádku....ale pokud nemusíš, tak tam nechoď...kvůli pohlaví už vůbec ne.....je to taky jeden úděsnej zážitek....

mocinda
17. říj 2007

no já právě něco slyšela ,že to není žádná slast 😒
dagmi ,ted mě napadlo ,jak jsi psala ,že jsi jak nedobytnej trezor ,tak v době ,kdy jsme se snažili otěhotnět ,tak si ze mě holky v práci dělaly legraci ,že když budu s manžou spát v punčocháčích ,tak nebudu těhotná nikdy 😀 tak mě napadlo jeslti taky třeba nemáš jen nějaký punčocháče 😉 a prdlajs trezor 🙂

dagmik
17. říj 2007

mocinda......no budeš se divit, ale je nemám 😀 😀 😀 😀 Zaprvé bych žádné takové už ani neoblíkla....s tak velkým pupkem se asi ani nedělaj a druhý je mi pořád takový vedro, že bych se v nich upařila....dneska jsem si venku všimla, někdo nosí bundu a kozačky, dětičky i čepici a já krátkej rukáv a letní boty a kalhoty 😀 😀 Ale už mi je to fakt úplně u pr...., já už jsem si snad na to břicho i zvykla...že ho budu mít už asi napořád

mocinda
17. říj 2007

😀 😀 😀 chudáku ,tady jde vidět ,že si člověk zvykne na všechno 😉
dagmi ,ale já si taky ty punčochy sundávala ,když jsme šli na to 😉 a je fakt ,že zanedlouho jsem byla v tom 😀
To je prostě psycho!Dneska na gyndě mi doktor taky říkal ,že ty stavy co mu popisuji (a že jich mám 🙂 )tak prej jsou psychický 😎 tak mě uklidnil a je mi ted líp!! 😅
DAgmi ,já když kouknu na tvý bříško ,tak mi je vedro taky!! 😀 😀

lenkazdenek
17. říj 2007

Dagmi,tak to je mi moc líto ☹ tak koukej dát zítra vědět jak jsi dopadla ty,hele třeba se ti to taky takhla rychle rozjede jako mě 😉 🙂

lenkazdenek
17. říj 2007

Mocindo,tak už můžete pomalu vybírat jméno 😉
Holky já jsem si nachvilku zdřímla a jsem njáká utlumená 😅

dagmik
17. říj 2007

ach jo, jsem vám něco psala, ale nějak se to vůbec neodeslalo, či co, prostě to zmizlo, sakra a já už to znovu psát nechci....
....jdu se ubírat na kutě, zítra frčím do Nerátek hned ráno, ale bude to tam určitě zase na dlouho, tak se nebojte, že rodím jo, když se neozvu dopoledne.... a pak až se dozvím svůj ortel...tak vám dám vědět... ☹ ☹ ☹
Tak to nevyšlo ani dnes...to už snad ani nezáleží na Kristianovi....to není možný, že bych měla tak neposlušný dítě...on prostě chce ven, ale nemůže, tak to vidím, já ☹

zuzik03
18. říj 2007

Holky, nevíte prosím, kdy má být na Bulovce přestavba na porodním pavilonu ? Slyšela jsem, že mají začít od Nového roku, ale nevím, kdy chtějí skončit.

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmí,budu na tebe myslet aby to dobře dopadlo 😉 🙂

ao
18. říj 2007

zuzik03: asi ani začátkem roku ne, nemocnice má přecházet pod soukromého investora, takže to odkládají, aby to platil až on... když se zeptáš přímo na Bulovce, tak nikdo nic konkrétního neví.

ao
18. říj 2007

mocindo: kuk 🙂 nejdu sprdnout, jenom pozdravit od únorovek 😉
dorazíte na Bulovku toho 3.11. na kurz???

lenkazdenek
18. říj 2007

Zuzi,těžko říct,ale pochybuju,že nják extra brzo,jelikož to by se ty sály nemalovaly 😉

mocinda
18. říj 2007

🙂 ao: kukinky,no to jsem ráda, že dneska není sprdung 😎 jsi hodná ,zdravím taky, já tam občas píšu ,ale je tam nahuštěno ,takže chytnout niť na únorovkách je nad moje síly, to bych musela sedět na netu imervére 😀 a mě docela dělá problémy sedět vůbec ,takže já raději here ,kde klid a teplo je 🙂
Jinak stopro začínáme 13.11 07 zatím snad žádná změna a nechodíš i na cvíčo?Já jsem chtěla ,ale zatím je plný stav!!
Jo holky, říkala mi jedna známá ,že prý část Bulice je soukromá jako porodka a část není ,je to tak???Jsem z toho zmaten!! 😒
leni: na jména ještě počkám ,bůhví co to nakonec bude,naštěští jsou jen dvě možnosti!! 😀
a dagmikovi ,držím pěstičky!!! 😉

lenkazdenek
18. říj 2007

Mocinda,dřívtam byl mám dojem CAP ,ale ten je už asi 2 roky zavřenej

dagmik
18. říj 2007

ahoj holky, jsem tu z porodky, nástup zítra ráno na vyvolávání

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi,jak to,to pořád žádná změna? To je mi moc líto ☹ ☹ Ono je to asi jediný řešení aby se malej dostal ven .....

dagmik
18. říj 2007

leni, přesně tak žádná změna....jak jsem říkala uzavřená jak nedobytnej trezor....na monitoru skoro celou dobu spal....má tam už málo místa, tak jen vyspává....no bojim se moc, ale jsem ráda, že to už bude někdy za mnou, i když zítra asi ještě ne....musí se začít tabletama....první na zkrácení čípku a otevření, pak další atd. No i porodni baba mi psala, že je to běh na dlouhou trať... a taky to asi i víc bolí ☹ ☹

no musíte na mě myslet a držet palce....jo takže je už jasný, že jdu do Nerátek....aspoň něco

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi určitě budeme moc a moc držet palečky a moc na tebe myslet,máš kdyžtak na někoho číslo,kdo by nám dal vědět co s tebou je?

dagmik
18. říj 2007

leni, jj na Sisstin, ona je teď taky na kontrole v porodnici, ale chudák ještě tam čeká....ale nevím, jak se domluví s ní...měla termín teprve včera....tak snad neporodí dřív než já.... i když možný je všechno

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi,tak jestli chceš tak já ti pošlu číslo,ať o tebe nemusíme mít strach 😉
snad to všechno proběhne v pořádku

dagmik
18. říj 2007

vlastně Siss měla termín už předevčírem...no uvidíme, co jí dnes řeknou, jinak myslím, že je na tom stejně jak já....

dagmik
18. říj 2007

leni, ok, tak mi ho pošli do IP

lenkazdenek
18. říj 2007

No jo vlastně,včera říkala,že jde poprvé do poradny pro rizikov a že se bojí vyvolání 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru