Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

sonica
27. bře 2009

no holky...halooo kde jste kdo?renco koukej sem dat alespon nejake fotky at z toho taky neco mam 🙂

renatica
27. bře 2009

Ahojte těhulky,tak copak,copak???? Jakpak to ,že nikdo nepíše???? Žádné aktuální téma????

Soni 😉 ,mám tam aspon dvě fotečky,neměloo by se jich tady dávat moc svatebních-to prej jen do beremese!!!
No snad to ještě vyjde a příště se na nás ještě přijdeš podívat,aspon podívat!!!Já bych je přinesla!!! 😉 Na kdy to jsi s tím Provazníkem domluvena????

prochi
27. bře 2009

Ahojda,
já byla dneska po ránu na krvi (na štítnou žlázu), tak jsem celá taková zpitomělá. Teď s prďolou snídáme, za chvilku půjdou ven s babi a já se vrhnu na oběd - tatík si vymyslel špaň. ptáčky.

Soni, dneska kontrola a rozhodne se, co a jak? Tak nám dej hlavně vědět, jsem napnutá jak kšandy, jestli na to už vlítnete 🙂

renatica
27. bře 2009

To já jsem se konečně taky probrala,nasnídala jsem se a ted pofičím,pro lísteček na penízky!!!!Z okna to vypadá,že je tam krásně,už bych nejraději tu zimní budndu někde zakopala 😉

Teeeda Market,ptáčky bych si dala taky,to já ráda!!!

Soni,jsem mooooc zvědavá,jak to s tebou bude!!!! Hlavně až potom porodíš,né že se na nás vyprdneš,pak musíš dát minimálně nějaké fotečky a písnout,jak vám to všechno šlo,jasný!!!!! A pak až už budete oba šikulky,tak se za náma přijdete určitě na cvíčo podivat,že ano?????!!!! 🙂

renatica
27. bře 2009

Jo holky,ja jsem dneska měla noc!!!

Normálně jsem rodila!!!!

Fakt , se vším všudi!!Akorát ,že to teda vůbec,ale fakt vůbec nebolelo,prostě jsem jen tlačila a pak jsem ani nekrvácela!!!Tak jsem všude pobíhala,co to má znamenat,že to snad ani porod nemůže být a jestli je vše v pořátku!!! A všichni byli v klidu,že je vše v naprostém pořátku,ale malý byl někde pryč,toho jsem vůbec neviděla!!!! A pořát jsem plašila,že už je dávno dvě hodiny po porodu a já pořát ještě nerodila placentu a pořát do kola ,že kde je malej a že ho chci vidět!!

No,docela sranda!!!!Doufám,že to je jen blbý sen!!! Tak já letím,pište ,pište ,já si vás pak dočtu 🙂

renca.k
27. bře 2009

ahoj holky.
Soni jj písni jsem také zvědavá zda vám už máme držet pelce 😀 .
no já jsem přijela včera z práce a pořád mě bolelo břicho a měla jsem ho jak kámen ☹ ,tak mám dnes dovolenou abych si odpočinula. Už je to lepší hlavně že mrňousek se tam pořád mele ,tak vím že je vše v pořádku. 😉
A co Handě jak to dopadlo nevíte někdo....bude muset do nemocnice?

sonica
27. bře 2009

no jo za chvilku vyrazim,pak dam vedet jak to dopadlo.ale jestli na to zitra vlitnem tak se na me po cvicu musite prijit podivat vy 🙂

renatica
27. bře 2009

No teda až tak!!!!! To už asi zítra?????? 😵 To já bych se určitě za tebou přišla podívat,jetli tam ještě budeš!!!!! 😉

sonica
27. bře 2009

tak dnes nastupuju,do peti tam mam byt,rano jaterni testy a pak se uvidi.

prochi
27. bře 2009

Tý jo Soni, tak už dneska nástup. Ono lepší, aspoň budeš pod dohledem. Tak držíme všechno, co máme, kdybyste to zítra rozjeli, ať to netvá moc dlouho, všechno jde jak po másle a oba s miminkem jste v pořádku a zdraví.
Dej nám zase vědět, ju?
A jaký máš nález? Už to vypadá k porodu? Jestli bude stačiit jen malinko pošťouchnout...

handa1303
27. bře 2009

ahojky holky 😉
tak bříško tvrdne méně a do lýtek už mě nechytají takové křeče,takže jsem doma.
Dnes jsme byli s Adulkou na rovnátkách,nakonec jí je nedají až v září
Nakonec nám na zpáteční cestě upadlo kolo zadní u auta - nějaká prasklá poloosa (tomu moc nehovím) - ještě,že jsme zatáčeli na parkoviště,takže v malé rychlosti a nikomu se nic nestalo,ale těch starostí s odtahem a opravou. Takže nemám vozítko a cvíčo s plavčem je v nedohlednu ☹

Soni držím pěstičky a budu na Tebe celou dobu myslíkovat 🙂

renca.k
28. bře 2009

🙂 soni také držím palce a ať jde všechno dobře. S holkama by jsme se mohli domluvit a přijít se na tebe mrknout co tomu říkáte? 😉
Hani to je dobře,že nemusíš do nemocnice no mě to také nějak zlobí ,tak nic nedělám a odpočívám 🙂 .

prochi
28. bře 2009

Holky, snad se Sonik nebude zlobit, náhodou jsem ji zahlídla v jiném témátku - tak už to fiští, po devátý jí pustili plodovku a od noci měla bolesti. Já tipuju, že už to má za sebou a jestli né, tak v co nejkratší době bude mít 😵

prochi
28. bře 2009

Renčo, jsem pro. Obzvlášť, když to Soník sama nabídla, jinak bych jí nechtěla otravovat. V pondělí se domluvíme na plavču 😉

prochi
28. bře 2009

Závidím, že nic neděláte a odpočíváte 😔 Já od rána poletuju za prďolou po zahradě. To je minutu na pískovišti, pak honem rychle na skluzavku, na houpačku, na druhou houpačku, zpátky na písek, projet se po ulici na tříkolce, rychle zpátky a projet na motorce... Ale nestěžuju si, co jsme chtěli, to máme 😀 Na oběd máme ptáky ještě ze včerejška, tak aspoň vaření dneska odpadlo.
Břicho mi taky tvrdne, řekla bych dost. Křeče v lýtkách mám v noci, popíjím magnésku a jim banány, ale bere mě to furt. Ale to jsem měla i u malýho, tak to nějak ani neřešim.
Jdu se aspoň na pět minut svalit, než přijde prcek, zasekl se ještě na zahradě s dědou.

renatica
28. bře 2009

Soni,myslím na Tebe ,doufám,že nám dáš brzo vědět!!!!! A ,že jste to všechno v pohodě zvládli!!!!

Holky bylo by moc fajn ,kdyby sjme se domluvili a šli se na ni podívat!!!! jééééééé,já si ted uvědomila,že Oldy bude na ranní,tak bude boj o auto,ale zkusím ho nějak ukecet a přinejhorším bych přijela zase jen na cvíčo!!!! Tak by jste mi pak museli dát vědět,jak jste se domluvili 😉

😉

sonica
28. bře 2009

tak jmenuji se Karla Eva,narodila jsem se mamce k svatku,byl to boj ale prezili jsme.vazim 2600g merim 49cm

prochi
28. bře 2009

Soniku, moc moc gratulujeme! Jste šikulky obě dvě, že jste to zvládly a přežily 🙂 Přejeme hodně zdravíčka a pohody.
Odpočívej a čerpej síly, Karlička tě za pár dní už nenechá 😉

handa1303
29. bře 2009

Soni 😉 posílám obrovskou gratulaci,plnou zdravíčka,lásky a štěstíčka 🙂
Hlavně hodně odpočinku a posílám pohlazení malé Káje 😉 ..........to bude do smti Tvůj nejhezčí dárek k svátku!!!!!

renatica
29. bře 2009

Ahoj Soni,taky se přidávám a strašně moc vám oběma gratuluju,že jste to zvládli!!! 😉 🙂 Ted už at se Vás drží jen štěstíčko a zdravíčko,aby se Vám oběma moc dařilo!!! Pohlaď za mě malinkou,posílám ji hudlánka!!! 😉 Nabírejte obě síly,budou se Vám oběma moc hodit!!!Drž se ,papa 😀

smisek21
29. bře 2009

ahoj všem jak se máte?

smisek21
29. bře 2009

Jsem z Třemošnice není nějaká z blízkého okolí? a mám k vám prosbičku - nevíte něco o předporodních kurzech v Čáslavi?

ivca08
29. bře 2009

Soni, taky moc a moc gratuluju 🙂 At jste obe jenom stastny a spokojeny.

handa1303
29. bře 2009

Ahoj - smisek 21 - já jsem také z Třemošnice.
Kurzy jsou v PO - plavčo v Čáslavi v lázních a v ÚT cvíčo 😉

handa1303
29. bře 2009

Smíšku písla jsem Ti mailíka 🙂

JInak všechny holčičky zdravím a posílám pohazení břicháčka 🙂

renca.k
29. bře 2009

jééé super Soni gratuluji a zároveň přeji Vám oběma hodně štěstíčka a zdravíčka 😉 . Ta bude malinkatá 😉 už se těším páá

sonica
29. bře 2009

nebude ona je malej skritecek,ale hladova za dva 😀 jen se po cvicu ukazte,budeme vas cekat 😉

renca.k
30. bře 2009

dobré ranko,
Soni koukala jsem na fotečku malé je kouzelná gratuluji.
Market ,tak co dneska vyrazíme na plavčo a v kolik 17.00hod.? Už se zase teším ,ale bojím se ,že bude zima 🙂.

handa1303
30. bře 2009

Soni........to je krásná kočička 🙂 ...fakt nádherná!!!!!!!!!!!!!!
A jak vám jde papání????? Z toho mám největší strach,že mi to zase nepůjde jako s Adulou 😒

Jinak všechny ostatní zdravím...........pá pá 🙂

prochi
30. bře 2009

Bré ránko 😎

Renčo, jojo, jedem, v 17.05 tě někde vyzvednu (kam dojdeš 😉 ) Těším se, snad nebude kosa.

Hani, co ty? Autí pořád není k dispozici?

Letím s broukem na Čáslav, vyzvednou peníze za prodaný golfky a něco pokoupit. Zatím pááá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru