Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renca.k
17. únor 2009

dobré ránečko,ufff to byla cesta do práce na silnicích sních a bylo to hrozně namrzlé doufám ,že odpolene to bude good. Jinak plavčo bylo super ,ale hrozná zima 😒 . Tak se snad všichni uvidíme na cvíču 😎

handa1303
17. únor 2009

Ahoj holky tak se hlásíím z městečka,kde vládne sněhová vánice 🙂 .....si nedělám srandu ale fouká vítr se sněhem ☹ ...to mě zničí 😎
V podnělí potřebuji na Chrudim na odběr krve (tripl testy) no tak to jsem zvědavá jestli se počasí umoudří 😒
Ale Adélka je spokojená,dovádí venku,že nestačím sušit oblečení - mají prázdniny 😎
Holky mě se už lehce hýbe mimi.....od konce minulého týdne 😎

renatica
17. únor 2009

Tak to té Šárce už ten porod snad budou vyvolávat,ne???? Mám pocit ,že mi říkala ,že přesný termín měla včera -v pondělí!!! Tak to už si ji asi budou hlídat!!!
Já jsem dneska bez autíčka,tatka jel do práce mým autem,že mě nikam v tomhle počasí nepustí,takže já fakt až příští týden

sonica
17. únor 2009

ahojik,no ja doufam ze odpolko budou silnice jenom mokre abych mohla vyjet...a jsem moc zvedava na sarku,jestli to zvladne tak rychle jak minuly tyden klarka s rozarkou 😅

handa1303
17. únor 2009

Oni jí to už budou vyvolávat,když měla včera teprve termín? Hele já ještě 5 dní normálně přenášela,byla jsem doma a pak jsem ten 6tý den měla nastoupit na vyvolání,ael z těch nervů jsem již v pátek porodila 😎

handa1303
17. únor 2009

No to ani nevám,že má Klárka holčičku......a měla to fakt tak rychlý???? To přeji každé z vás nejdéle 35 minut jako já s Adélkou 🙂

renatica
17. únor 2009

No teda,to jsou věci,to je paráda 😀

handa1303
17. únor 2009

Renčo já také nejedu a uvidím dle počasí,kdy se vydám na Čáslav. A to už bych chtěla nakupovat látku a šít na postýlku........se nějak nudím....odpolko vytáhnu pletení 🙂 ...třeba mi už zítra řekne co se nám to narodí 😎

renatica
17. únor 2009

Ty jsi ale šikulka,to já jehlice neumím ani držet,ale babička nám plete!!!Moc, krásně věcočky,zatim tak nějak neutrální byrvičky!!! Jsem zvědava,jestli mi přište potvrdí toho malého lumpa!!!!Nebo to nakonec bude roštačka!!! 😉 Tobě už by to taky mohl aspon na tech 70% říct,vid!!! Ty jo a ty pohyby ty ti fakt závidím,já pořát nic a to se snažím je cítit,ale akorát se mi tam vrtěj střeva-to miminko,NENÍ ☹

renca.k
17. únor 2009

tady v Kutné Hoře také pořád ještě padá. Já cítila pohyby asi koncem 17t nebo začátek 18t a teď už cítím krásně jak se mele 😀 .

handa1303
17. únor 2009

Já jsem u první cítila koncem 4 tého měsíce. Teď také necítím každý dem,páč hodně spí 😎

Jé renčo na to že budeš mít první tak to brzy 😎 ale ty jsi hrozněj hubeňour tak to se není čemu divit.....mě než prokopně ten špek,tak to chvíli potrvá 😒

renca.k
17. únor 2009

ale jdi ty nejsem hubeňour to se ti něco zdá 😀 . ty také jsi hubená silná nejsi. teď jsem za 4t přibrala 3kg
no mazec.Ale včera jsem se o tom bavili na cvíču ono se budu možná hodně zavodňovat už teď mi v noci natékají prsty a nožky 😉 .

sonica
17. únor 2009

hubeniny vychrtle,nevim kde mate ty speky 😀 ja taky citila prvni bublanicko uz v tom 17tt...dnes uz jsou to poradne stouchance do zeber 😀 no klarce dali pry rano kolem osme neco a do jedne byla mala venku,snad to taky tak zvladnu... 😅

renatica
17. únor 2009

no tak to je Klarka fakt šikulka 🙂 a už se pěkně mazlinkuje z malou!!!! Je to nádhera

prochi
17. únor 2009

Ahoj holky, tady je krásně, svítí sluníčko, až bolí oči z toho sněhu. My jsme se teď dokulili domů z každodopolední procházky. Jsem KO. Brouk ještě prohrnuje sníh s dědou na zahradě.

Kláru a malou najdete tady http://kutnohorsky.denik.cz/miminka/fotogalerie... 😉

Holky s těma špekama a pohybama je to jenom blud. Nehledě na to, že vy fakt žádný nemáte! Podívejte se, jak vypadám já a mimčo jsem tentokrát cítila už v 15. týdnu, nebo možná ještě dřív, fakt šíleně brzy. Nejdřív to bylo jen takový vlnění sem tam, hodně nepravidelný a už asi měsíc se mi vlní celý břicho, že je to vidět i na pohled, když sebou mele. Ale jinak je to lenoch, kolikrát aby ho člověk přemlouval. Asi to bude další chlap do baráku 😀
Brouka jsem cítila až mnohem dýl, ca. okolo toho 20. týdne.
Ale teď podruhý je vůbec všechno rychlejší. Nejvíc břicho, poprvé jsem takovýhle měla až tak o deset týdnů později.

Jdu oloupat brambory...

renatica
17. únor 2009

jé Klarka tam má chuděra,pěkně popraskane kukadla!!! 😲 !!!!A hned vedle ni je ta ,co mela tu bilkovinu,nebo co to v te moči!!!!

To já se tech pohybu nedočkám!!!A to ho přemlouvám,říkam mu at se ukáže jakej je chlap at si pořádně kopne a on nic!!! Tak to asi bude slečinka co neumí kopat 😉 !!!Jsem moc zvědavá!!!Nebo jsem prdlouš a neumím to poznat,ale to snad né!!!!

sonica
17. únor 2009

tak holky me to nejde v telefonu otevrit... 😖 tak se kouknu jindy

handa1303
17. únor 2009

tak to já budu mít další línou holčinku 😀

handa1303
17. únor 2009

Rozárka je nádhernááááááááááá.........má úžasnou holčičku 🙂

renca.k
17. únor 2009

jj je krásné už aby jsme takové uzlíčky měli také 🙂

renatica
17. únor 2009

😉 to jo,a pořádně ten uzlíček štěstí opusinkovali a já ho snad i rozmačká, 😀

handa1303
17. únor 2009

ach jo já si ještě počkám 😎

sonica
17. únor 2009

ja taky alespon tri tydny ale jeste radsi na svuj svatek nebo na to krasne datum co jsme vybrali jako prvni 4.4. 😅

ivca08
17. únor 2009

Ahojky,
tak uz se k vam snad taky brzo pridam 🙂 Zrovna dneska jsme si rikala, ze nevolnosti docela polevili a ze by uz treba.... Tak mi hned prdola vymluvil a dopoledne jsme se nekolikrat kamaradili s misou. Asi mi chce vzkazat, ze nemam spechat. 😉

handa1303
17. únor 2009

Ivčo já jsem měal nevolnosti ještě nedávno a několikrát do týdne se vrací 😉 ...ale nějak od 12 TT jsem byla na cvíču a plavču....teď bohužel nemohu,protože je všude sněhu jako blázen 😕

renatica
17. únor 2009

Děvčátka,pomalinku se mi vyvaluje pupek 😲 ,tak přemýšlím nad koupí nějakých těhu kalhot!!!Ale vůbec netuším,jak je to s těma velikostma,tak bych se ráda jela někam podívat a vyzkoušet si něco! 😅 !!Nevíte o něčem,kde mjí pekné a třeba i né moc drahé věcičky na nás baculky 😉 ???
Uvažovala jsem ,že se stavím v Hoře v Albertu,tam má nějaké ty těhu věci,ale jestli aji kalhoty 😝 ???TO netuším!!! A hlavně ty vystavené věci jsou vždy tak na půl člověka ,takovýho ,jako jsem já 😒 !!! Tak honem pisankujte,kde se mám jít podívat 🙂 !!!Hlavně nééé na netu-fakt netuším velikost,takže musím zkusit 😨

handa1303
17. únor 2009

já chci také pupíkkkkkkkkkkkk 🙂

renatica
17. únor 2009

😀 Hele pupíku,poraď 😉

renatica
17. únor 2009

ted se snažím seznámit s MMB,ale je tam toho talik,že tam teda parádně bloudím

handa1303
17. únor 2009

mě to také šlo pomalu a dost dlouho 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru