Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

handa1303
2. bře 2009

Reni,předem děkuji...no to by byla palba a také jsi se sasma objednala jen proto,že to chceš vidět,nabo Ti to nějak doporučil doktor???? 🙂

Tak hoky tripplíka máme na jedničku.....to se mi ulevilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a za 3 týdny nám řekne co to bude až to bude🙂)

prochi
2. bře 2009

ahoj holky,
právě jsme dorazili z procházky. Byli jsme se poptat ve školce, jestli je nějaká naděje, že by nás na podzim vzali...

A musim se pochlubit, dneska je to týden, co jsme v noci bez plínky! No už bylo na čase, když je jinak bez plínky už skoro devět měsíců 😅 Ale jsem šťastná, jak bleška, je to šikulka!

Tak dneska to vypadá, že se snad sejdem všichni 🙂

Renďo, jojo, auto beru, dneska je to od půl, viď? Tak nějak asi lehce po tý pátý (v 17.05) vyjedu a můžeš pomalu vyjít a já tě naberu, klidně zatočím k vám do ulice, když tě nikde neuvidím, tak v klidku, ju?

Letim vyndat nákup a dáme oběd, dneska máme šišky s mákem, mňam to já můžu.

prochi
2. bře 2009

Hani, super výsledky, gratulujem.
Na ten ceník můžeš juknout tady http://www.nemocnicekolin.cz/prenatalni-pece

prochi
2. bře 2009

3D foto 450 Kč
4D záznam 1000 Kč
2D foto 100 Kč
2D záznam 300 Kč

handa1303
2. bře 2009

Taj jsem to pochopila dobře....zaplatím si co budu chtít🙂)
a zbytek mi platí pojišťovna 🙂 ......Marky děkujiiiiiii 😉 😉 😉 😉

Hele malej je šikulkaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 no tak to chce nějakou oslavičku,co????????

gilotek
autor
2. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem v r. 2007 zakládala diskuzi a koukám, že se to tu pěkně rozjíždí 😉
Já teda když si na porod v Čáslavi vzpomenu, tak jediné pozitivum které na tom po 14 měsících vidím (kurňa to to letí 😖 ) je náš milej prďolka Martínek 😵
U mě pořád zůstává názor že Čáslavská porodnice a tedy spíše odd šestinedělí patří mezi ty horší a jestli budu někdy ještě rodit tak tam pojedu jen v případě nouze nebo rychlého porodu 😠

Ale tím samo nechci nikoho strašit. Každý to prostředí, sestřičky, porod vnímá jinak 😉

renca.k
2. bře 2009

ahojky,Hani jedeme tam sami od sebe prý to stojí za to.Market platí v 17.05 budu čekat. 😉 .
Teda Market to blahopřeji to je šikulka. tak se večer všichni uvidíme na plavču zatím páá

handa1303
2. bře 2009

gilotek - No já také nemám pozitivní vzpomínky,ale jdu do toho ještě jednou 😎

Soni..jak je???????????????? 😉

Reni,děkuji moc za info. Strašně se těšíme...pojede i Adélka aby se koukla na mimi.....snad tam bude moci přítel i Adulka 😉

renatica
2. bře 2009

Ahojte děvčátka,no teda
to jste se to krásně rozepsali 😉 ,paráda,konečně jsem měla co číst!!! A moc zajímavé info,taky už se moc těším na to 3Déčko a jsem zvědavá,kolik nás to bude stát!!!!
Už se na vás sluníčka moc těším,večer se uvidíme 😀 😉 😀

sonica
2. bře 2009

holky vecer podrbeme,uz se tesim...

renca.k
3. bře 2009

ahojky ,tak mamči jak jste si včera užili plavání??? No až na tu zimu paráda hrozně mi to pomáhá na záda 🙂 .

sonica
3. bře 2009

reni ty si blazen...co tady delas tak brzo? 🙂 ja taky radsi bazenek,bylo to fajn az na tu zimu

renca.k
3. bře 2009

soni já jsem v práci od 6.30 😀 ,tak jsem vždycky načíhnu hned po ránu 😉

renatica
3. bře 2009

Ahojky holky,tak já se dneska zase nedostavím,tady to má dneska opravdu grády!!! Babušky pečou a já chystám zbytek a pak už budeme něco odpolko rozvážet!!!Takže vůbec nestíháma na cvíčo můžu zapomenout!!!Tak mi držte palce ,at se tady stoho všichni nescvokneme 😲 at už je to za náma!!!! Zatím papa 😉

sonica
3. bře 2009

renco jak si to predstavujes?!nejdriv vzorecky nam pak muzes rozvazet 🙂

sonica
4. bře 2009

ahoj kocky,tak by me docela zajimalo jak dopadla petra 🙂

prochi
4. bře 2009

Soni, viď? Já na ní včera večer pořád myslela. Doufám, že už to má holka za sebou a oba jsou v pořádku 😵

sonica
4. bře 2009

jo jo,presne od vcera ji mam porad v hlave.krom toho ze cely den premyslim nad tim pronajmem.a taky mi tvrdne dnes brisko...

renatica
4. bře 2009

A copak se stalo???????????? Která to je ta Petra???????????,

sonica
4. bře 2009

nakratucko vystrihana,blodaty melirek...vcera ji na cvicu praskla voda...

renatica
4. bře 2009

Ajejej,tak snad to zvládli!!!!
prochi to je ta co jsme ji ve sprše chválili to bříško,že ji ještě nepopraskalo???Tys říkala,že at už se nebojí,že už ji nepopraska!!!!???? ☹
Soni nejsem si úplně jistá,ale snad vím která!!!

renatica
4. bře 2009

Tak to jste se tam museli začít plašit určitě všechny,co????? 😲

sonica
4. bře 2009

reni nene,nikdo neplasil,vsechny jsme ji poprali at se drzi a pi.dibelkova ji odvedla na oddeleni,

renatica
4. bře 2009

😖 já bych se tam vedle ní asi složila 😲

sonica
4. bře 2009

reni a proc?ja sedela hned vedle ni a zadna tragedie,jenom si myslela ze ji povolil mocak,jako by si curla,

renatica
4. bře 2009

Já si to totiž vůbec nedokážu představit to množství a tak!!!Jak to vůbec vypadá!!! ?á, s toho právě pocit ,že na pohled to fakt asi vypadá,jako kdyby se pořádně počůrala!!!Ale to jsou jen mé představy,vůbec netuším kolik a jak toho je!!!!!!!!!!! ☹

prochi
4. bře 2009

Renat, nene, ta ze sprchy má termín až v květnu, tahle ho měla mít snad přesně dneska 😉
A jakýpak plašení a skládání? 😀 😀 Prostě jí jen trochu odtekla voda, tak ji pí. Dibelková odvedla "holkám" na oddělení a cvičily jsme dál. Ale to víš, že jsme z toho byly asi všechny hin. Já teda jó 😀
Ale vlastně bysme jí mohly všechny závidět, že to přišlo samo a přímo "pod dohledem" zkušené osoby. Doma by možná přemýšlela, jestli je to ono a s nervama by jela do porodky.

Soni, drž se, odpočívej, ať miminko ještě vydrží. Já vím, že se mi to lehce říká... 😔

prochi
4. bře 2009

Renat, to se nedá říct, u každýho je to totiž jiný. Někomu rupne a teče fakt jak když za ní někdo leje vodu z konve, a někomu rupne, ale odtéká jen po troškách. Já byla ten první případ, voda ze mě vyšplouchla, jak kdyby někdo vylil kýbl vody. Ale i přes to, že se mi zdálo, že je toho šíleně moc, tak ze mě pak tekla ještě celou první dobu porodní. A kamarádka byla zas ten druhý případ, nevěděla, jestli si jen učůrla, nebo je to už voda, prostě to odtékalo po troškách 😉
Ona nikdy neodteče celá najednou, mimčo je jak špunt a voda teče podle toho, jak mimčo "uhne".

renatica
4. bře 2009

Aha,ted už si to snad aspon malinko umím představit!!!!!!!! ☹ jj,já se toho všeho tak bojíííím!!!!!!!!! To je to že o tom moc nevím,tak ta nevědomost mě oto víc stresuje!!! Ale ještě mám dost ,času tak to snad ještě doženu a budu v pohodě!!!!!!!!!

renca.k
5. bře 2009

ahoj holčiny to jste setedy rozepsali 😀 . I já na Petru myslela jestli už to má za sebou. Já jsme jí to docela záviděla ,že se jí to stalo zrovna na cvíču p.Dibelková ji skontrolovala odvedla a bylo bez nějakého plašení doma 😀 .
Soni to bude určitě dobré hodně odpočívej 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru