Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renatica
23. led 2009

Tak se musíme modlit ,aby uz to bylo lepší!!!!! ☹ to si je tam musela pěkně proklínat,ještě že ten mudr.Hozak se tě ujal!!! ☹ Začínam se toho víc a víc děsit. Ale třeba i to cvičeníčko nám pomůže lépe se na to vše připravit. 😉
Jo,ja jsem od samého začatku doma!!! Pracovala jsem totiž v Kolíně v TPCA a na Lakovně a tam těhotné vůbec nesmi ani vkročit. Tak jsem na nemocenské,nechtělo se mi s nimi dohadovat,aby mi dali průměr,ale asi bych měla lepší penízky. Ale co už!!!Nějak to zvládáme. Naštěstí mame něco našetřeno!!! 😀 A co ty???? Pracuješ,nebo jakpak to máš??? Už jsi rozhodnutá,na jak dlouho si dáš mateřskou??? Mě lákají ty 2 roky(penizky jsou hezci),ale bojim se že pak nebudu vědět kam s prckem 😖

handa1303
23. led 2009

no já jsem také doma od začátku,také kvůli práci na neschopence.
Neboj....určitě se to změnilo aspoň o trochu a hlavně proto chci chodit na cvíčo....poklábosit......a navíc pak už tě tam trochu znají🙂)
Já to podepíšu na 3 roky i když bych raději na 4 roky,ale to bychom finančně nezvládli. Při Adélce jsem odešla do práce když jí byl 1 rok........a už bych to neudělal,ale prachy jsme potřebovali a já měla za muže lempla 😢
ale všechno s malou mi uteklo........vše jí naučial moje babička..........a teď si to chci užít 😎

sonica
23. led 2009

holky nestahujte kalhoty kdyz brod je jeste daleko...
ja si na personal nemuzu stezovat, ani jednou me zadna sestricka tam jeste neodbila, vzdy byly mile a ochotne... maj toho ted sice moc, ale holky se snazi co to jde...
pani dibelkova je slunicko, ochotna mila, poradi pomuze a pani maternova je takova prisnejsi jakoby mama ale ochotna a hodna... 😉 neni se ceho bat.... 😉
jo a ty lazne jsou jak je za hrazi vzadu ten sportovni areal... a plavanicko jenom doporucuju... je to s tim jenom o tri stovky vic, jestli mate VZP, Vojenskou nebo asi i Alianc Metal tak to proplaci... a plavanicko je supr, krasne se pri tom uvolnim, zrelaxuju, jsme tam jenom tehulky, neni nas tam moc a je to bajo... 😉 😵
handi no tak presne takhle asi dopadnu ted ja... ze se budu muset takhle brzo vratit do prace... ☹ a hrozne me to stve, protoze si to nejkrasnejsi neuziju... 😠 ale bohuzel dik kretenovi nemam na vyber... 😠 😠 😠

renatica
23. led 2009

Tak to chápu. Určitě jsou to okamžiky,na které by si měl člověk sám prožít a cely život na ně vzpomínat. Od prvních krůčku,sezení,lezení,papáni,jeeeeeee ja se tak strašně těším na to naše mimiško 😀 😅 . Asi taky přecejen dame na ty 3 roky,jinak po těch 2 letech mi ji(jeho) nikdo nepohlídá. Naši co už jsou v důchodě jsou až na moravě a rodiče tady zase maji ještě až moc práce,takže ono možná je to tak lepší,aspon se budu věnovat pořádně domácnosti. 😉

sonica
23. led 2009

jo holky je to ted jsem si spomela Vodranty... smer mocovice a skoro na konci se uhne doleva jakoby k tomu atletickemu stadionu je tam ubytovna a ty lazne... 😉

renatica
23. led 2009

Já to mám teda do Čáslavi jenom kousíček,ale asi tam netrefím. Vůbec netuším kde to tam je. V časlavi vím akorát tak kde je náměstí a nemocnice a lidl a tak. Ale jinak vůbec!!!
Soni,asi tě v úterý unesu a zajedeme se tam podívat 😉 !!!!Co ty na to????Malinko tě povozím 😀

sonica
23. led 2009

reni kdyz u posty od lidlu uhnes doprava,dostanes se na krizovatku kde vlevo se jede k starklovi doleva na namesti a ty projedes rovne,pozor davas prednost,za mostem doprava a vlevo je cedule ubytovna lazne...kdyz jsem to nasla ja...ale klidne ti to pak ukazu... 😀

renatica
23. led 2009

Soni,tak podle tohodle popisu uz bych to snad mohla najít. V utery až pojedu na cvíčo,tak se tam skusim podivat,jestli to najdu a kdyby nahodou ne tak tam po cvíču sjedeme,ju???!!! 😉 Ale ted už bych to mohla najít

sonica
23. led 2009

urco najdes 😉

handa1303
23. led 2009

Ahojky žáby🙂
...no jo tak to celkem vím,kde to je 🙂 ....Moje sestřenka bydlí na Čeplově,tak to je pod tím 🙂 To bych teorreticky měla trefit 😉 😉 😉
Soni po pravdě tě lituji......vím o čem mluvím 😒 ,není to žádný med. Když jí byl rok šla jsem na poloviční úvazek a od 2 let na celý.....a to byl záhul 😠 ..na poště jsem dělala...takže dopolko i odpolko do 18,00 v práce 😠 Adulku mi hlídali naši. Nakonec jsem to nezvládla i manželství mi krachlo...dala jsem výpověď,ale to je teprve 2 roky 😉 no našla si miláška nového a budeme mít mimi.
Ale také to není nijak růžové...zatím bydlím u našich,ael až sleze snížek,tak se budu stěhovat k příteli a k jeho rodičům 😉

Takže děvčátka......úterý beru jako hotovou věc 😎 😎 😎

renatica
23. led 2009

holky,tak to vás teda lituju, ☹ !!!Vůbec nevím co na to říct,někteří chlapi jsou prostě ubožáci a na takové jen bič!!!! Tak jak jsem celou dobu měla smulu na kluky,tak jsem si nakonec vybrala muže,kterého bych už nevyměnila za nic na světě!!! Taky jsem si prošla krásnymi vztahy,gembleři,alkoholici,pak jeden proutnik,kdyz to napisu slusne. A to co zažívam ted,tak uplne zasnu ,nikdy jsem netusila ,ze neco takoveho ve vztahu existuje.Snad nám to vydrží 😉 .
A preju vam aby jste taky byli v pohode,aby jste si to tehulkováni poradne uzili a ne se porat jen trapit 😉 🙂

jooo- tohle uterty taky beru jako hotovku uz se moc tesim 😉 😀 ,bude sranda 😉

handa1303
23. led 2009

To jo...to bude 😎

Noo já jsem teď také svým způsobem šťastná. Mám zdravou holčičku,teď mimi v bříšku...i přítele 😉 brzy budeme bydlet všichni spolu 🙂 ........se nemohu dočkat.

sonica
23. led 2009

handi ja taky doufam ze taky potkam nekoho normalniho,i kdyz ja si myslela ze ho mam proto jsme se snazili i o mimi,mame ho dik umelemu oplodneni,no a na konci tretiho mesice si rozmyslel ze uz me nemiluje a chce se rozvest.a ver tomu ze me to hrozne stve ze se budu muset tak brzo vracet do prace ale neverim mu a nemuzu se spolehat na to ze nam bude pomahat.taky jsem myslela ze si s prckem uziju doma tri roky.je to pro me strasne...

renatica
24. led 2009

handa1303
24. led 2009

☹ ☹ ☹ Soni...to to je tak smutný.........bych z toho až brečela........co je to za člověka 😒
ale jako samoživitelka na tom nebudešš tak nejhůř......Tě+ doplatí sociálka,pokud tedy nebydlí u rodičů jako já ☹ to by jsi nedostala nic ☹ ..tak na něm vysuď aspoň pořádný alimenty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

sonica
24. led 2009

tak jeste pro pobaveni dnes sem do baraku tu k... dotahl,dokonce mi ji chtel predstavovat to uz je na me moc 😠 😢

renatica
25. led 2009

Soni,...........to je strašný!!!! ☹ Co si ten chlap o sobě vůbec myslí??? 😲 Je to teď určitě strašně těžké,ale hold zase to ta zenska proste musí zvladnout!! 😖 Přeji Ti hlavně hodně pevné nervy ,abys to vsechno překousla ☹ ,je mi Tě strašně líto,chtěla bych tě rozveselit,ale nechci tlachat nesmysly. Snad aspon na tom cvíču přijdeš na jiné myšlenky 😉

handa1303
25. led 2009

😕 😕 😕 nevím co napsat ☹ ☹ je to smutný ☹ ale my Tě v úterý rozveselíme 😉 😉 😉
uvidíš 🙂 🙂 🙂
Se na vás holčičky těším 😉 🙂 😉 🙂 😉

renatica
25. led 2009

😅 😅 😅 jo my Tě rozveselíme 😀 😀 😀
A třeba si padnem do noty a někdy můžeme zajit na kafčo,nebo něco společně podniknout!!! 😝 😅 😉
To by bylo fajn,co Vy na to dámy????
😉

sonica
25. led 2009

holky moc rada... ja totiz tady moc znamych a kamaradu nemam... a ted bych opravdu potrebovala moje berusky, ktere mam tak hrozne daleko... je toho na me prilis...

renatica
25. led 2009

tak to taky malinko znam-mam celou rodinu i nejlepší známe na Moravě,takže jsem si tady taky první dny pěkně probrečela,teď už je to lepší,poznala jsem toho mého broučka a v práci jednu skvělou kamaratku. Jinak ale tady v okoli pořát nikoho v podstatě neznám,takže to určitě moccccc rada uvítam. 😉 😀 Neboj,za každym mrakem se schovává krasné a teplé SLUNICKO!!!! Zase bude lépe 😉 A kyz to bude v mých silách,tak Ti mooooooc ráda pomůžu 😉 🙂

sonica
25. led 2009

reni jsi opravdu hodna, ja mam proste ty moje nej zlaticka na slovensku, kvuli tomuhle c... jsem se vseho vzdala a ted mi proste chybi a jsou hrozne daleko... je to proste tezky...
no a moje nejvetsi slunicko je v brisku a doufam ze tam jeste tech min. 6tt vydrzi abychom mohli rodit v caslavi s provaznikem... tak jak sme domluveni... a treba i v na to krasne datum...
tesim se na utery 😉

renatica
25. led 2009

Soni,neboj-v sobotu to roztočíme,taky už se nemůžu dočkat!!!!!!!! Malemjsem byla bez auta,tak bych zase nepřijela,ale zařídila jsem si to . Už si Vás nenecham ujít!!!A už se těším i na to tvé sluníčko,doufám,že mě na uvítanou pořadně kopne, 😀 !!!!! Moc se těším!!!!
Zítra se jedeme podivat do Golč.Jeníkova na kočárky a tak,tak jsem dost zvědavá,co tam mají!!!Zatím nemáme doma vůbec nic pro prcka,jen dvě krasnoučké tričečka,ale ještě jedeme jen na čumendu!!!!!!
Přeji krasné sníčky o našich malinkatejch broučcích 😉 ,zatím,papa

sonica
26. led 2009

na kocarky poradim vydeko v kutne hore.krasny vyber,supr obsluha,fajn ceny,servis na miste a kdyby to neslo tak pocas reklamace ti pujci nahr.kocarek co norm.obchody nedelaji.ja si tam vybrala austina mam ho v albicku,vsechno dohromady jenom za 9600 a je teda vymazleny.uz jen 10tydnu a trandime s nim.se tesim a doufam ze to vydrzime tak dlouho 😅

handa1303
26. led 2009

ahoj kočky 😉
týýýýýýý jo Soni,spíš vůbec????? Copak chystáte na sobotu???
O těch kámoškách vím svoje.........mám jednu má 15 letou dceru a druhá nemá děti vůbec.......takže se ani nijak často nescházíme. Jen škoda,že nejsme všichni z jednoho města 😀
Soni tak do KH se mrknu........já vlastně ani pořádně nevím co bych chtěla 😎

sonica
26. led 2009

handi no spim, nespim. tim ze se budim dost casto a musim na zachod tak mam pak problem zas usnout, protoze se mi to cele honi znovu a znovu hlavou... dnes rano jsem se postavila na vahu a myslim ze v patek dr. nebude nadsenej... ja uz se vazne bojim jestli to ustojim do toho zacatku dubna a jestli bude prcek v poradku... je mi z toho vseho uz hrozne... ☹ ☹ ☹
handi a kde ty konktretne bydlis?
jo a v tom kramku si prohlidnes kocarky, je jich tam spousta, pani jsou strasne prijemne a ochotne, vysvetlis jim co je na kocarku pro tebe dulezite, poradi ti ktery to ma a ktery ne... proste ja tam byla naprosto spokojena a jeste jsme dostali i darek za 800 k nakupu zdarma... ono je nejlepsi si to osahat, skusit a uvidis co ti vyhovuje a co ne... 😉
no a sobota je daleko, jenom doufam ze si sem ted tu k.... nebude tahat kazdy vikend... 😠 ☹ ☹

handa1303
26. led 2009

😕 😕 😕 jo vy bydlíte v jednom baráku 😕 😕 😕 ,to je neuvěřitelnééé ☹
Já jsem z Třemošnice tj 17 km od Čáslavi.
S kočárkem máš naprostou pravdu chce to osahat.
Hele k nám by měl nastoupit dr. Ctibor Provazník jako nový gynekolog....nevíš o tom něco????

sonica
26. led 2009

handi prave ze ne, barak je sice jeho, ale on se odstehoval do podnajmu, tady nechal psa, protoze tam ho mit nemuze tak chodi o vikendu kvuli nemu... ale ted mi prijde ze spise prudit a provokovat, hajzl jeden... 😠 😠 😠
jo vim, je to muj dokturek, moje slunicko a jen diky nemu cekam prcka... ma tam nastoupit na jeden den v tydnu. je to skvely gyndar, doporucuju vsema deseti a navic hroznej fesak.... 😀 😀 😀

handa1303
26. led 2009

tak to jsem ráda........ani nebudu hledat někoho jiného 🙂
no už jsem se lakla,že tam všichni spolu bydlíte 😕 😕
já mám teď nějaké problémy s hokou ve škole.........dneska jsem se tak naštvala až jsem zvracela a není mi nejlíp. Zítra na 100% dorazím.........už mi taťka vyzkoušel mojí škodovčičku🙂 a startuje 😉

sonica
26. led 2009

copak neco se ji nedari, nebo zlobi? 😅 ja byla na skole hrozny dilo... 😅
no ja zitra pocitam jeste busem, rano sice auti vyzvednu z opravy, ale pak me ceka kontrola podle technicaku, a pak prihlaseni, takze doufam ze v patek do poradny uz pojedu, jinak nevim jak se tam dostanu... 😅
jo jo ctiburek je poklad, ja k nemu chodim i ted, i kdyz normalne by me prevelili jinam, a budeme spolu i rodit... takze ja jsem nadmiru spokojena... je to proste poklad... i jeho zenu si hrozne chvali, tak chudak nastoupila na jeden den v tydnu v caslavi v nemocnici a je v tom az po usi zahrabana... 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru