Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renca.k
5. bře 2010

tak koukám,že jste všichni pro srazík huráááá 😀 😀 😀 .Dala jsem nějaký návrh ,ale na ten se nikdo nevyjádřil ☹ 😒 . Tak něco vymyslete nebo když budete pro,tak písněte

prochi
5. bře 2010

Soniku, no jo, jsme průseráři 😅 Ale to byla jen taková rychlá véča... nic ofiko... mno to mě neomlouvá, co? 😀

Renčo, tím návrhem myslíš Svitáka? Tož to jsem taky pro 😉

Tak teď už jen termín 😉

sonica
5. bře 2010

market jako rovnou reknete ze me tam nechcete 😠 😀 😀
kde je svitak?

prochi
5. bře 2010

Soniku, nééééééééééééééééééé to fakt néééééééééééééééééé 😢 😢 CHCEME TĚ TAM!!!!!!!

Tý bláho nekecej, že už Karlí chodí 😕 😲 No to je šikula!!! To máš pěkně veselo, viď? 🙂 Hrozně to utíká, vy už za chvilku oslavíte rok, to snad ani není možný, že je to už tak dlouho, co jsme jezdily plavat a cvičit. Já si teď jezdím plavat (v rámci hubnutí a taky zachování psychický rovnováhy 😀) plavat do Čáslavi každou neděli a vždycky si zavzpomínám, jak jsme se tam před rokem placatily 😵

Sviták je hned vedle Jitra - jak jsme se tam tuhle (no to už je taky nějakej pátek) potkaly ještě s Ivčou, myslím, že si scháněla nějakou kořalku 😀

sonica
5. bře 2010

nn ted uz to nevyzehlis... 😠 nemate me radi 😠 😀 😀
jj karli uz chodi mesic 😵
to je ta nechutne zahulena restoska? 😖 😖 😖
jj koralku 😀 to se dobre pamatuje, co? 😀
ted jsem objednavala potahovou hmotu na dorta, i barvicky, tak jsem zvedava co vykouzlim... 😅
my chodime obcas plavat do kolina i s prdkou... tam j e to docela hezky, jen karli a jeji hruza z velke plochy vody... 😒 nevim kde k tomu prisla 😒 ale lepsi se to... 😅

lebdulka
5. bře 2010

čauves holky, to já jsem taky pro Svitáky - ještě jsem tam nebyla tak se nechám překvapit - no a dobřeeee budu řídit a nebudu vás provokovat pivkem jako minule 😀
Soni já taky nebyla z těch kortikoidů nadšená, ale 2 měsíce jsem se to snažila léčit bio kosmetikou která má jinak výborný výsledky,ale bohužel nic ☹ ted už to má prdelka několik týdnů v klidu tak snad se k tomu už nevrátíme. Ale napiš mi prosím jméno tý homeopatky abych kdyžtak věděla 🙂
Jinak holky a kdy to spácháme?

prochi
5. bře 2010

tak já sice psala, že můžu pořád, ale koukám do kalendáře a nemůžu příští týden ve ST, ČT a PÁ, to má drahý noční. Pak celý týden zase jo.

sonica
5. bře 2010

zuzi tady nevim, ta holka je z rychnova a dalsi z plzne, ale kdyz skusis vyhledavac, tak urco bude i tady pobliz 😉

lebdulka
5. bře 2010

tak fajn zkusíme to za 14 dní, zeptám se drahouše jak slouží a dám vám vědět 🙂 papa

ivca08
7. bře 2010

juj, tady se to pekne rozjeli. My chceme taky na sraz s prckama (teda jestli nas vezmete), aby Adis poznal, ze neni sam takhle malej, ze existujou i jiny deti 😀 Veceri nedavam, malej furt usina vecer u prsa a kdyz se nahodou vzbudi tak tam musim ja, nikdo jinej nezabere. Navic ma ted nejaky budici obdobi, protoze jak od porodky spal i klidne 8 hodin v kuse, tak ted da tam max. 3-4 a to je jeste uspech. ☹

smisek21
7. bře 2010

ahoj všem vespolek. Tak jsme byly dneska na vítání občánků budu mít fotečky. Na srazík bych šla, ale manžel jak měl vážný pracovní úraz tak jde na důležitou operaci a jednak nemá kdo hlídat a spojení taky nic moc☹
Nyní spíš myslím na to aby manželvi operace dopadla ok, každopádně stejně to vypadá min. na částečný invalidní důchod.

Jinak malje už sám sedí. a začíná růst. máme 3 zoubky, fotky dám cca příští týden.

sonica: Plenky budou už asi příští týden musíme se dohodnout na předání, ju? Pokud budeš spokojená tak můžeš kdykoliv znovu doobjednat.

Zatím se mějte malej se mi zvedá v postýlce jdu si s ním hrát🙂

sonica
7. bře 2010

jeee ja si rikala odkud znam smiska 😀 tak to jo, urco budeme chtit pak dalsi 😉 to je supr... to se nam akorat bude hodit, to nam tak akorat vyjde to co mame doma 😅
no manzovi drzime pesti... 😉 no snad to dopadne co nejlepe 😉

renca.k
7. bře 2010

OK,tak platí Svitákovi.Já nemůžu ÚT a ČT jinak jo. Tak dávám termín a dejte vědět co takhle třeba 17.3. ?????????? Kolem 18.00 hod. v restauraci u Svitáků????? zamluvila bych místa ,tak dejte vědět kdo dorazí???
Vaří tam moc dobře 😀 😀 😀 .
Zuzko ,tak jestli pojede Petra,tak ať řídí ona a dáme si pivko spolu joooo 😀 😀 😝 ???
JInak půjde zase i Ivča.

sonica
7. bře 2010

holky jak jo to tam s kourenim? ja kdyz tam byla tak pres dym nebylo pomalu videt 😠

jovi
8. bře 2010

ahoj, koukám, že se tady diskuze rozjela. Koukám, že plánujete sraz u Svitáků, tak která pak je taky od Vrdů?
tvrdlisek: ja mela neomezeny vychazky, ale i tak jsem se bála kontrol, tak jsem se snažila nikam moc na dlouho nejezdit a nakonec za celé těhu nikdo nepřišel.

lebdulka
9. bře 2010

nazdárek maminy,
máš úúúplně geniální plán s tou Petrou 😀 já můžu st čt pá tak dejte vědět abych písla Petule 🙂
Letím k mimísovi, rostou nám zoubky tak je trošku protivka ☹
mějte se papap

renca.k
10. bře 2010

ahojky info máte v IP ,tak dejte vědět jestli jo???????????? pááá

prochi
10. bře 2010

Brý večír 😎
potvrzuji středu a moooooooooooc se těším, snad nám to vyjde 🙂

Jen dorazím možná trochu později, až Cácorinda usne. Ale chodí spát brzy, okolo šestý, takže snad nebude problém. A taky nevím, jestli si odtamtud neodskočím domů, páč máme teď hrozný večery i noci. Pořád se přetáčí na břicho, ve spaní se vyšvihne na kolínka a je celá zpruzená, že se tím vzbudila. Následně se ale totálně zamotá do spac. pytle i peřiny a nemůže se pohnout, což ji vytočí ještě víc. Někdy stačí ji jen vysvobodit a spí dál. Ale většinou, když už mě vidí, tak co by se ještě nevrhla na kozu, že 😀

renca.k
14. bře 2010

ahojky, Marky tak vyrazíme spolu domluvíme se...no moc nás nebude na to jak každý chtěl něco podniknout,ale to nevadí už se na ty co půjdou moooc těším.
Jinak náš prcek je na tom s tím spaním stejně jako Lucinka pořád na bříško a pak kňourá

lebdulka
15. bře 2010

ahojky, já se hlásím na tu středu, Petra nepojede - to chápu kvůli tomu kouření, ale na mě se těšit můžete :_) a poveze mě brácha takže si můžeme dát i něco dobrýho k pití 😀
my spinkáme celkem fajn, kolem půlnoci se vzbudí a chce k nám, to usne ve vteřině a pak se budí až kolem 7 ráno. Teda ne vždycky - občas ještě baštíme kolem 4 ráno 🙂 Pytel máme taky, ale na to jakej je to živel přes den tak v noci v něm chrní na zádech jako andílek 🙂

Holky a kdo tam teda všechno bude?

Zuzka

renca.k
15. bře 2010

To je škoda těšila jsme se na ní ☹ ,tak ještě že dorazíš ty 🙂 těšíme se.
No jak holky chtěli sraz nikdo se neozval,tak bude parta jako v té Čáslavy mimo Péti,ale přijede se možná podívat Soňa s malou 😉 🙂 .

luci81
16. bře 2010

ahoj holky,
slyšela jsem,že do porodnice v Čáslavi nesmí návštěvy za maminkou na pokoj,takže vlastně ani nevidí miminko.Taky,že tam nesmějí malé děti.Vážně je to tak? 😕

sonica
16. bře 2010

luci navstevy na pokoj opravdu nesmi, ale nikdo nikoho neomezuje v nastevnych hodinach, maminka i s miminkem ve vozicku vyjde za navstevou na chodbu. 😉 me to naopak moc vyhovovalo 😉
a male deti tam rozhodne muzou, dokud neni nejaka chripkova epidemie a neni uzavrene oddeleni. ja tam mela navstevu ani ne s rocni holcickou 😉 a personal je tam skvely, a to pro me bylo rozhodujici. byla jsem nadmiru spokojena 😉

jo dnes jsme se potkali s petrou, moc to holce slusi a ukecavala jsem ji alespon na chvilicku, tak snad dorazi. my se taky nezdrizime dlouho 😅

luci81
16. bře 2010

hm,tak to má zkreslené info 😉 to je dobře,už jsem si říkala,že takhle to bylo za totáče,že to snad teď není možný.Já slyšela,že návštěvy jsou tam dvě hodiny,nesmí se s miminkem ven z pokoje a děti až od deseti let 😉 Já teda rodila v Brodě,do Čáslavi se rodit nechystám,jen mě to zajímalo,jestli je to pravda.

prochi
16. bře 2010

Ahoj holky, už se moc těším na zítřejší večer. Jen jsem žádostivá, co ta naše Treperenda, včera probulela celý večer 😒

Luci, přidávám se k Sonikovi s těma návštěvama. Taky mě to vyhovovalo a nedovedu si představit, že se nakvartýruje na pokoj celá rodina sousední maminky 🙄
A malé děti tam samozřejmě na návštěvu smějí, to se někde děje, že tam nesmějí? 😕 Já se teda nikoho neptala a malej tam byl za námi každý den. A i kamarádka tam za námi přijela s dvouměsíčním mimčem a dvouletým klukem 😉

prochi
16. bře 2010

Luci, no tak to je teda pěkný 😠
návštěvy jsou povolený celý den do osmi do večera a s miminkem se na ně normálně jde 😉

luci81
17. bře 2010

prochi,já nevím,jestli se to tak někde děje,snad ne 😅 Já jen slyšela,že v Čáslavi jo,tak jsem se chtěla přesvědčit,když už tu ta možnost je. 😉

renatica
20. bře 2010

Ahojky holky,tak Vás všechny moc zdravím. Nooo jo a zase jsem to prošvihla. nejdíve se tady ozvu,a když se rozjede diskuze tak já byla u našich a na PC jsem neměla nárok!!! Ted zase doma něž jsme se zaběhli do starých kolejí noooo a je po!! Tak já teda nevím,asi mi to není souzeno. Aspon pak dejte zase fotečky!!!
Tak na to plaváníčko se chystáme,ted ve středu jdeme juknout a zkusit jak nám to půjde,tak se moc těším,ale trošku se toho i bojím. Nedokážu si představit jak se chystám do bazenu já a i prcka. Představa že uvidí sprchy a polezeme tam spolu je docela děsivá. Ale snad to zvládneme. Trénujeme ve vaně a ten náš kluk se teda vody nebojí,vždy po okoupání ho ve velké vaně položím na bříško a ten tak cáká,že je celá koupelna pod vodou a ani malinko mu nevadí že si cáká do očí a všude. Tak jsem na něj zvědavá na hrdinu 😉 😀 .
Jak je to s tou přípravou do bazenu a pak z bazénu. Jsou tam nějaké stoly kde si maminky ty děti mažou a suší a oblékají??? Co si mám všechno vzít na tu první lekci??? Samozřejmě máme osušku a žínku, koupili jsme plavečky že už pod to nemusí ty plavecké jednorázovky,vezmeme olejíček a ???... asi nějakou podložku,co?? Ještě něco tam budu potřebovat??? Prosím ,prosím o zkušenosti.Pa 🙂

renatica
20. bře 2010

Jooo a málem jsem to tady nepoznala,to jsou zmněny!!! 😲

michala1989
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru