Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

ivca08
14. dub 2009

Jé ono bylo včera plavčo??? To mě mrzí, mohla jsem konečně poprvé dorazit a ne furt jen slibovat 😒 Je to hrozný, vždycky mi do toho něco vleze (prace, školení atd.). A zrovna včera jsem si říkala, že asi nebude, když je svatek. Dneska je to taky na nic. Jsem v praci a ve tři je na mě brzy. Ještě se zkusim urvat, ale pochybuju.... 😖

adalajda
14. dub 2009

Dobré ránko, děvčata nechodíte někdo na těhuplavání do Kutné Hory? Bydlím tu jen chvíli a moc lidí tu neznám, tak jsem myslela že bych se k některé přidala. Mám 4 letého chlapečka a momentálně jsem ve 25tt a čekáme holčičku Barunku

ivca08
14. dub 2009

Tak to začíná vypadat, že by se mi dneska mohlo povést dorazit. Můžete mi prosím někdo přesně popsat, kde to je??? Vůbec to v nemocnici neznam (nikdy jsem tam nebyla). A co s sebou? Teplaky a tricko??? Díky moc.

renca.k
14. dub 2009

ahojky, tak dneska nedorazím není mi dobře od žaludku,tak to doklepu v práci a pojedu se natáhnout.
Ivčo je to v nové poliklinice vchod od hlavní silnice a myslím 1 patro ve vestibulu.

handa1303
14. dub 2009

Ahojík kočky 🙂 ...to jsem ráda,že sjte si užili prodloužený víkend............já ho od soboty proležela v nemocnici se zánětem moč. cest...až na mě paní Dibelková dneska při vyzitě koukala,co tam dělám 😉 ,ale už jsem doma.
Na plavčo a cvíčo nedorazím,až doberu ATB,takže někdy za týden snad cvíčo,ale spíš až ten další.

Hezký sluníčkový den a Renčo krásný 3D UTZ a písni mi jak malej 🙂

handa1303
15. dub 2009

Ahoj kočky.......tak jaké bylo cvičeníčko???
Říkala mi paní Dibelková jaká byla teplá vodička v pondělí a co Vás tam prý bylo 🙂

smisek21
15. dub 2009

ahojky tak vodička byla teploučká a plavání príma. Jdu opět v pondělí 🙂

sonica
15. dub 2009

holky ja vam to budu zavidet 😵 ja bych si s vama zaplavala...to mi bude chybet...

handa1303
16. dub 2009

Tak to závidím🙂 takové plaváníčko. Já možná dorazím na cvičeníčko,ale jen možná,až co mi řekne DR 😎
Zatím více ležím,protože to ještě trochu cítím a docela dost mi tuhne bříško a ani magnézko nepomáhá.
Tak jak řekl primář,mohu brzy nastoupit znovu................takže holky nepodceňujte to 🙂

smisek21
16. dub 2009

Tak se uzdrav. No já taky to vidím příští týden jen asi na plavčo. Už začínám mít otoky a nějak jsem nastydla ☹

handa1303
16. dub 2009

jéééééé chudino.........to docela brzo. Já jsem OK,jen to tuhnutí pupíku. No já jsem ani nenastydla. prý ten zánět je infekční,že jsem k tomu někde přišla. Nikde si nesedám na studené a nechodím nijak málo oblečnená,tak nevím. No hlavní je,že ty bolesti jsou pryč.........jsem skoro lezla po zemi,příšerné 😒
No na plavčo si netroufnu,ale na cvíčo asi jo 😉

ivca08
19. dub 2009

Holky od kolika je v pondeli plavco? Od 18 nebo 17.30? Diky moc.

handa1303
20. dub 2009

Ahoj berušky 🙂
tý jo tady nikdo nepíše......všichni stávkujete???? 😀 😀 😀
Holky já mám tedy víkendy,místo stěhování,jsme byli v SO zas na pohotovosti,ale pro změnu s holčinkou - angína a 39 horečky. Takže parádička. Ještě mě dojalo,že pohotovost je Čáslav,ale do lékárny musíš do Kauflandu do Kutné Hory. Takže říště jsem říkala,raději hnedka na Chrudim.
NO byla jsem vyvalená jako malá...od školky nebyla nemocná,že by ležela a má první ATB v životě.
Co u vás nového pupíčci????

Na plavčo nedorazím,ještě mám ATB,ale zítra se chystám na cvíčo,jsem nebyla ani nepamatuji,to budu mít zatuhlé svaly,nějak mě to doma nenutí cvičit 😉

renca.k
20. dub 2009

ahojky holky, tak mám konečně zase čas napsat.
Ivčo plavčo je od 18:00.
Hani teda vy ty víkendy máte veselé 😒 je to mazec hlavně jestli je v pořádku.
Jinak já jsem od dneška konečně doma. Někdy tedy do práce budu dojíždět ,ale jen občas.
Tak pište co a jak. 🙂 Už se dneska těším na plavčo

handa1303
20. dub 2009

No já se už nemohu cvíča dočkat 🙂

Reni,to nám to také utíká,co??? Koukám,že už máš 30 😎 tý jo ještě 10 TT a je to venku 😉

smisek21
20. dub 2009

Ahoj holky, tak se omlouvám, že dneska ani zítra nedorazím, ale musím se prý šetřit. nebylo mi dneska odpoledne dobře, kvůli štítné žláze, a mám hrozný strach z genetického ultrazvuku, který mě tento pátek čeká ☹ Všichni mě litují doma, chtějí se o tom bavit, ale já na to nechci myslet. Ať je to mimi v pořádku
Jinak vám určitě v pátek odpoledne nebo o víkendu napíšu jak jsem dopadla.
Doufám, že si užíváte plavčo a cvíčo.
Pa Katka
p.s. ta co byla13.4. poprvé na plavču 😉

renat2
21. dub 2009

Ahoj holky, tak jsme zase vyšetřila trochu času, člověk by řekl, že když je doma, že nebude mít co dělat, ale teda aspoň u mě to tak není.
Koukám, že všem týdny pěkně utíkají🙂

Já byla minulé pondělí na kontrole, doktroka mi našla hematom, takže odpočívám, příští týden se uvidí, když tam nebude, tak se pak po týdnu (o bude cca od 15tt) přihlásím na to cvičení. Už se těším.
Jinak je všechno v pořádku, včera jsme lítala po doktorech...abych měla razítka do průkajdy, to jsou teda obštrukce, začalo se to hýbat i s vyšetřeními, al epořád mám pocit, že v Čá by bylo líp, zatím jsme sítě nerozhodila..

dokonce se mi povedlo ukončot studium, teda klasika, v týdnu jsem dodělala poslední zkoušku🙂 takže jsem se zbavila indexu, a do Ústí mě nikdo nedostane ani heverem, tedsa dřív ak na státnice ne🙂 člověk se cítí hned lépe🙂

Ať vám vše vychází, smíšek, tobě přeji tfuj tfuj tfuj na ten genetický UTZ, držíme palce, bude to dobré🙂

smisek21
21. dub 2009

renat2 děkuji, tobě taky přeji krásné těhulkování 🙂

renca.k
21. dub 2009

ahojky,Hani to teda jo utíká to rychle 😉 .Tý jo dneska jsem po tom cvíču nějaká KO to bude asi tím teplem .Jí jdu na kontolu 29 a mám i ultrazvuk ,tak jsem zvědavá. 🙂

dracekmracek
21. dub 2009

Ahoj holky 🙂 zbývá nám spooooooooooooousta času,ale taky chci rodit v Čáslavi....chtěla jsem se zeptat chodíte nějaká na těhu plavání?

renat2
21. dub 2009

ahoj Kati🙂 tady chodí snad všechny🙂

dracekmracek
21. dub 2009

ahoj renat a kam?v čáslavi je taky? 😕

renat2
21. dub 2009

Buď je v Hoře anebo právě v Čáslavi, někde 4 stránky dopředcu nebo tak nějak jsou i časy, tak jukni🙂

renatica
22. dub 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!!! Zítra už přijedu z moravy,tak snad zase dorazím aspon na cvíčo!!!! Už se moc těším,potřebuju se pořááádně protáhnout a tady u našich mě pořát jen vykrmujou ,sííííla!!!Za chvíli se neunesu 😀 😒

smisek21
22. dub 2009

dracekmracek: jéé ahoj, nvím jestli se na mě pamatuješ, ale psaly jsme si a snad měly i na sebe tel. kontakt když jsme se potkaly na Beremese.cz. Jmenuji se Kateřina dříve Vavřinová nyní Vystavělová jestli si vzpomínáš. A pracovala jsem dříve v Českém muzeu stříbra. Tak co ty nastávající maminko, jaké je to?

Jinak holky myslete na mě v pátek mě čeká genetický ultrazvuk, tak snad bude vše OK.

Přeji krásný jarní den a nejpozději o víkendu se vám ozvu jak jsem dopadla
Ahoj Katka

handa1303
23. dub 2009

helemese.......Renýsek se nám ozval 😀 ,to jsem ráda,že už dorazíš. V pondělí je pláveso od 17,30,tak se těším,snad už budu moci 🙂 No už se mi také pupíček vyvalil a jsem ráda,že zatím nepraská,ale to víš já se s Vendulkou hodně mazlínkuju 😎 .Tak v úterý dáme aspoň kafčo 🙂 ...moc se na tebe těším.

Katko....držím pěstičky,ať ti to dobře dopadne a určitě písni 😎

renatica
23. dub 2009

Ahojky Hanulko, 😀
no jo dneska večer už přicestuju!!!Už se mi stýská po tatínlovi 😉 A co Adélka,už je ji lépe??? Kde ,co prosím Tě chytla,že ji tak vylítla teplota!!!Chudinka malinká,že ji mooooc zdravím!!!no,.....to uterý by nám mohlo vyjít!!!Zajdeme na kafíčko,pořádně pokecáme,už se těším!!!Já asi na plavčo zase nedorazím,ale na cvíčo na 100%!!!Tak se pak domluvíme!!!
A co zbytek??? Mamušky,kde jste všechny???? Tady njak padá morálka,nikdo nikde 😲
Jsem moc ráda,než jsem jela na moravu,tak jsem byla na ten cukr a mužeme si dopřávat,dopadlo nám to dobře,malinko jsem se toho bála!!! 😒 V rodině cukrovku máme,ale je to dobrý,tak je to fajn 😅
Tak se všechny moc,moc opatrujte a pište ,pište,žádné flákání 🙂 ,doufám,že jste všichni v pořátku 😉

handa1303
23. dub 2009

ahojky berunko,no to jsem ráda,že jsi písla. Holky nějak přestávají 🙂 Takže to tu opět povedeme my dvě 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Hele kde to malá chytla ani envím. V pátek už lehla a v SO jsme jeli na pohot a ke všemu tu byl brácha s holčičkama an návštěvě,takže si je vůbec neužila 😒
Tak dneska mi přivezou sporáček do Závr a už i skříň máme objednanou a onka změřená na výměnu. V sobotu odstěhujeme první kousky nábytku a už se to konečně k něčemu hne 🙂

renca.k
23. dub 2009

ahojky těhulky, tak jak se vám daří. Já si konečně užívám klidu 😉 . Teda zítra pojedu tak na 3h. do práce,ale jinak už pohodička. ´Hani tak to snad vyjde alespoň tobě s tím plaváním když Renďa nedorazí. tak zítra se sem nedostanu,tak přeji krásný pohodový víkend to platí hlavně pro Hanču 😀 😉 .

prochi
23. dub 2009

Ahoj holky,
já si opět užívám s nevolnostma... ☹ ☹
Od pondělního večera jedu v pernamentní kocovině. Nejhorší je si lehnout, to je jako když si člověk víc přihne a pak si lehne, motá se s vámi svět, je vám na zvracení, nejhorší je ale to točení... Takže "spím" ve skoro sedě (spíš nespím...). Nemůžu jíst, snažím se do sebe něco malýho nasoukat aspoň po těch dvou hodinách, třeba půl rohlíku, nebo kousek jablka... teplý jídlo zatím ne e. No zkrátka je to úplně to samý, jako jsem měla v tom ca. 7. - 10. týdnu, kdy jsem nemohla fakt nic, pak se to pomaloučku zlepšovalo, respektive blbě mi bylo furt, ale už třeba jen ráno, nebo večer, ale né v tahu 24 hodin.
No ale nějak to už vydržím, ono taky, co jinýho mi zbývá... vždycky když přijede manžel z práce, tak si pobrečím. Ale má to i výhody, už zase hubnu 😀

My jsme měli brouka nemocnýho min. týden. Dva dny ležel v horečkách, nic nezabíralo, jen octový ponožky a chlazení ručiček. Začalo to zvracením ze středy na čtvrtek, pak čtvrtek a pátek proležel v horečkách a od soboty zase dobrý. Jen měl trochu průjem a nejedl. Dneska měl první teplý jídlo (pár špaget), jinak byl týden na suchých rohlících, asi se mnou chtěl držet basu 😅

Soniku, jestli sem náááááhodou nakoukneš, písni, jak se s Karličkou máte a jestli princezna hezky přibírá a tááák, ju?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru