Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

sonica
17. únor 2009

tak holky sarka to ma za sebou,rodila pry krasne,na treti zatlaceni byla nikolka venku a je poradny macik,53cm a 3,70 😵

prochi
17. únor 2009

Renat, já mám kalhoty z toho Alberta. U brouka jsem si kupovala černý plátěný, stály ca. 600,- Tahala jsem je fakt hodně a pořád vypadají velmi slušně. Jenomže teď jak se mi vykulilo břicho brzy a taky jak jsou slabý, tak bych v nich zmrzla, tak jsem zainvestovala a koupila si tam ještě manžestrový a ty jsou naprosto bombový a hlavně teploučký. Stály teda už víc, nějak přes 800,-, ale tahám je dennodenně. Myslím, že je fakt utahám než začne být teplo a pak vytáhnu ty slabý. Horší to bude, co pak až bude jó teplo, kupovat nějaký krátký to už se mi nevyplatí, tak asi ustřihnu ty černý slabý a udělám z nich tříčtvrťáky (nesnášim sukně a šaty).

Můžeš zatím juknout na jejich stránky http://www.fashion-mami.cz/ModShop/EShopView.as...

renatica
17. únor 2009

U brouka -to je to v tom albertu???
Děkuju moc,moc za info!!!Určitě se tam zajdu mrknout!!! Snad něco seženu,páááč nemám na sebe už téměř nic,pěkného!!!

No téééda tak Šárka už se taky dočkala,šikula jedna!!!! 😀

renatica
17. únor 2009

Jsou tam fakt krásné věci asi se tam pojedu ve čtvrtek juknout 😉

prochi
17. únor 2009

Brouku, "U brouka" myslím, když jsem čekala toho mýho prďolku 😀

Zajeď si tam a určitě to neodkládej, nemusí zrovna nic mít, co by se ti líbilo, ale je tam skvělá paní a domluvily byste se, že ti to ušijou.

renatica
17. únor 2009

😉 Tak jo,fajn,jsem moc ráda,že jsi písla!!!! Určo se tam stavím

renatica
17. únor 2009

😀 😀

renatica
17. únor 2009

😀 BROUKU 😀

prochi
17. únor 2009

tak hlavně, že si rozumíme, brouku 😉 😀

renca.k
18. únor 2009

krásné ranko mamči, Renďo kalhoty si také budu muset koupit ,ale v albertu nemají takové jaké bych chtěla 😀 jsem asi moc vybíravá,ale když bys měla cestu do Praglu ,tak mají těhuý věci v HaM nebo nextu a ceny jsou přijatelné. Chci manžu nějak přemluvit a vyrazit na nákupy 😉 . Jinak včera po cvíču jsem byla úplně KO hned jsem na hodinku usnula.tak zatím

renatica
18. únor 2009

ahojky Renčo,tak ono s tou Prahou,já tam byla dvakrát za život 😎 ,takže až tam se mi moc nechce 😕 !!! To už častěji jezdíme ,když ho vytáhnu někam na nákupy tak ty Padrubice a Hradec 😉 ,ale Prahu zatím už 3 roky jen plánujeme! ☹ !! Tak teda budu doufat,třeba si tam něco vyberu 😉

renatica
18. únor 2009

Hanďo ,ty naše sluníčko,hned jak se vrátíš tak nám písni jakpak Ti dopadl dneska ten UTZ!!!! Moc na Tebe myslím,snad budeš mít dneska lepší zprávy!!! 🙂

handa1303
18. únor 2009

nazdar kočky.............hele jsem to pomaotala,vždy´t tam jdu až zítra.....ještě že jsem neběžela zbytečně a ráno si to uvědomila 😎
Mě také ty kalhoty nenadchly....musím vyrazit do Par........ 😎 mám představu o nějakých plátěných kapsáčích nebo něco takového podobného 🙂

renatica
18. únor 2009

No jo ,ona je středa,viď-teda co se flákám doma tek nevím co je za den!!!Mám pocit ,že jsi psala až čtvrtek ☹ ,no tak nanečisto NO!!!! 😀

renca.k
19. únor 2009

ahoj holky, zdravím vás při čt ránu 😉 já jse se dneska nemohla vyhrabat z postýlky ☹ raději bych v ní zůstala 😀 .

Renčo jestli jezdíš do pardubek ,tak se zajdi podívat na hlavní třídu do CA mají tam těhěhot.obleččení i kalhoty a hlavně krásné věci na miminka.

Hani držím ti na dnešek palce aby všechno bylo v pořádku a hned jak dorazíš ,tak nám písni.Všichni na tebe budeme myslet.

handa1303
19. únor 2009

Ahojky berušky moje 🙂 .tak jsem doma🙂........měříme 9 cm a jsme pořád otočeni prdelkou,takže se nechceme ukázat........ale to nevádí 😉
děloha je menší,ale mám se více šetřit,odpočívat.......a od końce dubna si mě budou více hlídat 😎 tak uvidíme.....

Copak je dnes nového????

renca.k
19. únor 2009

Hani vidíš je lepší netrápit se oni vždycky takhle vystraší a pak je to dobré 🙂 .

handa1303
19. únor 2009

no uklildnil mě 😉 ...ale že je možné že se narodí dřív...ale pokud to bude možné bude ho chtít udržet aspoň do 35 - 36 TT. Tak uvidíme 😉

sonica
19. únor 2009

no hani jestli chces rodit v caslavi tak musite vydrzet pohromade do 36tt,tak se setrite a hodne odpocivej,hlavne ze je vse v poradku.

handa1303
19. únor 2009

Soni tak to mě nestraš 😎 .no necháme se překvapit a co Ty jak se máš??

renatica
19. únor 2009

Ahojky holky,tak se jdu malinko pochlubit!!!Byla jsem v tom albrtu a musím říct,že tam byl docela pěkný výběr!!!! Vybrala jsem si moc pěkné kalhoty a k tomu dvě halenky-tak fakt paráda!!!! Ale nechala jsem tam teda pěkný balík!!!! Ale mám s toho děsnou radost 😉 !!!!

sonica
19. únor 2009

holky blby,zas moje stesti zapracovalo,podnajem nevysel...dnes jsem byla na kurzu u pi.maternove,byly jsme se podivat i v porodce,slysela jsem prcka,krasne nahlas nam bilo srdicko,to byla krasa...

handa1303
20. únor 2009

Soni ono to výjde... 😎
Jé a jak vypadá porodnice???????? Já rodila před 9 lety a humus a jednání bléééééééééé 😠

sonica
20. únor 2009

no hani rekla bych jako ubytovna 😅 no rozhodne se budu branit abych tam musela byt 5 dni.

renatica
20. únor 2009

Holky a kdy to říkala p.Maternová,že máme přijít na další hodinu???? Druhý čtvrtek v měsíci??? V období mezi 30-32tt,že jo??? Já abych zase něco nepopletla!!!
Taky by mě moc zajímalo,jak to vypada na porodním sále a potom na tom poporodním!!!! 😉
Holčičky moje,asi jsem včera cítila poprvé pohyby,ale nevím jestli to bylo ono!!!Protože víc než šimrat to spíš bolelo,jakoby takové tlaky a jenom v pravém podbříšku,tak nevím,jestli už jsem se dočkala,nebo mě tam něco zlobí!!! 😒 (ale prdíky to nebyly,to vím na 100%,ty poznám ☹ )

renca.k
20. únor 2009

ahoj holky, Renčo jj máč pravdu je to tak jak píšeš.Jinak pohyby to asi byli já také ze začátku měla něco podobného ze začátku je to spíš takové štípání nebo tahání nevím jak to popsat,ale teď už cítím jak se tam prďolka převaluje je to čím dál hezčí 😀 . Neboj ono se to bude opakovat a bude to silnější. Dole to cítíš protože máš zatím nízko dělohu 😀 .Tak držím palce aby se začal prcek pořádně mrskat 😉

sonica
20. únor 2009

jo a zapomela jsem vam napsat ze jsme videli sarku i nikolkou,je nadherna.jinak ja uvizla v pardubkach,rozbilo se mi auti,ale uz je tady bracha tak snad to spravi...alespon abychom dojeli domu...

renatica
20. únor 2009

jj Renčo tak to mám ohromnou radost,jestli to fakt byly pohyby!!!! 😉 Už se těším na večer ,až budu zase v klidu a promlouvat prckovi,včera jsem ríkala,že jestli mě pořádně nenakopne ,tak že až se narodí,tak ho pořádně zlehtám a pomáhalo to 😀 !!!!

handa1303
20. únor 2009

tak to je skvělé Reni.....to já mám jen takové zatím vrnění...🙂 ale na UTZ sebou mrskal,že ho doktor nemohl změřit🙂

Tak Soni ať brzy dojedeš domů🙂........to je pech,co?

renca.k
20. únor 2009

Soni to ti nezávidím v takovém počásku, hlavně dojeďte dobře domů.
Jinak všem krásný víkend 😀 .!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru