Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

handa1303
30. led 2009

tak to jo 🙂
kde kupuješ látky???? chci si ještě ušít toto,ale potřebuji látku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18229723
nechce se mi všechno kupovat....páč penízky rychle ubívají. Teď budu Adulce platit rovnátka 6000.- a EX na mě ....,takže pochybuji,že mi přispěje.

já byla u Novotné v Chrudimi a moc mi pomohla....sem ráda,že je to za mnou 🙂

renatica
30. led 2009

ahojky sluníčka,
no teda ty povlečení jsou moc krásná!!!! Moc se mi líbí!!!Dnseka jsme byli u kamaradky je ve 34tt,tak jsem vsše očumovala,má užasny přebalovací pult a kčárek,si koupím ten sám co ona,jen jine barvy-je to DannySport 2009 a je uplně bez chyby a za 8 000,- se vším!!!Tak jsem rada ,že jsem se mohla inspirovat!!!
Soni,jsem strašně ráda ,že je vše s prckem v pořátku,jen ať se ještě co nejvíc drží!!!!A tobě snad pomůže ta doktorka!!!! 😉

handa1303
30. led 2009

ten je pěknej já chtěla dorjan a nakonec nám bratránek přítele nechá po roční holčičce...tak jsem ráda. Je super hlavně hodně vysokej 🙂
Já už chci mimííska...ještě 2 týdny a už ho aspoň ucítím 🙂

sonica
30. led 2009

handi latku jsem koupila v tom panelaku za penny v te metrazi,je tam moc hodna pani a metr latky me stal 85korun takze cca6stovek za dve perinky dva polstarky trojity mantinel a bezvadny kapsar.no urco tam budu nakupovat dal.maj tam krasne latky i vlny na pleteni.

handa1303
30. led 2009

to mi radila teta,že tam mají sypek..........se tam musím stavit příští týden. V pondělí jedu do té nemocnice na ten screening to pojede Dušan se mnou a večer na plavčo....ale v úterý bych se tam mohla stavit 🙂 🙂
ty jsi takto šikovná 😉 😉 😉 také potřebuji mantinel ....mám už molitan,ale látku musím dokoupit....i nebesa už mám,al ty jsem dostala 🙂 🙂 🙂

sonica
30. led 2009

tak ja nebesa nechci, hlavne aby mi uz konecne poslali postylku,uz se tesim... i kdyz nevim jestli ji budu stavet tady,zacinam byt napevno rozhodnuta schanet podnajem...uz nemam na tohle silu...ted prcek tak silene kope...

handa1303
30. led 2009

a kde chceš schánět podnájem???? Tý jo Soni bych to finančně neutáhla ☹
Já nebesa mít musím,páč televize bude skoro naproti,tak aby mu neblikala do postýlky 🙂
já mám postýlku ještě po mě,tak snad vydrží 🙂

sonica
30. led 2009

handi no v caslavi, kde jinde... taky to nebudu mit snadny, neboj... ale materskou budu mit slusnou, a zazadam si i o vyzivne na sebe... uvidime...

handa1303
31. led 2009

tak to jo 🙂 ono je to těžký. Mě naštěstí platí ex pravidelně,ael švagrové neplatí ani alimenty ani výživné na ní...prý nemá prachy a jednou za rok jí šmejd pošle 500,- a u soudu to už tolikrát prošlo...že prý když prašule má tak jí pošle ☹ ☹ ☹
tak držím palečky..........aby to vyšlo apenázky s jen sypali. Já budu mít také mateřskou celkem dobou,ale 1/2 roku tak rychle uteče a pak jen těch 7600,- 😒 tak uvidíme.

Copak ta naše Renatka s náma nemluví,co????
v pondělí jedu na ten screening...to tam budu za debila ☹ vůbec nevím kam jít a co se mnou budou dělat, Dušan jede se mnou,si musíme půjčit jejich auto,páč nemáme zimní gumy a tohle počasí mě ničí ☹ a na plavčo se uvidí,buď pojede také a počká na mě v autě,nebo mě bude muset dovést taťka. Škoda,že cvíčo a plavčo není v jeden den ☹

renatica
31. led 2009

Ahojky,to víš,že s váma mluvím,ale teď mám doma MUŽE,tak nemůžu tady pořát vysedavát 😀 😀 !!!Ale v neděli už jde na nocní,takže,pak se zase až do středy od PC neodlepím a budu více psat!!! 😉 😉 Když je doma,tak to potřebujeme,nějaký časový harmonogram na PC!!!Já si tady pořát prohlížím a sháním něco o miminkách,výbavičku a tak,no a on má taky své,takže je tady malinká tlačenice!!! 🙂
Už se moc těším na to plavání,už jsem pěkně dlouho neplavala,loni jsem se v bazénku jen ovlažila a tak ,...........no tak se fakt moc těším,mám moc ráda vodičku!!! Ono to plavání vyjímečně bude začínat v 17:30,že???Něco takového se tam na konci bavili. Tak to já tam zase pojedu tak na tu 17hod. 😉 😀

handa1303
31. led 2009

já asi také na tu 17,00 hod abych tam byla včas.to počasí mě štve........budu muset někoho otravovat,aby mě odvezl 😒
no když příjde přítek,tak mám také po počítači..se sem nalepí a hraje hry 🙂

renatica
31. led 2009

No právě a teď když má Olda (ten můj) volnoi tak se odlepiit vůůůůůůůůůůbec nemůže!!!Tak já teda zase letím.No jo musíííííím,mějte se moc ,moc krásně.
jo a tady cely den sněžilo a teď konečně vysvitlo sluníčko a krásně svítí a je moc hezky,tak snad to byla jen přeháňka.
tak se mějte moc fajn,apapapap 😝 😀 😉

sonica
31. led 2009

holky neblaznete jezdit takhle brzicko.ja dorazim na tu pulu,alespon si trosku zaplavu a prijdu na jine myslenky...a snad si popovidam i s pi.dibelkovou potrebuju ji vyspovidat.no s tou materskou mate pravdu pul roku utece ale ja z ni snad neco i nasetrim a pak si k tem 7600budu prividelavam kdyby to s tou praci nevyslo klidne i nekde na kase,praxi mam tak to snad pujde.ted premyslim co si uvarit,mam na neco chut,ale nevim na co a hlavne se mi nechce vubec nic,skoro porad lezim,jsem porad mimon ☹

handa1303
31. led 2009

se to nějak vyvrbí 🙂
Musíš se trochu přinutit Soni...miminko potřebuje pořádně papat 😉 ...to já si vařím v týdnu,ale jsem nějak poslední dobou dost unavená ☹ ...mám kopu na žehlení...ale nejde to 😎

Tak se zase sejdeme před lázněma???? Já bych vůbec nevěděla kam mám jít 😉 🙂 😉

sonica
1. únor 2009

handi no kam bys sla?do dveri,zula si boty,vlezla do satny prevlikla se a pak sup do bazenku.no ja dorazim bud busikem a k laznim pesky nebo me tam hodi braska ale kazdopadne tam na tu pulu budu. 😉

renatica
1. únor 2009

Tak to ja vařím skoro každy den,kromě těch dní ,kdy se mi povede uvařit něco na 2 dny,nebo když,nekam jedeme,to se větščinou na něco stavíme. Dneska třeba dělám pivní guláš,to má u nás ohromný úspěch!!!
hani,ja tam budu v tech 17hod,radeji,doufam,že to najdu,ale snad jsem to pochopila dobře a trefím tam. Nikdy jsem tam totiž nebyla!!!! Tak se tam sejdeme,ju???!!!
Já zž chci být v bazénku,je to ja se mocccccc těším.

handa1303
1. únor 2009

Renčo, Dušánek říkal,že budeme vyjíždět v 16,46 abychom tak kolem 17,15 byly 🙂 ,takže buď já nebo Ty počkej před dceřmi do lázní 🙂 snad to v poho najdeme,co???
Zítra hláší vichřici,tak mě autem samotnou nepustí 😉 ,takže mě sdoveze,ale na cvíčo ještě nevím jak dorazím.
Holky zítra jedu na ten screeening,tak na mě myslete,ať je mimísek zdravej.

Už mám doma kočárek....je super a dost vysokej 🙂 Zítra si ho nafotím 😉

renatica
2. únor 2009

Hani,budu na Tebe myslet,určitě Ti řeknou ,že je vše v pořátku!!!! Tak doufám,že na plavčo,příjdeš pěkně vysmátá!!! Jo,jo počkáme se před vchodem!!!!Už mám nachystané plavky i osušku,ale ještě musím omrknout,nějaké ty gumové boty,jestli vůůůůůbec nějake najdu!!!!Ale snad jo ,něco jsem si předloni kupovala k moři,tak snad něco vyhrabu!!!!Jinak,................ ☹ nevím!!!!Tak zatím,papa

sonica
2. únor 2009

reni kasli na boty ja taky zadne nemam... 😅 jenomm musis pak opatrne aby jsi se tam nenatahla, ale holky je taky nemaj.. 😉
no ja jsem prave dovarila polivcicku fazolovou, bude perlickovy koupel... 😅
uz se tesim az zas vypadnu na chvilku ven... no a zitra vyrazim na lov, kde je ta dr. a podivat se na inzeraty na podnajmy... ☹ snad se mi neco povede najit kloudneho... a hlavne abych u toho neskrachovala... ☹
hani drzim pesticky, ale vse bude ok, uvidis... hned se pak ozvi... 😉

renatica
2. únor 2009

soni,tak to jsi mi udělala raost,že ty botky nemusím hledat!!! Snad neuklouznu!!!! 😝
Fazole,ty ja ráda a polivčičku ,tyyyyyy jo na nemusím maso,ale mít každy den polívku ,tak jsem v sedmém nebi!!!Ja jsem dnes dělala,zapečené brambůrky s kuřecím maskem a sýrovou omáčku!!!
Snad se Ti s tím podnájmem zadaří!!!Oni to jsou takoví vydřiduši,berou za to všichni hříšný peníze,ale snad se najdou i rozumní,když uvidí tvou situaci,tak to pochopí!!! 😉 🙂

handa1303
2. únor 2009

holky tak jsem doma 🙂 🙂 🙂 jsme velcí 7,1 cm 🙂 13+2 dle UZV....nevím co znamená NT1,3mm a jsme bez vady 🙂 mám psané nejsou známky hrubé VVV.

tak jsem moc ráda 🙂 😎 😎 😎 😎 Hnedka jsem si řekla o fotečku,slíbila jsem jí Adulce,že jí přivezu ukázat mimi 🙂 Ale strašnou dobu jsme čekali...fakt tragédie ☹ ,až byl z toho Duša docela otrávenej....

já mám doma botky ty crosíky,tak ty si vezmu,ale třeba je ani nevytáhnu 🙂 osušku mám také a dokonce jsem našla i těhu plavečky 🙂 🙂 🙂

Holky já také polívky miluji 🙂 😉 🙂 ..dřív jsem nemusela masíno....ael teď jsem jak jatá po masu 😉

Soni...držím pěstičky aby jsi něco vhodného našla a konečně byla šťastná 🙂

sonica
2. únor 2009

no holky uvidim zitra, no vydridusi, kazdy chce na tom neco vydelat, obvekle tak lidi splaci hypoteky... no a na to v jake jsem situaci to jim bude vsem jedno... no ale nejak si poradit budem muset... takhle uz vazne nemuzu... ☹
handi to je parada, ze je vse v poradku, vidis ja ti to rikala... 😉
tak se holky vecer uvidime... 😉

renatica
2. únor 2009

hani,tak já ti moooooockrát gratuluju k dobrým zprávičkám,jen tak dál!!!!!!Je to už pekný(á), šikulka!!!!! Koukala jsem na fotečku!!!
Já už se děsně těšíma malinko bojím na toho 4.2. To mám tu genetiku a taky bych si chtěla nechat udělat fotečku a doufám,že se nám šikula ukáže v cele své paradě,aby jsme už věděli koho vlastně čekáme.jestli Oldříška,nebo Nelinku!!!Asi to ještě nebude pořádně vidět,ale nemůžeme se toho dočkat,pomalu se tady uzavírají sázky ,mezi babičkama a dědama a tak!!! Tak jsme všichni nedočkaví!!!Tak tak tajně doufám,že už to pozná!!!
😀 😀

renatica
2. únor 2009

soni,já vím ,že když jsme s Oldou spolu začínali a hledali jsme si tenkrat podnájem,tak nás pár lidí odmítlo,že se jim přihlásila maminka s dítětem,tak že ji upřednostní!!!!Takže si myslím,že tohle by Ti to mohlo dost usnadnit,když si uvědomí tvou situaci!!!Je mi jasné ,že Ti ten podnájem neslevní o 5000,-,jen za krásný úsměv!!!! Ale každy s toho neplatí hypotéku,mluvím z vlastní zkušenosti a tak si může dovolit jít o 1000-2000dolů,ale to musíš fakt natrefit na lidi s IQ a né nějaké šetřílky. Je to o štěstí!!

handa1303
2. únor 2009

soni - hodně štěstíčka....fakt ho potřebuješ. Ale jak píšeš..tady u nás by jsi na dobré dušičky nenarazila ☹ ,tady chce každý vytřískat prachy a ví,že je dostane,když lidi nemají kam jít ☹

Rendi jsem ráda,že se fotečka líbí...už se také těším až budu vědět co se m itam schovává........ale stejně si myslím,že je to Vašík 🙂

renatica
2. únor 2009

Tak sluníčka ja už jsem okoupana,a papám.Jsem hladová jak pes a strašně příjemně unavená,dneska budu spát,ani na záchod určitě nepůjdu!! 😀 a to chodím za noc i dvakrat 😀
Tak se mi krásně vyspinkejte,hihi 😀 a zítra se zase uvidíme 😀

sonica
2. únor 2009

ty joo jenom dvakrat v noci na zachod to je sen.ja jsem taky napapana v postylce,prave chcipla elektrika...takze asi jdu haji.taky co jineho ani kobru nemuzu dokoukat.a silene to tady fouka,doufam ze tasky zustanou na strese.no a hlavne mi je trosku lip uz jsem to potrebovala.tak pa zitra.

handa1303
3. únor 2009

ahoj berunky 🙂
včera jsem to v devet hodin zalomila....hotová lae příjemně hotová a bez ázchodu spala až do 6 do rána...to je lahoda.
Teďka mám připravené žehlení,tak jdu na to....dneska nevařím,udělám si polívku z pytlíku 😎
Jsem si po ránu myslela,že pojedu snad autobuem,ale zatím je to v poho....ten vítr...........hele kočky,tak nezajdeme na tu kávičku před cvičeníčkem????? 🙂
Sice pořádně netuším kde je tam jaká cukrárna...kdysi bývala u Penny,ale jestli tam ještě je to netuším ☹

renatica
3. únor 2009

Dobré ránko maminky
tak já už zase kuchtím,.........ale je to trápení,už nevím co mám pořát vařit!!!!Když jsem chodila do práce,tak to jsme se vždy jen tak nejak odbyli nejakou rychlovkou a pak ve volno jsem vařila mnamky,ale teď!!!!!! Každy den něco vymýšlet,ZLATÁ MAMINKA!!!!!!!
No jo,třeba do toho taky dorostu 😀 😝 😀
Tadfy je taky poměrně klid,trošku fouká,ale jde to!!! Ja si zase dneska před cvíčem pojedu něco málo nakoupit,takže tam zase budu určitě dřív,takže na nějake to kafíčko,bych taky zašla!!!! 😉 Ale jsme na tom Hani podobně,nevím,kde se tam dá zajít na nějaké dobré mistečko 😨

handa1303
3. únor 2009

jedna cukrárna je pod náměstím 🙂 ..snad písně Soňa...ta bude mít určo přehled 😀 😀 😀
S tím vařením je to na mrtvici ☹ ....no když zapečeš brambůrky tak to máš aspoň na 2 dny,ne????
Há dělala rizoto ze 6 pytlíků rýže a bylo v tahu ten den. Já s Adulou oěd a pak večeřeli naši a Dušan a ym dvě. Takže to je na nic,je nás tu jako mravenců 😀 😀 😀
Po jedu ve 13,00,tak o půl druhý bych mohla být u Penny 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru