Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renca.k
10. únor 2009

Dobré ranko holky. Hani děkuji za upozornění nějak se mi to přenastavilo 😀 . Jak vám je po plavču? Já jsem víc zmožená než-li z posilovny,ale je to parádní. Renčo to víš ,že bude všechno v pořádku to už by ti volali. No my zítra s manželem jedeme do Prahy do genetu. Mají nám přijít testy z genetiky a ještě tam půjdu na ultrazvuk. Tak snad bude také vše OK prostě musí 🙂 ,tak na nás myslete jo a také se konečně dozvíme co se mi v tom bříšku skovává hurááá 🙂 . Jinak jsem už také objednaná na 3D ultrazvuk jdu 10.3. už se oba s manželem těšíme. tak se zatím mějte krásně a já jsem během dne ještě nakouknu 😉

handa1303
10. únor 2009

ahojky těhulíny 🙂 🙂 🙂
ááááááááá Renčo...tak ty jsi také více těhu než já 😎
No já jsem včera zase odpadla ve 21,00 hodin....skončil seriál na jedničce,dala jsem Aduli pusu a chrup chrup 🙂

renčo,já že chodím na odběry di Chrud,tak tam to je jiné. Posílají mi je na genetiku do Par a tam si musím volat....... 😎

renčo 2 😉 - já jsem objednaná na 7.4. na 3D tak se také těšíme,budu brát i prďolu sebou aby bráchu nebo ségru viděla 🙂 🙂 🙂
zítra na tebe nudeme určo všichni myslet...........ale neboj vše bude OK 🙂

zase sněžíííííííííííííííííííííííííí.....to mě deptá ještě víc než mráz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dneska to nevidím růžově 😢

handa1303
10. únor 2009

Holčičky tady hodně prší a hned to přimrzá,takže dneska mě na cvíču musíte omluvit ☹ a sdělit nová infa 😉
protože do tohohle terénu si to nelajznu 😒

prochi
10. únor 2009

Čau holky, mě to včera taky totálně zmohlo. Usnula jsem při čtení pohádky 😀
Ale hrozně se mi to líbilo, je to zas něco úplně jinýho a super relax.

Hani, tady je taky šílená slota. Ráno jsem rychle vařila rajskou a kolena, abysme mohli jít ven, a než jsme se nasnídali, tak to vypuklo. Šílenej vítr, déšť se sněhem a hned to přimrzalo na oknech. Je tam prý hrozná ledovka, teď ještě prší a fouká pořád ten hroznej vichr. Snad se to do odpoledne trochu uklidní.

Renčo, určo to dopadne v Genetu dobře. Budem taky držet palce. Závidím, že se dozvíte, co to bude 😵 A bude to tajný nebo to prozradíte?

sonica
10. únor 2009

no holky tak ja v tom vyrazila do mesta,mam zaplatanou dirku v zoubku.jo a v praze uz sviti slunicko,tak to snad do odpolka dorazi i sem...

handa1303
10. únor 2009

tatka dorazil z Čáslavě a uklidil mi autí do garáže,že v tomhle mě nepustí.....čáslav prý jedna velká ledovka, stále prší a hned t opřimrzá.
Do Žlebů do kopce se prý ani nedá vyjet,jaou tam kolony náklaďáků a Vinařák je prý také celý namrzlý........takže kočky,dneska beze mne 😒 nemám šanci ani vlakem 😠

sonica
10. únor 2009

hani tak at te doveze...ale ne ja taky jestli se to neumoudri tak pojedu busem...

renatica
10. únor 2009

No teda,tak to dneska asi bude méně lidí ☹ ,snad se to po 12h vybere a roztaje to!!!! Uvidíme.Pokud by to bylo,jó hodně namrzlý,tak bych asi taky nejela,ale snad to nebude,tak strašné!!! 😉

Renčo,hned jak budeš doma,tak piš,piš,piš!!!!Jestli je še v pořátku!!Ale určitě bude,prostě musí!!!!
Tak se zatím mějte,pa

handa1303
10. únor 2009

tady je to fakt hrozný.......silničáři si někdy válejí koule ☹ nemohla jsem dojít ani do práce. Takže já dnes nejdu 😒 Dušan je navíc do večera v práci,tak jsem zvědavá jak potom dojede on.

renatica
10. únor 2009

Tady se to pěkně hnusně mračí!!!Asi taky dneska nepřijedu!!!Jsem už úplně hotová!!!Dneska jsem už úplně zničená,zase jsme běhali všude možně po krámech a teprve ted jsem dovarila a pěkně mě berou záda a nohy mě jen tak,tak drží!!!Ta svatba mě snad ještě zabije!!!Už at je to za náma!!!!Tak ještě uvidím,třeba se ještě proberu,ale ted jsem tak akorát zrala do postele!!! ☹

handa1303
10. únor 2009

😉 no jo svatba....tak kdy budou koláčky????? 🙂 mňamky už se těším 🙂 🙂 🙂

sonica
10. únor 2009

no ja si pamatuju jeste ted hadky kolem toho a rikam si ze to za to nestalo,ale saty kytku a oznamko jsem sehnala luxusni...no ale jednou stacilo,a na dlouho i chlap v baraku... 😠

renatica
10. únor 2009

Je to docela lítačka,jak to pořát necháváme na poslední chvíli,tak ted to skloubit s Oldovýma směna to je hrůza!!Takže když je doma,tak pořát někde lítáme a zařizujeme!!!Zatím se nejvíc těším na ty šatičky ,docela mi sedí a prstínky,ty jsou úplně k sežráni!!!Moc se mi líbí a po hodně dlouhém vybíráni,jsme se na tehletech schodli!!! Snad se nám to vydaří ,no!!! 😉

handa1303
10. únor 2009

no já jen ty koláčky bych si dala 🙂
Mě Dušan požádal o ruku na Vánoce....si ale dost dlouho ještě počká 😉 jsem 4 roky rozvedená,takže v tomto trochu pesimista 😒

sonica
10. únor 2009

hani presne vim jak to myslis...a u me to bude jeste horsi...reni ja mela saticky z KH i prstynky a kytku od pi.vackove tady v caslavi na namesti a ze je umi,akorat byla prdel abychom se domluvili,ale to tak byva kdyz se potkaji dve od fachu 😅

katuska23
10. únor 2009

omlouvám se že vám sem tak lezu ale moc vám držím všem palce a tebe soni sleduju,drž se 🤐

handa1303
10. únor 2009

ahojky děvčátka..tak jaké to dneska bylo???

sonica
10. únor 2009

katusko dekuju, dnes si prcek dela diskoteku celej den,jsem zvedava jestli v noci bude spat...

renatica
10. únor 2009

Tak jsem se až teď pořádně probrala!!!To byl zase den,ufff 😨 ,nějak mi ubývají síly!!!
Koláčky Vám určitě donesu,Hani to se bát nemusíš!!! Snad se babičkám povedou 😉
Já mám šaty i prstínky z Čáslavi(salon Ambiente) a kytičky jsme obědnali v Hoře v Albertu!!!! Vždy se mi od ní kytičky líbily,tak se jí snad povedou!!!! Chci žluté gerbery!!!! Celá svatbička bude do žluta!!!
No ,ale už dost o svatbe,to není téma na koníka,ale beremko!!!! 😉 aby nás ještě nezamkli

renatica
10. únor 2009

No,.....nějaké novinky na cvičeníčku!!! 🙂 😉

handa1303
10. únor 2009

já jsem nebyla tak nefíííím nic 😉

ale na tvojí svatbičku se těším 🙂 🙂 🙂 si myslím,že to je drbárna o všem...tak proč né probrat všechno 🙂

renatica
10. únor 2009

😒 No to nevím!!!! ☹
Já si tu svatbičku ani pořádně nedokážu představit 😅 to bude ostuda 😀 !!!Tolik zmatků Kutna Hora ještě nezažila!!!! 😉 No,ale aspon se hosti nasmějou 🙂 🙂 🙂
Já dneska taky nebyla ,flákala jsem se na gauči,už jsem to moc,moc potřebovala!!!!A ted jsem až moc fit!!!Večer budu čumákovat do stropu 😀 😉

handa1303
10. únor 2009

já jsem teď tak unavená...že bych mohla chrupčit pořád.

Tak raději jdeme na Lidé 🙂

renatica
10. únor 2009

😉 hi,tak joooo 😀

sonica
11. únor 2009

ahoj holky kde jste vsechny?ja se vzbudila s poradnym knedlikem v krku,vypada to na poradnou anginu,jsem nadsena 😖

renatica
11. únor 2009

Ahoj Soni,to je to proklatý počasí!!!! Teplo,sluníčko a pak mrazík a fouká!!!! Snad to nějak ustojíš!!!!

sonica
11. únor 2009

no praveze jsem asi neustala ten vcerejsek,to jsem si dala...domu jsem prisla promrzla a promocenb,uz piju teply mlicko s medem a maslem...

handa1303
11. únor 2009

ahoj kočky 🙂

jéé Soni to je mi líto.........tak pěkně v postýlce a potit se 😎
Tady u nás mrzne a sněží od rána jako blázen,fakt chumelenice 😒

sonica
11. únor 2009

no ale ja nemam ani teplotu,jenom knedlik v krku a uzliny jak blazen jinak nic...no tady snih jenom strasi...ja se jen modlim at v patek jsou silnice v pohode,razim na kontrolu do pardubek a beru i kamosku...jsem zvedava co mi rekne dr.bude nam delat i biometrii tak jsem zvedava jak jsme velky a bojim abychom vydrzeli jeste alespon ty 4 tydny 😅

handa1303
11. únor 2009

to přejde Soni 😉
No to počasí mě od včera pěkně štve ☹ já už chci sluníčko a teplíčkoooooooooo 😎

Hele neboj......tase musí ještě šlechtit,tak kam by spěchala 🙂 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru