Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

ivca08
23. bře 2009

Ahojky holky,
tak uz se k vám snad konečně přidám 😉 Nevolnosti jsou snad překonaný (vždycky kdyz to reknu, tak se druhy den vrati) a cviceni od dr. povoleny, tak me prosim poinformuje co a jak (kdy, kde, co s sebou atd.). Tento tyden jsem bohuzel dnes i zitra dyl v praci, takze nestihnu ani plavco ani cviceni, ale pristi tyden uz bych fakt rada sla, at se taky neco dovim osobne a nelovim furt informace na netu...

renca.k
23. bře 2009

ahoj Ivčo, to jsme rádi,že k nám přibude někdo nový. Tak každé pondělí je plavání dnes je od 18.00 a příští pondělí od 17.30 a takhle se to pořád střídá 😉 a pak každé úterý je plavání od 15.00 a tepláky sebou 🙂 . Je to parádní. Tak se na tebe budeme těšit.

renatica
23. bře 2009

Ahojte těhulátka,tak jsem se po dlouhatánské době odhodlala ,taky něco napsat,vždy jsem sem jen vlítla,přečetla a zase letěla 😀 ,no jo ted se musím věnovat manžílkovi 😀 !!!

Vítám tady Baru 😉 a Ivcu 😉 !!!! Je to moc fajn ,že se takhle množíme 😀 😀 !!! Ona Sona,nás źa chvíli opustí ☹ , už bude mít svého krásného drobečka doma 🙂 a bude zase lépe!!!

Holky já jsem zase lenivec,lenivej- bojím se abych se v tý zimě nenachladila,takže plavat nejdu,to si užiju,až už bude teploučko,ale cvičit už fakt příjdu 😎 musím se sebou něco dělat,nějak se kulatím 😖 !!!
Tak si to dneska moc užijte a zítra se na Vás moc Těším,papa 🙂

handa1303
23. bře 2009

Ahojdíček kočandy 😉

Tak se jdu také podělit...už jsem přibrala první 2 kilička 🙂 ale mám problémy,že mi několikrát za den tvrdne břicho,takže jsem dostala prášky a když to do neděle nepřejde tak nastupuji na ležení do nemocnice 😒

No pokecáme zítra 🙂

prochi
23. bře 2009

Hani, fakt? Mě taky tvrdne, ale nějak jsem to neřešila 😕 U malýho to bylo taky tak. Ono když je to několikrát za den, tak by to nemělo nic znamenat. Ale zas lepší, že si tě pohlídají a trohu si odpočineš. A kam si půjdeš lehnout? Do Chrudimi???

Renat, koukala jsem, že už máte potvrzenýho chlapečka. Tak mocinky gratulujem 😵

Soni, jak to dopadlo s tím bydlením? Jsi přestěhovaná????

Mě se tááááák nechce jít strojit... Nejradši bych se svalila a využila toho, že je malej u babičky, a jen ležela a ležela. Ale zas vím, že jak vylezu z baráku, tak už budu ráda, že jedu 😅

handa1303
23. bře 2009

Ne ne na Čáslav. No uvidíme. Já jsem to u Aduly neměla vůbec a tento víkend snad 10x za odpoledne,taková tvrdá boule no a jak mám tu dělohu malou,tak má hrachy abych se už neotevírala.Takže uvidíme 😉

HOlky tak si užijte studenou vodu a zítra paaaaaaa 🙂

renatica
23. bře 2009

prochi- no jo už nám to Mudr potvrdil,tak jsme rádi!!! Dneska jsme byli juknout v Hoře na tom kruháku na kočárky,vypadaly prakticky,ale nic se mi nelíbilo esteticky!!! Tak to asi bude dost těšké semnou!!! Byly jsme zatím na čumendu,zatím je času dost!!! 🙂

Hani,co mi to děláš??? Prosím Tě drž se a hlavně se šetři ☹ , musíš být šikulka!!! 😉 Ale ono je lepší,že si Tě pořádně hlídají,určitě vědí jak na to,aby Ti pomohli 😉

sonica
23. bře 2009

hani neboj to nic nebude...hlavne kdyz si te pohlidaji.jo market jsem,no lepsi vyhoret,bordel jak v tanku a nez si zvyknu to bude taky chvilku trvat.ale mam klid.jen nevim jak to utahnu protoze s moji materskou je ticho po pesine ☹ a bez penez budu nahrana...

prochi
23. bře 2009

Ahojky, tak jsem doma z plavča. Kluci už si zpívají v pokojíčku na dobrou noc, tak mám na vás chvilku 🙂 Bylo tam hezký teploučko. Voda asi stejná, ale vzduch teplej, takže to bylo v pohodě. Krásně se mi ulevilo, záda už mě bolela šíleně.

Renat, tak pořádně zapátrej na netu, co by se ti tak asi líbilo a pak můžeš vybírat buď přímo značku, nebo něco podobnýho.

Soni, tak ale super, konečně můžeš být trochu v klidu. Já vím, musí to být nezvyk... ale zas máš to už jen na pár dní a pak si budete zvykat hezky společně s miminkem 😵 Teď už o víkendu jdete na to? A co je za problém s mateřskou? Není to jak říkali ve zprávách, že sociálce nějak kolabuje systém a mateřský a nemocenský se koušou?? 😠

Jdu si natřít věneček na Velikonoce. Zamilovala jsem se do pletení z papíru, tak jak mi to brouk a záda dovolí, tak motám a motám 🙂

renca.k
24. bře 2009

Ahojky, teda ufff to jsem si zase početla 😀 😀 😀 .
Hani neboj to bude snad v pořádku mě se to také někdy stane ,že mi tvrdne bříško ☹ .
Soni ,tak to je paráda konečně tě nebude nikdo otravovat a nervovat.
Jinak holky plavání bylo včera super bylo tam teploučko nakonec jsem byla ráda ,že jsem se vykopala.Už mě hrozně boleli záda a moc mi plavání pomáhá.
Reni mi jsme byli kupovat kočárek v sobotu nakonec jsme si ho vybrali před Hracem v Opatovicích 😉 .

handa1303
24. bře 2009

Hezké ráno 🙂
Tak dneska na cvíču holčičky 😎 to dorazím.......plavčo budu jezdit,jen když tam bude teploučko 😀 😀 😀

JO jo...je mi jasný,že s tím nic nenadělám....si z toho ani nedělám hlavu, ale hlídají si mě,máme staršího ale strašně pečlivého doktora. Jen má strach abych se zase nezačala brzy otevírat,ael to dneska řeší kroužkem nebo stehama....takže se nbojím....zatím.

Holkyyyyyyyyyy......tak včera tatínek prvně cítil našeho mimískaaaaaaaa.....to jsou už kopance 🙂

Pletení papíru mě také zaujalo,ale ještě jsem se do něho nepustila.....je to těžký????

renatica
24. bře 2009

Soni tak to je paráda,že už jsi přetěhovaná,konečně budeš mít klid a ve dvou se tak rychle zžíjete,bude to moc fajn,uvidíš!!! 😉 Konečně budeš mít klid od toho vo..!!!!! 😉 Tak přeju hodně štěstíčka v novém bydlení!! 😀

Market no to víš,já měla tak nějak sbou představu,ale paní mě s toho rychle vyvedla a úplně mě oddělala!!! Tak jak se v tom vůbec nevyznám,tak jsem ji musela dát zaparvdu,moc velkou výhodou bylo jak byl lehoučký a to já budu moc potřebovat!!! Tak ještě uvidím!!! Tady děvčátka pletení papíru,jo??? Jsem teda 100 let za opicema já to vůbec neznám!!! 😀

Renčo,děkuji moc za tip,určitě si tam uděláme výlet a mrkneme se tam!!! Taky se chci ještě podívat do Gol.Jeníkova,ta´m někde za kostelem je prý taky moc dobrá prodejna snad se vším!!!A moc mě láka jet na výlet do Polska!!!! A vzít tam třeba i postýlku a přebalovák!!! No a skočárkem to už by se to vyplatiloTak uvidíme 😀

Hani jsem moc ráda,že to dobře zvládáš,stres by stejně nepomohl,vid 😀 jsi šikulka!!! A moc vám gratuluji k prvnímu kopanci pro tatínka 😀 ,musí to být krása!!! To my jsen tak bubláme,já už to cítím krásně ,ale tatínek zatím neeeee ☹ ,ale taky se už dočká!!!! To je hrůza,kdyby to člověk věděl,že bude v bazénku teploučko,vid!!! Hned bych jela taky ,ale fakt to nechci pokoušet,když se těm všem nemocem,tak krásně vyhýbám!!! Už se moc těším ,až se zase dneska všechny uvidíme a pokecáme 😀

Jo těhulátka,ještě k tomu přebalováku,nemáte někdo doma nějakého šikulu,nebo dobrý tip na levný nabytek(komody,přebalováky,poličky)??? Mám jeden strašně moc vysněný,staršně se mi líbí,ale je na netu za 6000 a to se mi zdá dost,zkusím sem dát adresu,strašně se mi líbí,něco takového bych si moc přála,ale nevím kde za kým jít!!! ☹

renatica
24. bře 2009

http://www.prebalovaci-pult.cz/?p=productsMore&...

doufám,že to půjde otevřít 🙂

handa1303
24. bře 2009

Soni.....také ode mne veliká gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂
No už na tom budeš líp....a více si mimíska užiješ 🙂

Renčo - přebalovák je nádhernej......také se mi líbí. Já ho tentokrát mít nebudu,měla jsem ho na malou jen chvilku a pak šel pryč,takže tentokrát na to prdím.
na kočárek z Polska- no nevím, mají to tam hodně levný,ale já osobně neeeee a to jsem tam jezdila nakupovat hodně. Nejprve jsem chtěla z Německa,brácha tam také kupoval,ale ten bydlí u hranic,takže etrklamaci řešil v poho. Já jsem na kočárky nějaký pesimista...na Adu se mi hned rozbil,obchod krachnul a mě zbyl rozbitý kočárek za strašný prachy doma.....se mi urvala celá náprava jako mají Dorjany,tak jsme na rychlo koupili na Valech obyč za pár korun a ten vydržel i každodenní lesní procházku 😀 😀 😀
Tak holky ještě kyblíček na koupání a mám pro mrňouska všechno...........příští týden si přivezu lehátko a vajíčko a už se jen stěhovat 😉

renca.k
24. bře 2009

No Reni také bych do kočárku z polska nešla,jak by jsi řešila reklamace? To v těch Opatovicích ti opraví kočárek do hodiny je tam 2 roky záruka+3roky servis zdrama na kočárek

renatica
24. bře 2009

No to máte holky pravdu,ta reklamace,by se mi pak nevyplatila,je to přecejen kus cesty!!! Renčo nemáš kočárek vyfocený???Že bys ho dala do albíčka,já bych se na něj jukla!!!Nebo adresu té prodejny v těch Opatovicích????

prochi
24. bře 2009

Téda tady to jede 🙂
My jsme dovalili z venku. Chytla nás pěkná průtrž mračen, kroupy, sníh, déšt + šílenej vítr. Ani nevím, jak jsme došli...

Pletení z papíru - kuk třeba sem http://www.sasanka.webpark.cz/pleteni_z_papiru.... je to náááádhera. Já jsem začátečník, kam se na paní hrabu... ale mám už pár květináčků, mís a teď jsem pletla dva věnečky, jeden už visí venku na dveřích a jeden si ozdobím dneska a pověsím si ho nahoře. Jestli je to těžký... no asi ani né, mě vždycky dá zabrat pár prvních řádků a pak už to jde skoro samo. Je to úžasný relax.

Renat, s tím přebalovákem - je krásnej, ale máš pravdu, že je to hroznejch peněz. Já brouka přebalovala na obyč. jídelním stole, měla jsem přes něj deku a tu přebalovací molitan. podložku. Ale šlo to jen pár měsíců, ca. do půl roka, pak už sebou hrozně mrskal, otáčel se, plazil se pryč... tak jsme stůl zrušili a od tý doby přebalovali a oblíkali na posteli v pokojíčku. Teď to ještě nemám vymyšlený. Láká mě koupit taky nějakou komodu, na těch pár měsíců na ní přidělat nějaký jakoby vál a na to tu molitan. podložku. No a až přijdem do fáze, kdy to bude nebezpečný, tak bych komodě našla někde místo. Což nebude problém a taková věc se hodí vždycky na cokoli. Chci se ale mrknout někde v obi apod. po něčem levnějším.

Co se kočárku týče, tak já jsem si nechala kombinaci po malým. Je sice těžký jak kráva, ale nikam do schodů ho tahat nebudu a jinak se s ním jezdí parádně. Do auta ty první měsíce ho taky asi tahat nebudu... páč babičky apod. máme tady u nás. A až trochu povyrostem, tak mám krásný lehoučký sporťáček, zád. opěrka jde až úplně do lehu, takže myslím, že nejpozději příští rok z jara už s ním vyjedem http://internetovy-obchod.aloki.cz/babypoint-tr...

handa1303
24. bře 2009

pletení - stránky si podrobně pročtu 😀 ,te ď když jsem doma a nemám co dělat 😎 . Před chvílí jsem Adulce dodělala kostýmek na karneval,letos si nádhera usmyslela,že půjde za vílu 🙂

Ja kjsem psala přebalovák se ani nechystám pořizovat....máme postel,stejně jsem malou pak přebalovala jsem na posteli a kor ona začala brto sebou mrskat 🙂
Kočárek mám od bratrance moc hezkou kombinaci....ani není tak těžký a hlavně je doooooost vysoký,tak mě nebudou bolet zádíčka.Ale pak bych chtěla novou trojkolku abych mohla bruslit 🙂. Ale tohle je všechno o náhodě,psala jsem Renče,jak je kámoška nešťastná s Dorjana a také hodně nadávají na X-lander,takže ono je to těžký.

Holky,potřebuji koupit nějakou pěknou prádelní skříň.......kam by jste mě poslali???? Jo a nemusí být moc drahá. Myslela jsem Pardubky - rembranta,Obi........nebo Hradec Asko-ael to už je dražší.
Potřebuji vyrazit o víkendu......ten můj má ze mě radost,furt něco organizuji 😀 😀 😀

Helééééééééééé u nás sněží ☹ ☹ ☹ ☹

sonica
24. bře 2009

no koukam drbou se kocarky 🙂 jinak prebalovak,ja mam takovej ten s vanickou na koupani,pak z toho rychle vyroste a prebalovat se bude na postely tak kdyby nekdo chtel tak ho pak ve 3-4mesicich pustim dal 😉 jo a co pi.dibelkova a zada?jinak tady se taky prehnala chumelenice

prochi
24. bře 2009

Hani, tady taky sněží, před chvilkou se najednou udělala hrozná tma a už to vypuklo. Musíme ještě vydržet, přece jen je ještě březen...

S přebalovákem souhlasím. Je to jen chvilku. Ale jsou i děti, který na něm v klidu vydrží klidně do roka a víc. To u nás nehrozilo. Já po tý komodě toužím a vím, že pro ní pak lehce místo najdu a hlavně další šuplíky se neztratí...

Šatní skřín jsme si kupovali loni k Vánocům (vlastně už teda předloni). Vybrali jsme si v Hradci v Asku, je obří - má zrcadla, spoustu šuplíků i velký prostor na pověšení. A vyšla nás na osm a půl. Určitě se tam zajeďte podívat, třeba budou mít zrovna nějakou pěknou v akci.

prochi
24. bře 2009

Soni, záda prý do neděle katastrofa, pak jí tam z ničeho nic louplo a bylo to dobrý. Včera byla radši opět jen na břehu.

renca.k
24. bře 2009

Reni kočárek jsem si v tom zmatku zapoměla nafotit a stránky nemají,ale je to hrozně velké.Ještě jejich výhodou je ,že si vybereš a zaplatíš kočárek a do porodu si ho můžeš několikrát vybrat za jinou barvu a to bezplatně. A pak tam mají ještě úschovnu na kočárky kde ti ho nechají do porodu zadarmo schovaný.My se tam pojdeme za měsíc podívat jesli nemají nějaké nové a hezčí barevnosti a pokusím se ten náš nafotit.

Market ty stránky na to pletení vypadají dobře také se mrknu.

Hani doporučuji Ikeu nebo kiku kika je něco jako asko,ale mají mnohem kvalitnější věci. V Asku jsem si koupila komodu a jen tak tak drží,ale samo záleží co kupuješ.

renatica
24. bře 2009

Teeeeda holky tady to dneska fičí!!To je paráda,nestíhám dočítat!!!! Já ten přebalovák chci právě,taky hlavně jako komodu,aby jsme měli kám dát věcičky,nemáme do pokojíčku žádný nábytek,tak to využiju obopustrane,tak doufám že na něco narazíme,když jsme se byli koukat v Asku,tak tam toho moc nebylo a když tak uzký,takový malý!!! Potřebuju hlavně taky nějaké ty šuplíky,takže pořádnou komodu!!!!

A na ten kočárek,určitě tam vyrázíme se mrknout,je to tam sama výhoda,jak píšeš,úplně žasnu!!!! Tak si tam snad vybereme!!!

Tady taky před chvíli bylo hrozně,fičelo,sněžilo ,snad i s kroupama a ten vítr a tma!!!A ted-už se to přehnalo a zase svítí sluníčko!!!

renatica
24. bře 2009

No a to pleteni z papíru vypadá fakt úžasně 😉

handa1303
24. bře 2009

Děkuji moc.........no potřebuji jen skříň do pokoje,ale poličkovou....mimískovi na věci 😎, také jsem přemýšlela o Asku...tak uvidíme,ještě potřebujeme stolek pod telku,ale aby se tam vešla všechna Dušova aparatura.....takže veliký jako skříň 😀 😀 😀 😀 ...máme jen 2 + KK (a z toho Adula jeden pokoj....takže jsme namačknutí v tom jednom 😀 )Až budeme ve větším,tak teprve začnu pořádně vybavovat🙂

Jojo komoda se pak dá využít....to by klíďo mohla Renďa koupit jen tu co dávala odkaz (ty nejsou tak drahé samotné komody - měli jsme za 2000,-) a na vršku mít jen deku🙂
Já na koupání budu kupovat ten kyblík,jen pro začátek.

tak tady je docela pěkná pokrývka sněhu............tak jsem zvědavá jak odpol 😉

renca.k
24. bře 2009

Holky já dneska na cvíčo nedorazím ☹ musím si jet něco zařídit a pak k našim. Tak si to užijte a zítra písněte jaké byli novinky 😉

renca.k
25. bře 2009

ahojky děvčata 🙂 , Tak dneska žádná diskuze 🙂 ?
Jaké bylo včera cvíčo...nějaké novinky?

handa1303
25. bře 2009

ahojky Renčo, řekla bych že nic nového🙂
No dneska tu nikdo není........já čekám návštěvu tak jsem pekla a teď si půjdu odpočinout 😉 .........padá na mě nějaká depka 😠

prochi
25. bře 2009

Renčo, asi ani nic novýho... ale bylo to bájo 🙂

Hani, copak? Jaká depka?? 😕

Já jsem před chvilkou dosmažila koblihy, tak si dáváme s Peťulkou do zobáčku 😅

Soni, poslušně hlásím, zásilka doručena 😉

sonica
25. bře 2009

market moc dekuji,mas to u me 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru