Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

sonica
15. bře 2009

jo jo provaznicek je slunicko,v tremosnici jeste myslim nefunguje ale bude tam jen jeden den v tydnu.no ale co mlada pani?jak dopadla svadba? 🙂

handa1303
16. bře 2009

Ahojda berušky 😉

Byly jste se někdo podívat na Renču??? Já jsme se akorát s oslavou pěkně nas@ 😒hlavně,že se s tím dělám jako debil!!!!!!!!!!

Provazníček u nás ještě naní,ale snad od dubna.....doufám🙂)

Holčičky,tak jsme chytla rýmu od Adélky a pojedu až zítra na cvíčo 😉

sonica
16. bře 2009

hani ja nebyla,litala jsem kvuli jinym vecem.ja na plavco teda vyrazim,mozna bude posledni a dnes je navic driv

renca.k
16. bře 2009

ahojky těhulky. Tak jak se máte? Reni co svatba ,jak se vám to vyvedlo. 🙂
Holky dneska na plavání nedorazím ☹ pěkně mě bolí v krku a v bazénku je hrozná zima.Jsem v práci zaškoluji tady za sebe náhradu,tak toho budu mít plné zuby.Když mi bude lépe zítra,tak dorazím alespoň na cvíčo.
Tak se mějte páá

prochi
16. bře 2009

Jé Renčo, to je škoda škoděnka. Tak pojedu sama. Už jsem celá natěšená. Hlavně ať je ti líp. Tobě taky Hani 😉

Taky nakukuju co Renat a svatbička a kde nic tu nic 😕

renca.k
16. bře 2009

Market také mě to štve,ale nebudu to pokoušet,protože teď opravdu nemůžu být marod ☹ . Ale uvidíme se zítra na cvíču 😉 .

renatica
16. bře 2009

Ahojte sluníčka,no tak jsem se sem konečně pořádně dostávám!!!pořát nebyl čas a ted už naši odjeli,tak mám volněji!!!! Je to úžasné,máme to za sebou a vše dopadlo výborně ,až na prvotní zmatky,páááč jsme moc nestíhali,tak to bylo chvíli dost hektické,ale pak jsme si to všichni parádně užili!!!Bylo to báječné!!!jsme strašně štastní-v uterý dorazím na cvíčo,tak budu vyprávět,jak mě manžílek nazlobil!!! 😉 Dneska si ještě potřebuju odpočinout,byli jsme pořát v jednom kole 🙂 ,!!!! Dala jsem do alba jen jednu fotečku,až budeme mít profi,tak donesu ukázat!!!Těhulátka,letím za MANŽÍLKEM, konečně jsme sami,tak máme co dohánět 😀 ,tak zatím,ppa 😉

baruna
16. bře 2009

Jé a taky jsem tu zaregistrovala Prochi - koukám, že další miminko je na cestě. Kde budeš rodit, zase v Čáslavi? Dáš pak zase echo? Abych věděla, jak to tam po 2 letech vypadá?
Hando - ty jsi přímo z Třemošnice? Jak to, že tě neznám? 😀

handa1303
17. bře 2009

Nazdárek sluníčka.....tak nakonec odpadávám jako Soňa.....rýma a ještě k tomu horečka,takže s paralenem zalézám po jídle do postele 😒 Ve čtvrtek jedu na velký UTZ a musím být fit 😎

Baruno...čím to asi bude?????Ty jsi z Třem??? Jen jestli to nebude věkem 😉 ,já už mám doma jednu prďolku dost velkou 😎

sonica
17. bře 2009

hani jesteze si vcera nebyla,takova studena voda jeste snad nebyla,hruza,ja to normalne vcera vzdala,musela sem ven.reni to fajn ze jste si to uzili uz se tesim na drby 🙂

baruna
17. bře 2009

Hando - tak věkem to určitě nebude - jsem už stará koza 😀 😀 Nejsem přímo z Třemáku, jen kousek vedle směr na Golčův Jeníkov
Holky a vy chodíte na plavčo pro těhule do Čáslavi? Jaké to je?

sonica
17. bře 2009

baru supr az vcera na tu studenou vodu

prochi
18. bře 2009

Holky, dneska jsem byla na tý glykemický křivce, tak hned začerstva píšu - tak přesně jak jsem předpokládala, to bych nebyla ani já, aby mi to nechutnalo 😀 😀 No fakt! Vůbec mi to nepřipadalo nijak strašný, přišlo mi to jakoby hodně sladká citronová limča. Kopla jsem to tam najednou. Měla jsem hroznou žížu a navíc mě nedělá problém vypít třeba půllitr vody na ex. Horší pro mě bylo pak to čekání... První hodina se vlekla neskutečně pomalu, v tý druhý jsem si skočila na KO k doktorovi, tak to uteklo rychle. Co bylo pro mě daleko horší bylo píchání a braní krve z prstu. Píchnutí mě bolelo jako prase a pak to nechtělo moc téct, tak jak mi sestřička mačkala ten prst... auauau. Jo a ještě stres, že po tý hodině nic nevyčůrám, ale něco jsem vytlačila. Horší to bylo pak ještě za další hodinu, to jsem splachovala záchod, abych to podpořila a měla jsem fakt co dělat, něco vytlačit 😅

U doktora dobrý, jen prý se začínám trochu otvírat, ale zatím žádná trága. Jen se víc šetřit, snažit se polehávat... tak hned odpo si vzala mamka malýho, že si mám jít hodit nohy nahoru a nic už dneska nedělat 😀 To jsem zvědavá, jak dlouho jí to nadšení vydrží 😀

prochi
18. bře 2009

A ještě musím pozdravit Barunu 🙂 Baru ahóóój!!! No jo, druhý na cestě... 🙂 Co vy? Ještě neplánujete pořídit malý sourozence?
Porod zatím pořád zvažuju. Hodně mě lákalo zkusit tentokrát Brod, ale čím dýl chodím na cvíčo a plavání s pí. Dibelkovou, tak jsem tím víc v klidu, že to v Čáslavi zase zvládnem. No ještě uvidíme...
Jinak plavčo je super, ale ta voda je snad čím dál studenější. Jednou za dva týdny mají sanitární den a pak až my jdem navečer plavat. A předpokládáme, že asi dopouští nebo částečně mění vodu, protože to bývá vždycky šíleně ledová. A teplota vzduchu taky nic moc... Ale jinak je to skvělý. Já mám velký problémy se zádama a tohle plavání (a vlastně i cvičení) mi dost pomáhá.

sonica
18. bře 2009

no ja to rikala jsou dva druhy bud jim to chutna nebo se jim z toho zveda zaludek.me zas to bodani do prsticku nejak nebolelo...jo a jsem cim dal vic nachcipla,tece mi z nosu,prskam jak kocka a navic me porad boli brisko...

handa1303
18. bře 2009

Soni stále se v tom také plácám ☹ néééé a néééééééé se rýmy zbavit. A to jedu zítra na velký UTZ,tak jsem zvědavá,když mi bude blbě,tak nevím jak pojedu 😠
Jééééééé mě jen brali krev na cukrovku...tak jsem zvědavá jestli mě tahle limonáda také čeká. 😎

sonica
18. bře 2009

hani urco pujdes na limcu,neboj nechaj i tobe... 🙂

renca.k
19. bře 2009

dobré ranko děvčátka 😀 . tak to máme zase počasíčko že jo ☹ děs a hrůza. No Market já jsem na sebe teda hodně zvědavá zda to zvládnu. Jinak mrňousek se mrská čím dál víc a už ho cítil konečně i tatínek,ale jen chvilenku pak přestal a začal až když tam tatínek neměl ruku 🙂 no bude to určitě maminčin kluk 😀 .

baruna
19. bře 2009

Prochi -taky tě zase ráda vidím. U nás se na druhém pracuje 😉 A já teda pokud budu těhu, tak bych ráda šla rodit tam, kde bude Provazník 😉 Ale to než bude.....
Na tu paní Dibelkovou slyším všude jen samou chválu.
Holky a ono se teď chodí na ten sladký blivajs povinně?
Jo Prochi, co jména - ty jsou taky tajný?

renca.k
19. bře 2009

Baru na tu cukrovku chodí všichni od 25,ale záleží kde někde se nechodí když nemáš cukr v moči nebo v rodině

handa1303
19. bře 2009

Tak to jsem zvědavá 🙂 ...mi na cukr brali jen krev minulou kontrolu 😎

prochi
19. bře 2009

Čao kóči 🙂

Soni, tak jak? Ještě držíš pohromadě?

Hani, bylas na tom UTZ?? Už víme, co to bude? 🙂

Baru, jojo, jak píše Renča. U každýho doktora to je jinak. V Čáslavi to před třema rokama, když jsem čekala brouka, povinný nebylo. Ani pro "starší" těhule. Ale už rok na to, když byla těhu kamarádka, tak to povinný bylo. Ale není to žádná hrůza, spíš to čekání je nekonečný.
Baru, jména tajný nejsou, ale ještě se nemůžem nějak s drahým shodnout... Teď přistoupil na to, že by kluk mohl být můj vysněný Daniel a holka je zatím ve hvězdách...

baruna
19. bře 2009

Renčo - já teda na té cukrovce nebyla. A že by mi to nějak chybělo, tak to teda ne 😀
Prochi - jo s jménama je kříž. Vím co dalo práce přesvědčit toho mýho na Rozuli a na druhé kolo mám vybráno: Antonie a Bořivoj (nesmím doma vyslovit ani jedno, prý se chlapovi ježí chlupy na těle hrůzou) 😉

prochi
19. bře 2009

Baru 😀
já vyslovit doma Bořivoje, tak nevim,nevim, co by následovalo 😀 Ale Antonie je nádherný jméno a navíc se tak jmenovala manžova babička, tak to by zas takový problém u nás nebyl. Jen já bych měla problém, protože si vždycky představím to "moje miminko" někde za pár let na pařbě, přitočí se k němu opačné pohlaví a mezi líbačkou se zeptá, jak se jmenuješ? A ona řekne Tonička...
Jsem prdlá, já vim 😀

handa1303
20. bře 2009

Nazdárek a hezké ráno holky 🙂

Já jsem včera mazala pryč,protože záchvaty kašle mě odradili ☹
No UTZ dopadl dobře,ale co budeme mít DR neviděla,takže musím počkat na pondělí co mi na UTZ řekne můj doktor 😀 .......nechci sýčkovat,ale řekla bych že to bude holka a to už jsme se všichni smířili s jménem Vašík a nakonec bych fakt byla ráda,kdyby to byl kluk 😎 ...no ještě se necháme překvapit. Ale včera jsme s Dušou říkali,že je to jedno,dost oblečků mám po Aduli,takže kluk bude stejně ze začátku v oranžové,červené i růžové(to moc neřeším) třeba nám chystá překvapení a taťka bude juchat až na sále 😀 😀 😀 😀

Prochi- také jsem se takhle se jmény ohlížela.....já jsem chtěla Rozárku nebo Viktorku,či Tinu,ale ani jedno mi neprošlo. Pak to měla být Vendulka,nakonec přišla Adélka s Gabrielou a ona měla takovou radost,že si mohla jméno vybrat,až jsme ho nechali.
U kluka jsem chtěla Matěje,Matyáše,Martínka........no nakonec si vybral Dušan,že chce Vaška,tak jsem ho také nechala..............jen chudák maminka to odnosí a porodí 😉 hi hi hi

No nic jdu zase ležet.............holky v pondělko nedorazím na plavčo,abych si to ještě nerozdráždila a je fakt že je tam čím dál větší kosa,tak nejspíš když bude sanitární den,tak jezdit nebudu ☹ ,ale na cvíčo dorazím určo.......pokud zas nepadne 1/2 m sněhu 😉

renca.k
23. bře 2009

krásné pondělní ráno 😉 , tak jak se holky máte po víkendu zase to uteklo jako voda ☹ . Co dneska to plavání? Market pojedeš? JInak by platilo v 17.35 tě naberu jo? No a Soni jak ti je? Jsi ještě celá 😉 ?

prochi
23. bře 2009

Ahojky, tady to teda jede 😕 😀

Renčo, díky, v 17.35 jsem na rohu jak na koni. Těším se, i když se mi do tý ledovky moc nechce... ale snad to bude lepší než posledně.

renca.k
23. bře 2009

OK Martket platí. No já jsem na to také zvědavá 🙂

sonica
23. bře 2009

ahoj holky ja to pokouset nebudu,jeste jsem krapla od minula,od patecni kontroly sem tam spinim,tak abych jeste neco nechytla.ale zitra snad dorazim.

handa1303
23. bře 2009

Ahoj holky...........já jsem ještě nastydlá,takže plavčo nerisknu,ale zítra dorazím 😎 na cvíčooooooooo.
Renčo,díky za odkaz......až bude delší chvilka tak juknu. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru