Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

sonica
11. únor 2009

tak prdelky mam horucku 38 a drobne,zimnici jak blazen,je mi na chcipnuti,a doma nic nemam,piju caj s medem a posl.citronem...

renatica
11. únor 2009

no teda Soni-to je síla!!!!!! Byla jsi dneska u doktora????? Určitě,ne!CO??? Léčila ses sama!!!!????
Zítra si někam skoč!!!! To je hrůza a to ještě v ten pátek jedeš do Pardubek,vid????? no to je síla!!!! Snad se Ti přez noc uleví!!!! ☹ 😉

sonica
11. únor 2009

reni nemam kam,kartu mam doma protoze posledni mudrc nechapal pojem lekarske tajemstvi,snad to do rana povoli a do patku to vydrzim,zitra vyslu sousedku na nakup...

handa1303
11. únor 2009

Soni...tak aspoň do lékárny ať ti zajde...tam jí poradí..........co ptro těhulky.......ale paralen můžeš určitě a já na kašel brala mucisolvan a teď tam mluvili o nějakém ACC 😎

sonica
11. únor 2009

no ale me paralen nezabira...reknu si o bioparox ten se muze...

handa1303
11. únor 2009

no hlavně to nezanedbej

renatica
11. únor 2009

tak,tak!!!Sousedku pěkně zaúkoluj ,at ti něco donese!!!! Snad se do toho pátku dáš aspon trošku dohromady(snad aji to počasí) hlavně aby nebyly závěje!!!Jak jsem koukala v 17hod na zprávy tak to bylo jak z hororu!!!! Všude úplně hrozné kalamity!!!Tak hůlavně opatrně 😉

handa1303
11. únor 2009

Renčo ,taťka jede z Plzně a nemůže se dostat domů 😒

renatica
11. únor 2009

No tak to je síla!!!! V těch zprávách to fakt vypadalo děsně!!!!

sonica
11. únor 2009

tak jsem volala do nemocnice a uz mam v sobe dva paraleny,snad trosku pomuzou...

renatica
11. únor 2009

A jak je to těď s miminkem???? Může to prcka ,nějak ohrozit???Ted už snad né,že???? I když ono vysoká teplota,to asi není sranda!!!Co ti v té nemocnici řekli???

renatica
11. únor 2009

No teda holky ted jsem si teda dala!!!!To jsem ale koza,fakt!!!Ted je mi fakt pořádně špatně!!!
Na seznamu ,jsem dala do vyhledavače POROD NA VIDEU!!!!! Čekala jsem to strašné,ale mě je teď s toho normálně špatně a asi se půjdu vyblít!!!! 😒 Je mi stoho hrozně!!!! ☹ No jak se znám,tak já tohle neustojím!!!! To je děs!!!!!!!!!!! Ještě mám dost času,ale,.................................. ☹ Ty jo,že já vůůůůůl na to koukala!!!To jsem fakt neměla!!Jsem sama doma ,tak se nudím,tak vymíšlím blbosti a tak to dopada!!To jsem si dala!!!To se mi ted o tom snad bude zdááát 😖 !!!Musím na to rychle,hodně rychle zapomenout!!!
Jsem fakt cvok 😢

prochi
11. únor 2009

Renat, ty troubo jeden, na takovýhle věci vůbec nemůžeš koukat! To bych nedala ani já a že už tak trošku vim "vo co gou". A tos jako vydržela fakt až do konce??? Jestli jo, tak seš borka! Já to taky jednou zkoušela pouštět (myslím tady někde na koňovi jsou odkazy), ale já to teda nedala! Jak se šlo na záběr mezi nohy a lezla hlavička, tak jsem to musela zavřít!

Zapomeň hned na to! Porod je úžasný zážitek a to miminko stojí za všechnu bolest světa! Nejhorší je ta první doba porodní, kdy nevíš, jak dlouho to ještě bude trvat a připadá ti, že ty bolesti už nemůžou být horší. Ale jak se jde na sál a tlačit, tak to je pro 99% holek vysvobození, protože představa, že bude brzy konec a hlavně to povolení k tlačení je neskutečná úleva. Fakt 🙂

prochi
11. únor 2009

A pak, když vidíš to miminko 😵 😵 To je prostě nádhera 😵 Nepopírám, bolelo to jak sviňa, ale byl to nejúžasnější zážitek v mým životě. A hlavně, každá máme jiný práh bolestivosti a taky u každý porod probíhá jinak 😉

renca.k
12. únor 2009

Dobré ranko holky, tak už jsem zase pracovní nasazenosti 🙂 . Včera jsem byli v té Praze ultrazvuk dopadl dobře a výsledky manžela ještě nedorazili ,tak nevíme,ale snad bude všechno v pořádku. Jinak naše štěstíčko už je kus budeme mít kluka jako buka 😀 . Jestli budu mít čas přiložím fotečku. Renčo kdy budete mít tu svatbičku?Tak se zatím mějte ještě se ukážu

renca.k
12. únor 2009

Tady se mi to povedlo přiložila jsem fotku mrňouska a nějaké ze svatby.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

handa1303
12. únor 2009

Renča 1 - no také Ti musím vynadat.........já sama mám jeden za sebou a nekoukla bysch se ani za boha a z toho mýho mám opět strach,i když první byla bleskovka - 35 min.Doufám,že jsi se z toho dostala 😎

prochi - tak Tebe jsem chtěla požádat o křesní jméno,je blbý(pro mne) když spolu chodíme cvičit a plavčat a já nefím,jak se jmenuješ 😎 ...snad nevadí. Jinak jeden porod mám také za sebou,ale už před 9 lety 😉 ,takže teďka budu mít také bobky!!!!

Soni - doufám,že je to mnohem lepší a jste obě holky moje OK 🙂 posílám velké pohlazení na bříško 😉

Renča 2 - no jsem jukla na fotečky.....gratuluji ke klučíkovi 🙂 🙂 🙂 a svatbička také nádherná,moc vám to oběma slušeloooooooooo 🙂 😉

Hele holky,v úterý jsem nebysa cvičit...plavčo je zase v PO od 17,30 nebo od 18,00????

renatica
12. únor 2009

Ahoj prochi-,no tak nějak jsem se s toho vyspala,ale bylo mi stoho pořádně šoufl!!!!No já koza koukala až do konce!!!! 😒 Ukazovali i nástřih!!!!To už jsem se tady svíjela skoro pozemi!!!A pak ta hlavička,no,................... už to nikdy neudělám a budu se snažit nikdy si na to nevzpomenout!!!!
renco-,tak svatbičku plánujeme na 14.3!!! ve Vlašáku!!! Mě se Kačina vůbec nelíbí a máme to z Žehušic i blíž,ale jak koukám na ty tvé fotečky,tak jste to tam měli překrásné!!!
A malinkej je fakt kus!!!Gratuluji,jen tak dál!!!!
hani-,no doufám,že už jsem se ponaučila!!!!! A co ty???? Už jsi byla u toho zubaře????? Jakpak jsi nám dopadla????Pápáš dostatek vápníku??? Jooooo,já málem zapoměla dneska v 11hod mě přijde zkušebně nalíčit kosmetička!!!!Je to tak malinko známá,tak jsem říkala ať příjde na kafe,že to sfoukneme u nás!!!Tak se moic těším a hlavně jsem zvědává co dokáže!!!Protože udělat ze strašidla princeznu 😒 no,nevím,nevím,jak se ji to povede 😅
soni-,tak jakpak je???? Asi se Ti oc neulevilo,kdyz nám ještě nepíšeš,co a jak,co??????? Ty jo ☹ snad jsi jakž takž,v pořátku!!! Dneska tam krásně svítí sluníčko,tak sned Ti to malinko zvedne náladu!!! 😉

handa1303
12. únor 2009

Reni -+ co kecáš...jsi kočka 🙂 hele já mám 13.3. narozky 😉 😉 😉 tak to budu slavit s Tebou tys moje kulatinky 😉
K zubákovi už běžím....pa pa pa

Už na ta videa nekoukej....akorát Tě vysstresujíííííííííííííííí 😒

renatica
12. únor 2009

😀 😀 To je pěkné!!!! 😉 Tak to fakt budeme slavit spolu,to si na Tebe budu muset vspomenout!!!! 😀
Jsem strašidlo,máme doma zrcadlo,tak nepovídej,jo!!!!! Nebo Tě fakt v tom bazénu utopím!!!!JASNÝ!!!!
Tak doufám,že Ti u zubaře nebudou ubližovat,papapa

A koukat už nebudu z toho jsem fakt vyléčena!!!

sonica
12. únor 2009

reni ty si vazne trdlo,koukat na to...jo je mi lip,uz jsem zvladla lekarnu a nakup...

renatica
12. únor 2009

Soni to je moc dobře,že už je Ti aspoň trošku lépe!!! 😉
No víckrat už mě to ani nenapdne,něco takového vůbec hledat,natož koukat,brrrrrrrr

renatica
12. únor 2009

no kdepakjste všechny ,celej den????? 😲

renca.k
13. únor 2009

dobré ranko maminky. Hani plavání bude už od 17.30 prý si to buď zkrátíme nebo si to prodloužíme už se zase teším moc mě to bavilo i když to byla makačka 😀 . JInak se omlouvám měla jsem moc práce a už jsem se sem včera nedostala. Jinak Rendě gratuluji už se vám to blíží snad už budete mít i lepší počasí. zatím páá

renatica
13. únor 2009

Ahojky Renčo,ty ještě pořát chodíš do práce???Ty jsi ale včelička pracovitá!!!
A děkuji moc za přání,snad už v tom březnu bude pěkně!!!! Doufám a asi se za to začnu i modlit!!!!

renca.k
13. únor 2009

Renďo do práce chodím pořád a vypadá to ,že ještě nějaký čas budu asi do května dýl už mě tady nikdo neuvidí 🙂 chci si také užít alespoň 2měsíce klidu a pohody 😉 . S počáskem vám to určitě vyjde mrznout má do konce února a pak má být hezky.

renatica
13. únor 2009

Tak to si moc neodpočineš,ale aspon něco!!!To já se válím doma od té doby co jsme se to dozvěděli ,ale někdy je to fakt na palici!!! Už se moc těším na tu malou prdelku,budu si připadat víc užitečná!!!!
Kéž by jsi se s tím počasíčkem nepletla!!!! Snažila jsem se hledat i na netu nějakou dlouhodobou předpověď,jestli náhodou ten březen nebude Jarní,ale nic jsem nenašla,tak jsi mě moc potěšila!!!!Doufám,jen!!!Že se jim ta předpověď vyplní,pááááč Ti blázni by mohli hlásit jak bylo a né jak bude!!!! 😉 Kéž by bylo krásné sluníčko, ......... to se pak rozbulím hned jak vstanu z postele!!!
No ted mě tak napadlo,teda.....já jsem už tak dost přecitlivělá,jakákoliv maličkost mě dojme a hned se rozbrečím,jak mrně a nedokážu ´přestat!!!! Doufám,že nebudu histerka na svatbě!!!To bych se hambou propadla!!! No,................ tak mám nového broučka v hlavě,..... 😲 Bože,...at uz je to za náma!!!!

sonica
13. únor 2009

no tak mame kontrolu za sebou,prcek v poradku,zmereny,odpovidame jak mame,krcek uz se skracuje ale je zavrenej,tak jeste vydrzet 4tydny min.dostala jsem antibiotika,v krku me priserne skrabe a dusi,takze jsem zpatky v pelisku...

renatica
13. únor 2009

Soni ,to jsem moc ráda,že Ti to všechno dopadlo dobře a prcek je tak jak má!!!! Ten je teď nejdůležitější!!!! 😀 Snad Ti ty léky brzo zaberou a bude Ti fajn!!!Tak to asi radeji ani nepůjdeš v pondělí plavat,co???Abys to znova nerozdráždila ☹ !!!

renatica
13. únor 2009

Jo a už jsem teda obědnaná na ten 3D UTZ a bylo to jen tak,tak!!!Mají tam úplně narváno,takže jsem obědnaná,až na 14.4.hihi to budeme mít první výročí měsíc manželstvi ,za sebou 😀 !!!! A to už budu 25+6tt,tak to je fakt jen tak,tak!!!Dříve nemají vůbec nic volného!!!! Tak doufám,že tam uvidíme i něco jiného než hlavičku,aby se nám tam prdelka vešla!!!! Ale už to bude obřík,tak už asi aji bude vypadat pěkně!!! Strašně moc se těším!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru